Cobinhood – رویکرد معاملات با هزینه صفر

Cobinhood اولین صرافی ارز رمزنگاری شده با هزینه صفر در جهان است. با توجه به اینکه سایر صرافی ها برای کمترین هزینه در صنعت رقابت می کنند ، Cobinhood با رفتن مستقیم به صفر همه آنها را پایین آورده است! در نتیجه ، آنها امیدوارند تا معامله گران را به سیستم عامل خود جذب کرده و سهم بازار خود را از مبادلات مبتنی بر کارمزد بدزدند. این بررسی Cobinhood رویکرد تجارت با هزینه صفر را بررسی می کند.

آیا این مطابق با اعتیاد به مواد مخدر است؟ و آیا می تواند تجربه یک مشتری درجه یک را در بازار شلوغ ارز ارز رمزپایه فراهم کند؟ بیایید بفهمیم:

اطلاعات کلیدی Cobinhood

چگونه کار می کند

بررسی Cobinhood

ایجاد حساب

در طول بررسی Cobinhood ، یک حساب کاربری راه اندازی کردیم و اقدامات امنیتی و تأییدهای معمول را انجام دادیم. این یک روند کاملاً ساده بود.

ما همچنین هنگام ورود به سیستم از دستگاه جدیدی که Cobinhood به آن نیاز دارد ، متوجه شدیم احراز هویت ایمیل از این دستگاه این یک ویژگی امنیتی بسیار جالبی است که آنها پیاده سازی کرده اند و ما می خواهیم بیشتر در مبادلات آن را مشاهده کنیم.

داشبورد

داشبورد پرواز به راحتی خارج از راه ذخیره می شود اما می توان از بالا سمت راست صفحه به سرعت به آن دسترسی داشت. از اینجا می توانید به ویژگی های مهمی مانند حساب ، وجوه و مرکز راهنمایی خود دسترسی پیدا کنید.

منابع مالی این بخش به شما امکان می دهد وجوه مورد نیاز برای انجام اولین تجارت خود را واریز کنید. اما لطفاً اطمینان حاصل کنید که ارز رمزنگاری شده صحیح را به آدرس مربوطه واریز می کنید زیرا واریز رمزگذاری متفاوتی از آنچه روی آن کلیک شده می تواند منجر به از دست رفتن سرمایه شما شود ،!

Cobinhood در حال حاضر فقط سپرده ارزهای رمزپایه را قبول می کند اما قصد دارد در آینده در مقاطعی از سپرده های فیات (دلار آمریکا ، یورو و غیره) استفاده کند.

سرانجام ، حساب ها بخش در داشبورد جایی است که می توانید تنظیمات امنیتی خود را مانند ایجاد یک پین 4 رقمی و تنظیم احراز هویت 2 عاملی به روز کنید. این اقدامات احتیاطی اضافی صرف نظر از میزان پولی که انجام می دهید بسیار توصیه می شود.

صرافی Cobinhood

می توانید معاملات خود را از طریق بستر صرافی انجام دهید که اولین صفحه نمایش در ورود به سیستم است. این کاملاً ساده است اما ممکن است برای سرمایه گذاران مبتدی ترسناک باشد.

همچنین ، می توانید سفارشات ساده بازار و محدود را مستقیماً از فرم سفارش ارائه کنید که در زیر برجسته شده است. اگر گزینه های پیشرفته معاملاتی مانند محدودیت های توقف را می فهمید ، می توانید این مورد را در اینجا تنظیم کنید.

بررسی Cobinhood

نمودارهای استاندارد هیچ ابزاری را ضمیمه نمی کنند اما با انتخاب می توانید این مورد را تغییر دهید TradingView در قسمت بالا و سمت چپ پنجره نمودار. تعدادی از ابزارهای مفید از جمله بیشتر مورد نیاز یک معامله گر باتجربه مانند خطوط ، خطوط روند و الگوهای فیبوناچی ظاهر می شوند..

