Bittrex در مقابل GDAX

Bittrex در مقابل GDAX: معامله گران ارزهای رمزنگاری شده معمولاً از Bittrex و GDAX به طور همزمان برای خرید سکه های جایگزین (alt) استفاده می کنند. با این حال ، اگر هدف شما پایبندی به یک سرمایه گذاری ساده است ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام پلتفرم برای شما مناسب تر است.

اگرچه هر دو صرافی دارای کارمزد کم هستند ، GDAX به دلیل عملکرد fiat به ارز رمزنگاری (و بالعکس) معروف است در حالی که Bittrex فقط تجارت رمزنگاری تا رمزنگاری را شامل می شود.

در این مقایسه Bittrex در مقابل GDAX ، ما نیتری از چربی هر مبادله را مرور خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک را ترجیح می دهید استفاده کنید. در آخر ممکن است دریابید که هر دو برای شما ایده آل هستند.

ما توضیح خواهیم داد:

Bittrex در مقابل اطلاعات کلیدی GDAX

روش های تأمین بودجه

Bittrex در درجه اول از معاملات ارز رمزنگاری خالص پشتیبانی می کند. بنابراین ، فقط می توانید حساب خود را با ارز رمزنگاری شده تأمین کنید. ما توصیه می کنیم از Bitcoin ، Ethereum یا Tether برای سپرده گذاری استفاده کنید زیرا این سه ارز رمزپایه ای هستند که می توانید با سکه های دیگر در سیستم عامل معامله کنید.

همچنین می توانید Bitcoin ، Ethereum و Tether را از طریق انتقال سیم خریداری کنید ، اما حداقل مبلغ خرید 100000 دلار است.

GDAX چند گزینه مختلف بودجه را ارائه می دهد. شما می توانید USD را از طریق انتقال ACH ، انتقال سیم ، یا از کیف پول Coinbase خود واریز کنید. سپرده های Coinbase رایگان و فوری هستند. علاوه بر این ، شما می توانید ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده (در حال حاضر Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Bitcoin Cash) را به حساب خود ارسال کنید.

رابط

Bittrex اخیراً رابط کاربری خود را اصلاح کرده و ظاهری تازه و جدید به آن بخشیده است. گفته شد ، هنوز کمی پیچیده تر از GDAX است.

مانند اکثر مبادلات دیگر ، Bittrex شامل تمام نمودارهای مربوطه و ابزارهای داده ای است که شما برای انجام تجزیه و تحلیل فنی از جمله نمودار عمق ، نمودار شمعدان و شاخص های حجم به آن نیاز دارید. همچنین می توانید با استفاده از منوی سمت چپ صفحه به سرعت بین سکه های مختلف جابجا شوید.

نمودارهای رابط Bittrex

در Bittrex ، می توانید دستورات بازاریابی ، محدودیت و شرط را در همان صفحه ابزار داده اجرا کنید.

بخش سفارش رابط Bittrex

GDAX همچنین نمودارها و ابزارهای اساسی را در همان صفحه کتاب سفارش قرار می دهد. اگر قبلاً معامله کرده اید ، در استفاده از هر دو رابط مشکلی نخواهید داشت.

داشبورد Bitcoin GDAX

هزینه های تجارت

Bittrex یک ساختار هزینه ساده دارد: 0.25٪ در کلیه معاملات.

GDAX برنامه هزینه تجارت کمی پیچیده تر است اگر شما سازنده هستید (کسی که سفارش کتاب را می دهد) ، آن وجود دارد بدون هزینه تجارت.

اگر شما یک گیرنده هستید (کسی که سفارش کتاب ها را پر می کند) ، هزینه شما از یک سال متفاوت است 0.10٪ تا 0.30٪. حجم معاملات 30 روزه شما هزینه پرداختی شما را تعیین می کند. هرچه حجم معاملات بیشتر باشد ، کارمزد کاهش می یابد.

همانطور که مشاهده می کنید ، هزینه های معاملاتی بین این دو سیستم عامل تقریباً یکسان است

ارزهای رمزپایه موجود

Bittrex بیش از 100 ارز رمزنگاری شده را در جفت های تجاری با بیت کوین ، Ethereum و Tether ارائه می دهد. برخی از سکه ها عبارتند از:

 • اوگر (REP)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • کاردانو (ADA)
 • Litecoin (LTC)
 • مونرو (XMR)
 • NEO (NEO)
 • Ripple (XRP)

می توانید لیست کامل ارزهای رمزپایه موجود Bittrex را مشاهده کنید اینجا.

GDAX بسیار محدودتر است و فقط ارائه می دهد بیت کوین, Litecoin, اتریوم, و بیت کوین پول نقد در حال حاضر. با این حال ، این شرکت اعلام کرده است که آنها قصد دارند به زودی برخی از نشانه های ERC20 را ارائه دهند.

