Kas yra saugos žetonas? Apsaugos žetonai, paskirti kaip kitas didelis dalykas kriptovaliutos erdvėje, pastaruoju metu sulaukia daug dėmesio. Kova tarp reguliuotojų ir nesujungtų kriptovaliutų turgaviečių vyksta. Čia tikrai verta būti priekinėse linijose stebint, kaip vaidina drama.

ICO siekia pritraukti kapitalą rekordiniu lygiu 2018 m. Stebėtina, kad ši nauja turto klasė per keletą trumpų metų aplenkė tradicinį rizikos remiamą finansavimą. Žinoma, tai neliko nepastebėta valdžios institucijų. Kai didysis brolis ruošiasi įsitraukti, formuojasi įdomūs nauji kriptovaliutų projektai ir technologijos, kad susitiktų su reguliavimo institucijomis ir įsitikintų, kad investavimo ateitis išliks suderinama.

Tokenomika

Daugelis kriptovaliutų entuziastų iki šiol bus susipažinę su naudingumo žetonais. Apibendrinant, naudingumo ženklai yra skaitmeninė vertės mainų forma, kuri gali būti naudojama šiuo metu arba ateityje naudojant kriptovaliutų tinklą. Tačiau šiandien daugiausia dėmesio skirsime naujam blokui – saugumo ženklui.

Kas yra saugos žetonas

Esminis saugumo žetonų skirtumas, atrodo, yra investuotojo pagrindas jį pirkti. Saugumo žetonus bendruomenė laiko investicine sutartimi, panašią į tradicinių finansinių priemonių. Ir kaip ir šios priemonės, jei investuotojas tikisi gauti pelno iš simbolio pajamos, dividendai, ir (arba) palankūs kainų pokyčiai tada tai yra saugumas.

Išsiaiškinti kiekvieno investavimo sprendimo priežastis nėra net lengva apdoroti ar standartizuoti. Galų gale nustatoma, ar prieigos raktas turi tam tikrą naudojimo atvejį (pvz., Žetonų pirkimas ir naudojimas vaizdo transliacijos paslaugai) ar grynai parduoti vėliau su pelnu. Bet kur ir kaip bus sukurti šie saugos žetonai?

ICO bumas yra nemenkas dėl Ethereum ERC-20 žetono įvedimo. Šis standartas suteikia lengvą sistemą, iš kurios galite paleisti savo žetoną, užuot sukūrę savo blokų grandinę. Tačiau „Ethereum“ yra kur kas labiau decentralizuotas judėjimas ir neturi jokių ryšių su reguliavimo institucijomis ar oficialiais investavimo kanalais. Įveskite „Polymath“. Projektas, kurio tikslas – visa tai pakeisti.

„Polymath“

Paprasčiau tariant, „Polymath“ nori būti „Ethereum“ saugos žetonų platforma. Jie ambicingai tikisi sulaukti tokios pat sėkmės sukurdami pirmąjį kriptovaliutos saugumo žetonų standartą, ST-20. Labai realiai reikia apsaugoti investuotojus nuo tam tikrų ICO sukčiavimo rūšių. „Polymath“, dirbantis kartu su reguliavimo institucijomis, gali būti atsakymas.

Kas yra saugos žetonas. Numatomas polimatinės platformos kelias

Numatomas polimatinės platformos kelias

Polimatų protokolai sudaro bet kokią galimybę tik patikrintiems investuotojams pirkti, parduoti ir keisti vertę. Laikydamiesi KYC / AML ir kitų reguliavimo reikalavimų, tiek investuotojai, tiek emitentai gali sekti savo lėšas ir vengti nei vieno, nei kito pinigų..

Tai galbūt gali pakeisti žaidimus kriptovaliutų erdvėje, nes gandai, kad didelės sumos institucinių pinigų tiesiog sėdi nuošalyje ir laukia, kol saugiai įsitraukite į virtualių valiutų rinkas. Norėdami giliai pasinerti į „Polymath“ pasaulį, pažvelkite į mūsų vadovą.

nulis nulis

Kita vertus, „tZero“ nori sukurti platformą, leidžiančią prekiauti kriptografiniais vertybiniais popieriais. Kaip žinote, jau yra daugybė kriptovaliutų mainų, tačiau „tZero“ siekia būti viena iš pirmųjų SEC reguliuojamų biržų. Įkūrėjas Patrickas Byrne’as mano, kad tai gali būti kitas NASDAQ, išskyrus „blockchain“.

