Binance vs Bitfinex

Binance vs Bitfinex: هر دو صرافی گزینه های محبوب معامله گران فعال با سکه های جایگزین (altcoins) هستند. آنها با حجم معاملات به طور مداوم در پنج صرافی برتر قرار دارند و Binance تقریبا همیشه از Bitfinex جلوتر است.

ناامید کننده برای ساکنان ایالات متحده ، Bitfinex خدمات خود را به ایالات متحده در اواخر سال 2017 متوقف کرد. اگرچه به نظر می رسد این توقف موقتی است ، اما مشخص نیست که واقعاً چه مدت طول خواهد کشید.

توقف خدمات به کنار ، مقایسه این مبادلات غالب هنوز مهم است. در این مقایسه مبادله Binance vs Bitfinex ، ما می خواهیم همه جوانب مثبت ، منفی و جزئیات هر یک را بررسی کنیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهترین است.

ما در مورد این صحبت خواهیم کرد:

Binance vs Bitfinex اطلاعات کلیدی

روش های تأمین بودجه

Binance دقیقاً یک ارز رمزنگاری شده است – رمپ فیات ندارد. اگرچه می توانید ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده را واریز کنید ، اما باید به آن پایبند باشید بیت کوین, اتریوم, سکه Binance, و اتصال به اینترنت. این تنها سکه های بورسی است که می توانید با ارزهای رمزپایه دیگر معامله کنید.

در Bitfinex ، می توانید حساب خود را از طریق بودجه تأمین کنید سیم های بانکی. این پلتفرم از یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ و دلار آمریکا پشتیبانی می کند. همچنین می توانید وجوه ارز رمزنگاری شده را واریز کنید.

رابط

Binance دو گزینه رابط فراهم می کند: Basic و Advanced. این دو دیدگاه در واقع از نظر پیچیدگی قابل مقایسه هستند ، اما دیدگاه Advanced دارای ابزارهای بیشتری برای تجزیه و تحلیل فنی است. هر دو نمایش شامل نمودارها و ارقامی است که می توانید در هر مبادله معتبری پیدا کنید.

در Binance ، می توانید سفارشات بازاریابی ، محدودیت و محدودیت توقف را انجام دهید.

رابط binance

رابط Bitfinex به طور قابل توجهی پیچیده تر از Binance است. اما ، این پلت فرم همچنین از تجارت پیشرفته تری پشتیبانی می کند. همراه با بازار ، محدودیت و انواع دیگر سفارشات مشروط ، می توانید تجارت در حاشیه همچنین. از آنجا که این سطح کاملاً جدیدی از خطر را برای یک بازار بی ثبات که از قبل بی ثبات است به ارمغان می آورد ، توصیه می کنیم فقط اگر یک سرمایه گذار باتجربه هستید با حاشیه معامله کنید.

رابط bitfinex

هزینه های تجارت

در یافتن صرافی با کارمزد کمتر از Binance مشکلی خواهید داشت. Binance فقط اتهام می زند 0.10٪ در هر تجارت اگر با Binance Coin (BNB) پرداخت کنید هزینه را به نصف کاهش می دهد.

Bitfinex از a برنامه هزینه تجارت که هزینه ها را براساس سابقه تجارت شما و اینکه آیا شما یک سازنده (ثبت سفارش روی کتاب ها) یا گیرنده (محاسبه سفارش از کتاب ها) هستید محاسبه می کند. هزینه های سازنده متفاوت است رایگان تا 0.10٪ در حالی که هزینه های دریافت کننده از 0.10٪ تا 0.20٪. این در مقایسه با اکثر صرافی ها هنوز پایین است.

ارزهای رمزپایه موجود

اگرچه Binance دارای ارزهای رمزپایه در دسترس بیشتری نسبت به Bitfinex است ، اما احتمالاً هر کدام از سکه ها را جستجو می کنید در هر دو سیستم عامل پیدا خواهید کرد. هر دو مبادله پشتیبانی می کنند:

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • خط تیره
 • اتریوم
 • اتریوم کلاسیک
 • Litecoin
 • مونرو
 • NEO
 • OmiseGo
 • + خیلی بیشتر

برای دیدن لیست کاملی از ارزهای رمزپایه ای که هر صرافی ارائه می دهد ، می توانید بررسی کنید اینجا برای Binance و اینجا برای Bitfinex.

محدودیت های انتقال

Binance محدودیت سپرده ندارد. با این حال ، محدودیت برداشت شما براساس سطح تأیید شما است. بدون تأیید ، به 2 BTC در روز محدود می شوید. پس از ارسال تأیید هویت ، می توانید حداکثر 100 BTC هر روز برداشت کنید.

Bitfinex هیچ محدودیتی در واریز و برداشت نکرده است. به نظر می رسد که حتی بدون تأیید ، می توانید هر مقدار ارز رمزنگاری شده را سپرده و برداشت کنید. اگرچه این برای نقل و انتقالات فیات درست نیست.

