هم اکنون حساب های بهره Cryptocurrency و برنامه های اعطای وام بسیار خشمگین است. این شرکت ها با جایگزینی واسطه های حریص ، حساب های رمزنگاری با بهره و وام با کارمزد پایین را فعال می کنند که از ارز رمزپایه به عنوان وثیقه استفاده می کند.

با انجام این کار ، آنها می توانند نرخ سود بالاتری در حساب های پس انداز و نرخ وام ارائه دهند که معمولاً کمتر از گزینه های سنتی است. سیستم عامل هایی مانند سانتیگراد از آنجا که به کاربران امکان می دهد درآمد انفعالی قابل توجهی از دارایی های رمزنگاری شده شما به دست آورند ، به ویژه در مقایسه با نرخ بهره حساب پس انداز مبتنی بر فیات ، رشد قابل توجهی داشته است.

در حال حاضر ، یکی از محبوب ترین سیستم های وام ارز رمزنگاری شده است شبکه سانتیگراد. در این بررسی ، همه مواردی را که باید در مورد سیستم عامل بدانید را پوشش می دهیم ، بنابراین می توانید در مورد مناسب بودن آن تصمیم آگاهانه بگیرید. ما بیش از:

همچنین می توانید مصاحبه اخیر ما با بنیانگذار الکس مشینسکی را بدست آورید.

شبکه سلسیوس چیست?

Celsius Network یک برنامه وام دهی رمزنگاری است که در دسترس است دستگاه های Android و iOS.

مشابه قرار دادن پول در یک حساب پس انداز ، ذخیره وجوه ارزهای رمزنگاری شده در سانتیگراد هر هفته سود سهام شما را به دست می آورد. فرض نسبتاً ساده است:

  1. ارز رمزنگاری شده را به برنامه سلسیوس واریز می کنید.
  2. سپس این شرکت این وجوه را به وام گیرندگان خرده فروشی و موسسات وام می دهد.
  3. هر دوشنبه ، از درآمدی که سلسیوس از آن وام ها و سایر فعالیت ها به دست می آورد ، پرداختی دریافت می كنید. تیم سلسیوس دارای r80 درصد درآمد شرکت برای کاربران.

عملکرد برنامه بسیار فراتر از پرداخت سود ساده است.

در طرف دیگر وام ، وام ها از طریق سانتیگراد نیز موجود است. با قرار دادن ارز رمزنگاری شده به عنوان وثیقه ، می توانید آن را خارج کنید وام های نقدی (یا ثبات کوین) در طیف وسیعی از اصطلاحات مختلف برخلاف اکثر خدمات وام سنتی ، وام های سانتیگراد به چک اعتباری نیاز ندارند و معمولاً در عرض چند دقیقه به شما تأیید می دهند.

مقایسه نرخ بهره (منبع: سانتیگراد)

گرچه شبکه Celsius کیف پول نیست ، به خودی خود شامل توانایی ارسال و دریافت ارز رمزپایه پشتیبانی شده از طریق CelPay. CelPay هیچ هزینه معامله ای را دریافت نمی کند و به شما امکان می دهد رمزنگاری را از طریق یک پیوند ، پیام یا مستقیم در برنامه ارسال کنید.

آیا استفاده از شبکه سانتیگراد بی خطر است?

بله ، استفاده از شبکه سانتیگراد برای شما بی خطر است.

این شرکت در سال 2017 توسط الکس مشینسکی (مدیر عامل) و دانیل لئون (رئیس موسس و COO) تاسیس شد. مشینسکی به خاطر کار خود در زمینه ارائه خدمات تلفن همراه و WiFi رایگان به متروهای شهر نیویورک ، فعال کردن WiFI در پروازهای ایالات متحده و ایجاد Voice over IP (VoIP) مشهور است. و لئون به عنوان یک کارآفرین اجتماعی به عنوان یک رهبر در سازمان های مختلفی از جمله آزمایشگاه های آتلیس ، Beyon3D و GroundLink به عنوان یک کارآفرین اجتماعی فعالیت حرفه ای انجام داده است.

تا به امروز ، شبکه سانتیگراد از بیش از پشتیبانی می کند 101000 کاربر در سراسر جهان حاوی بیش از 730 میلیون دلار دارایی. بعلاوه ، این بستر تقریباً تسهیل شده است 5.5 میلیارد دلار مبالغ وام (حدود 8.2 میلیارد دلار در قیمت های امروز BTC). این شرکت 12 میلیون دلار سود پرداخت کرده است,

البته باید توجه داشته باشید که شبکه سانتیگراد یک است بستر کیف پول حضوری. بنابراین ، این شرکت کنترل کلیدهای مربوط به هر کیف پول ارز رمزنگاری شده شما را حفظ می کند. اگرچه این واقعیت برای اکثر مردم نباید یک معامله گریز باشد ، اما دانستن آن ضروری است.

