3Commas دسترسی به انواع مختلف را فراهم می کند ابزار تجارت برای بهبود استراتژی تجارت رمزنگاری خود. این ابزارها در صورت استفاده صحیح می توانند سود شما را به حداکثر برسانند و در معرض ضرر قرار بگیرند. از بین این ابزارها ، 3Commas بیشتر به خاطر ربات های معاملاتی معروف است. در این بررسی 3Commas ، عملکردی را که این پلتفرم را بسیار قدرتمند می کند کشف می کنیم.

تجارت ربات ها

ربات های معاملاتی به دلیل پیشرفت در الگوریتم و رشد روزافزون موفقیت ، اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. هیچ کس نمی تواند 24/7 روز بازار را تماشا کند و طبیعت ناپایدار فضای رمزنگاری امکان از دست دادن موقعیت ها یا از دست دادن فرصت ها را در چند ثانیه فراهم می کند. خوشبختانه ، یک ربات معاملاتی کاملاً برنامه ریزی شده می تواند مهار شما را در هنگام خواب ، غذا خوردن یا انجام هرگونه فعالیت غیر رمزنگاری دیگر انجام دهد..

به عنوان یک کاربر 3Commas ، شما می توانید ربات های خود را از بسیاری جهات ، از جمله تکرار اقدامات معامله گران موفق ، خودکار سفارشات معاملات و پیگیری پرتفوی های برتر ، خودکار کنید. این پروتکل های مفید به شما امکان می دهد استراتژی معاملاتی خود را بر اساس درصد از دست دادن و سود ، امتیاز قیمت یا انواع دیگر شرایط بازار از قبل برنامه ریزی کنید. ربات معاملاتی 3Commas دارای بیش از 33000 کاربر ثبت شده با حدود 10 میلیون دلار حجم تجارت روزانه است.

تجارت ربات ها: مواردی که باید در نظر بگیرید

ربات های معاملاتی بی عیب نیستند و بسیاری از افراد استدلال می کنند که چنین هستند دستکاری کردن قیمت ارزهای رمزپایه. وجود دارد شواهد و مدارک برای حمایت از این نظریه. در ژوئن 2017 ، Ethereum در GDAX به دلیل سیل ربات های معاملاتی که ضررهای متوقف شده را ایجاد می کردند ، سقوط فلش ​​از 319 دلار به 10 دلار را تجربه کرد. با وجود خطرات ناشی از این پروتکل ها ، ربات های معاملاتی برای ماندن در اینجا حضور دارند.

3Commas

ارز رمزپایه 3Commas مستقر در میامی سکو در سال 2014 وارد بازار رمزنگاری شد. در عرض چهار سال ، این سیستم عامل توانست به یک بازیگر اصلی در فضای رمزنگاری تبدیل شود. توسعه دهندگان سیستم مدیریت رمزنگاری 3Commas با بسیاری از مبادلات معروف از جمله Binance ، Coinbase ، Bitfinex و Huobi با یکدیگر همکاری استراتژیک کردند. این مشارکت ها امکان فعالیت ربات های معاملاتی 3Commas در برخی از بزرگترین صرافی های جهان از طریق پروتکل API را فراهم می کند..

3 ویژگی های کاما

3Commas دارای یک بستر وب مبتنی بر وب است که می توانید از طریق هر دستگاه مجهز به اینترنت در سطح جهان به آن دسترسی داشته باشید. برای انجام کارهای مختلف می توانید به ربات های مختلف دسترسی داشته باشید از جمله: ساده ، مرکب ، توقف ضرر ، کوتاه و سود. شما همچنین می توانید استراتژی تجارت منحصر به فرد خود را از طریق رابط کاربر پسند ایجاد کنید.

ربات معاملاتی شما در انتظار نظارت بر معاملات شما ، بازار را بدون وقفه کنترل می کند. 3Commas ابزارهای قدرتمندی را به کاربران ربات معاملاتی خود ارائه می دهد. این ابزارها شامل ویژگی های منحصر به فردی مانند ضرر عقب مانده و سود بردن عقب هستند. در زیر چگونگی افزایش این ویژگی ها بر اثر متوقف کردن ضرر و گرفتن ویژگی های سود آورده شده است.

توقف ضرر

در سناریوی توقف ضرر سنتی ، درصد از دست دادن را از قبل برنامه ریزی می کنید. با رسیدن به این درصد ، ربات شما رمزنگاری شما را می فروشد. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما بیت کوین را با 10،000 دلار خریداری کرده اید. شما ضرر توقف خود را 10 درصد زیر قیمت خرید خود تعیین می کنید. اگر قیمت بیت کوین به 9000 دلار کاهش یابد ، ربات شما به طور خودکار سفارش فروش را آغاز می کند. ضرر و زیان متوقف شده بسیار قدرتمند است و استفاده از آن می تواند شما را از خسارات زیادی نجات دهد.

توقف ضرر عقب

ویژگی توقف ضرر عقب عوامل اضافی را در معادله می گیرد. این عوامل می تواند شامل هر دستاوردی باشد. بیایید از همان مثال قبلی استفاده کنیم ، مگر اینکه در این سناریو بیت کوین در طول روز قبل از ضرر و زیان متوجه برخی از سودها شود. ویژگی توقف ضرر عقب به طور خودکار 10 درصد توقف شما از قیمت خرید شما را به بالاترین نقطه در روز تنظیم می کند. با این روش هنوز سود خود را در طول روز دریافت می کنید.