برای واریز / برداشت ارز فیات ، باید مراحل تأیید Bitfinex را طی کنید. این روند نسبت به مراحل تأیید در سیستم عامل های دیگر بسیار فشرده است. برای تأیید شدن ، باید فرم آنلاین ارسال کنید و اطلاعات زیر را تحویل دهید:

 • سن
 • نشانی
 • شماره تلفن
 • آدرس ایمیل
 • دو شکل شناسنامه صادر شده توسط دولت
 • صورت حساب بانک
 • اثبات آدرس

اگر از دست دادن این مقدار اطلاعات راحت نیستید ، احتمالاً باید از استفاده Bitfinex برای معاملات فیات خودداری کنید.

اعتماد شرکت

جامعه ارزهای رمزنگاری Binance را بسیار بالاتر از Bitfinex نگه می دارد.

برخی از اعضای جامعه نسبت به ارتباط Bitfinex با Tether نگران هستند و معتقدند که مبادله در حال چاپ غیر اخلاقی سکه پایدار برای حل مشکلات ورشکستگی خود است. معامله گران دیگر نیز شکایت دارند که حداقل مقدار برداشت ناعادلانه وجوه سرمایه گذاران کم زمان را در سیستم عامل قفل می کند همانطور که گفته شد ، بسیاری از سرمایه گذاران تجربه های مثبتی را با استفاده از بورس داشته اند.

از طرف دیگر ، Binance به ستاره درخشان مبادلات ارزهای رمزپایه تبدیل شده است. در عرض 6 ماه ، این سیستم عامل از ICO به بزرگترین مبادله در جهان تبدیل شد. تیم Binance در توییتر شفافیت فوق العاده ای دارد و کاربران به ندرت مشکلی را گزارش می کنند.

شماره سپرده Bytecoin (BCN)

به دلیل مشکلات شبکه Bytecoin (BCN) ، سپرده ها و برداشت ها با تأخیرهای شدیدی روبرو هستند. تیم پروژه Bytecoin برای حل این مشکل تلاش می کند. لطفاً نسبت به نوسانات قیمت بالا محتاط باشید و با احتیاط تجارت کنید.https://t.co/ZaUk3p2Wln pic.twitter.com/dhbAfd8naA

– Binance (binance) 8 مه 2018

امنیت صندوق

Bitfinex در مورد پروتکل های امنیتی حرف اول را می زند اما وجوه شما در هر دو صرافی امن نیست.

Bitfinex فقط 0.5٪ از دارایی های رمزنگاری را بصورت آنلاین نگه می دارد و بقیه را در کیف پول های سرد نگه می دارد. علاوه بر این ، این کیف پول های سرد به تأیید دستی چندین کارمند Bitfinex نیاز دارند تا حتی اجازه دسترسی دهند. این تیم همچنین هر روز از پایگاه داده پشتیبان تهیه می کند ، رفتارهای مشکوک را کنترل می کند و به شما اجازه می دهد اگر فکر می کنید حساب شما به خطر افتاده است فوراً آن را مسدود کنید.

Binance خط مشی های امنیتی خود را در وب سایت خود بیان نمی کند ، اما موارد مختلفی وجود دارد که تیم پایبندی خود را به امنیت ثابت کرده است. اخیراً ، برخی از کاربران Binance قربانی حمله فیشینگ / API شدند. هنگامی که تیم فعالیت مشکوک تجاری را مشاهده کرد ، آنها حساب ها را مسدود کردند ، معاملات را برگرداندند و وجوه را به کاربران مناسب بازگرداندند.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری در هر دو سیستم عامل تقریباً برابر و با سایر صنایع است. افزایش حجم معاملات و ثبت نام های جدید باعث تاخیر در زمان پاسخ می شود ، اما در غیر این صورت ، هر دو تیم به طور کلی مفید هستند.

Binance و Bitfinex در وب سایت های خود بخشهای متفاوتی را برای س FAالات متداول ، بلیطهای پشتیبانی و سوالات عمومی معاملات اختصاص داده اند. می توانید آن بخشها را پیدا کنید اینجا برای Binance و اینجا برای Bitfinex.

نتیجه گیری Binance vs Bitfinex

اگر ساکن ایالات متحده هستید ، تصمیم گیری آسان است – Binance تنها گزینه شما است.

اگرچه برای هر کس دیگری انتخاب سختی دارید. شما باید در نظر بگیرید Bitfinex اگر تجربه تجارت دارید و می خواهید استراتژی های تجاری پیشرفته تری را انجام دهید. اگر اعتماد و / یا سهولت استفاده در اولویت اصلی شما است ، نگاهی بیندازید بینانس.

(به لیست کامل بررسی های ارز Crypto Exchange CoinCentral مراجعه کنید)