اگر می خواهید از معاملات خود بیشترین بهره را ببرید ، مطمئن شوید که سفارشات بازار و محدودیت ها ، نمودار شمعدان و کتاب سفارشات را می فهمید. اگر می خواهید نمودار خود را بهبود ببخشید ، ما یک راهنمای مفید برای نمودارسازی در TradingView داریم.

تجارت موبایل

بررسی Cobinhood

در طی بررسی Cobinhood ، به برنامه تلفن همراه آنها هم یک آزمایش دادیم. آنها برنامه هایی را برای هر دو سیستم عامل iOS و Android فراهم می کنند. این یک پاداش عالی برای معامله گر در حال حرکت است. ما به شما توصیه می کنیم قبل از پرش به سیستم عامل همراه ابتدا با پلتفرم وب آشنا شوید.

هزینه های تجارت

هنگام ثبت سفارش در صرافی واقعی ، هزینه های آن صفر است. این به معنای صفر در هر دو طرف خرید و فروش هر معامله است. اما به خاطر داشته باشید که این امر در مورد سپرده ها و برداشت ها صدق نمی کند. شما هنوز هم باید هزینه استاندارد را به استخراج کنندگان بلاکچین بپردازید که معاملات را طبق معمول انجام می دهند.

در نتیجه ، هزینه های سپرده کاملاً به این بستگی دارد که ارز رمزنگاری شده را ارسال می کنید و هزینه های بلاک چین رمزپایه چیست. در اینجا مثالی در مورد بلاکچین Ethereum آورده شده است. می توانید شرح مفصلی از هزینه های برداشت Cobinhood پیدا کنید در وب سایت آنها.

در بررسی Cobinhood ، متوجه شدیم که آنها لمس زیبایی مانند آنچه Binance با رمز بومی خود انجام داده است ، اضافه کرده اند. برای پرداخت هزینه های برداشت می توانید از نشانگرهای موجود Cobinhood (COB) خود استفاده کنید.

Cobinhood 50٪ تخفیف به شما می دهد هنگام برداشت این بدان معنی است که Cobinhood نیمی از هزینه استخراج را برای تمام برداشت ها پرداخت می کند به شرطی که در حساب خود COB داشته باشید تا با آن پرداخت کنید..

ارزهای رمزپایه موجود

Cobinhood تجارت بیش از 60 ارز رمزنگاری شده مختلف را با ارزهای جدیدی که به طور منظم اضافه می شوند فراهم می کند. همانطور که انتظار می رفت آنها از رمزنگاری های کاملاً پذیرفته شده مانند بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Bitcoin Cash پشتیبانی می کنند.

آنها همچنین تعدادی سکه کوچکتر را فهرست می کنند که در صرافی های دیگر یافت نمی شوند. این امر با خطر نقدینگی کمتری همراه است (یافتن خریدار یا فروشنده در مقایسه با سکه های اصلی مانند بیت کوین دشوارتر). این را در هنگام معاملات بخاطر داشته باشید ، شما نمی خواهید در سکه ای گیر کنید که اگر بخواهید به راحتی نمی توانید آن را بفروشید.

محدودیت های انتقال

محدودیت های انتقال روزانه شما به شما بستگی دارد تایید حساب.

تأیید سطح 1 به شما امکان می دهد که پس بگیرید هر روز حداکثر 3 BTC. سطح 2 اجازه می دهد تا فوق العاده 100 BTC در روز. سرانجام ، سطح VIP برای آنچه فقط می توانیم برای نهنگ های رمزگذار (معامله گران / سرمایه گذاران با مقدار بسیار زیادی رمزنگاری) تصور کنیم ، در دسترس است. سپرده ها در تمام سطوح محدودیتی ندارند.

بررسی Cobinhood

سطح 1 به هیچ سندی احتیاج ندارد در حالی که سطح 2 به تأیید شناسه و تلفن احتیاج دارد.

