Daugybė entuziastų iš karto pagalvoja apie Šveicariją, kai žvalgosi į kriptografijai palankias vietas. Vis dėlto mažytė salų valstybė Singapūras daro savo žingsnius aukštyn. Tokios oficialios reitingavimo sistemos, žinoma, nėra, tačiau tai netrukdė pastaraisiais mėnesiais internete rodytis keliems nuomonių sąrašams. Tikėkitės, kad „blockchain Singapore“ bus du žodžiai, kuriuos girdėsite dažniau, kai šalis siekia pažymėti kaip lyderė kriptovaliutos lauke.

Kriptovaliutų paleidimo kultūra

Nepaisant savo dydžio, Singapūras yra gerai gerbiamas daugelyje sričių dėl savo pažangių vertybių. Jis užima ypač aukštą vietą bankų ir technologijų srityse. Bet galbūt dar svarbiau, kad ji liko atvira naujiems būdams daryti dalykus.

Srityje, kur kitos didelės ekonomikos, tokios kaip JAV ir Kinija, atsiliko, daugiausia dėl per didelio reguliavimo, nenuostabu, kad daugybė „blockchain“ startuolių gyvena savo namuose čia, Azijos pietuose..

Išeiti iš „Stage Right“

Nors JAV dar nebuvo taip toli, kad visiškai pašalino kriptovaliutų investicijas, Kinija žengė šį žingsnį praėjusių metų pabaigoje uždraudusi imonetų aukos (ICO). Pasak Pekino lyderių, ICO dabar yra apibrėžiama kaip neteisėta lėšų rinkimo priemonė dėl padidėjusio kriptovaliutų sukčiavimo. Norėdami tai iliustruoti, naujausiame ICO konsultacinės firmos „Satis Group“ tyrime padaryta išvada, kad net 80 proc. Visų ICO 2017 m..

Dabar niekas spėja, ar šis skaičius tikslus, ar ne. Pramonė yra tokia jauna, kad išmintinga imtis bet kokių tyrimų su druskos grūdeliu. Tačiau vienas dalykas yra tikras, ryški tendencija. „Blockchain“ pradedančiųjų, persikeliančių į kriptografijai palankias vietas, skaičius auga. Tiek Honkongas, tiek Singapūras jau yra įsisavinę daugybę startuolių perkėlimų ir greičiausiai bus dar daugiau.

Dėl artumo žemynui, kultūros panašumų ir dar svarbiau atviro požiūrio į pokyčius Singapūras išliks karšta skaitmeninių valiutų talentų vieta. Kai kurie žinomiausi „blockchain“ vardai dabar Singapūrą vadina savo namais ir apima tokius kaip „TenX“, „Qtum“, „Kyber Network“, „Wanchain“ ir „Zilliqa“..

Grandinė

Populiarios pramonės televizijos laidos, tokios kaip CNBC „Crypto Trader“, kelia gana gerą reputaciją keliaujant po pasaulį ir sutinkant vietinius „blockchain“ talentus. Konferencijų skaičiui didėjant, žiniasklaidos priemonės dar labiau įtvirtina Singapūro, kaip pasaulinio žaidėjo, reputaciją.

„Blockchain Summit Singapore“ yra vertinamas kaip didžiausias Azijos „blockchain“ renginys. Konferencija baigėsi ne taip seniai (2018 m. Rugpjūtis) ir bus kasmetinis renginys. Į intensyvų vienos dienos viršūnių susitikimą susirenka daugiau nei 700 verslininkų, investuotojų, pramonės lyderių, programuotojų ir technologijų novatorių.

Be to, neįtikėtinai sėkmingas „Coindesk“ metinis sutarimo renginys dabar turi Azijos filialą. Spėjote, kad Singapūras bus jo šeimininkas. Kriptovaliutų grandinė išlieka veiksminga atrama, nes nauji ir sukurti projektai siekia bendradarbiauti ir pritraukti idėjų investuotojams visame pasaulyje..

Projektas „Ubin“

ICO akivaizdžiai įtraukia naują investuotojų klasę į startuolių finansavimo žaidimą. Nors Singapūras įsitvirtina kaip korporatyvinis medaus puodelis šiai technologijai, nereikia lažintis už tai, kad valdžios institucijos atsidurs antroje vietoje.

Singapūro pinigų valdžia ketina įsitraukti. 2016 m. Pasaulio ekonomikos forumas paskelbė ataskaitą, kurioje prognozuota, kad iki 80 proc. Bankų ateinančiais metais sukurs tam tikrą paskirstytos knygos technologiją (DLT)..

„Blockchain“ Singapūras. Visuotinė trauka paskirstytosios knygos technologijoje

Visuotinė trauka paskirstytosios knygos technologijoje

DLT yra prieštaringa tema, nes bankų sektorius greitai atmetė „Bitcoin“, tačiau įtraukė vadinamąją pagrindinės knygos technologiją. Projektas „Ubin“ yra vyriausybės vadovaujama iniciatyva perkelti DLT į Singapūro nacionalinę valiutą. Centrinis bankas bendradarbiauja su trimis skirtingais technologijų tiekėjais, kad sukurtų pristatymo prieš mokėjimą (DvP) platformą. Pagrindinis jo tikslas yra sukurti simbolinę Singapūro dolerio (SGD) formą.

Singapūro skaitmeninė valiuta vis dėlto nebus staigmena daugeliui skaitytojų. Jau yra a stumti visame pasaulyje visuomenėms be grynųjų. Tokios šalys kaip Švedija jau yra daug investavusios į šią idėją tiek, kad daugelis verslų paprasčiausiai atsisako mokėti grynaisiais. „Ubin“ gali būti tik projektas, atnešantis realybę miestui-valstybei.

Valdžios institucijos ir korporacijos visame pasaulyje skatina DLT idėją verslo praktikoje. Tačiau kur visa tai yra vartotojas? Skeptikai turės savo diskusijų skrybėles, nors daugelis kriptovaliutų bendruomenės narių abejoja, kaip iš tikrųjų yra šie projektai.

„Blockchain“ Singapūras

Lenktynės vyksta. Mūsų laukia visiškai naujas finansavimo būdas, o miestai siekia tapti lyderiais šioje besiformuojančioje srityje. Kuri vieta bus „blockchain“ technologijos sostinė? Šveicarija? Singapūras? Malta? Jei 2000-ųjų pradžios technologijų kompanijų bumas yra kažkas, kas vyksta, ankstyvieji žaidėjai beveik neabejotinai turės didelį pranašumą.

Gali būti įdomu suvaidinti velnio gynėją ir suabejoti, ar miestai iš tikrųjų ateityje atliks tokį svarbų vaidmenį. Jau turime daug talentingų kompanijų, kurių komandos yra išsibarsčiusios visuose keturiuose pasaulio kampeliuose. Tiek internetas, tiek „Bitcoin“ yra šios decentralizavimo idėjos pradininkai, ir ši koncepcija patenka į kitas mūsų gyvenimo sritis. Ne per daug toli gražu neįsivaizduojama, kaip programuotojas pateikia novatorišką sprendimą iš kažkur tolimos vietos, pavyzdžiui, Grenlandijos.

Nors toks scenarijus jaudina, tai nėra tai, ką šiuo metu matome. Kol kas bent jau tokie centrai kaip Singapūras ir toliau pritrauks investicijas, verslininkus ir svajotojus, norinčius išgarsėti įdomiausioje aplinkoje.