Kriptovaliutos, dar vadinamos skaitmeniniais žetonais, greitai atsiranda vaidinant svarbų vaidmenį pasaulio ekonomikoje. Kaip jau buvo aptarta anksčiau, skaitmeniniai žetonai gali tapti elektroninių pinigų ateitimi.

Kai vyriausybės reglamentai ir toliau atsiranda kartu su naujomis techninėmis naujovėmis, šios mokėjimo formos gaus daugiau naudojimo atvejų. Taip pat matome daugiau dėmesio apibrėžiant, kaip klasifikuojamos skaitmeninių žetonų sistemos. Šiame straipsnyje paaiškiname kai kuriuos dabartinius skaitmeninių žetonų naudojimo būdus. Mes taip pat nagrinėjame, kaip saugos žetonų ir naudingų žetonų skirtumų apibrėžimas padės formuoti būsimą skaitmeninių žetonų naudojimą.

Skaitmeninių žetonų naudojimas 2018 m

Pastaraisiais metais bendras vietų, priimančių skaitmeninius žetonus, skaičius žymiai išaugo. Kaip ir dauguma naujųjų technologijų, iš pradžių skaitmeninės žetonų sistemos buvo gana elementarios. Vos prieš keletą metų skaitmeninių žetonų skaičius rinkoje buvo minimalus, ir daugelis žmonių nežinojo, kokią funkciją jie atliks pasaulio ekonomikoje. Tačiau šiandien akivaizdu, kad kriptovaliutos pradeda efektyvinti esamas finansų įstaigas ir galbūt gali sukurti visiškai naują finansinę infrastruktūrą.

Net iki 2018 m. Matėme, kad daugelis didelių kompanijų pradėjo priimti skaitmeninius žetonus. Tarp šių vietų yra Overstock.com, Expedia ir Shopify.

Nepaisant to, kriptovaliutų naudojimas netapo toks populiarus, kad kažkas galėtų praktiškai atlikti daugumą pirkinių naudodamas skaitmeninius žetonus. Vis dėlto tai netrukus gali pasikeisti. Keli 2018 m. Pranešimai sukūrė daugiau galimybių įprastu būdu pritaikyti skaitmeninius žetonus. Pavyzdžiui, 2018 m. Rugpjūčio mėn. „Starbucks“ paskelbė, kad bendradarbiauja su „Microsoft“, „Intercontinental Exchange“ (Niujorko vertybinių popierių biržos savininkas) ir kt. nauja skaitmeninės valiutos platforma „Bakkt“.

„starbucks“ kriptovaliuta

„Starbucks“ klientai netrukus galės naudotis skaitmeniniais žetonais visame pasaulyje.

Taupymas ir išlaidos: kurie galiausiai laimės?

Nuo 2017 m. Visuomenė vis labiau suprato, kas yra skaitmeniniai žetonai. Tai didele dalimi nulėmė iki šiol didžiausias rinkoje atliktas bulių rinkinys. Skaitmeninių žetonų sistemos gali pakeisti būdą, kaip žmonės siunčia ir gauna mokėjimus iš tarpusavio (P2P). Tačiau dėl skaitmeninių žetonų verčių nepastovumo daugeliui vartotojų buvo sunku suprasti, kada turėtų būti naudojami skaitmeniniai žetonai.

Kai kurie vartotojai mano, kad skaitmeniniai žetonai yra investicija, ir jie laukia pagrindinio priėmimo ir galimo vertės padidėjimo. Tai panašu į tai, kiek investuotojų bendrauja su akcijų rinka. Tačiau, be kitų skirtumų, atsargos niekada nebuvo laikomos valiutos forma. Kiti vartotojai mano, kad skaitmeninių žetonų sistemos yra geriausias būdas siųsti P2P mokėjimus, panašiai kaip žmonės naudoja „fiat“ valiutą (t. Y. JAV doleriais, eurais, rubliais ir kt.)

Galiausiai diskusijos dėl taupymo ir išlaidų yra svarbios, nes tai padeda apibrėžti, kaip žmonės suvokia skaitmeninius ženklus.

Dabartinės kliūtys naudojant skaitmeninius žetonus

Realybė yra ta, kad egzistuoja daugybė kliūčių įsivyravimui. Kainų svyravimas apsunkina skaitmeninių ženklų kainų vertę prekėms ir paslaugoms. Be to, norint, kad kriptovaliuta galėtų būti naudojama P2P mokėjimams, turi būti pašalinti techniniai pagrindinės „blockchain“ technologijos apribojimai..

