Investicinės įmonės jau seniai yra populiarus pasirinkimas instituciniams investuotojams, norintiems dalyvauti tradicinėse finansų rinkose. Dabar, vis labiau populiarėjant kriptovaliutoms, investicinės įmonės siekia užimti ir šią nuolat besivystančią rinką. Šiame straipsnyje mes nagrinėjame „Grayscale Investments“, kaip didelio žaidėjo, vaidmenį šioje erdvėje – viską nuo jo istorijos iki jo įtakos dabartinei ir būsimai kriptovaliutų rinkai.

Pilkų atspalvių investicijos: gerai įsitvirtinusios kripto investicijų erdvėje

Skaitmeninių valiutų grupė pradėjo „Grayscale Investments as“ dukterinė įmonė Nuo to laiko „Grayscale Investments“ ir toliau siūlo daugybę kriptovaliutų investicinių fondų be biržos (OTC) rinkoje..

Nuo 2018 m. Rugpjūčio mėnesio „Grayscale Investments“ vieno turto investiciniai fondai apima šias kriptovaliutas: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Zcash, Bitcoin Cash, Ripple ir Litecoin. „Grayscale Investments“ produktų linijoje taip pat yra „Digital Large Cap Fund“ – rinkos kapitalizacijos svertinis, diversifikuotas portfelis, kuriame yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“, „Bitcoin Cash“ ir „Litecoin“..

„Grayscale Investments“ savo ankstyvojoje istorijoje ir toliau siūlė naujus ne biržos rinkos produktus.

„Grayscale Investments“ savo ankstyvojoje istorijoje ir toliau siūlė naujus ne biržos rinkos produktus.

Investuotojų pagrindai, pelnas ir nuostoliai

Žvelgiant į 2018 m. Pirmojo pusmečio pilkų atspalvių investicijas ataskaita, potencialūs investuotojai gali daug sužinoti apie įmonės sėkmes ir nesėkmes, taip pat apie jos vaidmenį dabartinėje kriptovaliutų rinkoje. Pažvelkime į svarbiausius šios ataskaitos statistinius duomenis.

Didžiąją dalį investicijų (56 proc.) Gauna instituciniai investuotojai. Kitos kategorijos apima akredituotus investuotojus (20 proc.), Pensijų sąskaitas (16 proc.) Ir šeimos biurus (8 proc.). Tai svarbu atkreipti dėmesį, nes tai padeda visiems investuotojams geriau suprasti kai kurias strategijas, kurių ėmėsi didieji investuotojai.

Pagal 2018 m. Pirmojo pusmečio statistiką visi investiciniai fondai patyrė nuostolių. Tai neturėtų stebinti, nes tai atspindi bendrą kriptovaliutų kainų mažėjimo tendenciją per pirmąjį 2018 m. Pusmetį.

Nepaisant šio fakto, taip pat būtina pabrėžti ilgalaikę „Grayscale Investments“ labiau įsitvirtinusių produktų sėkmę. Pavyzdžiui, „Bitcoin Investment Trust“ grąža padidėjo 4107,1% nuo savo veiklos pradžios iki 2018 m. Pirmojo pusmečio pabaigos. Be to, „Ethereum Classic Investment Trust“, antras pagal senumą produktų pasiūlymas, padidėjo 270,3%..

Kaip „Bitcoin Dip“ paveikė dideles investicijas?

Bitcoin kritimas tikrai turėjo neigiamos įtakos investuotojams, kurie investavo į 2017 m. IV ketvirtį arba 2018 m. Pirmąjį ketvirtį.

Nors galima tikėtis, kad tai sumažins investicijas į įplaukas, 2018 m. Pirmojo pusmečio ataskaitoje paskelbta statistika rodo ką kita. Žvelgiant į 2018 m. Pirmojo pusmečio investicijų srautus kas savaitę, daugelis pirkimų įvyko per kelias savaites su santykinai meškų rinkomis. Pavyzdžiui, trys savaitės birželio mėnesį viršijo vidutinę savaitės įplaukų investicijų sumą – 9,55 mln. USD.

Be to, tampa aišku, kad daugiau investuotojų nori diversifikuoti ne tik BTC. Taip, firmos BTC investicijos vis tiek turėjo didesnes vidutines investicijas – 6,04 mln. USD per savaitę, palyginti su 3,52 mln. Tačiau būtina pažymėti, kad keturi iš „Grayscale Investments“ ne BTC turto buvo tik pristatytas 2018 m. kovo mėn.

Dabar panagrinėkime kai kuriuos „Grayscale Investments“ pasirinkimo privalumus ir trūkumus, palyginti su tiesioginiu kriptovaliutų pirkimu.

