بررسی CEX.IO

CEX.IO در سال 2013 به عنوان سرویس بیت کوین و سرویس استخراج ابری راه اندازی شد.

در سال 2016 ، این شرکت تمرکز خود را تغییر داد. خدمات استخراج ابری آنها متوقف شد و آنها Ethereum را به سیستم عامل خود اضافه کردند.

در حال حاضر خارج از لندن مستقر است, CEX.IO در طول این سال ها شهرت فوق العاده ای ایجاد کرده است. آنها در حال حاضر مبادله و همچنین روشهای خرید و فروش ساده برای بیت کوین و اتریوم را ارائه می دهند. کاربران می توانند با استفاده از انتقال بانکی و کارت های اعتباری به صرافی واریز کنند.

در این بررسی CEX.IO, ما پوشش خواهیم داد:

بررسی CEX.IO: اطلاعات اصلی

آیا CEX.IO بی خطر است?

علاوه بر داشتن چندین سال مشتری مکرر ، عوامل مختلف دیگری نیز باعث ایجاد CEX.IO به نظر می رسد گزینه امنی برای خرید و فروش ارز رمزپایه است..

مشروعیت شرکت

CEX.IO به عنوان شرکتی که در خارج از انگلستان فعالیت می کند و در بیشتر نقاط جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهد ، انواع قوانین و مقررات دولتی را دنبال می کند.

  • به عنوان یک شرکت محدود خصوصی در انگلیس گنجانیده شده است.
  • ثبت شده در FinCEN.
  • شورای استانداردهای امنیتی صنعت کارت پرداخت سازگار است.
  • در دفتر کمیساریا اطلاعات انگلستان ثبت شده است

ایمنی وجوه

گرچه من نتوانستم جزئیات زیادی در مورد نحوه ذخیره منابع مالی کاربران توسط CEX.IO پیدا کنم ، آنها ادعا می کنند که از سردخانه آفلاین استفاده می کنند. این نشانه خوبی است ، گرچه ای کاش جزئیات مشخص تری را نیز پیدا می کردند که یافتن آنها آسان بود.

امنیت حساب شخصی

می توانید شخصی خود را ایمن کنید CEX.IO حساب با احراز هویت 2 عاملی ، یا توسط Google Authenticator یا درخواست پیام کوتاه / تماس. توصیه می کنم از Google Authenticator استفاده کنید. همچنین توصیه می شود مقدار زیادی ارز رمزنگاری شده را در هر صرافی یا کیف پول آنلاین نگه ندارید. می توانید در اینجا درباره ذخیره سازی امن ارز رمزنگاری شده خود بیشتر بدانید.

نحوه خرید ارز رمزنگاری شده در CEX.IO

1) اولین قدم ثبت نام و ایجاد حساب کاربری است. این کار را می توانید از طریق دکمه ثبت نام ، در گوشه سمت راست بالا انجام دهید. مراحل ثبت نام به راحتی قابل پیگیری و توضیح است.

ثبت نام cex.io

2) در طی مراحل ثبت نام ، از شما خواسته می شود احراز هویت 2 عاملی را تنظیم کنید. من اکیداً توصیه می کنم برای کمک به امنیت حساب خود این مورد را تنظیم کنید.

امنیت کیف پول cex.io

3) حساب خود را تأیید کنید. تقریباً همه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده که ارز فیات (USD ، EUR و غیره) را می پذیرند ، نیاز به تأیید دارند. این مورد برای اطمینان از مطابقت این مبادلات با قوانین و مقررات مختلف مورد نیاز است. روند تأیید بسته به کشور متفاوت است ، اما در اینجا چند نمونه از اطلاعات مورد نیاز برای تأیید حساب شما ذکر شده است:

  • نام و نام خانوادگی
  • نشانی
  • تصویر شناسنامه
  • اثبات سند آدرس
  • سلفی با کارت اعتباری

کارت اعتباری cex.io و تأیید هویت

در تجربه شخصی من ، CEX.IO حساب من را خیلی سریع تأیید کرد.

4) حساب خود را تأمین مالی کنید. وقتی حساب شما تأیید شد ، می توانید حساب خود را از طریق کارت اعتباری یا انتقال بانکی تأمین کنید. کارت های اعتباری ممکن است روش سریع تری برای تأمین اعتبار حساب شما باشند ، اگرچه با هزینه های اضافی ارائه می شوند. زمان انتقال بانکی متفاوت است ، اما معمولاً 1-3 روز طول می کشد.

روش های سپرده گذاری cex.io

5) خرید بیت کوین و / یا اتریوم. پس از تأیید و تأمین اعتبار حساب خود ، می توانید سپس آن را انجام دهید خرید ارز رمزنگاری شده در CEX.IO.

خرید در CEX.IO

CEX.IO روش خرید آسان برای تضمین قیمت ها از سفارشات “پر کردن یا کشتن” استفاده می کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این روند از این تصویر از سایت آنها کسب کنید.

cex.io پر کردن یا کشتن

همچنین می توانید در صرافی آنها تجارت کنید تا در هزینه ها صرفه جویی کنید.