بهره بردن

هنگامی که درصد از پیش تعیین شده سود حاصل شود ، ویژگی take take به طور خودکار دارایی های شما را به فروش می رساند. شما یک بیت کوین به قیمت 6،500 دلار خریداری می کنید ، ویژگی take profit خود را برای 6،600 دلار تنظیم می کنید و اگر سود حاصل شود ، ربات شما سود شما را می گیرد. این سیستم به طور چشمگیری کمک می کند اما اغلب منجر به از دست دادن سود می شود. اگر آن 6500 دلار بیت کوین به 8000 دلار برسد چه؟ اکنون ، شما فقط سود اضافی 1400 دلاری را از دست داده اید.

دنبال کردن سود

ویژگی trailing take profit روند قیمت روز را در هنگام فروش رمزنگاری شما در نظر می گیرد. اگر قرار باشد ربات شما 10 درصد سود کسب کند ، این ویژگی سود شما را 10 درصد بالاترین نقطه روند خواهد گرفت. با استفاده از مثال قبلی ، شما بیت کوین 6500 دلاری خود را به قیمت 7200 دلار می فروشید. شما به جای 100 دلار 700 دلار سود می کنید.

مراحل ثبت نام

روند ثبت نام نسبتاً بدون درد است. این شرکت در ابتدا ایمیل و رمز ورود شما را درخواست می کند. سپس باید حساب خود را از طریق یک لینک قابل کلیک در ایمیل خود تأیید کنید. پس از کلیک بر روی پیوند ، به صفحه تنظیمات حساب خود منتقل می شوید ، جایی که چهار مرحله برای شما فراهم شده است.

3Commas ایجاد حساب از طریق صفحه اصلی

3Commas ایجاد حساب از طریق صفحه اصلی

به Exchange متصل شوید

در اینجا شما پلت فرم 3Commas را در مبادلات خود ادغام خواهید کرد. این فرایند نیاز دارد که شما دکمه اتصال را بزنید و اطلاعات مربوطه ، از جمله API خود را برای مبادله ای که می خواهید پیوست کنید پر کنید.

تجارت هوشمند

گام بعدی در این روند ایجاد توقف ضرر و استفاده از توابع سود است. این پلت فرم نمونه کارهای رمزنگاری شده شما را از طریق چندین مبادله در زمان واقعی مدیریت خواهد کرد. ویژگی تجارت هوشمند با قفل کردن سود و کاهش ضرر و زیان ، روند نظارت بر معامله گران رمزنگاری را ساده می کند.

ربات تجارت خودکار

اگر حساب Binance یا Huobi دارید می توانید با ویژگی ربات تجارت خودکار درآمد اضافی کسب کنید. باید وارد کنید که می خواهید ربات شما چند درصد از دست دادن یا سود را فعال کند. شما همچنین می توانید ویژگی های پیشرفته تر ربات خود را در این بخش تنظیم کنید ، مانند ضرر توقف عقب انداختن و توابع سود.

تنظیمات ربات از طریق داشبورد 3commas

تنظیمات ربات از طریق داشبورد 3commas

دعوت و کسب

مرحله آخر در تنظیم حساب 3commas خود دعوت از دوستان خود برای پیوستن است. این شرکت نرخ مراجعه قابل توجهی را ارائه می دهد و دوستان شما 10 درصد تخفیف از خدمات 3Commas خود دریافت می کنند.

3 قیمت کاما

برخی از هزینه های مربوط به این خدمات مفید وجود دارد. 3Commas چهار طرح اشتراک را برای انتخاب شما ارائه می دهد. این برنامه ها از کاربران رمزنگاری جدید ، تا راه اندازی در سطح شرکت ، متغیر است. در زیر چهار برنامه و آنچه شامل آنها است ، آورده شده است.

شروع کننده 29 دلار در ماه

این طرح به شما امکان دسترسی به پایانه تجارت هوشمند ، ادغام های نامحدود ارز و اعلان های خطا و لغو را می دهد. این سطح از اشتراک شامل ربات ها نیست.

49 دلار در ماه پیشرفته

طرح پیشرفته شامل همه موارد ذکر شده در بسته استارتر به علاوه دسترسی به ربات های ساده ، سیگنال های سفارشی TradingView (رابط تجارت اختصاصی) و رابط مدیریت نمونه کارها.

طرفدار 99 دلار در ماه

برنامه Pro شامل همه موارد موجود در برنامه Advanced به علاوه دسترسی به ربات های ساده ، مرکب و Bitmex است. شما به نرم افزار مدیریت نمونه کارها و دسترسی به سیگنالهای سفارشی TradingView دسترسی کامل دارید.

شرکت، پروژه

اشتراک سطح Enterprise شامل همه ربات ها و ویژگی های سفارشی در صورت درخواست است. قیمت گذاری این سرویس در لیست موجود نیست زیرا متناسب با هر مشتری است. می توانید انتظار داشته باشید که بیش از 99 دلار در ماه باشد.

هنگامی که اشتراکتان را انتخاب کردید ، از شما پرسیده می شود که چگونه می خواهید برای حساب خود پرداخت کنید. سه گزینه موجود Advcash ، Crypto از طریق CoinPayments و Yandex.Checkout است. برای پرداخت هزینه حساب 3Commas خود می توانید از کارت اعتباری ، انتقال پول و حتی رمزنگاری خوب قدیمی استفاده کنید.

3Commas: ابزارهای معاملاتی برای آینده

3Commas همچنان پیشگام بخش تجارت ربات است. Love’em یا hateemem ، رباتهای معاملاتی برای ماندن در اینجا هستند و 3Commas یکی از بهترین ها را در صنعت ارائه می دهد. این الگوریتم های مفید بازار رمزنگاری را تغییر شکل می دهند و کنترل بیشتری بر سود خود را در اختیار بازرگانان قرار می دهند.

اکنون که با رباتهای معاملاتی آشنا شدید ، حتماً نحوه استفاده هکرها از رباتهای تجاری برای حمله به Binance را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me