Bittrex در مقابل Bitfinex

Bittrex در مقابل Bitfinex: در مقایسه با Binance ، Bittrex و Bitfinex هر دو مبادلات خوبی برای سرمایه گذاران هستند که اکنون تجربه تجارت تحت کمربند خود را دارند.

آنها چندین جفت معاملاتی با کارمزد پایین ارائه می دهند و در صورت تمایل به سرمایه گذاری در سکه های جایگزین (altcoins) آنها را به عنوان گزینه های ایده آل معرفی می کند. اگرچه مبادلات از نظر ماهیت مشابه هستند ، اما هنوز تفاوت هایی وجود دارد که ممکن است باعث شود یکی را از دیگری انتخاب کنید.

در این مقایسه Bittrex vs Bitfinex ، ما به تمام آنچه در مورد هر مبادله باید بدانید ، می پردازیم تا با اطمینان تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب تر است.

توجه: Bitfinex اخیراً دسترسی به حسابهای ایالات متحده را حذف کرده است. بنابراین ، اگر شهروند ایالات متحده باشید ، نمی توانید در سیستم عامل تجارت کنید.

ما بررسی خواهیم کرد:

Bittrex در مقابل Bitfinex اطلاعات کلیدی

روش های تأمین بودجه

Bittrex و Binance از یک روش برای تأمین اعتبار حساب شما استفاده می کنند – انتقال سیم و ارز رمزنگاری شده.

انتقال بی سیم در Bittrex باید بیش از 100000 دلار باشد و فقط می توانید از آن برای خرید بیت کوین ، Ethereum یا Tether استفاده کنید. می توانید واریز کنید هر ارز رمزنگاری شده Bittrex پشتیبانی می کند ، هر چند.

برخلاف Bittrex ، Bitfinex حداقل مبلغی را برای انتقال سیم ندارد. مانند Bittrex ، شما می توانید هر ارز رمزنگاری شده ای را که صرافی پشتیبانی می کند واریز کنید.

رابط

رابط تبادل Bittrex بسیار ساده تر از رابط Bitfinex است. Bittrex به طور تمیز نمودار شمعدان ، عمق حجم و کتابهای سفارش را درست در جعبه ورودی قرار می دهد تا سفارش شما را ثبت کند.

نمودارهای رابط Bittrex

و در Bittrex می توانید سفارشات بازاریابی ، محدودیت و / یا مشروط را انجام دهید.

بخش سفارش رابط Bittrex

Bitfinex همچنین نمودارهای معاملاتی و اطلاعات ذکر شده قبلی را در همان صفحه ای که در آن سفارش می دهید قرار می دهد. با این حال ، طرح بیشتر آشفته است.

رابط bitfinex

Bitfinex علاوه بر معاملات منظم با سفارشات market ، limit و سایر سفارشات مشروط ، پیشنهاداتی را نیز ارائه می دهد معاملات حاشیه ای. اگرچه این استراتژی تجاری می تواند سودآور باشد ، اما همچنین خطر بیشتری دارد. فقط اگر یک تاجر باتجربه باشید باید در حاشیه معامله کنید.

هزینه های تجارت

Bittrex یک تخت شارژ می کند 0.25٪ هزینه در تمام معاملات.

Bitfinex از a برنامه هزینه تجارت برای محاسبه هزینه های خود در هر تجارت. برای بدست آوردن این رقم ، برنامه از تاریخچه حجم معاملات شما در ترکیب با وضعیت سازنده / گیرنده استفاده می کند. به عنوان یک سازنده (تجارت در کتاب) ، شما بین این دو پرداخت خواهید کرد 0.00 to تا 0.10. در حالی که به عنوان یک گیرنده (تکمیل سفارش از کتاب ها) ، هزینه شما بین است 0.10٪ تا 0.20٪.

همانطور که مشاهده می کنید ، هزینه Bitfinex همیشه کمتر از هزینه Bittrex است. اگرچه ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اگر قصد تجارت در حجم بالا را دارید ، این تفاوت می تواند واقعاً اضافه شود.

ارزهای رمزپایه موجود

هر دو صرافی صدها جفت معاملاتی دارند که به احتمال زیاد ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه شما برای مبادله را شامل می شود. این شامل موارد زیر است:

 • بیت کوین
 • EOS
 • اتریوم
 • گولم
 • NEO
 • ترون
 • 0 برابر

می توانید لیست کاملی از جفت های معاملاتی پشتیبانی شده را مشاهده کنید اینجا برای Bittrex و اینجا برای Bitfinex.

Bitfinex در اینجا نوک کمی از کلاه خود را بدست می آورد زیرا چندین جفت تجاری فیات (USD ، EUR ، JPY ، GBP) بیشتر از Bittrex را ارائه می دهد..

محدودیت های انتقال

محدودیت های انتقال Bittrex سخت تر از حد مجاز در Bitfinex است.

