Coinbase vs Kraken | مقایسه ارز رمزنگاری شده

Coinbase در مقابل Kraken

Coinbase و Kraken دو گزینه رایج برای خرید ارزهای رمزپایه هستند. در این Coinbase در مقابل کراکن در مقایسه ، ما تفاوت های اساسی بین هر دو گزینه را به شما نشان خواهیم داد تا بتوانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

Coinbase vs Kraken: اطلاعات اصلی

Coinbase vs Kraken: خرید فوری یا تبادل رمزنگاری?

هنگامی که به جدول اطلاعات کلیدی بالا نگاه می کنید ، احتمالاً متوجه شده اید که Coinbase به عنوان دوستدار مبتدی معرفی شده است. با این حال ، کراکن نیست. اگرچه هر دو سایت به کاربران امکان خرید ارز رمزپایه را می دهند ، اما این سرویس را به روش های مختلف ارائه می دهند.

کراکن به عنوان مبادله ارز رمزنگاری شده فعالیت می کند. برای توضیح ، شما می توانید جفت ارز را با یکدیگر معامله کنید ، مانند یک بورس اوراق بهادار یا بورس اوراق بهادار. این طرح بیش از Coinbase فضای خطای انسانی را به جا می گذارد ، خصوصاً اگر سابقه تجارت ندارید. نگاهی به بهترین ها بیندازید استراتژی های معاملات روزانه که به شما کمک می کند تا یک متخصص تجارت شوید.

با فرض اینکه می خواهید با ارز فیات (USD ، EUR و غیره) معامله کنید ، به احتمال زیاد خرید رمز ارز خود در Kraken بیشتر طول می کشد. برای خرید ارز رمزنگاری شده با فیات در Kraken ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا حساب خود را تأیید کنید.
 2. پس از آن ، پول فیات را از طریق انتقال بانکی واریز کنید.
 3. در مرحله بعدی ، صبر کنید تا سپرده شما به حساب شما وارد شود ، که معمولاً 1-5 روز کاری طول می کشد.
 4. در آخر ، ارز فیات خود را با ارز رمزپایه معامله کنید.

همانطور که در زیر مشاهده خواهید کرد ، Coinbase به شما امکان می دهد با سرعت بیشتری قیمت خود را قفل کنید.

خرید kraken & amp؛ فروش سفارشات

کراکن از کتاب های سفارش استفاده می کند که روند خرید را کمی پیچیده تر از Coinbase می کند.

متناوباً ، Coinbase با حذف بسیاری از جنبه های پیچیده تر موجود در صرافی ها ، خرید ارز رمزنگاری شده را ساده می کند. حتی بیشتر ، به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را با هر دو انتقال بانکی (ACH) خریداری کنید و کارت های بدهی. در زیر ، به شما نشان خواهیم داد که روند خرید Coinbase برای هر روش پرداخت چگونه است.

خریدهای کارت بدهی

 1. ابتدا حساب و کارت نقدی خود را تأیید کنید.
 2. بعد ، بلافاصله Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Litecoin یا چند سکه دیگر را با قیمت تعیین شده خریداری کنید..

توجه داشته باشید: محدودیت خرید کارت بدهی Coinbase و انتقال بانکی بسته به کاربر متفاوت است. به عنوان مثال ، محدودیت کارت بدهی با توجه به سن حساب ، سابقه خرید و وضعیت تأیید تعیین می شود. اگر امیدوارید مقادیر بیشتری خریداری کنید ، خریدهای بانکی گزینه خوبی است ، زیرا پس از تأیید سریعاً می توانید به محدودیت های بالاتر دسترسی داشته باشید.

رابط خرید فوری Coinbase


رابط خرید فوری Coinbase

خریدهای نقل و انتقال بانکی

 1. ابتدا حساب خود را تأیید کنید.
 2. پس از آن ، Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Litecoin یا چندین سکه دیگر را با قیمت تعیین شده خریداری کنید.
 3. سپس ، مقدار توافق شده ارز رمزنگاری شده ای را که پس از چند روز از زمان پردازش خریداری کرده اید ، دریافت خواهید کرد.