Ypač įdomi projekto skatinama nauda yra a 10% bendrųjų pajamų premija žetonų turėtojams kas ketvirtį. Kitaip tariant, „tZero“ siūlo vieną iš pirmiausiai matytų kriptovaliutų investuotojų dividendų planų. Tai vėlgi gali būti tikras proveržis, nes reguliuojamos įmonės ir instituciniai investuotojai gauna galimybę saugiai pažymėti savo turtą „blockchain“ tinkle ir pasinaudoti žinomomis sąvokomis, tokiomis kaip dividendai ir pan..

Kur yra standartai?

Taigi, kur tada laikomės taisyklių, kai kalbama apie saugos žetonus? Deja, mes vis dar trypčiojame purvinu reguliavimo baseino vandeniu. Tačiau šioje pilkojoje srityje reguliuotojai vis dar gali naudotis kai kuriomis priemonėmis, ypač JAV:

Howey testas

1940 m. Aukščiausiasis Teismas įvedė Howey testą, norėdamas įvertinti, ar sandoris kvalifikuojamas kaip investicija. Šis etalonas daugiausia susijęs su finansinėmis priemonėmis, nes jos susijusios su JAV įstatymais. Ir, žinoma, kaip jau buvo aprašyta anksčiau, tai labai priklauso nuo to, ar pelnas yra pagrindinis motyvas.

Neseniai nutarimas, SEC padarė išvadą, kad tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“ nebuvo laikomi vertybiniais popieriais. Tačiau šis sprendimas kelia realių klausimų apie simbolinius apibrėžimus, į kuriuos mes pažvelgėme anksčiau. Daugelis investuotojų laiko „Bitcoin“ tik kaip vertės saugyklą ir (arba) spekuliuoti apie kainų pokyčius. Atrodo, kad oficialus saugumo ženklo apibrėžimas gali priklausyti tik nuo SEC ir kitų reguliavimo institucijų nuomonės.

SAUGU & SAFT

SAFT reiškia paprastus susitarimus dėl būsimų žetonų ir buvo išrastas Paprasta investicija į būsimą kapitalą sutartis. SAFE pradininkas buvo „Y-Combinator“ – inkubatorius, skirtas naujų verslininkų atpažinimui ir plėtrai. Idėja buvo sukurti paprastą sutartį tarp įmonės ir investuotojo (-ų). Jei investuotojas investuos anksti, kai įmonė vystosi, jie gaus teisę pirkti nuosavo kapitalo, kai ši bendrovė pateiks akcijų.

Norėdami tai iliustruoti, Pekino „GSR Capital“ šių metų pradžioje pasirašė ketinimų protokolą įsigyti „tZero“ žetonų už 160 mln. USD naudodamasis SAFE sutartimi. Į sutarties dalį buvo įtraukta 10 USD už simbolį kaina:

„„ TZERO “paskelbė, kad pasirašė ketinimų protokolą su GSR Capital (GSR), privataus kapitalo įmone, organizuota pagal Honkongo įstatymus, dalyvauti tZERO„ Security Token Offering “(STO).“https://t.co/RftnltTvgO

– tZERO (@ tzeroblockchain) 2018 m. Birželio 29 d

https://platform.twitter.com/widgets.js

Ta pati idėja taikoma ir saugos žetonams, ir šiuo atveju galima teigti, kad iš tikrųjų buvo naudojama SAFT sutartis. Verta paminėti, kad daugelis ICO prieš ieškodami finansavimo net neturi veikiančio produkto. SAFT susitarimas yra idealus šioje situacijoje ir suteikia investuotojui didesnį saugumo jausmą, kai jie nori gauti žetoną ateityje.

Kur toliau?

Valdžios institucijos visame pasaulyje ilgai ir sunkiai stebi, kaip elgtis su kriptovaliutų rinka. Decentralizuotas daugelio kriptografinių tinklų pobūdis daro spaudimą vyriausybėms ir reguliavimo institucijoms, nes jų jurisdikcija baigiasi pasienyje, o Bitcoin ir altcoins juos lengvai kerta.

Jei įmonė steigiasi JAV, reguliavimo institucijos gali turėti daugiau galimybių. Bet kas, jei jis būtų įsteigtas tokioje kriptografijoje draugiškoje tautoje kaip Šveicarija ar Singapūras? Tai neatmeta paties realaus poreikio įdiegti geresnes kriptovaliutų investuotojų apsaugos sistemas. Ir visiškai aišku, kad auga kriptografinės savireguliacijos poreikis.

Taip, ne, saugos žetonai yra čia, kad liktų. Didelis klausimas, kiek laiko? Tikimės, kad radote šį naudingą saugos vadovą. Nepamirškite sekti vietos, kad sužinotumėte, kaip skaitoma kitame skyriuje.