Šios savaitės populiariausios kripto naujienos
Bitcoin kaina net po paskutinių savaičių: Praėjusią savaitę „Bitcoin“ kaina pakilo daugiau nei 1 000 USD, kai investuotojai paliko altcoinus ir ruošėsi dviem būsimoms „Bitcoin“ šakėms („Bitcoin Gold“ ir „SegWit2x“). Tuo metu, kai tai buvo parašyta, Bitcoin kaina per pastarąsias 7 dienas nukrito 0,37% „CoinMarketCap“. Pažiūrėkite, kaip sekėsi altcoin kainoms, vėliau šiame įraše.
„Ethereum“ šakutės: Šios savaitės pradžioje „Ethereum“ patyrė penktąją kietąją šakę. Vieno eterio kaina svyravo aukštyn ir žemyn, kol šiandien nusistovėjo iki maždaug 305,00 USD. Ši kieta šakutė yra Bizantijos atnaujinimo dalis ir praėjo sklandžiai su mažai ginčų.
Kanada nori kriptografijos: Ontarijo vertybinių popierių komisija (OSC) neseniai pareiškė (paprastai kanadietiškai), kad ji „nori palaikyti“ pradinius monetų pasiūlymus (ICO) ir kriptovaliutas. Ji subūrė „Launchpad“ vadinamą komandą, kad greitai reaguotų į kriptovaliutų pasiūlymus ir padėtų tinkamoms „fintech“ įmonėms suprasti norminius reikalavimus. OSC yra didžiausia vertybinių popierių reguliavimo institucija Kanadoje ir prižiūri Toronto vertybinių popierių biržą, taip pat administruoja „Commodity Futures Act“ ir „Ontario Securities Act“..
„IBM Goes Crypto“: IBM bendradarbiavo su „Stellar“, kad palengvintų tarpvalstybinius mokėjimus šiuo metu gali valdyti 7 „fiat“ valiutas, įskaitant Didžiosios Britanijos svarus, Fidžio dolerius, Australijos dolerius, Naujosios Zelandijos dolerius ir „Tong Pa’anga“. Įdomu tai, kad „Stellar“ buvo sukurtas kaip „Ripple“ protokolo šakutė 2014 m., Ir tai yra didžiulis „Stellar“ laimėjimas. Paskelbus naujienas, „Stellar“ kaina daugiau nei padvigubėjo, nors dabar kaina yra maždaug 1,65X, kur ji prasidėjo.
Gerai kaip auksas? „Goldman Sachs“ pareiškė kad Bitcoin nėra „naujas auksas“ pagal valiutą, ir tai priskyrė Bitcoin piniginių ir biržų pažeidžiamumui, taip pat kainų svyravimui. „Goldman Sachs“ taip pat pažymėjo, kad tokie brangieji metalai kaip auksas vis dar yra „geriausia ilgalaikė vertės saugykla“.
Tai privertė mus susimąstyti. Pagrindinės pinigų savybės yra:
- Patvarumas: Jis turi sugebėti išsilaikyti
- Perkeliamumas: Jis turi būti patogus ir lengvai nešiojamas.
- Dalinamumas: Jį reikia sugebėti suskirstyti į mažesnius nominalus.
- Sunku padirbti: Tai turi būti sunku padirbti.
- Priėmimas gyventojų.
- Vertės saugojimas: ji turi sugebėti išlaikyti vertę laikui bėgant.
Mes taip pat atlikome apklausą savo „Twitter“, norėdami sužinoti jūsų nuomonę šia tema. Rašant tai, balsai padalijami tiksliai per pusę, surinkus 1632 balsus. Praneškite mums savo mintis:
Ar tu manai #Bitcoin arba taurieji metalai atitinka daugiau pagrindinių pinigų savybių?
– „CoinCentral“ (@realcoincentral) 2017 m. Spalio 19 d
Diskusijos tarp kriptografijos ir kitų valiutų tęsis ir toliau, tačiau apskritai mes nustatėme keletą Bitcoin privalumų, palyginti su tauriaisiais metalais, visų pirma jo gebėjimas būti nešiojamu ir be galo mažu dalijamu.
Kas naujo „CoinCentral“?
„SegWit2x“ vadovas – Kai „SegWit2x“ šakutė bus nustatyta lapkričio viduryje, šis vadovas pagreitins jūsų greitį.
