Nepaisant savaitės apskritai neigiamų kriptografinės erdvės naujienų, „Bitcoin“ toliau augo, pridėdamas dar vieną 8.71% augimas šią savaitę iki 10,35% augimo praėjusią savaitę. Kiti savaitės nugalėtojai yra „Ethereum“ (aukštyn 2%), Grandinės jungtis (39%), ABBC moneta (46,75%) ir „Arcblock“ (116%).
Tačiau šios savaitės rinkos nebuvo visos žalios dangaus spalvos. Dauguma 100 geriausiųjų monetų buvo žemyn 8–15%. „Binance Moneta“ neveikia 17,61% vietoj ~ 7000 BTC įsilaužimo biržoje šią savaitę ir „Cosmos“ žemyn 24,88%.
Įsilaužta į „Binance“ už 40 mln. USD, tačiau „User Fund“ yra SAFU: Antradienį įsilaužėliai pakėlė daugiau nei 7000 bitkoinų (apie 40 mln. USD) iš „Binance“, naudodami įvairias atakų strategijas, kad įvykdytų didelio masto saugumo pažeidimus. „Binance“ išleido pareiškimą, kad padengs 40 mln. USD nuostolį, panaudodamas įmonių lėšas savo saugaus turto fonde vartotojams (SAFU), vidiniame draudimo fonde, kurį įmonė įsteigė 2018 m. O ir Justinas Sunas „pasiūlė“ asmeniškai padengti nuostolius, jei CZ pritaria.
Palaikyti @binance , Asmeniškai įnešiu 7000 BTC vertės USDT (40 mln. USDT) @binance pirkti USD BNB, $ BTC , $ TRX & USD BTT jei @cz_binance sutinka. Nereikia # FUD! Lėšos yra #SAFU!
– Justinas Sunas (@justinsuntron) 2019 m. Gegužės 8 d
„Facebook Rolls Back Crypto Ad Ban“: šią savaitę „Facebook“ paskelbė atšaukianti apribojimus skelbimams, susijusiems su „blockchain“ technologija, pramonės naujienomis, švietimu ar įvykiais, susijusiais su šifravimu, nukreiptu į birželio 5 dienos atnaujinimą. „Facebook“ 2018 m. Sausio mėn. Draudimas reklamuoti beveik viską, kas susiję su kriptovaliuta ar „blockchain“, per pastaruosius metus daugeliui kriptografijos bendrovių buvo spyglis. Kai kurie taip pat spėja, kad „Facebook“ priežastis panaikinti skelbimų draudimą yra strategiškesnė ir susijusi su įmone, kuri kuria stabilią monetą, skirtą naudoti „WhatsApp“ ir „Facebook“. ICO skelbimai vis tiek bus uždrausti.
Kas naujo „CoinCentral“?
„Amazon Go“ parduotuvės yra subrendusios Bitcoin priėmimui: „Amazon“ turėtų būti viena didžiausių bitino įsisavinimo šalininkų. „Bitcoin“ leidžia „Amazon Go“ parduotuvėms tiekti prekes žmonėms, neturintiems debeto ar kreditinių kortelių, nereikėdami švaistyti pinigų parduotuvių darbuotojams, kuriems šiuo metu reikia tvarkyti grynųjų pinigų operacijas. Kadangi iki 2021 m. Parduotuvių skaičius gali siekti 3 000, „Amazon“ turėtų norėti sumažinti išlaidas, kai tik įmanoma.
„Facebook“ panaikina šifravimo reklamuotojų draudimą, įskaitant ir patį save: Atnaujintai politikai „nebereikia išankstinio patvirtinimo skelbimams, susijusiems su„ blockchain “technologija, pramonės naujienomis, švietimu ar su kriptovaliuta susijusiems renginiams“. Vis dėlto jei norite reklamuoti savo karštą, naują kriptografiją, jums nesiseka. „Knygai vis dar reikia paraiškos ir patvirtinimo proceso reklamuotojams, reklamuojantiems kriptovaliutą. Ir toliau visapusiškai draudžiami pradiniai monetų aukos (ICO).
„Dark Web Enterprise“, panaši į Šilko kelią, kurį uždarė FTB, Europolas: Vokietijos valdžios institucijos areštavo pagrindinius vienos didžiausių pasaulyje tamsių interneto rinkų operatorius, pavadintą „Wall Street Market“.
Kodėl Kinijos kalnakasiai yra įsiutę dėl naudotų Bitcoin kasybos įrenginių: Naudotų kasybos įrenginių kainos nuo balandžio padidėjo daugiau nei dvigubai. Dėl šios tendencijos daugiausia kalti karai dėl įrangos. Pavyzdžiui, „AntMiner S9“ vienetai prieš kriptografinės rinkos pakilimą buvo parduodami už 140 USD, tačiau dabar jie kainuoja daugiau nei 250 USD. Kai kurie pirkėjai šiuo metu atlieka 320 USD užsakymus, o tai verčia lyginamąsias kainas.
Kongreso narys reikalauja šifravimo uždraudimo: Ketvirtadienį kongresmenas Bradley Shermanas paragino uždrausti amerikiečiams pirkti kriptovaliutas, teigdamas, kad kriptovaliutos sumažins JAV dolerio galią ir pakenks Amerikos sankcijoms prieš kitas šalis, kaip pavyzdį nurodydamas Iraną. Verta paminėti, kad šio draudimo logika nėra grindžiama anonimiškumu ar korupcija, o veikiau tarptautine politika. Bradley Shermanas yra demokratas, atstovaujantis Kalifornijos 30-ajam kongreso rajonui San Fernando slėnyje. Šermanas sakė:
Šiandien Kongrese atstovas Šermanas pareikalavo sąskaitos, kuria būtų uždraustos visos kriptovaliutos.
Štai kodėl Monetų centras dabar DC reikalingas labiau nei bet kada. pic.twitter.com/jgikm7z8bI
– Monetų centras (@ coincenter) 2019 m. Gegužės 9 d
„Aš laukiu kolegų, kurie prisijungtų prie manęs, pateikdami sąskaitą, kuria būtų uždrausti amerikiečių pirkimai už kriptovaliutas, kad mes tai nudžiugintume iš dalies, nes labai daug mūsų tarptautinės galios kyla iš to, kad doleris yra standartinis vienetas. tarptautinių finansų ir sandorių.
„Paskelbtas kriptovaliutos šalininkų tikslas yra atimti iš mūsų tą galią, pastatyti mus į padėtį, kurioje būtų numatytos reikšmingiausios sankcijos Iranas, pavyzdžiui, taptų nereikšminga.
„Nesvarbu, ar tai būtų mūsų užsienio politikos, mokesčių surinkimo vykdymo ar tradicinės teisėsaugos įgaliojimų panaikinimas, kriptovaliutos tikslai – jos pranašumas, palyginti su suvereniąja valiuta, yra skirti tik padėti atsisakyti galių Jungtinėms Valstijoms ir teisinės valstybės principų “.
Indijos šifravimo biržos „Coinome“ gali būti uždaryta: Gegužės 9 d. Populiarioji Indijos kriptovaliutų birža „Coinome“ tviteryje parašė, kad 2019 m. Gegužės 15 d. Ji sustabdys visą kriptografinę prekybą platformoje, ir paragino savo klientus kuo greičiau atsiimti savo turtą. Kriptovaliutų verslas atsidūrė Indijos rezervų banko (RBI), kuris 2018 m. Uždraudė su kriptovaliuta susijusį verslą, kryžkelėje..