Daugelis žmonių mano, kad Perianne Boring yra svarbus blokų grandinės ir kriptovaliutos šalininkas. Su daugiau nei 23,6 tūkst „Twitter“ pasekėjų (nuo 2018 m. lapkričio mėn.) ir ilgą politinio darbo atnaujinimą, „Boring“ tapo svarbiausiu įtakotoju kosmose. Šiame straipsnyje paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie Boringo kilmę ir dabartinį darbą.
Perianne Boring Bio
Pasak „LinkedIn“, Perianne Boring yra komunikacijos ekspertė ir viešoji pranešėja. Per visą savo karjerą Boring daugiausia dėmesio skyrė vyriausybės vaidmeniui formuojant finansų reglamentus. 2010 m. Boringas baigė Floridos universitetą verslo administravimo ir vadybos, ekonomikos mokslų bakalaure.
2011–2013 m. Ji dirbo įstatymų leidybos analitike JAV Atstovų rūmuose. Nuo 2013 iki 2014 metų Boringas buvo „RT America“ tarptautinės finansų televizijos programos „Prime Interest“ vedėjas ir inkaras. Laida turėjo 650 milijonų žiūrovų ir buvo rodoma daugiau nei 100 tautų.
2014 metais Boringas tapo Skaitmeninės prekybos rūmų įkūrėju ir prezidentu. Nuo 2018 m. Sausio mėn. Boring pradėjo dėstyti kaip „FinTech“ ir „Blockchain“ papildomų profesorių kursus Džordžtauno universiteto McDonough verslo mokykloje..
Perianne Boring yra 2014 m. Įkurtų Skaitmeninės prekybos rūmų steigėja ir prezidentė.
Įkuriami Skaitmeninės prekybos rūmai
Pastaruosius kelerius metus Boring daugiausia dėmesio skyrė darbui Skaitmeninės prekybos rūmuose. 2014 m. Spalio mėn. Ši organizacija iš Jungtinių Valstijų vidaus pajamų tarnybos (IRS) gavo 501 straipsnio c punkto 6 papunktį. Skaitmeninės prekybos rūmų tikslas yra skatinti „blockchain“ technologijos, bitkoino, skaitmeninės valiutos ir skaitmeninio turto pritaikymą.
Skaitmeninės prekybos rūmai turi daugybę iniciatyvų ir darbo grupių. Tai apima „Token Alliance“, „Smart Contracts Alliance“, „Blockchain“ intelektinės nuosavybės tarybą, „Digital Assets apskaitos konsorciumą“, „Global Blockchain Forum“, valstybinę darbo grupę, „DC Blockchain Center“ ir „Blockchain Alliance“. Konkretus kiekvienos grupės vaidmuo skiriasi. Tačiau visos šios pastangos yra skirtos „atspindėti prioritetus, susijusius su„ blockchain “ekosistema“. Pirmiausia šios organizacijos tikslas yra paveikti viešąją politiką, susijusią su „blockchain“ ir kriptovaliuta.
Skaitmeninės prekybos rūmai kasmet rengia „DC Blockchain Summit“ ir kelis kitus renginius.
Įmonės narės, renginiai ir tarptautinės pastangos
Skaitmeninės prekybos rūmų narystės įmonės apima įvairias pramonės šakas. Tai apima naujausius startuolius, programinės įrangos įmones, pasaulines IT konsultacijas, finansų įstaigas, draudimo kompanijas, advokatų kontoras ir investicines firmas. Kai kurios žymios bendrovės yra „Accenture“, „Bittrex“, „BNP Paribas“, „Cisco“ ir „Microsoft“. Organizacija kasmet rengia kelis renginius. Pavyzdžiui, kai kurie 2018 m. Įvykiai buvo „Code-a-thon“, „DC Blockchain Summit“ ir „DC FinTech Week“.
Organizacija taip pat siekia vadovauti politikos formavimui pasauliniu lygiu. Pavyzdžiui, 2017 m. Spalio mėn. Skaitmeninės prekybos rūmai bendradarbiavo su Jungtinių Valstijų prekybos departamentu. Kartu jie vadovavo pirmoji „Blockchain“ sertifikuota prekybos misija į Jungtinius Arabų Emyratus. 2018 m. Rugsėjo mėn. Skaitmeninės prekybos rūmai paskelbė dokumentą, kuriame komentuojama Kanados politika. Tai buvo atsakas į siūlomus „Nusikalstamų veikų (pinigų plovimo) ir teroristų finansavimo įstatymo 2018 m.“ Politikos reglamentus.