هنگام استفاده از کارت نقدی ، درک مزایای آن آسان است Coinbase. شما نه تنها قادر به استفاده از روش پرداختی اغلب ترجیحی هستید ، بلکه ارز رمزنگاری شده خود را فوراً دریافت می کنید.

اگر می خواهید در اسرع وقت قیمتی را قفل کنید ، همچنین می توانید هنگام استفاده از نقل و انتقال بانکی از مزایای آن استفاده کنید. برخلاف Kraken ، Coinbase به شما امکان می دهد قبل از پردازش انتقال بانکی ، قیمت خرید خود را قفل کنید. اگر انتظار دارید که قیمت ها به سرعت افزایش پیدا کنند ، این می تواند مفید باشد. توجه داشته باشید که در هنگام پردازش انتقال بانکی شما نمی توانید ارز رمزنگاری شده را از حساب خود منتقل کنید.

صرف نظر از اینکه از کدام روش پرداخت استفاده می کنید ، قیمت و هزینه ها در زمان خرید به وضوح نشان داده می شود. قیمت براساس نرخ ارز تعیین شده است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این قیمت عادلانه است. Coinbase هزینه خدمات خود را پرداخت می کند ، که می توانید در بخش هزینه های زیر مشاهده کنید.

Coinbase vs Kraken: پشتیبانی مشتری

اگرچه هر دو سیستم عامل در گذشته با پشتیبانی مشتری دست و پنجه نرم می کردند ، اما در سال گذشته پیشرفت های زیادی داشته اند. بنابراین ، شما نباید در پشتیبانی از Coinbase یا Kraken مشکلی داشته باشید.

Coinbase پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل و تلفن را ارائه می دهد. Coinbase گرچه بی عیب و نقص نیست ، اما به نظر می رسد در یک بازه زمانی مناسب به مسائل پشتیبانی مشتری پاسخ می دهد. طبق تجربه شخصی ما ، Coinbase ظرف 24-48 ساعت برای بلیط های پشتیبانی پاسخ داده است. این تجربه بیشتر در انجمن های آنلاین بازتاب می یابد ، اگرچه 24-72 ساعت ممکن است علامت کلی دقیق تری باشد.

کراکن به طور معمول به داشتن خدمات خوب مشتری مشهور بوده است ، اگرچه به نظر می رسد برخی از شکایات مربوط به زمان تأیید حساب وجود داشته باشد. در اطراف تالارهای گفتمان آنلاین ، کاربران گفته اند که برای تأیید حساب های جدید تلاش می کنند و همچنین نمی توانند در یک بازه زمانی مناسب از پشتیبانی مشتری برخوردار شوند.

جامعه مورد اعتماد هر دو شرکت است

هنگام مشاهده اعتماد جامعه Coinbase در مقابل Kraken ، تفاوت زیادی نخواهید یافت. هر دو به ترتیب از سال 2012 و 2011 از ابتدای خدمات خرید و فروش ارز رمزپایه پیشگام بوده اند.

هر دو شرکت در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا واقع شده اند. به عنوان شرکت های مستقر در ایالات متحده ، هر دو سایت کاملاً متعهد به رعایت کلیه قوانین و مقررات ایالات متحده هستند.

امن و امان

با داشتن میلیون ها دلار در این سایت ها ، امنیت منابع مالی باید یکی از مهمترین نگرانی های آنها باشد. هر دو Kraken و Coinbase به بهترین روش های صنعت برای ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای فیات پایبند هستند.

 • آنها بودجه شرکت و کاربر را به تفکیک نگه می دارند ، به این معنی که آنها از بودجه شما برای اهداف عملیاتی شرکت استفاده نمی کنند.
 • مهمتر از همه ، اکثریت قریب به اتفاق بودجه ارزهای رمزنگاری شده در کیف پولهای ذخیره سازی سرد و آفلاین ذخیره می شود. این نوع ذخیره سازی از این وجوه در برابر هک احتمالی یا نقض امنیت دیگر محافظت می کند.
 • همچنین ، هر دو سایت روش های مختلفی را برای ایمن سازی حساب های شخصی شما از جمله احراز هویت 2 عاملی ارائه می دهند.