از CEX.IO بازدید کنید

پشتیبانی مشتری

CEX.IO پشتیبانی مشتری را از طریق ایمیل انجام می دهد. آنها همچنین دارای سوالات متداول گسترده هستند.

در تجربه شخصی خودم در برخورد با پشتیبانی مشتری CEX.IO ، من بسیار راضی بوده ام. حساب من خیلی سریع تأیید شد و ایمیل های من طی 24-48 ساعت پاسخ دادند.

کشورهای پشتیبانی شده

CEX.IO خدمات خود را به بیشتر جهان ارائه می دهد. از زمان نوشتن این بررسی ، CEX.IO از همه کشورها پشتیبانی می کند ، مگر اینکه در زیر به طور دیگری مشخص شده باشد.

سپرده گذاری در کارت های اعتباری برای کشورهای زیر محدود شده است:

بوسنی ، هرزگوین ، ایسلند ، ایران ، عراق ، کره شمالی ، سوریه ، ویتنام

سپرده گذاری در کشورهای زیر برای بانک های زیر محدود شده است:

افغانستان ، ساحل عاج ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، اریتره ، اتیوپی ، گینه ، گینه بیسائو ، هائیتی ، ایران ، عراق ، کنیا ، لیبریا ، لیبی ، نیجریه ، سائوتومه و پرنسیپ ، سومالی ، سودان ، سوریه ، تانزانیا ، تونس ، ترکیه ، ویتنام ، یمن ، زیمبابوه

برخی از مناطق ایالات متحده ممکن است محدود شود.

محدودیت ها

محدودیت واریز و برداشت حساب در CEX.IO با توجه به سطح تأیید حساب شما متفاوت خواهد بود.

پایه ای حسابها فقط قادر به استفاده از کارتهای اعتباری برای واریز و برداشت هستند.

محدودیت های سپرده گذاری: 300 دلار روزانه / 1000 دلار ماهانه

محدودیت های برداشت: 500 دلار روزانه / 2000 دلار ماهانه

تأیید شده حسابها می توانند از کارتهای اعتباری و نقل و انتقالات بانکی برای سپرده و برداشت استفاده کنند.

محدودیت های سپرده گذاری: 10،000 دلار روزانه / 100،000 دلار ماهانه

محدودیت های برداشت: 10000 دلار روزانه / 100000 دلار ماهانه

از نظر من ، “تأیید” شدن یک پروسه نسبتاً ساده بود. من باید یک فرم را با برخی اطلاعات شخصی پر کنم و تصاویر شناسنامه خود را بارگذاری کنم و من که شناسنامه ام را در دست دارم.

به علاوه تأیید شده

اگر می خواهید حد مجاز خود را برای حساب های “تأیید شده” افزایش دهید ، می توانید “به علاوه تأیید شده” را در مدیر حساب خود درخواست کنید. در صورت پذیرش ، محدودیت های شما نامحدود خواهد بود.

هزینه ها

هزینه های CEX.IO بسته به اینکه از روش های صرافی یا خرید آسان فروش استفاده می کنید ، متفاوت است.

در صورت معامله در بورس ، کارمزد حداکثر فقط 2/0 درصد است. اگر می خواهید از روشهای خرید و فروش آسان آنها استفاده کنید ، آنها 7٪ هزینه می گیرند.

علاوه بر این ، هزینه های سپرده و برداشت نیز وجود دارد.

هزینه های سپرده گذاری در هنگام استفاده از کارت های اعتباری تقریبا 3.5٪ است ، اما در صورت استفاده از نقل و انتقالات بانکی رایگان است.

هزینه های برداشت حداکثر 3.8 دلار + 1.2 درصد هنگام استفاده از کارت های اعتباری و 50 دلار برای نقل و انتقالات بانکی است.

CEX.IO خلاصه بررسی

CEX.IO یک روش دوستانه مبتدی برای خرید ارزهای رمزپایه است. استفاده از وب سایت آنها بسیار آسان است و توانایی استفاده از کارت اعتباری بسیار عالی است.

نقطه ضعف CEX.IO هزینه های آنها است. اگر از “روش خرید و فروش آسان” استفاده کنید ، هزینه های آنها کمی بهتر از رقبای Coinbase است. گفته شد ، شما می توانید از مبادله آنها برای صرفه جویی در هزینه استفاده کنید. CEX.IO همچنین به شما اجازه می دهد در هنگام استفاده از کارت اعتباری محدودیت سپرده بسیار بیشتری نسبت به Coinbase داشته باشید.

با در نظر گرفتن تمام فاکتورها ، من CEX.IO را برای تازه واردین ارزهای رمزپایه ، به ویژه کسانی که در کشورهایی زندگی نمی کنند که توسط Coinbase پشتیبانی نمی شوند ، توصیه می کنم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me