Ši savaitė kriptografijoje

Žodžiai negali manęs nuversti, bet kainos gali

Lazdos ir akmenys gali sulaužyti kaulus, tačiau pardavimų spaudimas mane bankrutuos.

Po to, kai „Bitcoin“ nesugebėjo sulaužyti pagrindinio pasipriešinimo lygio – 10 tūkst. USD, rinka stengėsi rasti palaikymą. Nuo sekmadienio nuosekliai krenta, ir šiuo metu atrodo, kad savaitę uždarysime raudona žvake. Kai kriptografijos rinkos kapitalizacija siekia 392 mlrd. USD, a 14% sumažėjo nuo praėjusio penktadienio, tikimybė pamatyti ilgą raudoną žvakę savaitraštyje yra didelė.

Atsižvelgiant į bulių spąstų tendencijas šių metų meškų rinkoje, galime būti šiek tiek kritę. Arba tai gali būti tik pastaruoju metu pastebėtos teigiamos kainos korekcija. Bet kokiu atveju stebėkite „Bitcoin“ galimą palaikymo lygį kartodami du (8 400 USD, 8 000 USD 7600 USD ir t. T.) Ir kreipkitės į rinką turėdami šiek tiek sveiko rezervo – jei mes peržengsime per daug žemiau 8 000 USD, tai gali reikšti savaitę daugiau raudonos.

Bitcoin: Už 8 610 USD „Bitcoin“ nutraukė beveik mėnesį trunkantį savaitės prieaugio ruožą, paskelbdamas a 10% nuostolis nuo praėjusio penktadienio.

Ethereum: Ethereum sekasi dar blogiau, žemyn 16% savaitraštyje, kurio kaina yra 680 USD.

Ripple: Blogiausia, kad „Ripple“, kuri sėdi už 0,69 USD, pralaimėjo 30% jos vertės per savaitę.

kriptovaliutų rinka gegužės 10 d

Vidaus naujienos

Kolorado įstatymų leidėjas sako „Taip“, tada „Ne“ teisės aktams, kurie pateiktų gaires atpažinti žetonus kaip vertybinius popierius: Vekselis HB 1426 Kolorado namuose buvo priimtas be kliūčių, tačiau Senatas turėjo kitų teisės aktų planų. Patvirtinęs balsavimą už HB 1426, Senatas paragino balsuoti iš naujo ir įstatymo projektas buvo atmestas 18–17. Jei įstatymas būtų priimtas, sąskaitoje būtų atskirta naudingumo žetonai ir vertybinių popierių žetonai; pirmieji žetonai tokiems dalykams kaip „CryptoKitties“ būtų laikomi „kolekcionuojamais antspaudais“, o visi žetonai, kurie platinami siekiant finansinės naudos, būtų laikomi vertybiniais popieriais. Teisės akto santrauka yra tokia: „Vekselyje apibrėžiamas„ atviras „blockchain“ žetonas “ir atleidžiami tam tikri atviri„ blockchain “žetonai iš„ saugumo “apibrėžimo, atsižvelgiant į„ Kolorado vertybinių popierių įstatymą “.“

Tuo tarpu Vakarų Virdžinija tiesiog naudojo „Blockchain“ savo valstybės rinkimams, pirmiausia JAV: Koloradas gali plauti įstatymų leidybos „blockchain“ rankas, tačiau kitoje šalies pusėje Vakarų Virdžinija purvina rankas. Gegužės 8 d. Pasibaigus rinkimų apklausoms, Vakarų Virdžinijos vyriausybė gavo dalį savo balsų iš Voatzo „blockchain“ balsavimo platformos, todėl tai buvo pirmieji JAV rinkimai, užfiksavę balsus naudojant šią technologiją. Galimybė, kuri kol kas buvo traktuojama kaip bandomasis bandymas, buvo suteikta tik dislokuotiems kariškiams, nedalyvaujantiems rinkėjams, bet kurios grupės sutuoktiniams ir išlaikytiniams bei registruotiems rinkėjams iš Harisono ir Monongalijos apskričių..

