یک رمزنگار ، مهندس ، طراح و فلزکار به یک کنسرت مرگ متال نروژی می روند … و CRYPTOTAG می آید. یا حداقل ، اینگونه است که دوست داریم آن را تصور کنیم.

CRYPTOTAG یک شرکت امنیتی ارز رمزنگاری شده مستقر در آمستردام است که صفحات تیتانیوم را ایجاد می کند که به عنوان ذخیره دائمی برای عبارات پشتیبان مرتبط با کیف پول های ارز رمزنگاری شده مانند Ledger ، Trezor و KeepKey عمل می کنند.

هر بسته همراه با دو تخته تیتانیوم 24 خطی “تقریباً غیر قابل تخریب” ، مجموعه ای از سنجاق های فلزی چاپ شده روی حروف ، یک سکوی چکش ، و البته یک چکش فلزی 2 پوندی است.

CRYPTOTAG چگونه کار می کند

CRYPTOTAG برای محافظت از کلیدهای پشتیبان شما است و فی نفسه کیف پول ارز رمزنگاری شده نیست. برای ذخیره امن ارز رمزنگاری شده خود ، به یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger یا Trezor نیاز دارید. هنگامی که کیف پول سخت افزاری خود را پیکربندی کردید ، به شما یک عبارت پشتیبان متشکل از 12 تا 24 کلمه (خرس ، گربه ، پیراهن ، سکه و غیره) می دهد. بیشتر کیف پول های رمز ارز از استانداردی به نام BIP39 استفاده می کنند ، پروتکلی که از سه تا هشت استفاده می کند کلمات پشتیبان نامه. اولین ترکیب های چهار حرفی برای بازیابی کل کلمه کافی است. هر CRYPTOTAG برای 2 برابر Ledger Nano S / X ، 2 برابر Trezor ، تا 4 برابر KeepKey یا هر کیف پول سخت افزاری مبتنی بر BIP39 کافی است..

بیشتر کیف پول ها دارای یک ورق کاغذ یا مقوا هستند که برای رونویسی در نظر گرفته شده است ، اما این کاغذ هنوز در برابر عناصر آسیب پذیر است. CRYPTOTAG می خواهد شما کلمات خود را به صورت فلزی درآورید تا کاربران همچنان بتوانند کلیدهای پشتیبان خود را برای سالهای آینده بخوانند.

ریشه های CRYPTOTAG

CRYPTOTAG از موسس خارج شد Adrijan Scekicکنجکاوی با مبانی پول به جای بحران مالی 2008. آدریان گفت: “من فهمیدم که من در مورد چیزی که در زندگی روزمره ما بسیار مهم است چیزهای کمی می دانم. “پس از سالها خودآزمایی ، متوجه شدم که سیستم پولی فعلی متمرکز و ناعادلانه است. من معتقدم که این سیستم دوام زیادی نخواهد داشت. “

CryptoTag

“وقتی برای اولین بار در سال 2011 با بیت کوین تماس گرفتم ، دنیای جدیدی برایم باز شد. چند سال بعد استخراج را شروع کردم و در نهایت سرمایه گذاری فعالانه در پروژه های مختلف ارزهای رمزپایه را شروع کردم. کسانی که پول ما را کنترل می کنند قدرت دارند. تمرکز به سو leads استفاده از قدرت منجر می شود ، و من می خواهم این را تغییر دهم. من وقت ، سرمایه و انرژی خود را صرف پروژه هایی می کنم که بر خلاف وضعیت موجود باشد و جایگزینی برای سیستم پولی فعلی باشد. “

طرفداران:

