Blockport: اولین تبادل رمزنگاری اجتماعی

Blockport یک است صرافی مستقر در آمستردام تمرکز بر باز کردن معاملات رمزنگاری برای همه کاربران بدون توجه به سطح تجربه آنها.

فضای فعلی سرمایه گذاری با موانع زیادی برای ورود پر شده است که غالباً سرمایه گذاران مبتدی را از غرق شدن منصرف می کند. برای تجارت بیشتر سکه ها ، شما باید حداقل 2 حساب در مبادلات جداگانه داشته باشید که در آن رابط ها گیج کننده و ضعیف طراحی شوند. علاوه بر این ، فرآیندهای تأیید طولانی و مجبور به جابجایی مداوم وجوه بین حساب ها ، سردردهای بیشتری ایجاد می کند.

تیم Blockport در تلاش است تا با افزودن نقدینگی ، امنیت ، شفافیت ، قابلیت استفاده و آموزش به فضای فعلی ، این مسئله را حل کند..

داشبورد blockport

جزئیات اصلی Blockport

تیکر: BPT

نوع نشانه: ERC20

قیمت نشانه ICO: 1 ETH = 2880 BPT

هدف جمع آوری کمک های مالی: 16666 ETH

کل نشانه ها: 69،440،000

برای فروش توکن موجود است: 49،600،000 (71.4٪)

مشتری خود را بشناسید (KYC): نه

قبول می کند: ETH

Blockport چیست?

Blockport اولین نوع از آن به عنوان یک است مبادله غیرمتمرکز ترکیبی مبتنی بر اجتماعی. این پلتفرم چندین جنبه از تجارت و اشتراک اجتماعی را در اختیار دارد تا به سرمایه گذاران کمک کند تا در دنیای گیج کننده رمزنگاری احساس راحتی بیشتری کنند.

طراحی اجتماعی

با استفاده از Blockport ، می توانید با معامله گران دیگر ارتباط برقرار کنید ، در مورد استراتژی های سرمایه گذاری صحبت کنید و حتی نمونه کارهای تجاری شخص دیگری را کپی کنید. این سرمایه گذاران جدید را قادر می سازد تا از مزایا یاد بگیرند و در هنگام شروع تجارت به آنها مجموعه ای از چرخهای آموزش می دهد.

دیدن محبوبیت کپی نمونه کارها کار سختی نیست. تالارهای گفتگو در فیس بوک و ردیت دائماً مملو از معامله گران جدیدی می شود که درمورد کدام سکه ها باید سرمایه گذاری کنند – کپی نمونه کارها از Blockport حدس حدس می زند.

این تیم همچنین در حال ساخت یک دانش محور, خدمات مشتری قوی و صفحه انجمن برای بهبود بیشتر تجربه کاربر شما.

معماری متمرکز ترکیبی

Blockport به طور منحصر به فرد از معماری فناوری از مبادلات متمرکز و غیرمتمرکز استفاده می کند.

معماری BlockPort

در سمت غیرمتمرکز, وجوه شما در کیف پولی است که کلیدهای خصوصی را در آن دارید. این کمک می کند تا از حملات هک به سیستم عامل جلوگیری شود – یک مشکل رایج در مبادلات متمرکز.

در سمت متمرکز ، هر معامله ای که انجام می دهید از طریق مبادلات شخص ثالث انجام می شود و انجام می شود خارج از زنجیره. این مسئله مشکل نقدینگی که ممکن است مبادلات غیرمتمرکز داشته باشد را برطرف می کند.

از طریق این ساختار ترکیبی ، شما بهترین های هر دو جهان را بدست می آورید.

Blockport Token (BPT)

BPT یک رمز ERC20 است که شما برای خرید محتوای برتر ، پرداخت هزینه های تجاری با تخفیف و مبادله با ویژگی های تجارت اجتماعی استفاده می کنید..

خارج از ICO ، می توانید BPT را در Token Shop در بستر Blockport خریداری کنید. همچنین می توانید با به اشتراک گذاشتن نمونه کارها با سایر معامله گران ، BPT دریافت کنید. هر تاجر که نمونه کارهای شما را کپی می کند باید هزینه ای را پرداخت کند که در آن 90٪ دریافت کنید و Blockport 10٪ دیگر را دریافت کند.