„Bloomberg“, „Novogratz“ „Galaxy Digital Capital“ komanda, įsteigianti kriptografinio indekso fondą: Milijardieriaus investuotojo ir kriptokapitalisto Mike’o Novogratzo „Galaxy Digital Capital“ ir „Bloomberg“ steigia bendrą kriptovaliutų indekso fondą. Fondas, žinomas kaip „Bloomberg Galaxy Crypto Index“, stebės „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“, „Bitcoin Cash“, EOS, „Litecoin“, „Dash“, „Monero“, „Ethereum Classic“ ir „Zcash“ kainas. Abi šalys indeksą vadina kriptografinės rinkos „pirmojo institucinio lygio etalonu“. Nors pirminėje „Bloomberg“ ataskaitoje buvo nurodyta, kad indeksas bus atviras „Bloomberg“ klientams, ji neatskleidė, ar indeksas bus atviras investuotojams už „Bloomberg“ klientų ribų, ar jie būtų akredituoti, ar ne..

„Winklevosses“ saugo penktąjį patentą, nes instituciniai žaidėjai sugriežtina rinkos sukibimą: Pateikta 2017 m. Gruodžio mėn., JAV patentų ir prekių ženklų tarnyba „Winklevoss IP“ suteikė patentą „[sistemoms], metodams ir programų produktams, naudojamiems biržoje prekiaujamiems produktams, turintiems skaitmeninės matematikos turtą“. Iš esmės patentas suteikia „Winklevosses“ galimybę prekiauti biržoje prekiaujamais produktais (ETP) naudojant kriptovaliutas (tikėtinus žetonus)..

Winklevoss patentas

„Robinhood“ D serijos rizikos kapitalo etape surenka 363 mln. USD: Jie sako, kad daugiausia pinigų uždirbo per XIX amžiaus aukso karštinę buvo tie, kurie pardavinėjo kastuvus. Na, „Robinhood“ turi turėti keletą gražių kastuvų, nes D grupės rizikos kapitalo etape jis pritraukė 363 mln. USD finansavimo. Finansavimas, kurį skyrė „DST Global“, „Iconiq“, „Capital G“, „Sequoia Capital“ ir KPCB, turi prekybos įmonę, kurios vertė yra 5,6 mlrd. „Robinhood“ planuoja panaudoti kapitalą, kad išplėstų savo kriptovaliutų prekybos paslaugą, kuri šiuo metu yra 10 valstijų, visoje JAV..

Niujorko vertybinių popierių biržos patronuojanti įmonė nori pristatyti „Bitcoin“ prekybą „Wall Street“: Pranešama, kad Atlantoje įsikūrusi bendrovė „Intercontinental Exchange“ (ICE), kuriai priklauso Niujorko vertybinių popierių birža, planuoja savo kriptovaliutų prekybos platformą. Jei valiuta būtų nustatyta, tai leistų instituciniams klientams prekiauti „Bitcoin“ naudojant apsikeitimo sutartis, išvestines finansines priemones, kurios leistų bankams sudaryti kriptovaliutos kainų sutartis ir atsiskaityti už kitos dienos mokėjimus. Šios apsikeitimo sutartys suteiktų biržai visišką reguliavimo apsaugą pagal CFTC prekybos įstatymus, o pati birža būtų pirmoji tradicinė finansinė birža, tiesiogiai prekiaujanti „Bitcoin“, jei ji būtų įgyvendinta..

„Facebook“, žvelgdamas į „Blockchain“, sukuria tiriamąją grupę: Markas Zuckerbergas ir „Facebook“ komanda nenori kriptovaliutos skelbimų savo svetainėje, tačiau tai nereiškia, kad jie nesižiūri technologijos „Facebook“ naudai ir plėtrai. Davidas Marcusas, „Facebook Messenger“ vadovas ir „Coinbase“ valdybos narys, savo asmeniniame „Facebook“ puslapyje paskelbė, kad jis „kuria mažą grupę, norėdamas ištirti, kaip geriausiai panaudoti„ Facebook “blokų grandinę, pradedant nuo nulio“. Sausio mėn. Zuckerbergas viešai pasisakė už „blockchain“ programos „Facebook“ paslaugoms pasverti, savo asmeniniame puslapyje nurodydamas: „Man įdomu gilintis ir išstudijuoti teigiamus ir neigiamus šių technologijų aspektus ir kaip geriausiai juos naudoti mūsų paslaugos.”

