Kripto monitoriai veikia kaip reguliuojami carai, kad būtų galima nustatyti kriptovaliutų taisykles, ir tai kyla iš poreikio apsaugoti investuotojus.

Reglamentas apibrėžia įstatymo galią turinčios institucijos nustatytą tvarkos taisyklę.

Visos organizuotos socialinės institucijos – įskaitant vyriausybes, įmones, mokyklas ir šeimas – natūraliai nustato taisykles, kaip nustatyti tinkamus elgesio kodeksus. Reglamentavimas skatina bendrąjį gėrį, numato ginčų sprendimą ir nustato bausmes už blogą elgesį.

Apgaulingas ICO

Nacionaliniu lygmeniu JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) šiuo metu sutelkia energiją kovai su apgaulingu ICO. Šios schemos dažnai apima sukčius, įtikinančius investuotojus skirti pinigų projektams, neturintiems jokios vertės.

„Centra Tech, Inc.“.

2018 m. Balandžio mėn, SEC sustabdė „Centra Tech“ veiklą. Inc. Šis ICO iš tūkstančių investuotojų surinko daugiau nei 32 milijonus dolerių. Bendrovė teigė, kad sukurs daugybę finansinių produktų, įskaitant „Visa“ ir „MasterCard“ užtikrinamą debeto kortelę, kuri kriptovaliutas pavers fiat valiutomis. SEC nustatė, kad jokių santykių su „Visa“ ar „MasterCard“ nėra. Be to, SEC tvirtina, kad bendrovė sukūrė išgalvotus vadovus su įspūdingais gyvenimo aprašymais, kad apgautų investuotojus. Vienas iš dviejų steigėjų rezervavo skrydį iš šalies, tačiau valdžia jį sulaikė prieš skrydį.

„RECoin“ ir „Deimantų rezervo klubas“

2017 m. Rugsėjo mėn, SEC uždarė du to paties asmens valdomus ICO. „REcoin Group Foundation“ teigė esanti kriptovaliuta, paremta nekilnojamuoju turtu. Panašiai Deimantų rezervo klubas (arba KDR pasaulis) teigė esąs paremtas deimantais. „REcoin“ kriptografija mokėtų už investicijas į nekilnojamąjį turtą, o KDR pasaulio kriptografija – už investicijas į deimantus. Pasak SEC, nė viena įmonė neegzistavo.

„AriseBank“

Teksase 2018 m. Sausio mėn, SEC įšaldė „AriseBank“ ir jo steigėjų turtą, gavo teismo nutartį sustabdyti savo ICO ir paskyrė „AriseBank“ administratorių. SEC teigė, kad ICO prilygo „neteisėtam, apgaulingam ir neregistruotam vertybinių popierių siūlymui, pažeidusiam daugelį federalinių vertybinių popierių įstatymų“.

kriptografija stebi vaizdą

Kriptografiniai monitoriai, prašau, sustabdykite mane, kol vėl pradėsiu ICO

Nors verslininkai dažnai priešinasi ribojantiems reguliavimo apribojimams, kriptovaliutų pasaulyje rimti žaidėjai dažnai sveikina kriptografinius monitorius, kad pateiktų naudingų taisyklių. Blogi aktoriai gadina visą industriją. Kriptovaliutų reglamentų rinkinys padeda išsiaiškinti, kaip susisteminti verslo planą ir ICO.

Kai „Overstock“ pereina nuo mažmenininko veiklos į kriptovaliutų bendrovės veiklą, Viršijęs generalinis direktorius Patrickas Byrne’as pareiškia palaikantis reguliavimą:

„Aš iš tikrųjų gana palaikau SEC naikinimą. Šis ICO pamišimas šiais metais privertė daugelį žmonių pabėgti, manau. Buvo daugybė žmonių, kurie monetas paviešino neturėdami realaus verslo plano. Manau, kad daug kas yra problemiška. Taigi SEC teisingai žengė žingsniu ir pasakė, kad turime pradėti tai nagrinėti “. CNN Money, „Overstock CEO: bitcoin a‘ kind of kind of money ““, 2017 m. Gruodžio 14 d

Aš esu žiniatinklio kūrėjas, kuris pasakė vorui

Valstijų vyriausybės atsigauna, kai federalinė vyriausybė nesikiša. Florida neseniai nusprendė sukurti šifravimo monitoriaus vietą, kad apsaugotų investuotojus nuo sukčiavimo.

Floridoje visada saulėta (išskyrus naktį)

Floridoje sukčiavimo atvejų skaičius yra didesnis nei vidutiniškai. Remiantis Federalinės prekybos komisijos duomenimis, Florida teikia pirmenybę visoms kitoms valstijoms dėl skundų dėl vartotojų sukčiavimo. 100 000 gyventojų bylų gauna maždaug 1 000 skundų. Kalbant apie asmens tapatybės vagystę, Florida užregistravo 186,3 skundo 100 000 žmonių, didžiausias skaičius bet kurios valstybės.

