„Ethereum“ dabar kuriama trejus metus. Vitalikas Buterinas, Rusijos ir Kanados šurmulys, įkūręs platformą, tikėjosi, kad populiarūs „Dapps“ (decentralizuotos programos) taps nauju normalumu. Jis dar nežinojo, kad jo išmani sutartinė blokų grandinė bus nepaprastai populiarus kapitalo pritraukimo būdas, žinomas kaip pradinis monetų siūlymas (ICO).

Jo viziją šiek tiek iškreipė nauja spekuliantų banga, didelių lažybų dėl kriptografijos, banga. Tačiau tai nereiškia, kad „Ethereum“ blokų grandinėje nevyksta jokia decentralizuota plėtra. Toli nuo to. Tiesą sakant, sudaryti protingą sutartį yra lengviau, nei jūs manote. Ir yra keletas gudrių kūrėjų komandų, kurios atgaivina naujas idėjas taip, kaip iš pradžių buvo numatyta Ethereum.

„Dappradar“ pateikia įžvalgų apie naujausius „dapps“

„DappRadar“ pateikia įžvalgas apie naujausius „Dapps“.

Turėdami „DappRadar“ duomenis nusprendėme pažvelgti į keletą populiarių „dapps“, kurie iš tikrųjų pritraukia vartotojus. Penkių populiariausiųjų sąrašas pagrįstas „Ethereum“ apimtimi, bet taip pat ir su programos unikalumu.

1. IDEX

IDEX yra populiari decentralizuota birža, kurią sukūrė „Aurora“. Bendrovė kuria daugybę „blockchain“ pagrįstų finansinių paslaugų. Vartotojų priėmimas per „blockchain“ vis dar lėtas, tačiau šis lošimas tikriausiai atsipirks, nes daugiau vartotojų ieškos bankinių sprendimų šifravimo.

„Idex“ žetonų turgavietė

„IDEX Token“ prekyvietė

Įdomu pažymėti, kad decentralizuoti mainai ir toliau mato didžiausią populiarumą kaip populiariausi kosminės erdvės kūriniai. Spekuliantai vis dar yra pirmieji taikikliai. Kadangi kitos rūšies programos atneša daugiau naudojimo atvejų, tikimės, kad viskas šiek tiek subalansuos.

IDEX jau gana didele persvara lenkia kitas decentralizuotas biržas, tokias kaip „ForkDelta“. Tai įspūdinga, jei manote, kad jam mažiau nei metai. Kadangi IDEX yra sukurtas ant Ethereum, jis orientuojamas tik į Ethereum ir ERC20 žetonų prekybą. Platforma visiškai palaiko „MetaMask“ ir saugesnius sprendimus, pvz., „Ledger“ aparatinę piniginę.

2. Etlance

„Ethlance“, dar viena iš mūsų populiarių „dapps“, yra decentralizuota darbo vietų, daugiausia susijusių su nuotoliniu būdu, rinka. Internetiniai darbo portalai nėra ypač nauja naujovė. Tokios kompanijos kaip „Upwork“, „99Designs“ ir „Fiverr“ yra įprasti laisvai samdomų rėmėjų ir darbdavių krepšiai naujajame interneto pasaulyje..

Taigi, kokia yra „blockchain“ pagrindu sukurto sprendimo nauda? Paprasta. Decentralizacija. Šiuo metu „Upwork“ daugeliui laisvai samdomų darbuotojų ima neįtikėtinai brangų 20 procentų mokestį už darbą. Atsižvelkite į mokesčius į savo šalį ir galite sužinoti, kodėl daugelis ieškančių darbo tiesiog atsisako naudotis šia paslauga.

Decentralizuota „Ethereum“ prekyvietė

Decentralizuota „Ethereum Marketplace“

Kita vertus, etlancė yra visiškai nemokama. Teisingai, nuliniai mokesčiai. Tačiau jūs turite mokėti mokesčius už dujas „Ethereum“ tinkle. Šiuo metu tai yra šiek tiek vargo, bet kai „Ethereum“ pereina prie akcijų įrodymo modelio, „Ethlance“ paslauga turėtų būti daug lengviau naudotis.

3. Aukcionas

„Auctionity“ yra „blockchain“ aukcionas, skirtas kriptografiniams kolekcionuojamiems daiktams. Pabandykite pasakyti šį sakinį tris kartus greitai! Kiekvienas gali sukurti savo mėgstamo skaitmeninio turto virtualų aukcioną pasauliniame tinkle. Pagrindinis skirtumas nuo kitų platformų yra tas, kad turtas turi būti nepakeičiamas. Kitaip tariant, jūs negalite parduoti „Ethereum“ žetonų. Skaitmeninis turtas turi būti unikalus ir atspindėti tam tikrą individualią vertę, skirtingai nei žetonai.