2018 m. Pirmąjį pusmetį pilkų atspalvių investicijų įplaukos buvo gana įvairios.

2018 m. Pirmąjį pusmetį investicijų įplaukos buvo gana įvairios.

Galimos pilkų atspalvių investicijų pasirinkimo priežastys

„Grayscale Investments“ potencialiai siūlo didesnį investuotojų saugumą. Tiems, kurie nenori laikyti kriptovaliutos biržoje, galima rinktis iš daugybės aparatinės piniginės. Nepaisant to, daugelis žmonių baiminasi galimybės pamesti pinigines ar jas pavogti. Pilkoji skalė gali padėti įsigyti, laikyti ir perduoti turtą.

Visos investicijos yra sukurtos kaip akcijos ir pažymėtos kaip vertybiniai popieriai. Kadangi investuotojai jų nelaiko realiomis kriptovaliutomis, galima sukurti geresnes finansines ir mokesčių struktūras. Pavyzdžiui, investicijas galima laikyti tam tikrose IRA, „401ks“ ir kitose tarpininkavimo ir investicijų sąskaitose. Tai sukuria tiltą, kuris padės kriptovaliutų investuotojams patekti į rinką tokiu būdu, kuris yra panašus į tradicines investavimo galimybes.

Galimos priežastys, kodėl reikia pasirinkti pilkų atspalvių investicijas

Dalyvavimas įvairiuose investiciniuose trestuose yra brangus. „Grayscale Investments“ už daugumą produktų siūlo 2,5% mokestį už metinį administravimą ir saugojimą. Vieninteliai nukrypimai yra 2,0% BTC, 3,0% ETC ir 3,0% Digital Digital Cap Fund. Jaučių rinkoje kai kurie investuotojai tai laikytų minimalia suma, kurią reikia sumokėti iš pelno. Tačiau itin meškų rinkoje dideli mokesčiai tikrai galėtų atbaidyti daugelį investuotojų.

Nors akcijų, o ne faktinės kriptovaliutos naudojimas gali palengvinti mokesčių laikymąsi, taip pat lengva tai vertinti kaip neigiamą aspektą. Realybė yra ta, kad fondas turi mažiau nei dešimtadalį vieno bitkoino vienai akcijai. Kadangi investuotojai gauna akcijų ir neturi tiesioginės prieigos prie turto, gali būti sunku nedelsiant parduoti. Todėl jai trūksta daugybės kriptovaliutų mainų likvidumo ir patogumo.

„Grayscale Investments“ metiniai mokesčiai svyruoja nuo 2 iki 3%.

„Grayscale Investments“ metiniai mokesčiai svyruoja nuo 2% iki 3%. Grąža skiriasi, tačiau paprastai atspindi kriptovaliutų rinkos kainų tendencijas.

Reglamentų ateities perspektyva

Gali būti sunku numatyti „Grayscale Investments“ ateitį kriptovaliutų rinkoje. Taip, daugelis mano, kad ši įmonė yra gerai įsitvirtinusi erdvėje. Tačiau vis dar yra daugybė klausimų, į kuriuos reikia atsakyti. Techniškai „Grayscale Investments“ nėra bitkoinų ETF. Jis klasifikuojamas kaip davėjo pasitikėjimas. Šiuo metu tai reiškia, kad taip galima išvengti griežtesnių apribojimų, taikomų kitų rūšių fondams.

Vis dėlto reglamentai ir nutarimai panašioms įmonėms ateityje gali būti kritiški. Nuo 2018 m. Rugpjūčio mėn. JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC) atmetė daugumą bitkoinų ETF paraiškų. Nepriklausomai nuo to, kokiu būdu SEC priėmė siūlomas „Coinbase“ ETF, tai greičiausiai turės tam tikrą poveikį visiems ETF ir įmonėms, panašioms į „Grayscale Investments“.

Išvada

Per ankstyvąją „Grayscale Investments“ istoriją įmonė pritraukė dideles turtingų investuotojų investicijas. Tačiau bent jau pavieniams investuotojams galimybės naudotis šiais pasiūlymais praktiškai nėra. Bendrovė sulaukė daug sėkmės rinkoje, kurioje nėra ETF (arba į ETF panašių) galimybių. Net turtingiems investuotojams pasirinkimas geriau pirkti kriptovaliutas galėtų būti geresnis žingsnis. Tačiau norintiems pasirinkti tradiciškesnį investavimo kelią, ši įmonė galėtų pasiūlyti daugiau nei tinkamą sprendimą.