„Monetų šokis“ yra bendruomenės valdoma platforma, siūlanti „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“ statistiką ir paslaugas. Kartu su kitomis žinomomis svetainėmis, tokiomis kaip „Bitfire“, nauja svetainių banga kelia iššūkius modeliams, net griežtai kriptovaliutų srityje. Panašu, kad decentralizacija negaili jokios verslo srities, net statistikos.

Kas yra monetų šokis?

Platforma seka įvairiausias metrikas, apimančias Bitcoin, nuo blokų kasybos iki apimties statistikos ir net pasaulinės nuotaikos. Monetos šokio reikšmė iš tikrųjų kilusi iš žodžio sutapimas. Kaip ir daugelyje kitų įdomių interneto memų, šie žodžiai išpopuliarėjo po to, kai išmanieji telefonai pradėjo automatiškai taisyti vartotojų klaidas.

Platus statistikos ir paslaugų pasirinkimas portale „Coin Dance“

Platus statistikos ir paslaugų pasirinkimas portale „Coin Dance“

Vizija

„Coin Dance“ nori atverti statistikos erdvę laisvai suteikdama prieigą prie informacijos, ypač susijusios su „Bitcoin“. Komanda tiki, kaip „Bitcoin“ vystosi kaip protokolas, turėtų spręsti bendruomenė. Be to, kiekvienas turėtų turėti teisę prisidėti prie keitimosi informacija, neatsižvelgiant į jų techninę padėtį, socialinę padėtį ar saugomų bitkoinų skaičių.

Strategija

Kas daro Bitcoin ypatingą, tai gana skaidrus pobūdis. Maksimaliai padidindama dalijimąsi duomenimis, „Coin Dance“ paskatina bendruomenę bendrauti tarpusavyje ir priimti pagrindinius sprendimus remiantis šiuo bendrų duomenų modeliu. Pagal „Monetų šokį“,

Mūsų misija paprasta: įgalinti bendruomenę ir auginti ekosistemą.

Paslaugos

Apimties diagramos

„Monetų šokis“ teikia apimties diagramas, skirtas pirmiausia tarpusavio prekyvietėms. Bendruomenės nariai atnaujina diagramas kas savaitę, kad naudingos prekybos įžvalgos judėtų kartu su rinkomis. Tarpusavio prekyvietės yra „Bisq“, „LocalBitcoins“ ir „Paxful“.

Kūrėjai neseniai atnaujino platformą, kad pridėtų prekybos duomenis keliomis skirtingomis valiutomis visame pasaulyje. Šis atnaujinimas sutaupys daug laiko daugeliui vartotojų už JAV ribų, kurie dažnai pirmiausia turi konvertuoti į savo vietinę valiutą.

Tuštybės tarnyba

Platforma taip pat siūlo tuštybės vardų teikimo paslaugą tiems, kurie nori pridėti šiek tiek klajoklio prie savo „Bitcoin“ adreso. Galite suasmeninti savo „Bitcoin“ piniginę, užuot naudoję šešioliktainį ar QR kodą, pateiktą su standartiniu adresu. Susikurti savo asmeninę piniginę nėra taip sunku ir yra naudinga „Steemit“ vadovo nuoroda norėdamas pradėti.

Politika & Nuomonė

Politikos skyrius stebi, kaip vyriausybės visame pasaulyje priima sprendimus dėl didžiausios kriptovaliutos. Tačiau rašymo metu nebuvo balsuojama dėl jokių „Bitcoin“ pasiūlymų, tačiau tikitės, kad tai pasikeis, nes kriptografija ir toliau vystysis. Šis politinis žemėlapis pateikia naudingą apžvalgą apie tai, kaip Bitcoin veikia pasaulinėje arenoje, ir leidžia vartotojams sekti pokyčius.

Šiame skyriuje ne tik nurodoma, kur yra ribojamas Bitcoin, bet ir kaip jis klasifikuojamas. Pavyzdžiui, Indijoje Bitcoin šiuo metu laikomas turtu, tačiau Kinijoje jis pripažįstamas kaip prekė.

Monetų šokis: kaip Bitcoinui sekasi pasaulio politinėje arenoje

Kaip Bitcoin sekasi pasaulio politinėje arenoje

Statistika

Statistikos sritis neabejotinai yra vieta, kur prekybininkai, koduotojai ir „Bitcoin“ auditoriai ateina patikrinti visų faktinių dalykų, susijusių su „Bitcoin“. „Coin Dance“ galite rasti tipišką kainų statistiką.

