Sveiki atvykę į SXSW

Kiekvieną pavasarį Ostino centras virsta blokais, susijusiais su prekės ženklo, interaktyvios veiklos ir vietų, tiekiančių begalinį kiekį maisto ir alkoholio, blokais. Vaikščiodami miesto centre, jūs vargu ar galite pajudėti dešimt pėdų, nepažiūrėję kokio nors demonstracinio versijos ar nepaleidę trapios laisvės (Redaktoriaus pastaba: arba beveik nenusileidote motoroleriu.) Tiems, kurie nėra tikri, turiu omenyje „South by Southwest“ (SXSW), dešimt dienų pristatoma geriausių garsiakalbių, muzikos, filmų ir technologijų, kurias gali pasiūlyti metai.

„SXSW“ laužas

„CoinCentral“ atstovai Stevenas Buchko ir Aleksas Moskovas „Scrapyard“ pietuose

Sunku parašyti tikslų SXSW aprašymą arba tai, ką kai kas atsainiai vadina Pietūs. Jame yra barai / restoranai, paversti firminiais įspūdžiais, muzikiniai veiksmai, išsibarstę po miestą, filmų premjeros ir šimtai žinomų pranešėjų, pristatančių karščiausias šiandienos temas..

Žinoma, bet koks druskos vertas technologinis renginys jaustųsi tuščias be vienos įtakingiausių šio dešimtmečio naujovių: „blockchain“. Laimei, SXSW pristatė.

Blokuoti „Blockchain“

„South By“ pasiūlė „blockchain“ ir „cryptocurrency“ savo kelyje kartu su kitomis svarbiomis temomis, tokiomis kaip sportas, intelektuali ateitis ir žurnalistika. Takelyje buvo keli garsiakalbiai, apie kuriuos galbūt girdėjote, pavyzdžiui, Jimmy Songas, dvyniai Winklevoss, Ari Paul ir Linda Xie.

Nors 2017 ir 2018 m. Buvo susiję su pradiniais monetų pasiūlymais (ICO) ir „blockchain“ panacėjais, kriptografinės konferencijos pranešimai šiais metais pradeda suktis apie konkrečius naudojimo atvejus. Vietoj to, kad garsiakalbiai iš „blockchain“ industrijos pasakotų mums, kaip ši technologija galėjo padėti šiai ar anai pramonei, SXSW pademonstravo ekspertus iš išorės sektorių, paaiškinančius, kaip „blockchain“ technologija jau yra naudos jų verslui.

Pateikiame tik keletą konkrečios pramonės derybų pavyzdžių:

  • Maisto saugos perversmas naudojant „Blockchain Tech“ apėmė VP lygio garsiakalbių grupę iš maisto saugos, atsekamumo ir kokybės įmonių.
  • „Blockchain“ programos realiame pasaulyje parodė daugybę „blockchain“ programų, kurios jau veikia Australijoje.
  • Sveikatos priežiūra ir „Blockchain“: praktinis įvadas mokė „blockchain“ įmonių, kurios specializuojasi sveikatos priežiūros naujovių srityje, dalyvius.
  • „Blockchain“ pažadas: „Hope and Hype“ ėmėsi savimonės požiūrio į kartais pervertintą „blockchain tech“ naudą.

Nors „blockchain“ išsiveržimo sesijos netraukė minios, kurią atnešė kai kurie kiti takeliai, medžiagos buvo. Neturėdami astronominės investicijų grąžos, pranešėjai buvo priversti apibūdinti tikrąją „blockchain tech“ vertę, kad pakerėtų auditoriją. Ir didžiąja dalimi jiems tai pavyko.

„Run-In“ su Jimmy Song

Tarp sesijų „CoinCentral“ komandai buvo nepaprastai malonu patekti į „Bitcoin“ kūrėją Jimmy Songą. Tai, kas prasidėjo kaip greitas susitikimas ir pasisveikinimas, virto beveik dviejų valandų pertrauka, kurioje aptarėme viską – nuo dabartinės kriptovaliutų rinkos būklės iki šeimos gyvenimo už Bitcoin ribų.

Jimmy Song grupės nuotrauka

Puiku susitikti su Jimmy.

Iš esmės šis pokalbis rodo „blockchain“ ir „cryptocurrency“ bendruomenės atvirų rankų pobūdį. Songas neturėjo problemų skirti laiko, greičiausiai, įtemptai dienai pabendrauti su pora jaunų kriptografijos entuziastų. Iš tiesų, mes turėjo priminti laiko link mūsų pokalbio pabaigos, kad jis nevėluotų į kitą savo veiklą. Manau, kad būtų sunku rasti tokio tipo atvirumą daugelyje kitų pramonės šakų.

„ConsenSys Blockchain House“

Joks SXSW rašymas nebūtų baigtas nepaminėjant „Blockchain House“, kurį rengia „ConsenSys“. „Blockchain“ namuose galėjai išgirsti „ConsenSys“ įkūrėjo Josepho Lubino kalbas, išmokti „Blockchain“ pagrindų su „Black Girls Code“ arba tiesiog mėgautis gaiviaisiais gėrimais, kalbėdamasis su kitais, besidominčiais „blockchain tech“..

Nors „Blockchain“ namas buvo šiek tiek nutolęs nuo kitų „South By“ vietų sumušto kelio, jis vis tiek buvo pilnas svečių. Kiekvieną kartą, kai atsisukote, jus sutiko naujas veidas.

Sąžiningai, rinkėjų aktyvumas buvo netikėtas, atsižvelgiant į dabartines rinkos sąlygas. Bet tai buvo maloni staigmena. Pokalbiai, kuriuos turėjau su sutiktais žmonėmis, daugiausia buvo skirti projektams, kuriuose dirbame, o ne tos savaitės karšto altkoino kainai. Atgaiva žinoti, kad tiek daug žmonių ir toliau aistringai dirba su „blockchain“ projektais, nepaisydami, kokia gali būti kriptografinės rinkos viršutinė riba bet kurią dieną.

Nuo „Hodlers“ iki statybininkų

Apskritai „SXSW 2019“ parodė, kad nors bitkoino kaina to gali ir neparodyti, blokų grandinės ir kriptovaliutų pramonė vis dar klesti. Daugiau žmonių domisi technologijomis nei pernai, ir aš tikiu, kad tas pats bus ir kitais metais.

Pagaliau jaučiasi, kad mes pradedame augti kaip pramonė. Mes tolstame nuo „lambos“ ir „pyragų danguje“ idėjų, kad susikoncentruotume į „blockchain“ įgyvendinimo realų poveikį. Klausydamasis „Song“ pasakojimų apie ankstyvąsias „Bitcoin“ dienas, šiek tiek priminė, kur esame, nerimaudamas dėl pastatų, o ne dėl kainos.

Būdamas Ostino gyventoju, tikiuosi, kad ateityje „Blockchain“ pasirodys „South by Southwest“ ir sužinosiu, kokias naujas problemas mes toliau sprendžiame metai iš metų..