محدودیت های انتقال

Bittrex محدودیت انتقال محدودتری نسبت به سایر مبادلات ارز رمزنگاری شده خالص به دلیل دفتر مرکزی خود در ایالات متحده دارد. شما می توانید مبلغ مورد نظر خود را به حساب Bittrex خود واریز کنید. با این حال ، اگر هرگز می خواهید وجهی را برداشت کنید ، باید حساب خود را تأیید کنید. محدودیت برداشت روزانه شما در هر سطح تأیید:

 • 0 BTC: بدون تأیید
 • 0.4 ~ BTC: تأیید اساسی
 • 1 BTC: تأیید شناسه (بدون فعال شدن 2FA)
 • 100 BTC: تأیید هویت (با 2FA فعال)

اگر آن را با ارز رمزنگاری شده یا از طریق انتقال وجه انجام دهید ، GDAX مبلغ سپرده شما را محدود نمی کند. محدودیتی هفتگی در مورد مبلغی که می توانید از طریق ACH واریز کنید وجود دارد ، البته این به سن حساب ، سابقه معاملات و سطح تأیید شما بستگی دارد. انتقال ACH معمولاً در 3-5 روز کاری پاک می شود اما ممکن است 7-10 روز تقویم طول بکشد.

GDAX برداشت های شما را به 10،000 دلار در روز محدود می کند.

اعتماد شرکت

Bittrex و GDAX به ترتیب شرکتهای مستقر در ایالات متحده هستند که مقر آنها در سیاتل و سانفرانسیسکو است. به همین دلیل ، آنها به کلیه قوانین و مقررات ایالات متحده در مورد تجارت ارزهای رمزپایه پایبند هستند.

جامعه ارزهای رمزنگاری شده نیز نسبت به این دو مبادله بسیار مثبت احساس می کنند. تنها شکایاتی که وجود دارد در پاسخ به تأخیر در زمان پشتیبانی مشتری است ، اما به نظر می رسد حتی این موارد نیز در این روزها اندک باشد.

امنیت صندوق

یک بار دیگر می توانید به Bittrex و GDAX اعتماد داشته باشید تا وجوه خود را ایمن نگه دارید.

Bittrex توسط گروهی از متخصصان امنیت سایبری تاسیس شد. آنها اکثر وجوه سرمایه گذاران را با استفاده از یک استراتژی کیف پول چند مرحله ای و کشیده آفلاین نگه می دارند. گاهی اوقات تا حد دلخوری ، آنها احراز هویت دو عاملی را تقریباً در هر مرحله از روند تجارت ادغام کرده اند.

GDAX توسط همان شرکت Coinbase متعلق و اداره می شود ، بنابراین آنها از همان اقدامات امنیتی استفاده می کنند. تمام وجوه دلار آمریکا شما تا سقف 250،000 دلار بیمه FDIC هستند. مانند Bittrex ، GDAX اکثر دارایی های دیجیتال را به صورت آفلاین در کیف پول های سخت افزاری نیز ذخیره می کند.

پشتیبانی مشتری

Bittrex و GDAX مشابه اکثر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در کنترل هجوم سرمایه گذاران در اواخر سال 2017 با مشکل روبرو بودند. Bittrex حتی برای کنترل مشکلات آنها بطور مختصر درهای ورود به سیستم جدید را نیز بست. اکنون ، هر دو سیستم عامل بسیار آماده تر هستند تا بتوانند حجم بیشتری از معاملات را کنترل کنند.

Bittrex ساخته شده است تعهد کتبی برای بهبود خدمات مشتری خود. این شامل یک سایت پشتیبانی جامع با سوالات متداول فراوان و پورتال شماره برای استفاده آسان است.

GDAX همچنین دارای بخش سوالات متداول مستند است و معمولاً در طی 2-3 روز کاری به بلیط های پشتیبانی پاسخ می دهد. علاوه بر این ، شرکت اخیراً یک شماره تلفن پشتیبانی اضافه کرده است که در صورت نیاز به کمک می توانید با آن تماس بگیرید.

نتیجه گیری Bittrex در مقابل GDAX

احتمالاً بهتر است که این مقایسه را Bittrex بدانیم و GDAX به جای Bittrex در مقابل GDAX با هزینه های کم ، اعتماد جامعه و رابط های مشابه ، این تبادلات به خوبی با هم کار می کنند.

ممکن است بخواهید استفاده کنید GDAX برای خرید بیت کوین یا Ethereum با فیات. و سپس ، آن ارزهای رمزپایه را به انتقال دهید Bittrex برای خرید altcoins اضافی. اما در نهایت ، تصمیم با خود شماست.

(به لیست کامل بررسی های ارز Crypto Exchange CoinCentral مراجعه کنید)

مقایسه بیشتر Bittrex

 • Bittrex در مقابل Coinbase
 • Bittrex در مقابل Kraken
 • Bittrex در مقابل Poloniex

مقایسه های بیشتر GDAX

 • GDAX در مقابل جوزا
 • GDAX در مقابل کراکن
 • GDAX در مقابل Poloniex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me