Kas naujo „CoinCentral“

Penkios didžiausios kasybos operacijos pasaulyje: Jei duomenys yra nauja nafta, tai tokios operacijos kaip nauji gręžtuvai ir naftos platformos.

GDAX ir „Binance Exchange“ palyginimas: Vienas iš jų turi „fiat“ variantų, kitas tapo pasauliniu altcoinų pasirinkimu, tačiau abu pagal kasdienį kiekį nuolat patenka į penketuką..

„Fluidity Summit 2018“: „Blockchain“ ir finansų ateitis: Dalis NYC „blockchain“ savaitės, „Fluidity“ konferencijoje dalyvaus tokie veikėjai kaip Mike’as Novogratzas, Billas Lubinas ir kiti žinomi kriptografinės srities balsai.

Padidinkite VC Adamą Draperį „Blockchain“ kaip „Startup Superpower“: Sekdamas šio tėvo pėdomis, Adamas Draperis yra „bullchain“.

Kas vis tiek yra bloke? | „Block Explorers“ įvadas: Pasijunkite pakliuvę į nesėkmių, maišų ir piniginės adresų labirintą, kai naudojate blokų tyrinėtojus, pavyzdžiui, eterio skenerį? Tam yra žemėlapis.

Kokias galimybes „Blockchain“ galėtų sukurti intelektinei nuosavybei (IP) ?: Reklamos rašymas ir „blockchain“ patentai mums skamba gana logiškai.

Kriptovaliutų kasybos nutekėjimas dėl GPU tiekimo: Kai kasyba tampa vis populiaresnė, vaizdo plokščių gamintojai turi atsižvelgti į tai, kad žaidėjai, jų tradicinė klientų bazė, bus patenkinti, nes GPU kainuoja ryžiai.

Papua Naujoji Gvinėja yra naujausias vaikas dėl reguliuojamo ekonominio bloko (grandinės): Mažesnės tautos artėja prie šifravimo kaip galimybės skatinti augimą, o Papua Naujoji Gvinėja nėra išimtis.

Taip, „Blockchain“ galima nulaužti: Atsiprašau, kad nuvilsiu, vaikinai, bet ar tai būtų tinklo kišimasis ar 51% ataka, „blockchains“ gali būti pažeista.

Ką labdaros organizacijos turėtų žinoti prieš priimdamos Bitcoin aukas ?: Mes visi esame už kriptografinę labdarą, tačiau prieš pridedant Bitcoin kaip aukojimo galimybę, yra keletas veiksnių, kuriuos verta apsvarstyti.

Kodėl „Blockchain“ technologija yra atsakymas į pasaulio bankų sistemos bėdas: Palaukite, aš maniau, kad bandėme išvengti bankų – tiesa, vaikinai?

Šimtai svetainių, turinčių „Coinhive“ programinę įrangą, lankytojai mano „Monero Unawares“: Trojas Murschas iš blogų paketų atskleidė daugiau nei 300 svetainių, užkrėstų „Coinhive“, programine įranga, naudojama naršyti „Monero“, tinklą.

„NYSE“ patronuojančios įmonės planai pareikšti „Bitcoin“ į „Wallstreet“: NYT ataskaita: Tarpžemyninė birža, Niujorko vertybinių popierių biržos savininkė, esą dirba savo „Bitcoin“ biržoje.

7 šauniausi dalykai, kuriuos galite nusipirkti naudodami „Bitcoin“: Kruizai, apartamentai – pragaras – net kolegijos diplomas, ir tai tik netradiciniai dalykai.

Šaltinyje: „Github“ „Blockchain“ srities tyrinėjimas: Pasinerkite į Githubo kampus su mūsų tiriamuoju vadovu.

Pagrindinis kompiuteris „Airdrop“ 1 mln. MFT, kad surinktų pinigų labdarai: Lėktuvų lašai tapo nauju karštu valiutų apyvartos būdu, ir dabar jie naudojami filantropinėms priemonėms.

