Kai internetinės bendruomenės tampa echo-kameromis, aidinčiomis HODL ir lambo memais, diskusija apie „blockchain“ naudojimą kasdieniame gyvenime gali būti paskendusi investavimo į mėnulio siekius atmosferoje. Kartais lengva pamiršti, kad pagrindinė kriptovaliutos technologija, „blockchain“, gali visiškai atnaujinti mūsų sąveiką su duomenimis. Tai turi realų naudojimą, įmonės sprendimų ateitį ir galimybes supaprastinti verslo praktiką visame pasaulyje.

Jei norite žengti dar toliau, tiek kriptovaliutos, tiek „blockchain“ turi daugialypės terpės svarbą, kuri gerokai viršija jų pradines finansines ir technologines šaknis. Augdami populiarumu, novatoriai siekė pritraukti bendruomenės susidomėjimą kriptografija ir integruoti ją į įvairias pramogų terpes. Jo neribotose apraiškose yra žaidimai, tokie kaip liūdnai pagarsėjęs „CryptoKitties“, o galbūt dar labiau stebina tai, kad kriptovaliuta įkvėpė muzikos grupę.

Žaidimai „Blockchain“

Iki 2017 m. Pabaigos kūrėjai rado būdą, kaip užsidirbti kriptovaliutų pamišimą į žaidimų platformas. Ir šis gambitas pasiteisino, tačiau jis neatėjo be aukų dėl tinklo sveikatos.

Pirmoji dalis šioje srityje buvo skaitmenizuotų kačių forma, žinoma kaip „CryptoKitties“. Kanados produktų kūrimo kompanijos „Axiom Zen“ „CryptoKitties“ idėja buvo vienas pirmųjų pasaulyje „blockchain“ pagrindu sukurtų žaidimų. „Ethereum“ blokų grandinėje sukurta kaip „dApp“ programa leidžia vartotojams pirkti, parduoti ir veisti virtualias kates žaidimo internetinėje platformoje, naudojant mokėjimo būdą ETH..

„CryptoKitties“

Ir žmonės sugalvojo šią idėją. Per kelias dienas nuo jos išleidimo su „CryptoKitty“ susijusios operacijos sudarė didžiąją dalį „Ethereum“ tinklo srauto. Iki gruodžio 4 d., Rašant pūkuotiems avatarams, buvo išleista 3 mlrd, daugiau nei 18,8 mlrd ETH buvo įtrauktas į jų prekybą. Kai kurie kainuoja daugiau nei 100 tūkst. USD, o brangiausia kainuoja 300 ETH (~ 390 000 USD)..

Kad ir kokie žavūs, „CryptoKitties“ sukėlė galvos skausmą „Ethereum“ bendruomenei. Įsiutimo viršūnėje, sandorio mokesčiai ir laikas išaugo kai žetonuoti kailiniai užkemšė tinklą. Viena ICO „SophiaTX“ netgi turėjo atidėti savo simbolinį pardavimą dėl tinklo perkrovos.

Fiasko kėlė mastelio problemų, nes bendruomenės nariai ėmė abejoti „Ethereum“ blokų grandinės stabilumu. Jei jis negali išlaikyti invazijos į prekybą iš skaitmeninių kačių armijos, kaip „Ethereum“ gali būti pritaikytas realiam, įprastam naudojimui? Tuo metu Ukrainos programinės įrangos inžinierius Borisas Kozakas tviteryje parašė, kad problema, tikiuosi, atvers daugiau durų plėtrai.

Na, bent jau yra planas išplėsti. @CryptoKitties gali tiesiog priversti „Eth devs“ tai paspartinti. Valstybiniai kanalai („Raiden“ ir kt.), „Sharding“, „Casper“ / „PoS“.

– Borisas Kozakas (@ boriskozak) 2017 m. Gruodžio 4 d

Tačiau šie klausimai netrukdė kitiems kurti savo žaidimų „Ethereum“ blokų grandinėje. Gruodžio 19 d, Etermonas pateko į Ethereum ekosistemą, ir taip, tai tiksliai taip, kaip skamba. Kaip ir „CryptoKitties“, „Ethermon“ yra „Ethereum“ blokų grandinėje parduodami ir kolekcionuojami skaitmeniniai avatarai, įkvėpti Pokemonų pasaulio. Tačiau, skirtingai nei „CryptoKitties“, „Ethermon“ meta apima ne tik rinkimą, nes jūs galite mokyti savo „Ethermon“ ir kovoti su kitais tinklo treneriais..

etermonas

Dar yra ir kitų. Netrukus TRON bendruomenės nariai galės naudoti savo TRX žetonus pirkdami Tron Šunys– teisingai, „CryptoKitties“ netrukus turės šunų varžovų.

