Imogenas Heapas siekia sukurti pokyčius pasaulyje. Pradedant bent jau muzikos pasauliu. Per ilgai kovojantys menininkai nepraleido pelno dėl to, kad pramonės riebios katės plaka kremą. Muzikantai nežino, kaip tai padaryti didelę, kada ir kur naudojami jų duomenys. Pinigai ir valdžia vis dar glaudžiai priklauso kelių privilegijuotų žmonių dramblio kaulo bokštuose.
Na ne daug ilgiau, jei Heapas, išradėjas Mycelia, turi savo kelią. Kaip ne pelno siekianti tyrimų ir plėtros „centras“ muzikantams, kurie naudoja „blockchain“ technologiją, kad sukurtų teisingesnę muzikos ekosistemą, ji užsiėmusi klodama šviesesnės ateities pamatus..
Tikėdamas tuo muzikantai turėtų turėti savo duomenis, kad mokėjimai turėtų būti sklandūs ir automatiniai, o muzikos rinka turėtų būti turtingesnė ir teisingesnė, Heapo aistra yra užkrečiama. Sužinokite, ką ji sako apie „blockchain“ ir muziką, „Kūrybinį pasą“ ir „Mycelia“ pasaulinį turą čia.
Muzikos industrijos problemos yra gerai dokumentuotos. Menininkai nesąžiningai kompensavo, tarpininkai ir gamybos studijos uždirbo pelną … Jūs esate „Grammy“ nugalėtojas. Kas jus įkvėpė imtis muzikos industrijos bėdų? Ar yra viena asmeninė patirtis, kuri privertė jus imtis veiksmų?
Iš tikrųjų taip! Prieš trejus metus, žaibiškai žvelgdamas į vidury nakties, maitindamas krūtimi mūsų naujagimį, nusprendžiau, kad norėčiau būti sprendimo dalis, o ne papildyti problemas, nes jas mačiau muzikos industrijoje..
Aš ruošiausi išleisti naują dainą „Tiny Human“ ir jaučiau darbo spaudimą, kuris tenka kaip savęs išlaisvinančiam atlikėjui (kaip ir didelė dalis muzikos kūrėjų bendruomenės).
Anksčiau tą dieną buvau diskutavęs su savo muzikante drauge Zoe Keating, kur ji supažindino mane su „blockchain“, ir mes rėmėmės idėjomis, ką tai galėtų reikšti mūsų pramonei.
Taigi tada, vidury nakties, jausdamas šią šviesią viltį, jaudulį ir naują energiją naudodamas šią naują technologiją, aš toliau mėlyname danguje įsivaizdavau muzikos ekosistemą, kuri mane palaikė kiekviename žingsnyje kuo puikiausiai ir aš nuo to nesustojo.
Kas yra „Mycelia“ ir kaip planuojate išspręsti esamą situaciją?
Mycelia yra a mokslinių tyrimų ir plėtros centras muzikos kūrėjams, kurį skatina auganti kūrybinės bendruomenės, technologų ir pramonės čempionų meilės muzikai bendruomenė. Mūsų misija, naudojant technologijas, yra atgaivinti muzikos kūrėjų duomenų bazę, kuri padės realizuoti sąžiningą, tvarią ir gyvybingą muzikos ekosistemą.
Muzikos neturintiems žmonėms tai galiausiai reiškia sąžiningesnius ir greitesnius mokėjimus menininkams ir turtingesnę rinką, kur kurti savo karjerą, palengvinant kūrybišką ir komercinį bendradarbiavimą..
Kaip manote, kodėl „blockchain“ technologija yra sprendimas sugedusiai muzikos pramonei?
„Blockchain“ gali palengvinti mokėjimų srautą ir pagreitinti bei pagerinti bendradarbiavimą tiek verslo, tiek kūrybiniame lygmenyje. Muzikos kūrėjus per ilgai varžė tradiciniai atsiskaitymo būdai ir bendradarbiavimo kliūtys. „Blockchain“ gali veiksmingai išspręsti šias problemas, supaprastindamas procesą.
Neseniai kalbėjote „MoneyConf“ Dubline. Kokias finansines pasekmes, jūsų manymu, turės „blockchain“ muzikos industrijai?
Didžiulis laikas = pinigų taupymas muzikos pramonės administratoriams ir buhalterinėms pusėms, nes vangiai neriama atgal į naujų ir esamų talentų atradimą, plėtrą ir palaikymą.
Koks yra geriausias muzikantų ir gerbėjų „peer-to-peer“ technologijos dalykas?
Tai puikiai tinka turiningai susieti muzikos kūrėjus ir supaprastinti mokėjimus, dalijimąsi informacija ir pan.
Papasakokite apie „kūrybinį pasą“. Kas tai yra, kam jis skirtas, ir ar galite pateikti keletą jo naudojimo atvejų pavyzdžių?
„Mycelia“ kūrybinis pasas
„Kūrybinis pasas“ suteikia muzikos kūrėjams galimybę būti tvarkomiems ir „verslui atviriems“ duomenims, kurie yra unikalūs kiekvienam vartotojui. Jame yra asmeninė informacija, esami ID, patvirtinimai, darbai ir verslo partneriai.
