NEO vizija

NEO kūrėjai siekia išplėsti blokų grandines visoje Kinijoje. Jų įmonė „Onchain“ sukūrė paskirstyto tinklo architektūrą (angl. Distributed Networks Architecture – DNR), kad būtų galima lengvai įgyvendinti ir plėtoti standartizuotas blokines grandines. Jie nori, kad kiekvienas suinteresuotas laukas galėtų lengvai perkelti savo duomenis ir turtą į privatų ar viešą „blockchain“. Įkūrėjas, Daktaras Da Hongfei pasakė, “Mes norime būti ta vieta, kur žmonės eina, kai nori atlikti rimtus ir patikimus sandorius.” „Onchain“ ir NEO ne tik sėkmingai įgyvendina savo viziją, bet ir sukurtos klestėti pagal Kinijos vyriausybės reglamentus..

Onchain

Kriptovaliutos Kinijoje

Iš pažiūros atrodo, kad kriptovaliutos ir Kinija ne visada sutaria. „Du dalykai yra begaliniai: visata ir tai, kiek kartų Kinija gali uždrausti Bitcoin, ir aš nesu tikras dėl pirmojo.

Pinigų išvežimui iš Kinijos be specialaus leidimo taikoma 50 000 USD metinė riba. Žmonės rado spragą šioje sistemoje pirkdami kriptovaliutą ir lengvai pervesdami lėšas bei pasiekdami jas bet kurioje pasaulio vietoje. Kinijos vyriausybė uždraudė šią spragą uždraudusi internetinius mainus. Vyriausybė taip pat jaudinosi dėl spekuliacijų lygio, galvodama apie juos neseniai įvykusi akcijų rinkos katastrofa.

Kinijai uždraudus mainus ir ICO, susidomėjimas kriptovaliuta paprasčiausiai nepasikeitė ir nemirė. Žmonės perėjo prie „p2p“ modelio, atlikdami vietinius sandorius, dažnai vadinamus „be recepto rinka“. Čia apžvelgtas vietinių bitcoinų apimties pokytis apie draudimus.

Localbitcoin tūris

Monetų pirkimas šiandien Kinijoje

Žmonės taip pat organizuotų prekybą „WeChat“, populiariausia pokalbių paslauga Kinijoje. Iš pradžių tai buvo ypač patogu, nes vartotojai galėjo naudoti „WeChat Pay“, kad galėtų siųsti vienas kitam valiutą. Vyriausybė stebėdama „WeChat“ padidino šifruotų pokalbių paslaugų „Telegram“ populiarumą. Tada Kinija uždraudė „Telegram“. Neaišku, ar naujieji p2p modeliai yra legalūs Kinijoje, tačiau kol kas tiesioginio įsikišimo nebuvo. Realiai, neįmanoma sustabdyti visos kriptovaliutų prekybos.

Kinijos gyventojai taip pat gali įšokti į traukinį į Honkongą, kad gautų kriptovaliutą. Kasdien į Honkongą keliauja per 100 000 Kinijos turistų. Jie gali nusipirkti monetas bet kurioje didelėje biržoje arba naudoti vieną iš daugelio BTC bankomatų. Nenuostabu, kodėl Honkongo BTC bankomatai dažnai turi dideles linijas.

Visas šis reglamentas gali skambėti kaip atgrasanti naujiena NEO ir kriptovaliutai, tačiau Hongfei tai vertina kitaip. Jis pasakė: „Atėjo laikas reguliuotojams įsikišti“.

Da Hong Fei

„Onchain“ ir NEO Kinijoje

Kinijos vyriausybė jau seniai gina vietos įmones, norinčias bendradarbiauti taikant reglamentus. Žaidimas pagal Kinijos taisykles pasirodė vaisingas kelioms technologijų įmonėms. Kinijoje nerasite „Google“, „Facebook“, „Twitter“, „WhatsApp“, „Uber“ ar „Amazon“. Vietoj to matote „Baidu“, „RenRen“, „Weibo“, „WeChat“, „Didi“ ir „Alibaba“ sėkmę. Pavyzdžiui, „WeChat“ yra užregistravusi daugiau nei 1 milijardą sąskaitų. „NEO“ ir „Onchain“ save priskiria kitiems dideliems vardams šiame technologijų gigantų sąraše.

Nors Kinijos vyriausybė nėra visiškai draugiška, Kinijos vyriausybė iš tikrųjų palaiko „blockchain“ plėtrą. Kinijos Liaudies Respublikos pramonės ir informacinių technologijų ministerija (MIIT), padedama „Onchain“ ir kitų kompanijų, ištyrė kelias sritis, kuriose „blockchain“ gali padidinti efektyvumą ir užkirsti kelią sukčiavimui. Vyriausybė mano tiekimo grandinės, turtas, finansai, gerovė ir tapatybės valdymas visi gali potencialiai pasinaudoti „Blockchain“ technologijos naudojimu. Vyriausybė net eksperimentavo su jos idėja savo nacionalinę kriptovaliutą. Akivaizdu, kad Hongfei numatė būsimus Kinijos vyriausybės reikalavimus ir reikalavimus, nes tai yra visos sritys, kurias „Onchain“ tikisi išspręsti naudodama savo pritaikytą ir lanksčią paskirstytų tinklų architektūrą.

