Monetų bazė ir „Bitstamp“ yra dvi seniausios ir labiausiai vertinamos kripto biržos. Abi įmonės dirba daugiau nei 5 metus ir yra visiškai licencijuotos JAV („Coinbase“) arba ES („Bitstamp“)..
Šiame „Coinbase“ ir „Bitstamp“ palyginime apžvelgsime kiekvienos prekybos privalumus ir trūkumus.
„Coinbase vs Bitstamp“: pagrindinė informacija
Vartotojo patirtis
Monetų bazė yra puiki svetainė tiems, kurie tik pradeda investuoti į kriptovaliutas. Vartotojo sąsaja yra lengva naudotis ir tokia pat intuityvi kaip „PayPal“ ar jūsų internetinės bankininkystės svetainėje. Galite įnešti USD naudodamiesi ACH pavedimu iš banko, pavedimu ar kredito / debeto kortele (bet sėkmės bandant rasti kortelės išdavėją, kuris neužblokuos operacijos!). Žinoma, jei jau turite „Bitcoin“, „Ethereum“ ar „Litecoin“, taip pat galite juos perkelti tiesiai į „Coinbase“.
Galite tiesiogiai nusipirkti BTC, ETH arba LTC, arba galite pervesti lėšas į savo USD piniginę ir vėliau įsigyti kriptovaliutą. „Coinbase“ taip pat valdo pilną kriptovaliutų keitimą, vadinamą GDAX, kuris veikia panašiai kaip ir kitos pagrindinės kriptovaliutos biržos, tokios kaip „Poloniex“ ar „Bittrex“. GDAX reikalauja, kad turėtumėte reikšmingą turtą (>5 mln. USD atskiroms investicijoms), kad galėtumėte naudotis maržų prekyba ir kitomis pažangiomis funkcijomis, todėl ji skirta instituciniams investuotojams.
„Bitstamp“ yra žinomiausia Europos kriptovaliutų birža, taip pat viena seniausių kriptografinių biržų internete. Vartotojo sąsaja yra šiek tiek mažiau intuityvi nei „Coinbase“, tačiau apskritai yra tikrai tokia pat funkcionali. Pradedantiesiems prekybos ekranai gali atrodyti gana techniški ir gali būti šiek tiek bauginantys.
Patvirtinimas „Bitstamp“ yra daugiau vargo, nes jiems reikalingas priekinis ir galinis jūsų vyriausybės tapatybės dokumento (paso arba vairuotojo pažymėjimo) paveikslėlis ir banko / komunalinių paslaugų ataskaita. Greitas telefono tapatybės dokumento paveikslėlis ir banko sąskaitos išrašo PDF failas padės apgauti, tačiau daugeliui investuotojų nepatinka mintis dalytis tiek daug asmeninės informacijos keičiantis informacija..
Visuomenės nuomonės teismas
„Coinbase“ paprastai laikoma viena saugiausių ir patikimiausių šifravimo biržų. Paprastas „Google“ bandymas “labiausiai patikimi kriptografiniai mainai“Rodo, kad„ Coinbase “tarp visų biržų nuolat užima 1 ar 2 vietą.
„Bitstamp“ taip pat gerai vertinamas kriptovaliutų erdvėje ir sulaukė daug geros spaudos tapo pirmąja šalyje licencijuota kriptografijos birža pasaulyje. Kadangi ES turi „pasų“ programą finansinių paslaugų įmonėms, tapdama licencijama Liuksemburge, „Bitstamp“ tapo licencijuota visoje ES. Nuo tada „Bitstamp“ įgijo daug patikimumo, nes tai saugus pasirinkimas Europos investuotojams, panašiai kaip „Coinbase“ JAV.
Pagalba klientams
Monetų bazė turi puikią klientų aptarnavimo reputaciją, palyginti su dauguma kriptografinių mainų. Jie neseniai pridūrė klientų aptarnavimo telefonu, tai yra pirmas svarbiausioms kriptografijos mainams ir puikus žingsnis siekiant kripto pramonės normalių verslo standartų.
„Bitstamp“ taip pat turi puikų klientų aptarnavimą šifravimo biržoje. Nors „Bitstamp“ turi klientų skundų, kuriuos galite rasti internete, kaip ir bet kurią kriptografinę biržą, verta pažymėti, kad daug kartų šie skundai yra atsakė tiesiai pateikė „Bitstamp“ palaikymas. Dauguma skundų yra susiję su sąskaitų uždarymu po to, kai tiems vartotojams buvo neįprastai dideli indėliai, ir visais atvejais atrodo, kad vartotojai gavo visas grąžinamąsias išmokas.
Įmonės istorija ir įstatymų laikymasis
„Coinbase“ buvo įkurta San Franciske 2012 m. Ir turi rimtą paramą iš rizikos kapitalo įmonių „Union Square Ventures“ ir „Andreessen Horowitz“. Kadangi „Coinbase“ verslu užsiima 5 metus ir atitinka visus JAV finansų įstaigų reglamentus, tai paprastai laikoma saugia kriptovaliutų investavimo galimybe.
„Bitstamp“ buvo įkurta 2011 m., O ją remia pirmaujantis kriptovaliutos rizikos kapitalo fondas „Pantera Capital“. „Bitstamp“ atliekamas metinius vienos iš „Didžiojo ketverto“ audito įmonių auditus, ir paprastai yra skaidrus jų atitikimas ir operacijos – tai visada geras bruožas, kurį galite pamatyti, kai renkatės kriptografinę biržą prekybai.