Klausimai „Loom“, kai „Bytecoin“ siurbliai yra 1000% su pagrindiniais biržos sąrašais, sąvartynai po tinklo problemų: Ar tai buvo „pump and dump“, ar tai buvo suktybė? Kadangi šie klausimai lieka, štai ką mes žinome.

Kas yra Adamas Atgal? Apie „Blockstream“ generalinį direktorių: Naujausiuose pramonės šakų profiliuose apžvelgiame Adamą Backą ir jo darbą „Blockstream“.

„Binance“ ir „Bitfinex Exchange“ palyginimas: Pažiūrėkite, kaip du populiariausi pasaulio mainai susiduria vienas su kitu, naudodami mūsų naujausią palyginimą.

Kas yra pagrindinis kriptovaliutos tinklas: Šiemet pavasarį ir vasarą startuos dešimtys tinklo, todėl pamatysime, kiek šių projektų buvo verta spėlioti.

Kriptovaliutų naujienos iš viso pasaulio

„Blockchain“ standartai „Works for China“, tikėkitės jų iki 2019 m., Pareigūnai sako: Žodžiai „Kinija“, „Bitcoin“, „blokų grandinė“ ir „draudimas“ pasirodė tose pačiose antraštėse ir (arba) sakiniuose daugiau kartų, nei mes esame pasirengę skaičiuoti, bet tiesiog dėl to, kad žiniasklaida tai sako, to nepadaro taip; Nes jei Kinijos vyriausybė ir anti-kriptografinės nuotaikos tapo sinonimais, kažkas pamiršo tai pasakyti Kinijos politikams. Remiantis vietos pranešimais, politikos formuotojai formuoja „blockchain“ standartų komitetą ir darbo grupę. „Blockchain“ ir paskirstytos apskaitos technologijų standartizacijos komitetas, kaip jis vadinamas, yra kuriamas tam, kad „duotų pramonei tam tikrų patarimų“, – „Xinxua“ ekonominės informacijos dienraščiui sakė Kinijos „Blockchain“ tyrimų biuro direktorius Li Mingas..

Pasiimk pinigus ir bėk: Iraniečiai naudoja kriptografiją, norėdami perkelti 2,5 mlrd. USD per sienas: Neva, reaguodami į JAV pasitraukimą iš Obamos laikų Irano branduolinio susitarimo, iraniečiai naudoja kripto priemonę, norėdami perkelti pinigus iš šalies, siekdami 2,5 mlrd. USD, teigia Irano ekonomikos komisijos pirmininkas Mohammadas Reza Pourebrahimi. Neaiškumas dėl branduolinio susitarimo ateities, kurį palaikė daugybė tarptautinių vyriausybių, paskatino Irano protestą per pastarąjį pusmetį prarasti ketvirtadalį savo vertės. Didėjant palūkanų normoms, vyriausybės valdomi užsienio valiutų prekiautojai išgyvena ir nuvertėja nacionalinė valiuta, iraniečiai kreipėsi į „Bitcoin“ ir panašius dalykus, nes jie buvo priversti naudoti pagrįstus metodus, kaip perkelti savo finansus. “Kol kas atrodo, kad” Bitcoin “yra tiesiogine prasme vienintelis būdas gauti pinigų iš šalies … bet dėl ​​siautėjusios konkurso infliacijos daugelis žmonių negalės to sau leisti”, – vienas šaltinis sakė “Forbes”..

Pirmasis „Casper Hits Github“ leidimas pasveikino pažangą po kelių mėnesių tylos: Labai laukta iniciatyva atnaujinti „Ethereum“ sutarimo mechanizmą rodo gyvenimo ženklus, keletą mėnesių gyvenus žiniasklaidos nežinomybės šešėlyje. Gegužės 8 d. Danny Ryanas, pagrindinis Casper kūrėjas, įsipareigojo pirmoji versija protokolo „Github“, pridurdamas, kad „v0.1.0 žymi aiškesnius leidimų žymėjimus, kad klientai ir išoriniai auditoriai galėtų lengviau sekti sutartį ir pakeitimus“. „Reddit“ leidinyje jis pranešė bendruomenei, kad „[daugiau], nei tik tyrimų grupė, dabar naudojasi sutartimi – auditoriai, klientų kūrėjai ir kt., Todėl norėjome pradėti skelbti aiškesnes versijas ir keitimų žurnalus, kad visi galėtų lengviau tvarkytis“.