MIIT taip pat pasiūlė, kad blokų grandinėse turėtų būti didesnis standartizavimas. Hongfei sakė: „Mūsų vizija yra padaryti„ Onchain “tikrai universalia„ Blockchain “sistema. Naudojant skirtingus papildinius modulius, mūsų sistemą galima pritaikyti viešajai, konsorciumo ar net privačiai grandinei. Šiuo metu tobulinamas mūsų kelių grandinių adapterių modulis sukuria šių skirtingų grandinių sąveiką. “

„Onchain“ technologija

Tai jūsų paskutinė galimybė. Po to nebėra kelio atgal. Išgeriate mėlyną piliulę – istorija baigiasi, pabundate savo lovoje ir tikite viskuo, kuo norite tikėti. Jūs vartojate raudoną piliulę – likote Kinijoje ir aš jums parodysiu, kaip giliai praeina „blockchain“.

NEO buvo sukurtas technologiniu požiūriu, kad galėtų laikytis taisyklių ir dirbti sistemoje. „Bitcoin“ buvo sukurtas daugiausia dėmesio skiriant decentralizacijai. Nors decentralizacija turi privalumų, tai gali sukelti nesutarimų dėl monetos krypties ir lėtą naujų idėjų įgyvendinimą. Decentralizacija nėra artimiausias „Onchain“ ir NEO tikslas. Hongfei mano, kad centralizacija yra verta iš pradžių, leidžiant jiems greitai įgyvendinti pokyčius.

NEO iš anksto sugavo 50% savo žetonų, kad sumokėtų kūrėjams ir padėtų skatinti monetos augimą. Dr. Hongfei lygina NEO su rytinėmis Azijos šalimis, sakydamas, kad tai bus „pradžioje patikimesnė, bet galiausiai bus demokratiška“. Jis mano, kad NEO bus „galiausiai visiškai decentralizuota … kaip ir Bitcoin“.

NEO kasyba

„NEO blockchain“ sandorius patvirtina gana centralizuotai, bet unikaliai. Užuot naudojusi darbo įrodymus ar akcijų paketus, NEO naudoja deleguotą Bizantijos gedimų toleranciją, dar vadinamą dBFT. Šioje sistemoje NEO turėtojai renka mazgus, kad patvirtintų operacijas.

Norėdami tapti mazgu, turite turėti kompiuterį, kuris atitiktų tam tikrus techninius reikalavimus, pasidėti 1000 GAS monetų ir tada būti išrinktas NEO turėtojų. Visi 12 aktyvių mazgų šiuo metu teikia nemokamas operacijas. NEO turėtojai, be abejo, balsuoja už žmones, kurie žada nemokamus sandorius. Kai būsite išrinktas kaip mazgas, galite būti atsitiktinai pasirinktas, kad patvirtintumėte operacijas „blockchain“. Jei daugiau nei 66% kitų mazgų sutinka su jūsų knyga, blokas patvirtinamas. Jei sutinka mažiau nei 66 proc., Pasirenkamas kitas mazgas, kuris siūlo operacijas, kurios turėtų būti blokuojamos. Šis procesas tęsiasi tol, kol bus pasiektas sutarimas. NEO turėtojai greičiausiai nebalsuos mazgų, kurie nuolat nepasiūlys teisingų operacijų.

Šakių nėra

Deleguota Bizantijos gedimų tolerancija leidžia suprasti, kurios operacijos visada patvirtinamos „blockchain“. „Matricoje“ sužinojome, kad nėra šaukšto, tačiau jie pamiršo paminėti, kad nėra ir šakių. Skirtingai nuo „Bitcoin“ ar „Ethereum“, kurie dažnai šakojasi, kol pasiekia sutarimą, „NEO blockchain“ negali šakotis. Šakių trūkumas yra būtinas „Onchain“ tikslui suskaitmeninti tokį turtą kaip akcijos, obligacijos ir skaitmeninė tapatybė. Jei įmonės nori skaitmeninti reguliariai parduodamą turtą, turi būti aišku, kas yra turto savininkas.

Neo šaukštas

Kinijos partnerystė

„Onchain“ stengiasi skleisti savo „blockchain“ technologiją privačioms ir vyriausybinėms institucijoms. Čia pateikiama skaidra iš neseniai pristatyto Hongfei pranešimo.

„Onchain“ partnerystė

Tapatybės grandinė – vientisumo sistema, pagrįsta „Blockchain“

Šis projektas buvo „inicijuota Guizhou Far East Integrity Management Company“ ir yra pagrįsta paskirstytų tinklų architektūra. „Onchain“ padeda sukurti „blockchain“, kad būtų galima stebėti ir valdyti identifikaciją.