Taip, vartotojai gali prekiauti „fiat-to-crypto“ (ir atvirkščiai) per kriptovaliutos biržą. Tada vartotojai gali sumokėti sutartą simbolinę sumą naudodami dabartinę ekvivalentišką „fiat“ kainą. Tačiau šis mokėjimo būdas dar labiau apsunkina komerciją.

Visi aukščiau paminėti veiksniai lemia tiek trumpalaikį, tiek ilgalaikį simbolinių kainų vertinimą. Geros naujienos (tikiuosi) yra tai, kad egzistuoja daugiau realaus pasaulio skaitmeninių žetonų naudojimo, vartotojai bus labiau pasirengę bendrai nustatyti, kokia yra vieno duoto žetono vieneto vertė.

skaitmeninių žetonų sistemos

„P2P“ mokėjimai per skaitmeninius žetonus iš naujo apibrėžia tiek internetinę prekybą, tiek prekybą paprastais būdais.

Skirtumas tarp saugos žetonų ir naudingumo žetonų

Viena iš didžiausių diskusijų kriptovaliutų rinkoje yra dėl to, ar nauji projektai, pradedantys pradinius monetų pasiūlymus (ICO), turėtų sukurti saugos ar naudingumo ženklą.

Tarp šių žetonų kategorijų yra keli pagrindiniai skirtumai. Pirma, naudingojo ženklo paskirtis yra pasiūlyti dabartinę ar būsimą prieigą prie tam tikros įmonės produkto ar paslaugos. Yra projektų, siūlančių žetonus, skirtus įvairiems esamos ekonomikos sektoriams. Šios sritys apima nekilnojamąjį turtą, sveikatos priežiūrą ir daug daugiau.

Priešingai, saugumo žetonas savo vertę gauna iš išorinio prekybinio turto. Apskritai, saugumo žetonai atspindi įmonės akcijų akcijas. Nepaisant šio panašumo, yra daug pagrindinių tradicinių akcijų ir saugumo žetonų skirtumų. Dividendai, prekybos valandos, mokesčiai ir kt.

Pirmiau išvardyti skirtumai leidžia mums pasiekti tikriausiai svarbiausią veiksnį, leidžiantį vartotojui priimti skaitmeninius žetonus: reglamentus.

Apsaugos žetonams galioja nacionaliniai vertybinių popierių reglamentai. Naudingumo žetonai, jei jie tinkamai sukonstruoti, nėra. Šis skirtumas yra būtinas norint suprasti dabartinį ir būsimą skaitmeninių žetonų sistemų naudojimą. Todėl pradedame matyti, kad daugiau projektų pabrėžia naudingumo žetonų, o ne saugos žetonų, kūrimą.

skaitmeninių žetonų sistemos

Skaitmeninius žetonus galima naudoti sveikatos priežiūrai ir daugeliui kitų esamų paslaugų.

Naudingumas ir saugumas: atsiranda taisyklės

2018 m. Vyriausybės nuostatai turėjo didelę įtaką skaitmeninių žetonų ateičiai. Nors gali atsirasti nauja politika pakeisti rinką, mes matėme, kad vyriausybės pradeda priimti sprendimus dėl skaitmeninių žetonų klasifikavimo.

Pavyzdžiui, JAV Vajomingo valstija praėjo „Naudingo ženklo sąskaita“, kuris nusprendė, kad žetonas neturi būti siūlomas kaip investicija. Bet koks žetonas turi būti transporto priemonė, skirta keistis kaip naudingumo žetonas.

Nacionaliniu lygiu JAV SEC nusprendė, kad Eteris nėra saugumo ženklas. Įstatymų ir nutarimų derinys leidžia daug paprasčiau suprasti, kurie žetonai iš tikrųjų yra naudingieji žetonai ir kurie tik naudoja šį pavadinimą apeinant taisykles.

Išvada: supratimas apie būsimų skaitmeninių žetonų sistemų naudojimą

Pirmosiomis skaitmeninių žetonų sistemų dienomis realiame pasaulyje buvo nemažai kliūčių. Kainų nepastovumas, techniniai „blockchain“ apribojimai ir galutinių vyriausybės reglamentų trūkumas kėlė didelius iššūkius. Kai šios problemos pradėjo palaipsniui išsispręsti, skaitmeniniai žetonai įgijo daugiau populiarumo kaip naujo tipo P2P mokėjimai.

2018 m. Mes tik pradedame pastebėti, kad įprastas įvaikinimas padidės. Neseniai vykstančių pagrindinių į B2C orientuotų korporacijų partnerystė gali reikšti, kad skaitmeninių žetonų naudojimas daugumai kasdienių pirkinių netrukus gali tapti realybe.