Honkonge viešai skelbiama „Canaan Creative“, antroji pagal dydį Kinijos kasybos gamintoja: „The South China Morning Post“ šį trečiadienį pranešė, kad „Canaan Creative“ planuoja Honkonge pradėti IPO. Iš pradžių planuota JAV, IPO būtų pirmasis viešas „blockchain“ bendrovės siūlymas mieste, jei tai įvyktų. Pasak su tuo susijusio šaltinio, „Canaan Creative“ tikisi surinkti 1 mlrd. Dolerių iš pardavimo.

„Whitehat“ atskleidžia įsilaužimo operaciją, kuri užkrėtė daugiau nei 300 svetainių „Coinhive“ kasybos programine įranga: Prie kriptografinės liaudies šūkių pridedamas kriptojackingas yra nepatogus, neskanus skiemenų derinys, kuris praktiškai dar labiau nemalonus ir tampa vis didesne kibernetinio saugumo problema. Labiausiai paplitusia praktika, kuri išaiškėjo, „Bad Packets“ saugumo tyrinėtojas Troy Murschas atskleidė įsilaužimo kampaniją, kuri užkrėtė 348 svetaines programine įranga „Coinhive“, leidžiančia svetainės lankytojams per savo naršykles prisidėti prie „Monero“ kasybos. . Operacija, nes ji buvo išmontuota, paveikė San Diego zoologijos sodo, Čihuahua, Meksikos vyriausybės, „Lenovo“ ir UCLA, svetaines..

Mes matėme begales pavyzdžių, kaip kenkėjiškos kenkėjiškos programos pavogia jūsų procesoriaus išteklius kriptovaliutai išgauti. Savo naujausiame tinklaraščio įraše aš paaiškinu, kaip stebėti #PRTG gali padėti sušvelninti šią grėsmę.https://t.co/f7FNoy03Xl

– Pranešimas apie blogus paketus (@bad_packets) 2018 m. Gegužės 11 d

Australijos vyriausybė sveria „Blockchain“ už tiekimo grandinės prekybą: Kreipdamasis į Jungtinį prekybos ir investicijų augimo komitetą, Australijos vidaus reikalų departamentas (DHA) atkreipė dėmesį į „blockchain“, be kitų besikuriančių technologijų, tokių kaip interneto aparatūra ir dirbtinis intelektas, kaip sprendimą didesniam Australijos prekybos skaidrumui ir efektyvumui pasiekti. tiekimo grandinė. “Dauguma prekybininkų yra patikimi ir sąveikauja saugioje ir skaidrioje tiekimo grandinėje“, – teigė DHA atstovas. “Žvalgybos ir rizikos vertinimo galimybes bei pajamų surinkimą tobulina naujos ir naujos technologijos, pvz.,” Blockchain “, kurios pagerintų žvalgybos ir prekybos duomenų tikrumą, patvirtinimą ir analizę.”

Europos mainai verčia įstatymų leidėjus priimti reguliavimą, didesnį teisinį aiškumą: Londono „eToro“ ir Austrijos „Bitpanda“ biržų vadovai iš Europos vyriausybių prašo daugiau, o ne mažiau, prekybos kriptovaliutomis taisyklių. “Mes džiaugtumėmės turėdami reglamentus, todėl žinome, kur esame”, – “Bloomberg” sakė Ericas Demuthas, “Bitpanda” generalinis direktorius. „Reguliavimo nauda yra aiški. Tinkama sistema tarnautų tiek vartotojams apsaugoti, tiek užtikrintų pačios pramonės ilgaamžiškumą ir teisėtumą “, – atkartodamas„ Demuth “raginimą veikti pareiškė„ eToro “generalinis direktorius Iqbalas Gandhamas. Tinkami KYC ir kovos su pinigų plovimu įstatymai galėtų suteikti pasitikėjimo rinka, dažnai pažymėta tamsiomis interneto ištakomis, atveriant kelią pagrindiniam sutikimui, mano abu vadovai..