Šią savaitę mes paskelbėme du naujus išsamius kriptovaliutų vadovus:
- Kas yra Ripple XRP? – Sužinokite apie trečią pagal dydį kriptovaliutą, kurios tikslas yra padėti finansų įstaigoms lengviau pervesti pinigus iš vienos valstybės į kitą.
- Kas yra Monero? – Sužinokite, kaip veikia į privatumą orientuotas „Monero“ ir ką jis veikia geriau nei „Bitcoin“.
- Jei dar nesinaudojote kriptovaliuta arba ką tik pradėjote naudoti „CoinCentral“, galbūt norėsite sužinoti keletą kitų vadovų, įskaitant:
- Kas yra Bitcoin?
- Kas yra Ethereum?
Daugiau kriptovaliutų naujienų
Pusė milijardo nežinančių kriptografų: Skelbimų blokavimo įmonė „Adguard“ išanalizavo 100 000 populiariausių svetainių, kurias reitingavo „Alexa“, norėdama ieškoti naršyklės kasybos kodų, tokių kaip „Coinhive“ ir „JSEcoin“. Atlikus analizę nustatyta, kad 220 svetainių naudoja kriptografavimo scenarijus, o populiariausios šalys yra JAV. Indija, Rusija ir Brazilija. Tai reiškia daugiau nei 500 milijonų žmonių nesąmoningai kasė kriptovaliutas.
Naudingas susidorojimas: Iš tikrųjų ICO gali būti represuota padėti Bitcoin. Kai tokios šalys kaip Kinija ir Pietų Korėja uždraudžia simbolinius ICO pardavimus, žmonės vietoje įvairių altcoinų rado saugų prieglobstį Bitcoin. Kapitalo įtekėjimas į Bitcoin iš altcoins padėjo padidinti kainą. Kaip viena stabiliausių kriptovaliutų, tikėtina, kad Bitcoin ir toliau bus santykinio saugumo šaltinis, palyginti su nepastovesne altcoin rinka.
Mes esame 1%: Kitas būdas pažvelgti į Bitcoin augimo galimybes yra žvelgiant į keletą pagrindinių konkurentų – JAV dolerį ir auksą. Per pastaruosius kelerius metus „Bitcoin“ eksponentiškai išaugo iki gausios rinkos kapitalizacijos, viršijančios 90 milijardų dolerių, tačiau tai vis dar toli gražu nėra masinės rinkos pritaikymas. Pagrindiniai „Bitcoin“ naudojimo atvejai, kai tai yra vertės kaupimo priemonė ir mainų priemonė, buvo riboti, palyginti su JAV doleriu, ir tai daugiausia dėl to, kad vis tiek reikia nuolat įtraukti naujus vartotojus, kad jie būtų svarbi mainų priemonė.. JAV dolerio „siaurų pinigų“ pasiūla yra apie 28,6 trln. USD, o visas kada nors išgautas auksas – apie 8 000 mlrd. USD.. Tai reiškia, kad „Bitcoin“ sudaro maždaug 1% ar mažiau šių dviejų konkurentų vertės.
Ar JAV investuotojai kasa kriptografiją? A „Venturebeat“ straipsnis pažvelgė į JAV investuotojų pasiskirstymą ir jų susidomėjimą kriptovaliutomis. Tai parodė, kad kriptovaliutų palūkanos daugiausia buvo susijusios su valstybinės virtualios valiutos taisyklėmis. Keletas valstijų, kuriose susidomėjimas buvo didžiausias, buvo Kalifornija, Koloradas, Nevada, Teksasas ir Naujasis Hampšyras. Havajai yra valstija, turinti mažiausiai palūkanų.
Julianas Assange’as yra dėkingas ir smulkus: Julianas Assange’as, „Wikileaks“ įkūrėjas, tweeted sarkastiškai nuoširdžią padėką JAV vyriausybei, senatoriui McCainui ir senatoriui Liebermanui už bandymą nutraukti Assange’ą nuo bet kokio finansavimo po to, kai buvo paskelbta privati vyriausybės informacija, susijusi su Irako ir Afganistano karais. Assange’as buvo priverstas investuoti į Bitcoin 2010 m., Paskatindamas jį uždirbti 50 000% grąžą.
