2017-ieji buvo geri kriptografijos metai. Po nuolatinio Bitcoin kainų augimo iki astronominių kainų, altcoinai pamatė sveikas pelnas iš savo pozicijų prieš metus. „Ethereum“ vertė nuo praėjusių metų lapkričio padidėjo 2900%. „Litecoin“ augo sveikais 1500% kartu su „Monero“. „Ripple“ yra šio sąrašo viršūnėje ir per metus išaugo 3185%.

Visa tai sakant, „crytpo“ pradeda ryškėti pasaulinės investicijų scenos centre. Vis daugiau investuojančių firmų ir bankų pradeda pasisakyti už naująjį technologijų pamišimą. Su dideliais pinigų pritarimais ateina plačioji visuomenė. Pavyzdžiui, populiari kriptovaliutų pirkimo svetainė „Coinbase“, pridėjo 100 000 vartotojų tik per 24 valandas lapkričio pradžioje. Kriptografija yra teisėta tiek kaip technologinė pažanga, tiek kaip investicija. Tai nebėra neaiškus technologijas išmanančių vizionierių susidomėjimas.

Tačiau kartu su augimu atsiranda kliūčių, o viena iš kliūčių yra prieinamumas. Technologiškai raštingiems žmonėms naršyti kriptosferoje yra pakankamai paprasta, tačiau tiems, kurie mažiau prisitaikę prie „blockchain“, valiutos keitimo ir piniginių subtilybių, mokymosi kreivė gali būti bauginanti. Laimei, yra kriptovaldžių kompanijų, kuriančių valiutas, platformas ir produktus, kuriais siekiama, kad kriptografija būtų lengviau prieinama jūsų paprastam vartotojui.

Taigi, kokios įmonės jie yra? Toliau pateikiami keli mūsų mėgstamiausi.

Iconomi

„Iconomi“ yra skaitmeninio turto valdymo platforma kad nori pritraukti ir senbuvius, ir mėgėjus iš kriptografijos investuotojų. Tapatindama save kaip skaitmeninio turto masyvą (DAA), ji teigia esanti ketvirtosios skaitmeninio turto karta. Kaip turto masyvas, jis sujungia ankstesnes tris kartas (t. Y. „Bitcoin“ kaip 1-ąją, „alt-monetos“ – kaip 2-ąją ir naudingumo žetonus – kaip 3-iąją) į vieningą turtą..

Pagalvokite apie „Iconomi“ kaip apie NASDAQ ar S&P500 cryptoworld. Platforma siūlo įvairius indeksų fondus investuotojams paskirstyti savo kapitalą. Pavyzdžiui, „Conbest 1“ (CBST) investuotojams siūlo konservatyvų, mažai kintantį turtą, kad galėtų įkeisti savo pinigus. Į indeksą įtraukta „Bitcoin“, daugybė „blockchain“ platformų („Ethereum“, „Waves“ ir „WINGS“), „Bancor“ ir „Aargon“. Taip pat yra įvairesnių, didesnės rizikos portfelių, kurie nori išnaudoti nepakankamai įvertintas monetas besiformuojančiuose kriptosferos sektoriuose. Pavyzdžiui, „William Mougayar“ didelio augimo šifravimo rinkinių indeksas (WMX) investuoja į sparčiai augančias monetas, tokias kaip „Augur“, „Game Credits“, „Civic“, „TenX“, „FunFair“ ir kt., O didžiąją dalį fondo investicijų valgo „Ethereum“..

coinbest_graph

„Iconomi“ gali pritraukti investuotojų, kurie kitaip nenorėtų kovoti su kriptografijos technologinio mokymosi kreive. Naudodamiesi „Iconomi“, jie gali lengvai investuoti naudodami „Iconomi“ žetoną jo patogioje naudoti platformoje. Be to, indeksų fondų grąžos rodikliai gali sušildyti šaltas kripto skeptikų kojas. Vien tik „Coinbest 1“ pasigyrė 35,20% grąža investicijų per pastarąjį mėnesį. Kažkur kažkas abejoja savo NASDAQ naudingumu.

„Eidoo“

Savo interneto svetainėje, „Eidoo“ prekinį ženklą įvardija kaip „blockchain-to-one“ sąsają “, ir žmonės, aišku, nėra tokie aiškūs. „Eidoo“ komanda nori humanizuoti kriptinius kriptografijos aspektus, kad niekam nereikėtų stebėti iš šalies.

Jie planuoja optimizuoti patogią naudoti patirtį sukurdami „viskas viename“ sąsają, kurią galėtų priimti paprastas vartotojas. Jei jūs dar nesinaudojote kriptografija, piniginių ir mainų jūra, kurią turite naršyti, kad valdytumėte savo turtą, gali būti bauginanti. „Eidoo“ nori nuraminti šiuos vandenis siūlydama vieną programą, kuri veikia kaip kelių valiutų piniginė ir hibridiniai mainai.

