Žaidimų sektorius augo šuoliais ir jo ryšys su kriptografijos pramone darosi vis stipresnis.

Remiantis naujausiomis ataskaitomis, pagrindiniai vaizdo žaidimų leidėjai į savo tinklus pradeda integruoti „blockchain“ ir „cryptocurrency“ komponentus. Taip siekiama suteikti geresnę patirtį tiek kūrėjams, tiek vartotojams. Be to, yra svetainė, kuri suteikia nemokamą informaciją žaidimų kompiuteris apžvalgos, kurias žaidėjai gali perskaityti, kad padėtų jiems maksimaliai išnaudoti savo įgūdžius ir pastangas žaidžiant žaidimus.

Įdomi lošimų pramonės statistika

JAV žaidimų pramonė 2018 m. Uždirbo rekordines 43,4 mlrd. USD pajamas. Tai rodo statistika išleido pramogų programinės įrangos asociacija. Skaičiai apima fizinį ir skaitmeninį pardavimą, prenumeratas ir pirkimus žaidime. Amerikoje yra apie 150 milijonų žaidėjų.

Kinijos žaidimų pramonė pagal žaidėjų skaičių yra didžiausia pasaulyje. Šalis ką tik baigėsi 600 milijonų žaidėjų.

Didelis vaizdo žaidimų aistruolių skaičius yra didesnis nei visų JAV gyventojų. Šis aspektas paskatino vyriausybę uždrausti konsoles, baiminantis plataus neigiamo fiziologinio poveikio jaunajai šalies kartai.. Kinijos pramonės pajamos 2018 m. Viršijo 19 mlrd. USD.

„eSports“ turnyrai, skirti tokiems žaidimams kaip „Counter-Strike: Global Offensive“ ir „League of Legends“, reguliariai pasiūlykite prizų fondus, kur profesionalūs žaidėjai gali laimėti šimtus tūkstančių dolerių. Šių turnyrų transliacijos milijonus vartotojų pasiekia srautinėse platformose, tokiose kaip „Twitch“, „YouTube“ ir „Mixer“.

Kai kurios pagrindinės žaidimų kompanijos dabar naudoja „Blockchain“ platformas

Lošimų industrija yra pagrįsta virtualios realybės koncepcijomis, taigi ir ryškus panašumas į kriptovaliutų sektorių, kuriame naudojami skaitmeninti pinigai. Paprastai žaidėjai labiau nori pirkti odos, modifikacijas ir kitus žaidimų priedus naudodami tokenizuotas valiutas, įskaitant kriptovaliutas.

Dabar pirmaujantys vaizdo žaidimų kūrėjai bendradarbiauja su „blockchain“ orientuotais tinklais, norėdami išplėsti operacijas ir valdyti komponentus bei leisti šifravimo operacijas.

„Epic Games“, „Fortnite“ populiariausių žaidimų agentūra, yra viena iš naujausių leidėjų, prisijungusių prie „blockchain“ grupės. Bendrovė neseniai sudarė sutartį su „The Abyss“, internetinio daugelio žaidėjų (MMO) ir vaidmenų žaidimų platinimo tinklu. Partnerystė suteikia kūrėjams, užsiprenumeravusiems tinklą, prieigą prie „Epic’s Unreal Engine“.

Žaidimų pavadinimus dabar galima išleisti platformoje. Kūrėjai, kurie naudojasi paslauga, taip pat gali gauti lėšų „Abyss“ žetonais. Žaidimų išleidimas „blockchain“ turi daug privalumų. Vienas iš jų yra tai, kad „blockchain“ operacijas lengva patikrinti. Taip pat lengviau valdyti turinį, platinamą vienu metu daugelyje platformų.

Kita žaidimų kompanija „Ubisoft“, kuri yra už kai kurių populiarių franšizių, tokių kaip „Assassin’s Creed“, ir „Rainbox Six“, taip pat siekia integruoti „blockchain“ programas į savo sistemas. „Epic Games“ konkurentė, įmonė buvo neseniai pranešė dirbti su „Ethereum“ pagrįstomis programomis.

Programos, matyt, bus naudojamos norint gauti pajamų iš žaidimų elementų ir atrakinamų elementų. „Ethereum“ išmaniųjų sutarčių integravimas atveria daugybę galimybių. Pavyzdžiui, žaidėjai platformoje gali atlikti lažybas, kurios turės realią vertę ir teisėtumą. Žaidėjai taip pat gali prekiauti žaidimų turtu, patikrintu „blockchain“.

Žaidimų, šifravimo ryšys

Tarp žaidimų ir šifravimo tikrai yra ryšys. Sakoma, kad Vitaliko Buterino, kaip „World of Warcraft“ žaidėjo, patirtis įkvėpė jį kurti „Ethereum“ tinklą.

Teigiama, kad vaidmenų daugelio žaidėjų kūrėjai pašalino komponentą, kurį puoselėjo jaunasis Buterinas. Neapsikentęs šio žingsnio, jis nusprendė pasitraukti ir išvyko į kelią, kuris jam leido sukurti decentralizuotą sistemą, kuri neleistų tokių pokyčių įgyvendinti be sutarimo.

Šiuo metu yra daugybė žaidimų su elementais, kurie yra įdėti į „blockchain“. Jų nekintama būsena neleidžia jų modifikuoti.

Rinkos demografijos sutapimas

Tūkstantmečiai yra pirmoji karta, užaugusi žaidžiant vaizdo žaidimus, ir dabar yra dešimtys milijonų žaidėjų, kurių amžius nuo 22 iki 32 metų, palaiko šią industriją. Einama pagal srovę tyrimų statistika, vidutinis amerikiečių žaidėjas yra 33 metų.

Pagal 2019 m. Birželio mėn Nielseno ataskaita, Tūkstantmečio amžiaus grupėje 54 procentai vaizdo žaidimų žaidėjų yra visą darbo dieną dirbantys darbuotojai. 38 procentai jų moka už muzikos ir vaizdo transliacijos paslaugas, o jų vidutinės metinės pajamos yra 58 000 USD.

Šios demografijos žaidėjai taip pat yra didžiausi šios srities išleidėjai. Vidutiniškai jie išleidžia apie 112 USD per mėnesį. Statistika rodo kad jie ne tik perka vaizdo žaidimus, konsoles ir virtualius daiktus, bet ir yra aistringi sporto mėgėjai, mėgstantys žiūrėti žaidimų rungtynes ​​tokiose svetainėse kaip „YouTube“ ir „Twitch“. Tūkstantmečiai žaidimų kūrėjams vidutiniškai paaukoja apie 29 USD per mėnesį.

vidutinis amerikiečių žaidėjas yra 33 metų.

Pagal dabartinę tyrimų statistiką vidutinis amerikiečių žaidėjų amžius yra 33 metai. (Vaizdo kreditas: Pixabay)

Beje, jie taip pat nori pirmenybę kriptovaliutoms, o ne tradicinėms akcijoms. Remiantis tyrimo apklausa užsakė „eToro“ balandį 59 proc. tyrime dalyvavusių tūkstantmečių teigė, kad norėtų investuoti į skaitmenines valiutas, ypač jei prekybos paslaugas siūlo tokios kompanijos kaip „Fidelity“, „TD Ameritrade“ ar Charlesas Schwabas..

Atrodo, kad ataskaita patvirtina 2018 m. Tyrimo išvadas ėmėsi Edelmanas, kuris atskleidė, kad 25 procentai turtingų Amerikos tūkstantmečių jau investavo į kriptovaliutas ar jas panaudojo.

(Paveikslėlio kreditas: Pixabay)