Parduokite savo skaitmeninius kolekcionuojamus daiktus „Ethereum“ tinkle didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui

Parduokite savo skaitmeninius kolekcionuojamus daiktus „Ethereum“ tinkle didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui.

Šiuo metu daugiausiai aukcione esančių išteklių yra „Cryptokitty“ ir „Etheremon“ simboliai. Tai gali nepatikti jūsų skoniui. Tačiau aukštas potencialas yra gana didelis. Tikėkitės, kad į platformą plūks daugiau menininkų, muzikantų ir kūrėjų, kai jie pradės suvokti, kad Ethereum yra mokama už JAV dolerius ir kitas valiutas.

4. LocalEthereum

2016 m. „Ethereum“ kaina pakilo, o prekybininkai ir investuotojai tikrai pradėjo atkreipti dėmesį. Tada nenuostabu, kad atsiras alternatyva „LocalBitcoins“. Tiems, kurie nežino, „LocalBitcoins“ yra populiari interneto paslauga, leidžianti pirkti ir parduoti „Bitcoins“ visame pasaulyje be recepto (be mainų)..

„LocalEthereum“ naudoja išmaniąsias sutartis ir depozitą, kad užrakintų pardavėjo „Ethereum“, kol jis ar ji patvirtins, kad iš pirkėjo gavo grynąją valiutą (pvz., Dolerius ir eurus) grynaisiais, banko pavedimu, „PayPal“ ar kitais būdais..

Labai prašomas „Ethereum“ atitikmuo „LocalBitcoins“

Labai prašomas „Ethereum“ atitikmuo „LocalBitcoins“

Tradicinis tarpininkas (mainai) buvo pašalintas. Tačiau ginčo atveju arbitras turėtų įsikišti. Arbitras gali skirti Eterį tik vienai iš dviejų šalių, o ne sau. Kol kas šis arbitras yra pats „LocalEthereum“, nors laikui bėgant net ir šis aspektas galėtų būti decentralizuotas bendruomenės nariams.

5. Aragonas

„Aragon“ yra nepaprastai ambicingas projektas, kurio tikslas – įgyti ribotą vietos verslo valdymo pobūdį. Šiandien dauguma įmonių steigiasi vienoje šalyje, todėl jiems taikomi jos įstatymai ir kiti teisės aktai. Tai tampa sunku valdyti, nes vis daugiau darbuotojų stengiasi dirbantis nuotoliniu būdu pragyvenimui.

Aragonas sutelkia savo pastangas padėti ateities verslininkams kurti DAO arba decentralizuotas autonomines organizacijas. Iš esmės „Aragon“ yra kuriamas atsižvelgiant į pagrindinio verslo funkcionalumą. Taškų ir paspaudimų verslas, jei norite. Kur bebūtumėte, jei tik turite prieigą prie interneto, žinoma.

Aragonas

Belieka laukti, ar DAO galėtų visiškai pakeisti tipinę verslo hierarchiją. Tai, be abejo, yra prasmingiausia tose šalyse, kur pradėti verslą dažnai trukdo griežtas vyriausybės reguliavimas ir kliūtys smulkaus verslo savininkams.

Pažvelkite į mūsų Aragono vadovą, kad galėtumėte giliau pažvelgti į DAO viziją.

Uždarymo mintys: penki populiarūs „Dapps“

Populiarūs „dappai“ ir toliau atsiranda, kai verslininkai stengiasi rasti programas, kurios pritrauktų minias ilgam. Informuoti skaitytojai pastebės, kad į šį sąrašą neįtraukėme „Cryptokitties“. Nors ši programa ir toliau išlieka populiari, kriptografijos spauda ją numarino ir tikrai yra daugiau įdomių projektų, kurie nusipelno žvilgsnio.

Tikrai nėra palyginimo, kai kalbama apie labai centralizuotus tinklus, tokius kaip „Facebook“, kuriame yra gerokai daugiau nei milijardas vartotojų. Net populiariausi dappai šiuo metu negali konkuruoti. Tačiau net „Facebook“ prireikė kelerių metų, kol ratai tikrai pradėjo riedėti. Mes esame ledkalnio viršūnėje, o kai kurie, jei ne visi, apžvelgti projektai per ateinančius penkerius ar dešimt metų gali pasirodyti 10 000 „Bitcoin“ vertės įmonių.