„Bitcoin“ necenzūruotas tinklalaidė
2016 m. Boringas buvo „An“ svečias „Bitcoin Uncensored“ tinklalaidės epizodas. Ši išvaizda sukėlė daug diskusijų įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose. Tinklalaidės vedėjai uždavė nuobodžius paprastus klausimus apie „blockchain“. Pasak vedėjų, ji arba negalėjo į juos atsakyti, arba neteisingai atsakė. Kai kurie žmonės pritarė šeimininkams, sakydami, kad Boring nepakankamai žino apie blokų grandinę ar kriptografiją, o Boring per daug pasikliauja žodžiais ir griežtais kalbėjimo taškais. Tinklalaidės vedėjai taip pat apkaltino Boringą sukčių projektų propagavimu.
Kiti žmonės šiek tiek labiau palaikė Boringą, išgirdę tinklalaidę. Jie teigė, kad ji niekada neteigė esanti techninė ekspertė (t. Y. „Blockchain“ kūrėja) ir kad šeimininkai buvo nemandagūs. Vienas objektyvus asmuo apibendrino tai „„ Bitcoin Uncensored “MO yra kepti ant grotelių. Eiti į jų podcast’ą ir tikėtis kitaip yra panašus į tai, kad leidi „The Daily Show“ padaryti savo kūrinį ir tikiesi, kad bus užkoduotas “.
Boringo reakcija į „Podcast“ leidimą
Boringo reakcija į šį interviu taip pat sulaukė papildomo, neigiamo dėmesio. Ji grasino paduoti podcast’o vedėjus už priekabiavimą ir šmeižtą, jei epizodas bus paskelbtas. Tiesą sakant, tinklalaidė buvo paskelbta ir tebėra galima „Soundcloud“. Pagal vienas reakcijos straipsnis, šis interviu nebuvo nieko panašaus į Boringo pateiktus kaltinimus. Straipsnyje sakoma, kad laidos vedėjams nereikėjo Boringo leidimo paskelbti tinklalaidės epizodą.
Deja, kai kuriuos žmones tai privertė suabejoti, ar „Boring“ turėtų būti asmuo, vadovaujantis „blockchain“ ir „cryptocurrency“ propagavimo organizacijai. Tuo tarpu kiti teigė, kad reikia daugiau advokatų, turinčių tokios vyriausybės politikos kaip Boring patirties. Nepaisant šio ginčo, „Boring“ ir toliau yra pagrindinis „blockchain“ ir kripto šalininkas.
Nuobodus grasino paduoti į teismą po to, kai šis tinklalaidės interviu suklydo.
Kalbos, propagavimas ir pasiekimai
Perianne Boring buvo pranešėja daugelyje aukšto lygio „blockchain“ renginių. Ji taip pat dažnai dalyvauja įvairiose televizijos ir interneto žiniasklaidos programose. Pavyzdžiui, pasirodė „Boring“ „Nasdaq“ „TradeTalks“ programa aptarti kriptovaliutų taisyklių būklę ir naudingumo žetonų vaidmenį. 2018 m. Rugsėjo mėn. Ji kalbėjo EBPO „Blockchain“ politikos forume Paryžiuje. 2018 m. Spalio mėn. Boring dalyvavo „The Financial Disrupted“ – renginyje, kurį Niujorke surengė „The Economist“.
„Boring“ yra viešas pranešėjas daugelyje „blockchain“ ir su kriptografija susijusių konferencijų.
Santrauka
Techninės naujovės ir toliau padarys „blockchain“ / kriptografiją gyvybingesnę. Vis dėlto negalime ignoruoti ne pelno organizacijų, tokių kaip Skaitmeninės prekybos rūmai, ar tokių asmenų kaip „Boring“ svarbos. Norint nustatyti ir patikslinti viešąją politiką, susijusią su „blockchain“ technologija ir kriptovaliutomis, reikia daug pastangų.
Kaip per dažnai matėme žiniasklaidoje, tokie dalykai kaip kainų svyravimas ar kriptovaliutų sukčiai daugeliui žmonių paliko neigiamą įspūdį apie erdvę. Atsižvelgiant į dabartinį vyriausybės reglamentų ir kriptovaliutų draudimų klimatą, būtina turėti advokatų, kurie galėtų padėti sukurti teigiamą pramonės ateitį.