بیتیت یک است سکوی مبادله فرانسه که در سال 2015 توسط سه دوست و علاقه مند به ارزهای رمزپایه تاسیس شد. در حالی که مبادلات رمزنگاری مانند Binance اغلب به سمت معامله گران هدف قرار می گیرد ، Bitit بسیار واضح است که خود را به سمت مبتدیان رمزنگاری هدف قرار می دهد. هدف این سرویس این است که خرید رمز ارزها با استفاده از کارت اعتباری یا روش های مختلف پرداخت دیگر را برای هرکسی آسان کند.

در این بررسی Bitit ، ما به ویژگی ها نگاه می کنیم و حکم کلی سیستم عامل Bitit را به شما می دهیم.

اطلاعات کلیدی

بررسی اجمالی

در حالی که “Exchange” تنها کلمه ای است که ما باید Bitit را توصیف کنیم ، این یک تبادل معمول مانند Coinbase یا Bitstamp نیست. Bitit فقط یک سرویس fiat-to-crypto است که به شما امکان می دهد رمزنگاری خریداری کنید و وجوه آن را در کیف پول خود واریز کنید. این سرویس رمزنگاری به رمزنگاری را ارائه نمی دهد و شما نمی توانید از آن برای فروش ارز رمزنگاری شده خود استفاده کنید.

در این مرحله ، بیشتر علاقه مندان به رمزنگاری فصلی سرشان را می خارند و می پرسند “اما پس چه فایده ای دارد؟” آنچه مهم است که درک کنیم این است که Bitit خود را نسبت به یک علاقه مند به رمزنگاری فصلی بازاریابی نمی کند. قاطعانه در تلاش است تا خود را به عنوان بستری تاسیس کند که دنیای رمزنگاری را برای تازه واردان ، حتی کسانی که در غیر این صورت امکان دسترسی به آن را ندارند ، باز می کند.

برای این منظور ، Bitit قصد دارد استفاده از خود را تا حد ممکن آسان کند. طبق وبلاگ این شرکت ، برای گسترش شبکه برای پذیرندگان بالقوه جدید رمزنگاری ، تا آنجا که ممکن است ارزهای محلی و زبانهای محلی را هدف قرار داده است.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی ادغام با ارائه دهندگان پرداخت مختلف برای امکان پرداخت آسان تر پول نقد برای کشورهایی است که تعداد زیادی از کاربران کارت اعتباری ندارند. Bitit حتی کارت های هدیه ارائه می دهد ، بنابراین اگر دوست دارید به مادربزرگ خود فرصت دهید تا بیت کوین خود را در Bitit به عنوان هدیه کریسمس بخرد.

نقطه چسبیدن

وقتی این ایده را هدف قرار دادید که جریان اصلی را برای یک نقطه ورود به رمزنگاری هدف قرار دهید ، فکر می کنید که Bitit خدمات مبادله کامل را ارائه نمی دهد. اما ما در منطق مدل کسب و کار Bitit به یک نکته مهم رسیده ایم.

Bitit هیچ سرمایه رمزنگاری شده ای را روی سیستم عامل خود ذخیره نمی کند. کاربران برای خرید رمزنگاری در Bitit باید آدرس کیف پول خود را داشته باشند. وب سایت آنها Ledger Nano S را برای امنیت توصیه می کند ، که مسلما کیف پول بسیار خوبی است که توسط بسیاری استفاده می شود. به علاوه ، همه ما می دانیم که ذخیره رمزگذاری در مبادله به طور کلی فکر بدی است.

با این حال ، هنگامی که به مادربزرگ کارت هدیه Bitit خود را دادید ، آیا واقعاً می توانید ببینید که او بقیه روز کریسمس را در حال مرور آمازون برای یک Ledger Nano S و سپس تنظیم خود آن است؟ نه ، نه ما بیایید این واقعیت را بپذیریم که بیشتر افرادی که تازه وارد ارزهای رمزپایه شده اند در نهایت سکه های خود را برای مدتی در بورس رها می کنند تا زمانی که به اندازه کافی مطالعه کنند تا درک کنند که این یک ایده بد است.

گرچه ممکن است مثال مادربزرگ ما دور از ذهن باشد ، Bitit اظهار داشت که در تلاش است ارز رمزنگاری شده را به روی کاربران در کشورهای در حال توسعه باز کند. این هدف قابل ستایش است ، با این حال ، کاربران بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری خود به تنظیم کیف پول خارجی نیاز دارند. ارائه Ledger Nano S به عنوان تنها پیشنهاد کیف پول ، که یک سخت افزار ارزان قیمت و بدون پیک نیک برای ایجاد یک تازه وارد کاملاً جدید نیست ، هنوز هم یک مانع بیش از یک فعال کننده است..

استفاده از بستر Bitit

به هر حال ، بگذارید همه اینها را برای لحظه ای کنار بگذاریم و تصور کنیم که شما نوب رمزنگاری فرضی ما هستید. البته ، شما نسبت به مادربزرگ باهوش تر هستید. شما برای اولین بار به وب سایت Bitit رفته اید و متوجه شدید که به کیف پول نیاز دارید. شما یکی را برای خود تنظیم کرده اید و اکنون در آنجا هستید ، آدرس کیف پول جدید خود را جمع و جور کرده و آماده هستید تا اولین تلاش خود را برای استفاده از ارز رمزنگاری شده با استفاده از بستر Bitit انجام دهید..

ایجاد یک حساب کاربری

این آسان است ، به خصوص برای یک کیف پول مانند شما که اکنون تجربه بالایی دارد. شما به وب سایت Bitit وارد می شوید ، جزئیات اصلی از جمله نام ، آدرس ، شماره تلفن ، تاریخ تولد ، آدرس ایمیل و رمز ورود را وارد می کنید. سپس حساب خود را با استفاده از ایمیلی که Bitit برای شما ارسال می کند تأیید کنید.