Piniginėje bus visi apsaugoti „Ethereum“, „Bitcoin“ ir ERC20 žetonai

eidopaletėsu atkūrimo frazė, o visus privačius turto raktus turi vartotojas ir saugo šifravimas. Pati piniginė veikia kaip lengva sąsaja, todėl norint atsisiųsti jūsų turtą nereikia atsisiųsti „Bitcoin“ ar „Ethereum“ blokų grandinės. Šis paskutinis punktas daro „Eidoo“ ypač patrauklų, nes tiems iš mūsų, kuriems kyla problemų tvarkant viso mazgo pinigines, visos „blockchain“ atsisiuntimas gali būti kruopštus ir varginantis lėtas procesas..

Atsisiuntę piniginę, vartotojai gali naudoti piniginės decentralizuoto mainų funkciją, kad galėtų prekiauti „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „ERC20“ žetonais. Mainų valdytojas neturi prieigos prie vartotojų lėšų, todėl vartotojai gali būti savo kriptografinių likimų arbitrais, nesijaudindami, kad trečiosios šalys netinkamai valdo savo lėšas..

„Eidoo“ vienos programos naudojimas gali turėti didelę įtaką masiniam kriptografinių rinkinių pritaikymui. platformos planą tikisi, kad keitimas pradės galioti iki 2018 m. trečiojo ketvirčio ir netgi turės debeto kortelę, skirtą 2018 m. Stebėsime „Eidoo“, nes tikimės įdomių dalykų ateinančiais metais.

Vertcoin

Ji save vadina „Liaudies moneta“, „decentralizuota valiuta, priklausanti jos vartotojams“. „Vertcoin“ atitinka pradinę Bitcoin slapyvardžio įkūrėjo Satoshi Nakamoto viziją. Kaip ir „Bitcoin“, jis sukurtas kaip bendraamžių, decentralizuota skaitmeninė valiuta, kuri atmeta vidutinių vyrų, tokių kaip bankai ir finansų įstaigos, poreikį..

Jis taip pat skiriasi nuo Bitcoin tuo, kad izoliuoja save nuo de facto centralizacijos, kurią kasybos baseinai atnešė į Bitcoin šerdį. Vertcoin yra konkrečios programos integruotasis grandynas (ASIC) atsparus. Nepasikabinę per daug ASIC technologijos, ASIC platformos leido atlikti efektyvesnį kasybos procesą nei pirmtakai. Kai sunkumų patiria „Bitcoin“ maišos rodikliai, ASIC kasyba pakeitė GPU, procesorius ir FPGA kaip pagrindinį būdą apdoroti „Bitcoin“ operacijas. Tada ASIC išpopuliarėjo, o kalnakasių grupės sujungė savo platformas į kasybos baseinus. Su šia sukaupta apdorojimo galia atsirado neproporcingas hashrate paskirstymas visoje blokų grandinėje, ir dabar 62% Bitcoin kasybos galios yra padalinta tarp 3 kasybos baseinų. Daugelis teigia, kad tai sukuria nenumatytą centralizaciją, nes dauguma „blockchain“ yra kelių išrinktųjų rankose. Tai ta pati centralizacija, kuri daugeliu aspektų leido „Bitcoin Cash“ atakuoti Bitcoin dar lapkričio viduryje.btcminingdistribution

„Vertcoin“ nėra centralizuojamas ir visa tai gali sukelti. „Lyra2RE“ (vs) algoritmas, kurį jis naudoja, daro monetą atsparią ASIC kasybai. Tai užtikrina, kad didelės kasybos platformos negali pakenkti „Vertcoin“ saugumui ar vientisumui, o tai leidžia tolygiai paskirstyti hashrate tarp vartotojų. Kiekvienas, turintis pakankamai galingą procesorių (procesorių) arba grafikos plokštę (GPU), gali išgauti „Vertcoin“, o šis procesas dar labiau palengvinamas moneta 1 spragtelėjimas miner. Vieno paspaudimo kasykla supaprastina šiaip sudėtingą kasybos procesą, todėl visi techniniai kriptografijos revoliucijos aspektai tampa prieinami visiems.

Paskutinės mintys

Mūsų sudarytas sąrašas nesustoja čia – tai buvo tik keli dėmesio verti pasirinkimai. Yra ir daugiau platformų, kurios siekia kripto karštinės atnešti plačiajai visuomenei, ir mes netgi galime jas aptarti šiek tiek vėliau.

Tačiau tokių bendrovių atsiradimas yra paprastas: tai, ką Satoshi Nakamoto pradėjo 2009 m., Perkelia į naują technologinę realybę. Technologiniai patobulinimai užleido vietą įmonių sprendimams ir bendram poveikiui, o iš šio poveikio kyla poreikis sutalpinti visuomenę, nepažįstančią „blockchain“ ir jos galimybių. Kuo kriptografija taps populiaresnė, tuo didesnė tikimybė, kad šios platformos ir kiti panašūs į juos įgis daugiau traukos, o kai patogesnės vartotojui platformos tampa vis populiaresnės, kriptografijos imanencija tik didėja.

Revoliucija nebus transliuojama per televiziją – ji skaitmeninama ir ji jau įsibėgėjo.