Viena iš priežasčių, dėl kurios sukčiai nusitaikė į Floridą, yra gausios valstybės senjorų populiacijos. Vyresni nei 65 metų žmonės 2013 m. Sudarė beveik 19 procentų gyventojų, taigi tai yra didžiausia pagyvenusių gyventojų dalis šalyje.

Sukčiai nukreipti į pagyvenusius žmones dėl daugelio priežasčių. Pirma, vyresni žmonės paprastai turi daugiau pinigų nei vaikai. Be to, yra duomenų apie senjorus apie daugelį sistemų, kurias sukčiai gali surinkti ir naudoti.

Ir egzistuoja nuomonė, kad pagyvenusių žmonių protiniai gebėjimai silpsta taip, kad jiems lengviau atsikratyti. Bet iš tikro, duomenys rodo, kad jaunesni suaugusieji labiau patiria aferas nei vyresnio amžiaus žmonės. Gyvenimo patirtis suteikia 65–75 metų žmonėms daugiau žinių ir apsaugo nuo sukčiavimo, palyginti su 18–25 metų žmonėmis.

Todėl rimtos priežastys skatina Floridą ieškoti gyventojų apsaugos naudojant blokavimo grandinę reguliuojančius šifravimo monitorius.

kriptografija stebi vaizdą

Arizona

Žvelgiant iš kitos perspektyvos, 2017 m. Kovo 29 d Arizona pakeitė savo įstatus pripažinti, kad „blockchain“ technologija užtikrintas parašas atitinka galiojantį elektroninį įrašą. Bet kokios nuosavybės ar kitos tarpvalstybinio ar užsienio pobūdžio teisės liko galioti dėl „blockchain“ technologijos saugumo. Kitaip tariant, šis statutas patvirtina nekintamą „blockchain“ tiesą.

„Bėk pasieniui“

Tarptautiniu lygiu žaidžiamos nacionalinės varžybos. Jei viena šalis slopins „blockchain“ naujoves slegiančiais kriptografijos stebėtojais, kurie taiko sunkias taisykles, kita šalis skatins naujų technologijų plėtrą ir atsirandančias darbo vietas..

Šveicarijos ekonomikos ministras Johannas Schneideris-Ammannas 2018 m. Sausio 18 d. Paskelbė jis nori, kad Šveicarija taptų „Kripto tauta“. Tai seka tradicija, kurią šalis perėmė bankų industrijoje.

Kanada

Kanada rimtai apsvarstė kriptovaliutų reguliavimo klausimą ir nuodugniai tyrinėja šį dalyką, kad surastų tinkamą kelią į priekį.

2014 m. Spalio 8 d, Liudijo Andreas Antonopoulos Kanados Senato Bankininkystės, prekybos ir prekybos komitete. Šis pokalbis yra vienas iš geriausių visų laikų Bitcoin ir kriptovaliutos įvadų. Apskritai senatoriai stengiasi užduoti rimtus klausimus, kad iš tikrųjų suprastų temą, ir, kaip įprasta, Andreas pateikia aiškią, išsamią, įžvalgią informaciją.

Galiausiai, kaip teisėjauti, kai nežinai žaidimo?

2014 m. Birželio 19 d. Kanados parlamento surengti klausymai patvirtino Billą C-31. Tai taip ir buvo pirmasis nacionalinis kriptovaliutų įstatymas bet kurioje pasaulio vietoje.

Arba, 2018 m. Sausio 25 d. Kanados centrinio banko vadovas Stephenas Polozas pareiškė: „Aš prieštarauju kriptovaliutų terminui, nes jie yra kriptografiniai, bet nėra valiutos …“

Čia slypi kriptografinių monitorių trynimas reguliuojant blokų grandinę. Kaip ką nors reguliuoti, kai nėra supratimo ar susitarimo, kas apibrėžia reglamentuojamą dalyką? Ar „Bitcoin“ teikia vertės saugyklą ar mainų priemonę? Ar tai veikia kaip pinigai, ar kaip tokios įmonės, kaip akcijos, vertybiniai popieriai? Kadangi Bitcoin nepriklauso tautai, kaip tauta jį apmokestina? Ar „blockchain“ apibrėžia kriptovaliutą? O gal decentralizacija? Ar pakanka galiojančių įstatymų tvarkant piktnaudžiavimą, pavyzdžiui, pinigų plovimą?

Kriptovaliuta šiandien gyvena kaip besiformuojanti technologija ankstyvose jos kūrimo stadijose. Bręstant technologijai, kriptovaliutų reguliuotojai geriau supras, kaip apsaugoti investuotojus nuo apgaulingos veiklos.