با توجه به شرایط موجود ، هیچ برنامه Bitit در دسترس نیست ، بنابراین همه کارها از طریق وب سایت انجام می شود.

تایید

برای خرید واقعی هر رمزنگاری ، باید مراحل تأیید را انجام دهید. این فرایند شامل ارسال اسکن گذرنامه شما ، همراه با یک عکس سلفی از شماست که رمز عبور خود را بالا نگه داشته اید و یک قطعه کاغذ با کلمه “Bitit” نوشته شده است.

ممکن است چند روز طول بکشد تا مراحل تأیید به پایان برسد.

گزینه های پرداخت

حداقل با حساب ثبت شده در انگلستان ، ما فقط می توانیم پرداخت کنیم یا از طریق کارت اعتباری ، با کوپن پرداخت Neosurf یا Cashlib یا با کارت هدیه Bitit.

سکه های موجود

دامنه سکه های موجود برای خرید در Bitit در زیر نشان داده شده است:

در دسترس بودن سکه Bitit

دامنه سکه هایی که می توانید از بیتیت خریداری کنید

هزینه ها

به عنوان یک نوب ، شما احتمالاً چیزهای زیادی در مورد هزینه ها نمی دانید. که به همین خوبی است ، زیرا شما در حال پرداخت هزینه سواری راحتی هستید که تاکنون از آن لذت برده اید (با وجود مهارت در نصب کیف پول).

Bitit برای کلیه خریدهای کارت اعتباری هزینه سنگین 6.9٪ را پرداخت می کند. اگر از خدمات کوپن پرداخت استفاده می کنید ، ممکن است 11.9٪ خسته کننده باشد. به نظر می رسد این هزینه صرف نظر از ارزش معامله اعمال می شود. این نوع هزینه ثابت با سایر صرافی های تازه وارد مانند Coinbase متفاوت است ، که هزینه های زیادی را به عنوان درصدی از معاملات کم ارزش دریافت می کند ، اما برای خریدهای با ارزش بالاتر کارمزد به تدریج پایین می آید.

هزینه های بیت

من گریه نمی کنم ، شما گریه می کنید. در حقیقت ، من گریه می کنم.

محدودیت ها

Bitit با داشتن کارت اعتباری مبادلات را به حداکثر 1500 یورو (حدود 1700 دلار) در هفته محدود می کند. با استفاده از گزینه های کوپن پرداخت یا کارت هدیه ، این هزینه در هفته به 2500 دلار می رسد.

احتمالاً تاکنون کار کرده اید که بهترین گزینه شما استفاده از کارت اعتباری خود برای خرید رمز هدیه Bitit است. سپس می توانید با استفاده از هزینه های پایین تر و محدودیت های بالاتر خرید ، از آن برای خرید ارزهای رمزپایه خود استفاده کنید.

امنیت

Bitit مطابق با استاندارد امنیت داده صنعت پرداخت کارت است ، به این معنی که اطلاعات کارت اعتباری شما در وب سایت Bitit امن است.

همانطور که خریدهای رمزنگاری شده خود را در کیف پول خود ذخیره می کنید ، امنیت سکه های شما به امنیت کیف پول شما بستگی دارد ، نه مبادله Bitit.

اعتماد کنید

به طور کلی ، بررسی از کاربران Bitit نسبتاً مثبت است. بیشتر شکایات مربوط به معاملات منجمد است ، اما به نظر می رسد هیچ مسئله اساسی گزارش نشده است.

پشتیبانی مشتری

وب سایت Bitit دارای یک جامع است کمک بخش ، شامل طیف گسترده ای از سوالات است که باید بیشتر نگرانی های کاربران را پاسخ دهد. در صورت بروز هر مشکلی ، نمی توانید با استفاده از بخش راهنما آن را حل کنید ، یک فرم تماس در وب سایت وجود دارد.

خلاصه

بیتیت مطمئناً به هدف خود که آسان برای استفاده است ، رسیده است. رابط کاربری تمیز و بصری است. برای یک مبتدی ، این می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد ، اما تنها در صورتی که مبتدی مذکور از رفتن و راه اندازی روند راه اندازی کیف پول خود خوشحال باشد.

با توجه به هزینه های بالا ، بعید به نظر می رسد که Bitit مورد پسند معامله گران یا سرمایه گذاران فصلی رمزنگاری قرار گیرد. به هر حال ، کارمزد پایین یکی از جذابیت های معامله با ارزهای رمزپایه است.

از نظر ما ، اگر Bitit واقعاً بخواهد بازاری را برای مبتدیان در رمزنگاری ایجاد کند بدون اینکه کیف پول خود را ارائه دهد ، یک چیز وجود دارد که می تواند انجام دهد. در حالی که ما به طور کامل از امنیت کیف پول سخت افزاری برای ایمن نگه داشتن سکه های شما دفاع می کنیم ، توصیه می کنیم که مبتدیان یک کیف پول سخت افزاری مستقیماً از روی خفاش بخرند ، واقعاً دلگرم کننده نیست ، به خصوص اگر هزینه آن بیش از ارزش سرمایه گذاری اول آنها باشد.

بنابراین ، ارائه ساده توصیه هایی برای برخی دیگر از کیف پولهای ذخیره سازی گرم که برای مبتدیان مناسب تر باشد ، مانند Jaxx یا MyEtherWallet ، یک راه آسان برای Bitit است تا بتواند خود را از تازه کارها بیشتر استقبال کند.