Jei esate patyręs kriptovaliutos ir interneto naudojimo srityje, greičiausiai esate šiek tiek susipažinęs su VPN sąvoka.

Daugelis žmonių, kurie naudojosi kriptovaliutų mainais, tam tikru metu naudojo VPN, kad apsaugotų savo interneto ryšį. Kadangi kriptovaliutų rinkose sklando daugybė pinigų, netrukus prasideda organizuotas nusikalstamumas.

Nenuostabu, kad prieiga prie kieno nors kriptovaliutos sąskaitos ir piniginės nusikaltėliams gali būti labai pelninga – įsilaužėliai labai nori patekti į jūsų vertingą prisijungimo informaciją ir piniginės informaciją..

Laimei, yra keletas gana paprastų saugos priemonių, kurias galite įgyvendinti, kad apsaugotumėte savo skaitmeninės valiutos operacijas. Viena iš šių saugos priemonių yra VPN naudojimas. Šiame straipsnyje aptarsime, kam VPT galėtų būti išmintingas ir kaip tai padaryti palyginti VPN teikėjus rasti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius.

VPT gavimas už kriptovaliutą yra saugių operacijų parametras

Kaip paaiškino Anonimija, VPN gali būti gyvybiškai svarbi technologija, ypač naudojant viešus „Wi-Fi“ tinklus. VPN sukuria saugų ryšį tarp jūsų ir likusio interneto, šifruodamas visą jūsų duomenų srautą procese. Kaip tai veikia tiksliai? Įdiegę VPN programą savo kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, galite prisijungti prie specialių VPN serverių.

Daugelis VPN teikėjų turi tūkstančius serverių visame pasaulyje. Prisijungus prie tokio VPN serverio, užmezgamas saugus ryšys. VPN užšifruoja visus jūsų duomenis ir interneto srautą, siunčia juos į VPN serverį ir iš ten užmezga ryšį su likusiu internetu..

Viešieji tinklai garsėja savo saugumo trūkumais, o patyrusiems įsilaužėliams paprastai nekyla problemų sulaikant srautą ar įsilaužti į įrenginį, kai esate prisijungę prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo. Nebent jūs naudojate tai VPN, nes daugumos šiuolaikinių VPN šifravimas yra nepaprastai patikimas.

Net ir turint greičiausią superkompiuterį pasaulyje, įsilaužėliui prireiks tūkstančių metų, kad būtų sugadintas VPN saugumas, nes šiais laikais dauguma VPN teikėjų naudoja 256 bitų šifravimą. Kai įgudusiam įsilaužėliui paprastai nekyla problemų pasiekti jūsų įrenginį ir sulaikyti jūsų interneto srautą, VPT užtikrina, kad įsilaužėliai negalėtų pasiekti jūsų įrenginio per tinklą. Jei jiems pavyksta perimti bet kokius duomenis, duomenys jiems tampa nenaudingi dėl sunkaus šifravimo; duomenys jiems visiškai neskaitomi, nes tai yra viena didelė užšifruota netvarka.

Beje, tai pasakytina ir apie jūsų interneto paslaugų teikėją. Paprastai jie mato viską, ką darote internete, tačiau kai naudojate VPN, jūsų interneto paslaugų teikėjas nebegali stebėti jūsų veiklos internete dėl šifravimo. Gerai tai, kad jums, kaip VPN vartotojui, niekas iš tikrųjų nesikeičia.

VPN programinė įranga užšifruoja visą jūsų siunčiamą ir gaunamą srautą, tačiau to visiškai nepastebite. VPN paprasčiausiai veikia fone, o jūsų ryšys yra kur kas saugesnis ir galite naudotis internetu taip, kaip paprastai darytumėte.

VPT suteikia papildomą privatumą

VPN taip pat yra puikus privatumo įrankis, nes jis slepia jūsų išorinio pasaulio IP adresą. Paprastai likęs internetas jus atpažįsta ir atpažįsta pagal jūsų asmeninį IP adresą.

Kai prisijungiate prie VPN serverio, jums paskiriamas VPN serverio IP adresas, o ne jūsų paties IP adresas. Vyriausybės, įsilaužėliai, jūsų lankomos svetainės, internetiniai rinkodaros specialistai; jie nebegalės susieti jūsų veiklos su jumis kaip su asmeniu per jūsų IP adresą. Tai suteikia jums privatumo ir anonimiškumo naršant, taip pat ir šifravimo biržose.

VPT taip pat yra interneto laisvės įrankis

Internetas nėra laisvai prieinamas visur pasaulyje. Atsižvelgiant į jūsų geografinę padėtį, įvairios svetainės, šifravimo mainai, srautinio perdavimo paslaugos ar socialinė žiniasklaida gali būti nepasiekiama.

Šis reiškinys vadinamas geografiniu blokavimu ir tai yra internetinės cenzūros forma. Prisijungę prie VPN serverio kitoje šalyje, galite pasiekti internetą taip, lyg būtumėte fiziškai toje šalyje.

Taigi, jei, pavyzdžiui, tam tikra svetainė yra užblokuota jūsų šalyje, galite prisijungti prie VPN serverio toje šalyje, kur ta svetainė iš tikrųjų pasiekiama. Kai vėliau bandysite patekti į svetainę, nebebus užblokuotas, nes naudojate užsienio IP adresą, kuriam suteikta prieiga.

Pasirinkite VPN, atitinkantį jūsų poreikius

Kai esate VPN paslaugos rinkoje arba norite objektyviai palyginti VPN teikėjus, šiek tiek tyrimų nepakenks. Keli pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti priimant VPN teikėją, yra šie:

Saugumas ir privatumas: Pradedantiesiems reikia VPN teikėjo, kuris siūlo patikimus šifravimo protokolus ir kuris neveda žurnalų (tai reiškia, kad teikėjas nesaugo kai kurių jūsų internetinių veiksmų, kai esate prisijungę prie VPN serverių)..

Greitis: Viena žinomų VPN ryšio problemų yra greičio praradimas, nes jūsų duomenys yra užšifruoti IR keliauja per papildomą išorinį serverį. Kadangi interneto greitis gali būti gyvybiškai svarbus kalbant apie „flash“ prekybą, pasirinkti VPN su greitais serveriais yra būtina.

Naudotojų draugiškumas: VPN programa turi būti valdoma ir paprasta. Be to, iškilus problemoms, VPT teikėjas turi pasiūlyti kokybišką techninę pagalbą.

Serverio tinklas: Geriausia, kad pasirinktas VPT teikėjas turėtų didelį ir įvairų serverių tinklą šalyse ir regionuose, siūlydamas greitus ryšius nepakenkdamas našumui..

Ankstesnis straipsnis yra remiamas įrašas, atitinkantis mūsų redakcijos gaires.