Nors kriptografijos rinka atsigavo nuo staigaus nuosmukio, įvykusio 2018 m. Lapkričio mėn., Bitkoinų banginiai, matyt, padidino savo kriptografijos valdas.
Taip teigia „Weiss Ratings“. Finansinių tyrimų įmonė, kuri specializuojasi turto reitingų srityje, praneša, kad kriptografiniai banginiai per pastarąsias 60 dienų sukrėtė akį traukiančius 150 000 bitkoinų. Dabartinis šių akcijų vertinimas siekia 570 mln. USD.
Bendrovė tai neseniai atskleidė per „Twitter“ deklaruojantis, kad „100 didžiausių #BTC piniginių (neskaičiuojant mainų) per pastarąsias 60 dienų sukaupė daugiau nei 150 tūkst. Tai jie greičiausiai padarė, kad parduotų piko metu, o tada atpirktų už mažesnę kainą. Gerai jiems “.
100 didžiausių #BTC piniginės (neskaičiuojant mainų) sukaupė daugiau kaip 150 tūkst #bitcoin per pastarąsias 60 dienų. Tai jie greičiausiai padarė, kad parduotų piko metu, o tada atpirktų už mažesnę kainą. Gerai jiems.
– „Weiss“ reitingai (@WeissRatings) 2019 m. Vasario 27 d
Nors agentūra neatsižvelgė į tai, kaip ji pasiekė šio skaičiaus, jos reitingai yra labai vertinami dėl rinkos tyrimų istorijos. Tikėtina, kad šiuo metu bitkoinų kaupimo scenarijus yra todėl, kad kriptovalsiai skirtingai reaguoja į rinkos judėjimą. Nors nuolatiniai entuziastai įkyriai ieško trumpalaikių išpardavimo pozicijų, banginiai į kainų nuosmukį žiūri kaip į galimybes sukaupti daugiau rinkos manipuliavimo galios.
Tai yra pagrindinis neigiamas dalykas, kurį pakartojo pramonės ekspertai, nes tai prieštarauja pagrindiniams bitkoino principams. „Satoshi Nakamoto“ sukurta kriptovaliuta iš pradžių buvo sukurta siekiant decentralizuoti didžiųjų valstybių valiutų kontrolę. Apskritai didesnis banginių kripto kaupimas daro ekosistemą mažiau demokratinę.
Aukštyn yra tai, kad banginiai, manipuliuodami, tam tikru momentu turės spausti rinką į meškų pozicijas, kad gautų didelę naudą. Šiuo metu šis žingsnis bus teigiamas mažesniems investuotojams.
Vis dėlto, tikėtina, kad po šios kriptografijos kainų piko pasieks šios partijos sukeltą rinkos katastrofą. Grupė vykdys didžiulius kripto išpardavimus, kurie pralenks paklausą ir vėliau sukels rinkos katastrofą. Investuotojams investuojant į kriptovaliutas svarbu atsižvelgti į šiuos reaktyvius modelius.
Instituciniai investuotojai, sekantys banginius
Nors kriptografijos sektorius stengiasi išsiveržti į bulių pozicijas, didieji investuotojai vis dar lažinasi rinkoje. Pranešama, kad „Grayscale“ – skaitmeninio turto investicijų bendrovė gavo virš 230 mln pernai investuotojų finansavimą, kad papildytų savo kriptovaliutų karo skrynią. Tai rodo skaičiai, nurodyti 2018 m. Ketvirtojo ketvirčio ataskaitoje.
Nors 230 mln. Dolerių gali atrodyti menkas skaičius „mėlynosios lustos“ investicijų pasaulyje, toks kapitalas įteka į didelius kriptosferos fiat stiprintuvus ir padeda įtvirtinti bendrą visų kriptovaliutų vertę..
Pagal JP Morgano vertinimus, tik 2 milijardų dolerių kapitalo įplauka 2017 m. padidino bendrą kriptografinės rinkos viršutinę ribą nuo 15 iki 250 milijardų dolerių vertės per 12 mėnesių. Šiuo atveju apytiksliai nurodė 117,5 fiat stiprintuvą.
Žinoma, „fiat“ stiprintuvo įverčiai labai skiriasi, ypač esant dideliam kapitalo įplaukimui ir nutekėjimui. Dėl to sunku nustatyti dabartines vertes, tačiau vis dėlto daugelis analitikų mano, kad jie turi įtakos bendrai rinkos nominaliai vertei. Dabartiniai fiat įplaukos vertinamos kaip svarbi plūdrumo priemonė visai ekosistemai, todėl institucinių pinigų padidėjimas yra labai teigiamas.
Institucinių investuotojų ir banginių nebiržinė rinkos konkurencija įkaista
Nors mažėja mažmeninių investuotojų nuotaikos, rizikos kapitalistai, kaip ir banginiai, vis dar nori investuoti į sektorių per ne biržos platformas. Scenarijų atkartojo „Morgan Stanley“ ataskaita išleista praėjusių metų pabaigoje.
Tai pabrėžia augančią kriptografinių nebiržinių stalų paklausą. Ir dabar pagrindinės biržos, tokios kaip „Binance“ ir „Bittrex“, nori suvilioti šią didelės vertės demografinę situaciją.
Binansas neseniai paskelbė paleisti savo nebiržinę paslaugą, kuri bus skirta klientams, užsiimantiems sandoriais, viršijančiais 20 BTC. Sandoriai sudaromi naudojant biržos sąskaitas ir, remiantis komunikatu, klientai gali operuoti dideliu kiekiu skaitmeninio turto beveik akimirksniu.
Jie taip pat gali atlikti operacijas daugiau nei 80 pagrindinių kriptovaliutų. Tiesioginiai atsiskaitymai ir didesnis privatumas yra įvardijami kaip pagrindiniai bruožai. Produktas nustatytas pagal konkurentų „Circle“ OTC rinkinį. Bendrovė laikoma viena iš rinkos lyderių ne biržos segmente.
Apskritimas pranešė maždaug 24 milijardų dolerių kriptografinio turto apyvarta, kuri per praėjusius metus buvo pasiekta per 12 mėnesių. Akivaizdu, kad 2018 m. Agentūra atliko daugiau nei 10 000 nebiržinių sandorių. Šiuo metu pabrėžiama, kad jos mėnesio prekybos apimtis viršija 2 mlrd. USD. Pranešama, kad jo klientūroje yra kalnakasių, projektų kūrėjų, biržų ir steigėjų.
Kai konkurencija kripto OTC segmente įšyla, „Wirex“ pradėjo rimtą kovą paslaugų kampanija įžeidžiantis, kad dideli ir maži klientai galės naudotis šia aukščiausios kokybės funkcija. Anot pranešimo, visi „Wirex“ vartotojai galės mėgautis ne biržos rinkos kainomis. Finansavimas gali būti atliekamas naudojant kreditinę kortelę arba naudojant skaitmenines valiutas.