علاوه بر این ، Coinbase اقدامات احتیاطی اضافی را نیز ارائه می دهد. وجوه ارز رمزنگاری شده که بصورت آنلاین نگهداری می شوند توسط اتحادیه شرکت لویدز لندن بیمه می شوند. علاوه بر این ، موجودی کیف پول USD مشتری ایالات متحده تا 250،000 $ توسط بیمه FDIC پوشش داده می شود.

با این حال ، اگر حساب شخصی شما به دلیل عدم امنیت نامناسب در آن مستقیماً به خطر بیفتد ، هیچ یک از سایت ها مسئولیتی در قبال وجوه از دست رفته نخواهند داشت.

Coinbase vs Kraken: هزینه ها

اگر صرفه جویی در هزینه ها نگرانی اصلی شماست ، در این مقایسه Kraken جلوتر است. که گفته شد ، شما باید بخاطر داشته باشید که این دو شرکت خدمات و روشهای مختلف پرداختی را ارائه می دهند.

کراکن هزینه های معاملاتی به طور کلی زیر 0.36٪ است و بسته به جفت ارز متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر می توانید برنامه هزینه را مشاهده کنید اینجا.

Coinbase قابل درک است که هزینه های بالاتری را در نظر می گیرید:

 1. آنها خدمات اضافی را ارائه می دهند كه كراكن انجام نمی دهد.
 2. و ، آنها کارت های نقدی را قبول می کنند ، که به طور طبیعی هزینه های بالاتری دارند. این هزینه ها به دلیل کارمزدی است که توسط شرکت های کارت دریافت می شود و خطرات برگشت شارژ تقلبی است.

در Coinbase ، خریدهای بانکی به طور معمول 1.49٪ کارمزد دارند در حالیکه خریدهای کارت بدهی 3.99٪ کارمزد دارند.

Coinbase vs Kraken: ارزهای رمزپایه موجود

اگر می خواهید انواع altcoins را خریداری کنید ، احتمالاً گزینه بهتر Kraken برای شماست.

Coinbase فقط توانایی خرید و فروش بیت کوین ، بیت کوین کش ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Litecoin ، 0x ، USD Coin ، Basic توجه Token و Zcash را به کاربران ارائه می دهد. اگرچه ، آنها شروع به افزودن ارزهای رمزپایه بیشتر با سرعت نسبتاً سریع کرده اند.

از طرف دیگر ، Kraken به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه زیر را معامله کنید:

 • بیت کوین
 • کاردانو
 • بیت کوین کش
 • Bitcoin Satoshi’s Vision
 • خط تیره
 • EOS
 • اتریوم کلاسیک
 • اتریوم
 • گنوز
 • Litecoin
 • خربزه
 • QTUM
 • آگوور
 • اتصال به اینترنت
 • لومنز ستاره ای
 • مونرو
 • XRP
 • زکاش

Coinbase vs Kraken: Final Thoughts

در نبرد Coinbase و Kraken ، هیچ برنده مشخصی وجود ندارد. در نهایت ، این به ترجیح شخصی برمی گردد. در واقع ، هر دو سایت گزینه های خوبی برای خرید ارزهای رمزپایه هستند.

اگر سادگی و وقت شما را نگران می کند, Coinbase گزینه بهتری برای شماست. از این دو ، همچنین تنها گزینه ای است که کارت های نقدی را می پذیرد.

اگر کارمزد کم و تعداد زیادی ارز رمزپایه موجود برای شما مهم است ، پس کراکن گزینه بهتری است.

یادداشت سردبیر: این مقاله برای انعکاس تغییرات مبادلات در تاریخ 5.12.2020 به روز شده است.

مقایسه بیشتر Coinbase

 • Gemini vs Coinbase
 • GDAX در مقابل Coinbase
 • Bittrex در مقابل Coinbase
 • XAPO در مقابل Coinbase
 • CEX.IO در مقابل Coinbase
 • Changelly در مقابل Coinbase

مقایسه های بیشتر Kraken

 • GDAX در مقابل کراکن
 • جوزا در مقابل کراکن
 • Bittrex در مقابل Kraken
 • Poloniex در مقابل Kraken
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map