Tačiau įdomiau naršyti turimus „blockchain“ duomenis, kurių paprastai nerasite kitose prekybos svetainėse. Susigilinkite į išsamią informaciją apie blokų dydžius, užminuotus blokus, „Google Bitcoin“ paieškas, bendruomenės demografinius rodiklius ir dar daugiau. Puslapio pabaigoje taip pat galite rasti kriptovaliutos žymeklį, pagrįstą rinkos kapitalizacija, panašų į „CoinMarketCap“..

„Bitcoin Node“ santrauka

Norėdami daugiau techninių iš mūsų, yra „Bitcoin“ mazgo santrauka. Tai yra pilna informacijos apie maždaug 10 000 mazgų visame pasaulyje, valdančių „Bitcoin“ tinklą. Šiame skyriuje netgi stebimi mazgų atnaujinimai, kad būtų atsižvelgta į naujausius infliacijos pažeidžiamumas kad buvo pastebėta tinkle.

Peržiūrėkite mūsų „Bitcoin Full Nodes“ straipsnį, kad geriau suprastumėte mazgus ir kaip juos susikurti patiems.

Blokai

Blokų skyrius padeda žiūrovams patikrinti naujausius kasamus blokus ir gauti geresnį bendrą vaizdą apie kasybos būklę tinkle. Kasybos centralizavimas pastaruoju metu tampa vis aktualesnė problema. Dėl šios priežasties įvairūs „Bitcoin“ bendruomenės nariai naudoja statistikos duomenis, kad galėtų stebėti „Bitmain“ dominavimą šioje srityje.

Ištekliai

Išteklių skyriuje yra daugybė gėrybių kriptovaliutai ir pradedantiesiems Bitcoin. Yra dar keletas puikių šaltinių, tačiau tai būtų geras atspirties taškas, jei nesate tikras dėl ko pradėti.

Pokeris

Ir galiausiai, kas ne mažiau svarbu, kas būtų kripto, nepridėjus grynos linksmybės į mišinį? „Blockchain“ pokeris jau yra dalykas, o „Coin Dance“ leidžia jums pereiti į žaidimą nereikalaujant užsiregistruoti. Įtraukite keletą nemokamų „Satoshis“ į savo banknotus ir atlikite prestižą.

„Coin Dance“ žaiskite „Texas hold'em“ pokerį su nemokamu „Bitcoin“

„Coin Dance“ žaiskite „Texas hold’em“ pokerį su nemokamu „Bitcoin“

Iššūkis „Big Data Capture“?

Didieji duomenys yra terminas, vartojamas apibūdinant informacijos, gaunamos įvairiau ir didesniu greičiu, gausėjimą. Šis reiškinys toliau didėja, nes vis daugiau žmonių prisijungia prie interneto ir kuria savo turinį.

Didelių duomenų prognozė

Šaltinis: „Statista“

Tokios kompanijos, kaip „Google“ ir „Facebook“, gali teikti plačias nemokamas paslaugas dėl vertės, kurią jos užima iš mūsų teikiamų duomenų.

Vis dėlto ši informacija nėra prieinama visuomenei, o tai kelia dvi problemas. Pirma, tai kelia privatumo problemų. Antra, ja naudotis negali naudotis bendruomenė, kuri ją teikia, jei nori sukurti savo pridėtinės vertės paslaugas.

Panašu, kad „Coin Dance“ tiesiogiai meta iššūkį šiam modeliui. Demokratizuodami šį procesą ir atverdami galimybę naudotis statistiniais duomenimis visuomenei, jie leidžia nariams tiesiogiai dalyvauti kuriant tinklą. Tai, žinoma, ankstyvos dienos, ir mes turėsime palaukti dar keletą metų, kad sužinotume, ar šis metodas gali klestėti tarp įsitvirtinusių įmonių, kurios užkardos rinko duomenis.

Išvada

Bendruomenės modeliai turi didžiulį potencialą. Dalijimosi ekonomika yra labiau madingas žodis tokiose įmonėse kaip „Airbnb“ ir „Uber“, nes šios įmonės nesidalija užfiksuota verte su savo vartotojais. Viskas apie perėjimą į atvirą pasaulį, kur skaidrumas ir bendradarbiavimas tikriausiai bus ateities įrankiai.

„Monetų šokis“ teikia vertingą statistikos paslaugą „Bitcoin“ bendruomenės nariams. Bus įdomu pamatyti, kaip projektai bus kuriami remiantis jų teikiamomis paslaugomis.