سرانجام ، اگر شهروند ایالات متحده هستید ، لازم است اطلاعات مالیاتی مربوط خود را مطابق با FATCA ، قانون انطباق مالیات حساب خارجی ، به Cobinhood تأیید کنید..

اعتماد شرکت

تخمین اعتماد جامعه به Cobinhood در این مرحله اولیه از پروژه دشوار است. در طی بررسی Cobinhood ، برخی از موضوعات را در پست های مختلف Reddit انتخاب کردیم و به نظر می رسد که جامعه در مورد برخی موارد دچار اختلاف نظر شده است.

به نظر می رسد که آنها در تعدادی از کانالهای ارتباطی کاملاً فعال هستند که نشانه مثبتی است. در نتیجه ، احتمالاً به نفع آنها خواهد بود که منابع بیشتری را برای پاسخگویی به نگرانی های کاربران اختصاص دهند.

امنیت صندوق

امنیت Cobinhood کاملاً جامد به نظر می رسد و سیستم عامل از تمام مراحل استاندارد ایمنی (SSL ، multi-sig ، 2FA) استفاده می کند. مطابق با بیانیه مطبوعاتی رسمی رسمی آنها ، جزئیات آنها فرآیند ذخیره سازی آفلاین به شرح زیر است:

“برای دسترسی به کیف پول آفلاین ، 5 مورد از 8 HSM باید تأیید شوند. به این ترتیب ، اگر فقط 1 یا 2 HSM به خطر بیفتد ، کیف پول شما ایمن می ماند. HSM ها همچنین در کشورهای مختلف توزیع جغرافیایی می شوند و امنیت را به حداکثر می رسانند. “

لازم به ذکر است که Cobinhood (مانند اکثر مبادلات خارج از مرکز) در حال حاضر متمرکز است. صرافی های متمرکز در مقایسه با مبادلات غیرمتمرکز بیشتر در معرض هک و تقلب هستند. در نتیجه ، آنها برنامه هایی را برای مبادله غیرمتمرکز اعلام کرده اند که باید برای سوداگران در طولانی مدت مفید باشد.

پشتیبانی مشتری

Cobinhood’s بیانیه رسمی مطبوعات ظرف یک روز پاسخگوی درخواست و پاسخگویی به خدمات 24/7 مشتری است. در صورت نیاز به تماس ، وب سایت آنها فرم تماس و کانال تلگرامی را فراهم می کند. ما با پشتیبانی مشتری آنها قادر به یافتن هیچ مسئله واقعی جامعه نبودیم.

این وب سایت همچنین به خوبی سازمان یافته است بخش سQالات متداول با مجموعه بزرگی از سوالات و پاسخ های مفید.

نتیجه گیری: بررسی Cobinhood

در این بررسی Cobinhood ، ما دیده ایم که شروع کار در سیستم عامل چقدر آسان است. اما سوالی که در حال حاضر روی لب بسیاری از کاربران آمده این است که ، Cobinhood چگونه با معاملات با هزینه صفر درآمد کسب می کند؟ خوب ، از طریق کانال های زیر:

  • یک سرویس اشتراک سرور تجارت با فرکانس بالا
  • سرویس اشتراک Cobinhood Prime
  • یک گزینه وام تجارت حاشیه ای
  • خدمات پذیره نویسی Cobinhood ICO

به نظر می رسد این یک مدل تجاری نسبتاً پر خطر است که به جذب Cobinhood به تعداد زیادی از بازرگانان بستگی دارد. اگر آنها بتوانند این کار را انجام دهند و برخی از گره های موجود در سیستم را از بین ببرند ، این می تواند یک گزینه برتر برای معامله گران در آینده باشد.

در پایان ، اگر کارمزد صفر و تجارت با فرکانس بالا اولویت اصلی شما است ، این بستر مناسب شماست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me