Kriptovaliutų rinkos atnaujinimas

Mes vasarą pradedame žalią pradžią. Tikimės, kad dabar, kai įžengsime į pirmąją 2019 m. Vasaros dieną, dabar galite saugiai užsidėti žiemines kriptografines striukes ir įsimesti maudymosi kostiumėlius..

„Big Bad Bitcoin“ šiuo metu artėja prie 10 000 USD kliūties ir yra pakilęs 17,57% savaitę. Paskutinį kartą, kai BTC buvo netoli 10 tūkst. USD, jis krito į kriptografinės žiemos vidurį 2018 m. Gegužės 5 d..

Ethereum taip pat turėjo puikią savaitę 12,31% ir artėja prie 300 USD už ETH. XRP veikia 11%. „Binance Coin“ grįžo iš praėjusios savaitės ir yra pakilusi 16,88%. Privatumo monetos „Monero“ ir „ZCash“ baigėsi 22,55% ir 23,69% atitinkamai, tikėtina, kad tai susiję su „Facebook“ naujienomis, oficialiai paskelbiančiomis apie savo „stablecoin“ paleidimą. „MonaCoin“, žinomas kaip „pirmoji japonų kriptovaliuta“, veikia 41.35%.

Tačiau tai nebuvo visa saulė ir ramunės. Keli projektai praleido žalią bangą ir nuskendo raudonoje: „Tezos“ 7,11%, Nano žemyn 8.71%, ir Komodo žemyn 10,45%, nuostoliai, kurie kasa dar giliau pridedant didžiulį BTC pelną per savaitę.

kriptografijos kaina

Didžiosios savaitės kriptovaliutų naujienos

„Facebook Announches“ svarstyklės pradeda ginčytinas minias: „Facebook“ oficialiai paskelbė bandomąjį tinklą ir paleido savo labai laukiamą Svarstyklių stabilųjį monetą. visuomenės komentaras apie tai. Turint beveik 2,4 milijardo aktyvių vartotojų kas mėnesį, tai nėra šokiruojantis, kai ol FB sukėlė bangas. Vienas pagrindinių Svarstyklių tikslų yra sukurti pasaulinę valiutą pasaulio gyventojams, kurių bankai nėra bankai. Svarstyklės, panašios į fiat valiutą, nori padėti visiems išlaikyti savo lėšas saugias ir prieinamas.

Didžiausia Japonijos pranešimų programėlė, leidžianti paleisti kitą kriptovaliutų biržą: „Line“ – populiariausia Japonijos susirašinėjimo programa, turinti daugiau nei 80 milijonų vartotojų, laukia Japonijos finansinių paslaugų agentūros patvirtinimo pradėti kriptovaliutų biržą „BitMax“. Anksčiau „Line“ pristatė kriptovaliutų biržą „BITBOX“ Singapūre, o „BitMax“ siekia naudoti tą pačią paprastai gerai valdomos „BITOX“ biržos technologiją. Patvirtinimas turėtų įvykti 2019 m. Birželio mėn.

Žmonės, sakantys daiktus

Bitcoin iki $ 15k? Taileris Winklevossas taip galvoja: Matydamas 10 tūkst. USD BTC, „Gemini“ įkūrėjas Tyleris Winklevossas tweeted 15 tūkst. USD kaip kitą logišką tikslinio ženklo kainą. Johnas McAfee taip pat įgarsino teigdamas, kad jei BTC sulaužys 100 tūkst. USD, kitas jo tikslas bus šaunus 1 000 000 USD..

Jei bitkoinas pertraukia 10 tūkst., Galite lažintis, kad jis sulaužys 15 tūkst.&# 128077;&# 127995;&# 128640;

– Tyleris Winklevossas (@tylerwinklevoss) 2019 m. Birželio 19 d

Kas naujo „CoinCentral“?

Kas yra Svarstyklės? | „Facebook“ būsimos kriptovaliutos vadovas: nebent pastarąją savaitę esate įstrigę Himalajų kalnuose, yra tikimybė, kad girdėjote apie Svarstykles.

Kas yra LEO? | Viskas, ką reikia žinoti apie „Bitfinex“ kriptovaliutą: LEO yra naudingumo žetonas, kurį galite naudoti visose „iFinex“ platformose, įskaitant „Bitfinex“ ir „Ethfinex“. Ženklas kildinamas iš „Unus Sed Leo“, „iFinex“ kompanijos šūkio. Lotyniška frazė apibūdina istoriją, kai paršavedė liūdina dėl to, kad turi tik vieną vaiką. Liūtas sutinka atsakydamas, tačiau teigia, kad vienas vaikas yra liūtas, besiginčijantis dėl kokybės, o ne dėl kiekybės.

Kas yra Grin? | Pirmasis pagrindinis „Blockchain“, įgyvendinantis „MimbleWimble“: „Grin“ yra privatus, lengvas „MimbleWimble“ „blockchain“ projektas. Kaip ir Monero ir Zcasho, „Grin“ tikslas yra išlaikyti jūsų tapatybę ir finansinę istoriją privačią, kai dalyvaujate tinkle.

Ar „Facebook“ (FB) moneta gali iš tikrųjų sutrikdyti kriptografijos ir pinigų perlaidų rinkas: „Facebook“ labai slaptas Svarstyklių projektas pastaruoju metu skelbia antraštes dėl didžiulio jo turimo potencialo sutrikdyti tiek tarptautinę perlaidų rinką, tiek kriptovaliutų sektorių.

Svarstyklės Pokes JAV reguliuotojai: Kai kuriose naujienose apie naujienas „Facebook“ pradėjus veikti Svarstyklėms, taip pat sužadėjo mieguistas lokys, kuris yra Vašingtonas. JAV įstatymų leidėjai ir reguliuotojai jau seniai laikosi švelnios ir prieštaringos pozicijos dėl kriptovaliutos, o pagrindinis jų rūpestis iki šiol buvo apsaugoti vartotojus nuo aferų ir užkirsti kelią neteisėtos veiklos finansavimui. Tačiau turėdama patronuojančią įmonę, kuri jau sėdi karštame reguliavimo vandenyje dėl vartotojų privatumo problemų ir galimų gresiančių monopolinių mokesčių, JAV reguliavimo institucijos greičiausiai atidžiai stebės Svarstykles ir kriptovaliutų erdvę apskritai..

Būsimos FATF gairės gali pritraukti kai kuriuos kriptografijos verslus: Šiandien daugeliui kriptovaliutų bendrovių, ypač biržoms ir kriptografijos saugotojams, gali būti „padaryk arba sulaužyk“ diena. Tą dieną Finansinių veiksmų darbo grupė (FATF) skelbia gaires, kaip šalys turėtų prižiūrėti skaitmeninį turtą, praneša „Bloomberg“..