Darbuose yra net internetinis RPG, kuris veiks Ethereum’s Blockchain. Dubliuotas Eterinis laivas, žaidimas imituos populiarų smėlio dėžės žaidimą „Minecraft“. Naudodamiesi ETH kaip mokėjimo metodą, žaidėjai galės pirkti, parduoti, prekiauti ir amatų įrangą žaidime, taip pat reidus požemiuose ir rinkti grobį visiškai žaidžiamoje, atviroje pasaulio aplinkoje. O ir žaidimas apims savo gimtąją valiutą, ERC20 žetoną, preliminariai pavadintą „Aukso gabaliukai“ (XGP).

eterinis

Tai daro vieną žaidimų platformą TRON blokų grandinėje ir tris – „Ethereum“. Atsižvelgdami į sunkumus, kuriuos „CryptoKitties“ pateikė „Ethereum“ tinklui, greičiausiai nematėme tokios spūsčių pabaigos, jei pakiltų ir „Ethermon“ ir „Ethercraft“..

Kriptovaliuta pasiekia muzikos sceną

Dar neseniai kripto įkvėpta muzikos grupė, ko gero, buvo toli nuo daugelio bendruomenės narių vaizduotės, tačiau per metus, kai žmonės yra pasirengę mesti 100 tūkstančių dolerių už skaitmeninį beanie kūdikio atitikmenį, kriptopopas atrodo mažiau absurdiškas.

Iš tiesų, viskas įmanoma 2018 m., O japonų pop kolektyvas kriptovaliutų muziką atneša į pagrindinę srovę. „Virtual Currency Girls“ koncertą debiutavo sausio 12 d. Tokijuje, Japonijoje, praėjus savaitei po pirmosios dainos „The Moon, Virtual Currency, and Me“. paspauskite „Youtube“.

Grupė į sceną išėjo tarnaitės aprangą ir imtynių kaukes, pažymėtas populiariais kriptovaliutų logotipais, įskaitant „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Ripple“. Kaip galite tikėtis, jie priima tik „Bitcoin“ ir „Ethereum“ už bilietus į koncertus ir prekes, taip pat gauna savo atlyginimus šiomis valiutomis.

„Kasotsuka Shojo“ yra pirmoji pasaulyje kriptovaliutų tema sukurta pop grupė. https://t.co/LdD0xbMd5f per @DigitalTrends # kriptovaliuta #pop #KasotsukaShojo # muzika # pinigu #AI pic.twitter.com/D6MygPAWFP

– Zackey Ahmedas (@ZackeyAhmed) 2018 m. Sausio 15 d

Jų svetainėje, grupė nurodo, kad jie „per pramogas nori reklamuoti, kad virtuali valiuta yra ne spekuliacijos įrankis, o technologija, kuri sukuria nuostabią ateitį“. Užuot sutelkę dėmesį tik į kriptografijos investavimo potencialą, jų dainų tekstai skatina saugią investavimo praktiką, raginant prekybininkus vengti ICO sukčiavimo ir saugoti savo turtą.

Nuo neaiškumo iki pagrindinių pramonės šakų

2018 metai bus lemiami kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijos metai. Artimiausiu metu patikrintos technologijos pradės integruotis į senas pramonės šakas, o tikrieji šio bumo nugalėtojai atsiskirs, nes bus išravėti nelaimingi nevykėliai..

Augant priėmimui, tikimasi, kad kriptografijos poveikis daugialypei terpei tęsis. Remiantis „CryptoKitties“ sėkme, „Ethermon“, „Tron Dogs“ ir „Ethercraft“ nebuvo pirmieji prie „blockchain“ žaidimų stalo ir jie tikrai nebus paskutiniai.

Be to, „Virtual Currency Girls“ yra pirmosios, kurios sujungia kriptovaliutą į muziką, ir greičiausiai pamatysime, kaip „blockchain“ susisieja su kitomis žiniasklaidos formomis. Kyla klausimas, kokių pramogų formų novatoriai ieškos, kad pasinaudotų sprogstamuoju kriptografijos augimu?

Mes neturime galimybės žinoti, bet tikrai lauksime, kol sužinosime.