Bittrex مبلغی را که می توانید در صرافی واریز کنید محدود نمی کند ، اما برای برداشت هر یک از وجوه خود باید تأیید صحت را ارائه دهید. محدودیت های برداشت روزانه مربوط به هر سطح تأیید عبارتند از:

 • بدون تأیید: 0 BTC
 • تأیید اساسی: 0.4 ~ BTC
 • تأیید شناسه (بدون 2FA): 1 BTC
 • تأیید شناسه (با 2FA): 100 BTC

Bitfinex هیچ محدودیتی برای واریز یا برداشت برای رمزنگاری و فیات ذکر نکرده است ، اما آنها احتیاجات تأیید پیرامون انتقال فیات را دارند. برای انتقال هر فیات لازم است:

 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • نشانی
 • اثبات آدرس
 • سن
 • صورت حساب بانک
 • دو شکل شناسنامه دولتی

این اطلاعات به طور قابل ملاحظه ای بیشتر از آن است که بیشتر مبادلات در طی فرآیند تأیید شناسایی درخواست می کنند.

اعتماد شرکت

شهرت Bittrex کمی بهتر از Bitfinex در جامعه بلاکچین است.

از آنجا که Bittrex در خارج از سیاتل کار می کند ، سیستم عامل باید به قوانین و مقررات (گاهی اوقات بیش از حد سختگیرانه) ایالات متحده پایبند باشد. اگرچه Bittrex مجبور شد پس از تجربه رشد چشمگیر در پایان سال 2017 ، ثبت نام جدید کاربران را به طور خلاصه متوقف کند ، اکنون این سیستم عامل با یک ارتقا sle زیبا و رابط کاربری کاملاً فعال شده است..

از چند معامله گر بپرسید ، احتمالاً ترکیبی از نظرات درباره Bitfinex را خواهید شنید. کاربران زیادی مشکلی با پلتفرم نداشته اند ، اما چند شکایت متداول بارها و بارها ظاهر می شوند. برخی از اعضای جامعه بر این باورند که Bitfinex برای حل مشکلات ورشکستگی خود ، Tether را به طور غیرقانونی چاپ می کند. با این حال ، این هنوز اثبات نشده است. سایر معامله گران نیز گزارش داده اند که حداقل مبلغ مورد نیاز برای برداشت از سیستم عامل ، سرمایه های کوچکتر را ناعادلانه به دام می اندازد.

اگر اعتماد عامل مهمی برای شماست ، Bittrex می تواند انتخاب بهتری باشد.

امنیت صندوق

وجوه شما در این مبادلات به همان اندازه ایمن است (اگر مطمئن نباشد) در هر سیستم عامل دیگری.

تیم پشتیبان Bittrex سالها تجربه در زمینه امنیت سایبری دارد. آنها از کیف پول چند مرحله ای الاستیک استفاده می کنند تا اکثر منابع مالی آفلاین را تأمین کنند. علاوه بر این ، آنها احراز هویت دو عاملی را در هر مرحله مهم از روند تجارت پخته اند.

Bitfinex بیشتر آنها را مشخص می کند اقدامات امنیتی در وب سایت آنها آنها 99.5٪ از بودجه سیستم عامل را بصورت آفلاین در یک کیف پول چند علامتی نگهداری می کنند. آنها همچنین هر روز از پایگاه داده صرافی پشتیبان تهیه می کنند و فعالیت تجاری مشکوک را زیر نظر دارند.

پشتیبانی مشتری

به دلیل کمبود تیم های پشتیبانی مشتری ، هر دو صرافی با زمان پاسخ کندی روبرو شده اند ، اما به نظر می رسد که آنها این کار را کرده اند.

Bittrex ساخته شده است تعهد کتبی برای حل آن مسئله دقیق. این پلتفرم در حال حاضر یک سایت پشتیبانی از مشتری قوی با سیستم ساده صدور بلیط و س FAالات متداول متعدد را در خود جای داده است.

Bitfinex همچنین دارای یک بخش پشتیبانی مشتری اختصاصی با سوالات / پاسخ های مشترک و منطقه ای برای ارائه هرگونه مشکل است.

نتیجه گیری Bittrex و Bitfinex

Bittrex و Bitfinex به قدری شبیه به هم هستند که ممکن است هنوز در تصمیم گیری برای شما پیش آمده باشد.

اگر برای اعتماد جامعه و / یا سادگی شما ارزش قائل هستید, Bittrex می تواند گزینه بهتری باشد (اگرچه این قیمت بالاتری دارد). اگر قصد تجارت با حجم زیادی را دارید یا به گزینه های پیشرفته تر تجارت علاقه مند هستید ، احتمالاً باید این کار را انجام دهید Bitfinex تلاش.

(به لیست کامل مبادلات رمزنگاری CoinCentral مراجعه کنید)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me