Apsaugos įmonė – įmonės lygio skaitmeninio turto platforma

„Onchain“ taiko „blockchain“ finansinėse institucijose. Tai jau dirba „Everbright Securities“ – didelės vertybinių popierių tarpininkavimo Kinijoje – tinkle.

Teisinė grandinė – skaitmeninis įrodymų saugojimo aljansas

„Onchain“ padėjo sukurti „blockchain“, skirtą skaitmeniniam įmonės el. Laiškų saugojimui kaip įrodymą. Niekas negali ištrinti ar sugadinti įrodymų, kai jie yra „blockchain“.

Alibaba

„Onchain“ sukūrė „Alibaba“ el. Pašto saugyklos sistemą, leidžiančią vartotojams saugoti svarbius duomenis ar el. Laiškus. Tai turi keletą programų, įskaitant el. Laiškų išsaugojimą, kad būtų galima naudotis teisminiais procesais.

Šioje diagramoje pateikiama daugybė skirtingų paskirstytojo tinklo architektūros objektų naudojimo būdų.

Onchain DNR

„Onchain“ ir NEO ateitis

„Onchain“ norėtų tęsti partnerystės kūrimą Kinijoje, galų gale perkeliant „fiat“ ir tapatybę ant „blockchain“. Jie pradeda naują blokų grandinę, vadinamą ontologija, daugiausia dėmesio skiriant tapatybėms. Hongfei norėtų pridėti asmens tapatybės dokumentus, tokius kaip universitetai ir darbo patirtis. Patvirtinimas asmens tapatybės dokumentams būtų galimybė įgalinti žmones peržiūrėti jūsų informaciją, pvz., Jūsų finansus, teikiant paskolą.

Ontologijos tapatybės valdymas

Šios kitos diagramos rodo, kaip ontologija pasiektų tikslą iš tikrųjų platinti blokines grandines visoje Kinijoje.

Ontologijos diagramos

Šios skaitmeninės tapatybės taip pat susiejamos su „Onchain“ ir „NEO“ noru atitikti reikalavimus. Kinija negali veiksmingai stebėti šių platformų, jei nežino, kas jomis naudojasi.

Visi šie viešieji ir privatūs „Onchain“ sukurti blokiniai tinklai, įskaitant ontologiją, galiausiai galės prisijungti prie NEO. „Ontology“ žetonų išpardavimas priims NEO žetonus. „NEO bus pagrindinis skaitmeninio turto paslaugų tiekėjas, vykdantis kliringo ir atsiskaitymų ontologijoje.“ Ontologija nori tapti vyriausybės reikalavimus atitinkančiu ryšiu tarp verslo ir NEO.

Ontologija ir NEO

Nors kai kurie nerimauja, kad ontologija konkuruos su NEO, atrodo, kad kūrėjai ketina sukurti abiejų sąveiką. Kai ontologijos tinklas nori surengti ICO, jie galės tai padaryti per NEO platformą. Šiuo metu ICO jums kainuotų 50 000 USD vertės dujų. Tai reiškia, kad NEO platformoje pamatysime rimtesnius ir rečiau pasitaikančius ICO. Tai visiškai skiriasi nuo neseniai „Ethereum ICO“ pašaukto pokšto Nenaudingas „Ethereum“ žetonas (UET), kuris pažadėjo pavogti jūsų pinigus ir už tai jums duoti bevertį žetoną. Kūrėjas maldavo žmonių nepirkti ir reikalavo, kad jis tiesiog paimtų jų pinigus ir su jais nusipirktų brangios elektronikos. Žinoma, žmonės vis tiek išleido daugiau nei 300 000 USD UET.

Atrodo, kad NEO turi tokią šviesią ateitį, kad net atkreipė „Litecoin“ įkūrėjo Charlie Lee dėmesį.

Yra vaikinas, bandantis mus pasivyti. Mes kritome &# 128034; ir &# 127820 ;, bet jis išvengė jų naudodamas kulkos laiką. Tai tiesiog nesąžininga! &# 128514; pic.twitter.com/bxVaiIytwF

– Charlie Lee [LTC] (@SatoshiLite) 2018 m. Sausio 19 d

Santrauka

„Onchain“ aiškiai įgyvendina savo ambicingą planą sukurti visą standartizuotų ir sujungtų blokinių grandinių ekosistemą Kinijoje, kurios visos galės prisijungti prie jau sėkmingai veikiančios NEO ekosistemos..

Galėtume sakyti, kad NEO ateitis primena pokalbį iš filmo „Matrica“.

Neo paklausė: „Ką tu man bandai pasakyti? Kad galiu vengti Kinijos reguliavimo? “

– atsakė Morfėjas, “Nėra NEO, bandau jums pasakyti, kad kai būsite pasirengę, jums nereikės.”

Hong Fei Neo