Nuoširdžiausiai dėkoju JAV vyriausybei, senatoriui McCainui ir senatoriui Liebermanui už tai, kad „Visa“, „MasterCard“, „Payal“, „AmEx“, „Mooneybookers“ ir kt. @WikiLeaks Tai privertė mus investuoti į „Bitcoin“ su > 50000% grąža. pic.twitter.com/9i8D69yxLC
– Julianas Assange’as &# 128313; (@JulianAssange) 2017 m. Spalio 14 d
Iš Rusijos su meile: Uždarų durų susitikime Maskvoje Vladimiras Putinas oficialiai pareiškė, kad Rusija išleis savo kriptovaliutą. „CryptoRuble“ bet kuriuo metu galima iškeisti į „fiat Rubles“, tačiau jei savininkas negali paaiškinti, iš kur atsirado „CryptoRubles“, jiems bus taikomas 13% mokestis. Be to, „CryptoRuble“ negali būti išgaunamas, jį išduos, prižiūrės ir kontroliuos tik centrinės valdžios institucijos. [„CoinTelegraph“]
Iš Japonijos, už barų: Yuki Takenaka, „Ripple“ biržos įkūrėjas ir vadovas Hamamatsu, Šizuokos prefektūroje, buvo areštuotas už klientų apgaulę.
Rusijos „Ethereum“ kasyba įkaista: „Comino“ – Rusijos kriptovaliutos startuolis, pastatė aukštųjų technologijų „Ethereum“ kasybos įrenginį, kuris taip pat veikia kaip šildytuvas. Nors tai skamba kaip baisi mano Floridos valstijos idėja, atrodo, kad tai yra lengvas būdas kuo geriau išnaudoti žiaurias Rusijos žiemas.
„Tezos“ bėda: Prisimenate, prieš keletą mėnesių „Tezos“ ICO surinko 232 milijonus dolerių. Šiandien „Tezos“ įkūrėjai Arthuras ir Kathleen Breitmanas ginčijasi su Šveicarijos fondo, padėjusio tvarkyti ICO ir reklamuoti „Tezos“, prezidentu Johannu Geversu. Šis tarptautinis ginčas kelia grėsmę dabar jau viršijančiam 400 milijonų dolerių bitkoino ir eterio. [„Reuters“]
Šios savaitės šifravimo rinkos rezultatai
Nors „Bitcoin“ kaina savaitę baigia beveik tolygiai, abu didžiausi konkurentai „Ethereum“ (305,12 USD, -6,07%) ir „Ripple“ (.021609 USD, -12,64%) abu žemėja. Iš 12 kriptovaliutų (įskaitant „Bitcoin“), kurių rinkos viršutinė riba viršija 1 milijardą dolerių, jos yra padalijamos 50/50 kaip laimėtojai ir pralaimėtojai.
Šią savaitę padidėjus 22,25%, „Qtum“ rinkos viršutinė riba (969 007 830 USD) artėja prie milijardo dolerių ribos..
100 geriausių kriptų – didžiausi laimėtojai ir pralaimėtojai
Šiame skyriuje rodomos kriptovaliutos, kurių kainos per pastarąsias 7 dienas (168 valandas) didėjo arba krito labiausiai. Siekdami išvengti itin mažų kriptovaliutų, mes įtraukėme tik kriptografijas, kurios prasidėjo ir (arba) baigė savaitę su 100 didžiausių kriptovaliutų rinkos viršutinių ribų (iš viso 111 kriptovaliutų). Visi duomenys gaunami iš coinmarketcap.com
Didžiausi prieaugiai
Šią savaitę 4 kriptovaliutų kainos kilo daugiau nei 100%, o 20 – daugiau nei 10%. Penki didžiausi laimėtojai buvo „SmartCash“ (216%), „ZenCash“ (162,32%), „NoLimitCoin“ (126,29%), Neblio (100,85%) ir „Metaverse ETP“ (90,8%)..
Didžiausi nevykėliai
Laimei investuotojams, nė viena iš mūsų sąraše esančių kriptovaliutų neprarado daugiau nei 100 proc., Nors 22 kriptodaržių kainos krito daugiau nei 10 proc. Penki didžiausi pralaimėtojai buvo „Centra“ (-44,12%), „ChainLink“ (-32,55%), „Gnosis“ (-29,42%), „Kin“ (24,54%) ir „Veritaseum“ (-24,02%)..