آیا می توانید با شبکه سلسیوس درآمد کسب کنید?

شبکه سلسیوس به شما این فرصت را می دهد تا درآمد منفعلانه ای از دارایی های رمزنگاری شده خود کسب کنید ، اما چند بیت اطلاعات وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید.

راه اصلی کسب درآمد با شبکه سانتیگراد از طریق است دریافت سود در دارایی های شما برای شرکت ، شما به راحتی ارز رمزنگاری شده را به کیف پول سانتیگراد واریز می کنید. پس از انجام این کار ، هر دوشنبه به کیف پول خود سود پرداخت خواهید کرد. می توانید انتخاب کنید که آیا این پرداخت ها را از نوع مشابه دریافت می کنید یا با CEL (رمز بومی Celsius).

نرخ بهره شبکه سانتیگراد

شبکه Celsius APR های رقابتی در چندین ارز رمزپایه شده ارائه می دهد.

فراتر از علاقه سنتی رمزنگاری ، شبکه Celsius همچنین فرصت کسب سود را نیز شامل می شود روی طلا. به جای طلای واقعی ، سلسیوس از XAUt و رمز ERC-20 با پشتوانه طلا استفاده می کند.

نرخ بهره سالانه هر هفته و همچنین از سکه به سکه دیگر متفاوت است. با این حال ، به نظر می رسد که آنها به طور کلی در محدوده 3.00 to تا 11.00 باشند. علاوه بر این ، انتخاب دریافت سود سود خود در CEL سود بالاتری برای شما به همراه خواهد داشت. لازم به ذکر است که “درآمد در CEL” در حال حاضر در دسترس کاربران ایالات متحده نیست.

یک هشدار مهم: در حال حاضر ، شبکه سلسیوس هیچگونه بیمه ای از سپرده های شما ارائه نمی دهد. بنابراین اگر این شرکت به عنوان مثال قربانی هک شود ، احتمال از دست دادن سرمایه خود وجود دارد.

کدام ارزهای رمزپایه در سیستم عامل موجود است?

شبکه سانتیگراد برای طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه سود پرداخت می کند. این گزینه ها شامل موارد زیر هستند:

  • نشانگر سلسیوس (CEL)
  • بیت کوین (BTC)
  • اتریوم (ETH)
  • Ripple (XRP)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • EOS (EOS)
  • و بسیاری از پول های ثابت.

همچنین می توانید مستقیماً در برنامه BTC ، ETH ، XRP ، BCH ، LTC و XLM را خریداری کنید.

برنامه شبکه سانتیگراد

برنامه Celsius از طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند.

پشتیبانی مشتری چگونه است?

وب سایت شبکه سلسیوس شامل یک سایت اختصاصی است مرکز کمک باید به سوالات شما پاسخ دهد. این شامل س FAالات متداول مربوط به سپرده ، برداشت و امنیت ، در میان چندین موضوع دیگر است.

اگر نتوانستید آنچه را که می خواهید در مرکز راهنمایی پیدا کنید ، همچنین می توانید درخواست کمک ارسال کنید که در آن نماینده سلسیوس از طریق ایمیل با شما تماس بگیرد.

آیا باید از شبکه سانتیگراد استفاده کنید?

در پایان ، تصمیم گیری و مسئولیت استفاده صحیح شبکه سانتیگراد به شما بستگی دارد ، و شما تنها هستید. در مقایسه با سایر سیستم عامل های وام رمزنگاری ، Celsius برخی از بهترین نرخ های بهره را در صنعت ارائه می دهد – هم به سپرده گذاران و هم به وام گیرندگان.

لیستی از پول های ثابت Celsius و APY آنها. (منبع: سانتیگراد)

هر دارنده ارز رمزنگاری شده می تواند از نرخ سود دلپذیر بهره مند شود ، به شرطی که مبلغ اصلی آن بی خطر باشد. درآمد بالای 11 درصدی از سپرده های پایدار کوین می تواند برای هر سرمایه گذار خصوصاً در زمان های نامشخص بسیار جذاب باشد. سلسیوس رهبر بسته حسابهای رمزپایه و بهره وام برای سیستم عامل های وام ، رده ای با سایر بازیکنان قانونی مانند BlockFi است.

گرچه سلسیوس از نظر فنی کلیدهای رمزنگاری شما را در اختیار دارد و از حساب های پس انداز فیات بیمه بانکی سنتی بهره مند نیست ، اما می توانید اطمینان کافی داشته باشید که با شهرت بی نظیر موسسین شرکت ، ارز رمزنگاری شده شما باید ایمن باشد.

اگر به دنبال آن هستید غیر بانکی خودتان و پول خود را از سیستم مالی سنتی جدا کنید, شبکه سانتیگراد مکانی محکم برای شروع است.

امتیاز CoinCentral