Saugu ir užtikrinta
Monetų bazė per 5 savo veiklos metus niekada nebuvo įsilaužta. Jis laikosi griežtos saugumo priemonės ir didžiąją dalį kriptovaliutos atsargų laiko šaltose saugyklose, saugodama savo lėšas nuo įsilaužimų. Reikėtų pažymėti, kad GDAX patyrė „blykstėBirželį, kai Ethereum kaina nukrito iki 0,10 USD, daugeliui prekybininkų kainavo tūkstančius dolerių. GDAX nustatė, kad visi sandoriai buvo galutiniai, nes tai įvyko dėl didelio pardavimo užsakymo, o ne dėl jų techninio gedimo.
„Bitstamp“ turi patikrintą sąskaitos saugumo istoriją, tačiau per pastaruosius 2 metus turi gerą patirtį. 2015 m. Sausio 4 d. Ji patyrė a saugumo pažeidimas dėl to buvo prarasta 19 000 BTC, kurių vertė tuo metu buvo apie 5,1 milijono USD. Šis įvykis padarė didelę įtaką „Bitstamp“ reputacijai, tačiau bendrovė pasielgė teisingai ir prisiėmė nuostolius – nė vienas „Bitstamp“ klientas neprarado pinigų dėl įsilaužimo. Nuo tada „Bitstamp“ neturėjo didelių saugumo problemų.
Mokesčiai
Jei tik norite įsigyti BTC, ETH ar LTC pagrindinėje „Coinbase“ svetainėje, „Coinbase“ ima 1,49% mokestį už kriptovaliutos pirkimus, atliktus banko sąskaitomis ar „Coinbase USD“ piniginėmis, arba 3,99% už pirkinius, atliktus kredito ar debeto kortelėmis. Įsigiję pasirinktus žetonus, galite juos nemokamai perkelti į kitus BTC / ETH / LTC adresus, nors mokėsite tinklo operacijų mokesčius.
GDAX naudoja mokesčio mokėtojo modelį. Jei norite pateikti naują užsakymą biržoje, tai galite padaryti nemokamai, tačiau užpildę užsakymą, jau nurodytą knygose, jums reikės sumokėti 0,3–0,1% mokestį, priklausomai nuo to, kiek jūsų naujausia prekybos apimtis buvo.
„Bitstamp“ mokesčiai gali būti gana pagrįsti, jei esate ES gyventojas. Galite pervesti eurus per SEPA pervedimą be jokių mokesčių, o išgryninus – tik 0,90 euro. Tarptautiniai laidai taip pat yra maži, tik 0,05% indėlio mokestis ir 0,09% išėmimo mokestis. Be to, tiesioginiai kriptovaliutos indėliai ar pinigų pasiėmimas yra nemokamas. Tik neperveskite kredito kortele! Mokesčiai prasideda nuo 8%, net jei jūs įnešate daugiau nei 5000 USD, mokestis vis tiek yra 5%.
Prekybos mokesčiai yra palyginami su GDAX, jei esate prekybos „pasiėmėjas“. Deja, nėra jokių nuolaidų užsakymams pateikti ar būti „gamintojais“, todėl „Bitstamp“ mokesčių struktūra yra šiek tiek blogesnė. Tai, kad visi gamintojo mokesčiai yra 0% GDAX, skatina likvidumą, todėl potencialiai galėtumėte prekiauti didesniais tos pačios prekybos poros „Bitstamp“ pirkimo / pardavimo prašymais..
Galimos kriptovaliutos
„Coinbase“ siūlo parduoti ir prekiauti BTC, ETH ir LTC, planuodama sausio 1 d. Paremti „Bitcoin Cash“ (BCH). Kadangi jame siūlomos tik 4 kriptovaliutos, tikriausiai tai nėra mainai jums, jei jus domina egzotiškesni altcoinai. Beje, jie aptarė galimybę ateityje pridėti daugiau monetų ir peržiūrėti, kas gali būti jų galimų papildymų sąrašas.
„Bitstamp“ siūlo panašų kriptovaliutų asortimentą su prekybos poromis BTC, ETH, LTC ir XRP. Parama ETH, LTC, XRP buvo pridėta 2017 m., O „Bitstamp“ sako, kad ateityje norėtų pridėti daugiau naujų porų.
Atsižvelgiant į tai, kad „Bitstamp“ šešerius metus prekiavo tik BTC ir dabar pridėjo tris naujas valiutas 2017 m., Atrodo, kad yra impulsas pridėti paramą daugiau altcoins 2018 ir vėliau. Neseniai prasidėjo ir „Bitstamp“ palengvinti „Bitcoin Cash“ išėmimą, nors prekybos poros buvo atidėtos, o tai buvo kaltinama dėl neseniai įvykusių Kinijos reguliavimo veiksmų.
„Coinbase vs Bitstamp“: paskutinės mintys
Monetų bazė ir „Bitstamp“ kriptovaliutų pasaulyje yra abu aukštesnio lygio mainai, kuriuos naudodami tikriausiai nuspręsite, ar norite investuoti JAV doleriais, ar eurais.
Jei USD, bet kuri valiuta yra gera galimybė, tačiau jums gali būti patogiau naudoti „Coinbase“, nes ji įsikūrusi JAV. Jei mokate eurais iš Europos banko sąskaitos, SEPA pervedimo su „Bitstamp“ galimybė bus lengviausias kelias.