Tai skatina pažangių sutarčių šablonus, kad paspartintų mokėjimus ir paskatintų prasmingas kūrybines ir komercines partnerystes, o galutinis tikslas – atgaivinti visiškai naują atlikėjų vadovaujamą muzikos industrijos rinką..
Su šia nauja socialiai susieta muzikos bendruomene, dalijimasis žiniomis ir palaikomasis sluoksnis taip pat gali atsirasti kaip niekada anksčiau, kur galime padėti vieni kitiems įveikti vis didėjantį izoliacijos ir vilties trūkumo jausmą, kurie per pastaruosius kelerius metus jautėsi itin akivaizdūs.
Kaip jūs sugalvojote tai?
Manau, kad kaskart daugiau nei 20 metų burbuliuoja tas nusivylimas, kad duomenų ir pinigų srautas yra nepatogus, kartu su tuo, kaip įvairiais laikais pramonė jautėsi nepalaikanti muzikos kūrėjų.
Tai pagreitėjo ir buvo sutelktas dėmesys, nors per pastaruosius trejus metus, kai aš susipažinau su „blockchain“ technologija, turėdamas daug šimtų susitikimų su mūsų pramonės kūrėjais ir kratytojais kartu su tomis, kurios patiria panašias problemas ne savo muzikos tiekimo grandinėse..
Šiek tiek po to, kai jaučiau, kad mums pirmiausia reikia tai padaryti, buvo pasistatyti namus ir išsiplėsti, todėl gimė kūrybinis pasas.
Anksčiau esate kalbėjęs apie paslaugos, kuria žmonės nežino, kad jiems reikia, sukūrimą. Remiantis technologija, kurios jie nesupranta … Kaip pradėti kažką panašaus? Kaip idėją paversti realybe?
„Mycelia“ vyksta į pasaulinį turą, rengdama derybas, koncertus, parodas ir dirbtuves muzikos kūrėjams ir ne tik, kad padėtų įtikinti muzikos kūrėjus kelti savo koją į priekį, sukurdama sau muzikos kūrėjo sluoksnį..
Mes įpratę kartu kurti ir kurti, rizikuoti. Mes stengsimės įtikinti juos, kad turime tai padaryti, rengdami kampanijas, norėdami įsitraukti ir pakeisti.
Skirtingai nuo daugelio kompanijų, eksperimentuojančių su „blockchain“, jūs neturite ICO. Kokios jūsų idėjos ir planai kalbant apie finansavimą?
Iki šiol projektas buvo finansuojamas savarankiškai. Tai ne pelno siekis, nors atskirai, muzikos kūrėjai, žinoma, uždirbs pelną labai svarbu, kad „Creative Passport“ sluoksnyje nebūtų finansuojama VC.
Nagrinėjame socialinio poveikio investicijas ir ankstyvo paslaugų pritaikymo modelius, kad gautume nemokamą prieigą prie duomenų bazės, suteikiant jiems pranašumą ateityje. Taigi turiu keletą kompanijų, kurias tiesiogiai kovoju dėl investicijų, tokių kaip „Streemliner“, interaktyvūs albumų kreditai 3D formatu.
Manau, kad tai yra naujas esamo pasaulinio muzikos repertuaro atradimo ir tyrimo standartas.
Apie jūsų metų turą. Kiekvieną savaitę vis kitoks miestas skamba nuostabiai ir taip pat vargina! Ar galite mums apie tai papasakoti?
Ekskursiją iš tikrųjų pradedame tik rugsėjo mėnesį. Per metus planuojame apimti 40 miestų keturiuose žemynuose ir rengsime koncertus, rengsime seminarus, pokalbius ir parodą „Kūrybinis pasas“..
Labai džiaugiuosi, kad apkeliavau pasaulį, kad galėčiau pasidalinti savo vizija tiek su muzikos kūrėjais, tiek su gerbėjais ir sukurti teisingesnė, tvaresnė ir klestinti muzikos pramonė.
Ar jūsų muzikinė aplinka padėjo būti geresniu verslininku? Kokiu būdu (-ais)?
Visiškai. Būdamas muzikantu, jūs patiriate tiek daug problemų, pavyzdžiui, ilgus ir sudėtingus mokėjimo procesus. Ta patirtis man suteikė įžvalgos plėtoti šias naujas technologijas, kurios galiausiai padės kažkaip išspręsti šias problemas.
Ką jūs pasakytumėte, yra jūsų pagrindinis motyvatorius?
Muzikos industriją paversti geresne, teisingesne ir gyvybingesne vieta bei sukurti technologijas, kurios ją paverstų tokia, kokia ji yra šiandien, ir tokia, kokia galėtų būti ateityje. Muzikos industrija, kuri turi verslo prasmę, kad mūsų dainos būtų dalis.
Galiausiai, jei nebūtumėte muzikantas, kaip manote, kas galėjote būti?
Visada mėgavau būti astronautu, kai buvau labai mažas.
Kaip „Grammy“ laimėjusi atlikėja, muzikantė ir visokeriopa įkvėpėja, Heap negali naudoti raketos savo kasdieniniame darbe. Bet tai jai netrukdo siekti žvaigždžių.