فروش توکن

Blockport حداکثر 16،666 ETH را از طریق دور پیش فروش و فروش گسترده جمع می کند. فقط 69،440،000 BPT هرگز ایجاد خواهد شد و 71.4٪ آن به شرکت کنندگان ICO اختصاص می یابد. نشانه های باقیمانده بین تیم و سرمایه گذاران اولیه ، فروشگاه Token و انجمن تقسیم می شود.

توزیع رمز Blockport ICO

رقابت

در مبادلات رمزنگاری که با Blockport رقابت می کنند هیچ کمبودی وجود ندارد. البته نام بزرگ موجود در فضا البته Coinbase است. هر دو سیستم عامل در رابط های کاربری آسان تخصص دارند که هر سرمایه گذار می تواند با استفاده از آنها راحت باشد.

مبادلات غیرمتمرکز به تدریج در حال تبدیل شدن به یک قاعده هستند ، با وجود چندین پروژه رمزنگاری برجسته که خود را ایجاد می کنند از جمله:

  • بستر های نرم افزاری کومودو
  • امواج
  • 0 برابر

EtherDelta یکی دیگر از مبادلات غیرمتمرکز محبوب است ، اما طراحی غیرشهری آن باعث می شود که سرمایه گذاران به راحتی اشتباه کنند.

تیم Blockport

تیم Blockport از TQ کار می کند ، یک مرکز فناوری با پشتیبانی گوگل و KPMG در آمستردام.

Sebastiaan Lichter (محصول اصلی) و Kai Bennink (مدیر استراتژی) تیم را بنیان گذاشتند. هر دو بنیانگذار سالها تجربه در زمینه فناوری دارند و Bennink در بلاکچین در دانشگاه صنعتی دلفت تخصص دارد.

از همه قابل توجه تر ، این تیم اخیراً با Ark همکاری کرده است ، پروژه ای که در حال ایجاد یک اکوسیستم زنجیره بلوکی بهم پیوسته است. با تمرکز Ark بر طراحی و سهولت استفاده ، منطقی است که این دو شرکت با هم جفت شوند. لارس رنسینگ ، مدیر مالی آرک ، نیز به عنوان مشاور Blockport معرفی شد.

جوانب مثبت Blockport

  • فضای مشکل بزرگ. بازار مبادلات عظیم الجثه است و جای چندین شرکت موفق وجود دارد. مبادلات برتر معاملات بیش از 1 میلیارد دلار در روز را تسهیل می کند.
  • مشارکت با Ark. Ark یک شرکت بلاکچین کاملاً تاسیس و دارای جامعه ای قدرتمند است. Blockport قادر به استفاده از انجمن خواهد بود و به احتمال زیاد از فناوری آنها نیز استفاده می کند.
  • طراحی زیبا. طراحی Blockport اکثر مبادلات دیگر را از آب خارج می کند. آنها نباید با طراحی زیبا خود را در پذیرش کاربر سخت بگیرند.

نقشه راه blockport

موارد منفی Blockport

  • محصول اثبات نشده. تبادل هنوز در حال توسعه است و تیم به زودی نسخه بتا را منتشر می کند. بدون داشتن یک محصول مفید ، هنوز خطرات زیادی وجود دارد.
  • بدون تقسیم سود. Kucoin و Binance ، دو صرافی دیگر که ICO را در اختیار داشته اند ، تقسیم سود را در رمزهای خود ایجاد کرده اند. Blockport این مورد را از دست داده است.

افکار نهایی

Blockport سعی دارد موانع ورود سرمایه گذاری رمزنگاری را از طریق رابط های کاربری ساده و تجارت اجتماعی کاهش دهد. این یک محصول بسیار مورد نیاز در صنعتی است که مملو از تجربیات ضعیف و فرآیندهای گیج کننده است.

این تیم با ایجاد بستری که سرمایه گذاران جدید بتوانند از آنها بیاموزند و در کنار معامله گران باتجربه تجارت کنند ، از ماهیت ذاتی اجتماعی سرمایه گذاری بهره می برند. حتی بهتر ، به جانبازان سرمایه گذار برای اشتراک دانش و بهتر جامعه پرداخت می شود.

پیش فروش این توکن قبلاً اتفاق افتاده است ، اما شما همچنان می توانید در فروش گسترده مردم در 24 ژانویه شرکت کنید. اطمینان حاصل کنید که شما برای لیست سفید اقدام کنید هر چند قبل از آن.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Blockport در مقاله سفید آنها بیابید اینجا.

منابع Blockport اضافی

تلگرام

فیس بوک

توییتر

Bitcointalk

متوسط

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me