  • به نظر می رسد نسبتاً م asثر باشد و راهی برای ذخیره عبارات پشتیبان شما باشد. ممکن است برخی بگویند کمی زیاد ، اما دوباره هیچ کس نمی خواهد آن شخصی باشد که به دلیل سهل انگاری یا آتش سوزی ثروتمندانه ای ثروت خود را از دست داد. CRYPTOTAG مرکز آزمایش بخشی از سایت اختصاص یافته به تیمی است که سعی در سوزاندن ، شلیک و از بین بردن صفحات … برای علم دارد.
  • لایه اضافی بیمه. یک محصول ضد آتش یکی را می زند که نیست. خوانندگانی که به شدت به امنیت بی عیب و نقص متمایل هستند ، در هر گونه محافظت اضافی آرامش پیدا می کنند. یک ذهن وجود دارد که ناشی از این است که ارز رمزنگاری شده شما حتی در خانه ، گاوصندوق ، بانک ، تشک شما ایمن است و برای برخی از خوانندگان سرمایه گذار گیت کوین ما ، جعبه مقوایی در زیر پل سوخت بیمه خوبی ارائه می دهد.
  • ارائه محصول. بسته CRYPTOTAG برای محصولی در فضا بسیار خوب جمع شده است. به نظر می رسد این شرکت از بیش از حد بالا مفهوم محافظت از دارایی های دیجیتال شما در تیتانیوم با چکش 2 پوندی و بسته بندی ارزش تازگی بیشتری می بخشد. این جعبه همراه با همه موارد ذکر شده در بالا و همچنین برخی از گوش بندها و کبریت های مارک دار است.
  • چکش احتمالاً سلاحی مناسب است برای دفاع از خود استفاده کنید و اگر ارز دیجیتال رمزنگاری شود. لوکس نادر که این کیت ارائه می دهد و بسیاری دیگر از محصولات ارز رمزنگاری شده این نیست که پاسخ مثبتی به این س offersال می دهد که “آیا می توانم از این به عنوان سلاحی برای محافظت از خودم استفاده کنم؟” مطمئناً ، احتمالاً هرگز به این مسئله نخواهد رسید ، اما در یک وضعیت مرگ یا زندگی ، من ترجیح می دهم به جای یک لجر نانو S ضعیف ، یک چکش CRYPTOTAG در دست داشته باشم (متاسفم ، تیم لجر).

موارد منفی:

  • کیف پول کاغذی می تواند همان کار را به صورت رایگان انجام دهد. 169.99 یورو (194 دلار ~) به ازای هر بسته شروع کننده مبلغ نسبتاً سنگینی برای یک محصول امنیتی است که فقط عبارات پشتیبان شما را ایمن می کند. با یک لجر یا ترزور ، کل شبانگ شما را نزدیک به 300 دلار هزینه می کند. همانطور که گفته شد ، از دست دادن ، سوختن و یا تخریب کیف پول کاغذی بسیار آسان است ، که CRYPTOTAG از دو آفت اخیر محافظت می کند. به خاطر داشته باشید که اگر کیف پول سخت افزاری را گم کنید ، می توانید ارز رمزنگاری شده خود را از طریق کلیدهای پشتیبان خود بازیابی کنید. اما اگر کلیدهای پشتیبان و کیف پول سخت افزاری خود را گم کنید ، ارز رمزنگاری شده شما به اندازه تمام شده مناسب است.
  • امنیت برای امنیت. مخرب کیف پول های سخت افزاری (و محصولات مشتق شده مهم پشتیبان آنها) به این نکته اشاره خواهد کرد که دستگاه ها فقط از هکرهای آنلاین محافظت می کنند و هنوز هم محصول فیزیکی باید ایمن نگه داشته شود. بنابراین ، مطمئناً ، در صورت به سرقت رفتن لجر یا ترزور ، شما می توانید از ارز رمزنگاری شده خود محافظت کنید ، اما اگر تیتانیوم CRYPTOTAG شما گرفته شود ، هکرها هنوز می توانند راهی برای سرقت وجوه شما پیدا کنند. ایمن نگه داشتن محصول فیزیکی به عهده کاربر است و نه شرکت. بنیانگذار Adrijan پیشنهاد می کند از یک عبارت عبور اضافی و بیش از یک نسخه از CRYPTOTAG استفاده کنید. بنابراین در صورت کسی دسترسی پیدا می کند ، او نمی تواند وجوه را بدون عبارت عبور اضافی جابجا کند و شما همیشه یک نسخه اضافی از نسخه پشتیبان دارید.
  • ووپی های گران قیمت. اگر به طور اتفاقی نامه اشتباه را چکش بزنید ، به نظر می رسد اشتباه شما دائمی است و به احتمال زیاد به یک صفحه تیتانیوم جدید (با فرض اینکه باید هر دو طرف را حداکثر هزینه کنید) با قیمت 99 یورو نیاز دارید. Adrijan خاطرنشان می کند: “اگر باز هم اشتباه کنید ، دو گزینه وجود دارد.” ”می توانید چند بار نامه اشتباه را مهر بزنید. به این ترتیب نامه جدید آنقدر عمیق مهر می شود که مشخص می شود نامه عمیق درست است. بقیه حروف کلمه نیز باید در حدس زدن حرف درست به شما کمک کنند. “

افکار نهایی

میکند CRYPTOTAG کار کردن؟ اگر عبارات پشتیبان خود را به درستی وارد کنید و صفحات فلزی را در مکانی امن نگه دارید ، بله. از آنجا که در واقع هیچ سخت افزار الکترونیکی وجود ندارد ، همه چیز کاملاً ساده است. در حالی که رقبای فولادی و فلزی زیادی در بازار وجود دارند که همان کار را انجام می دهند ، CRYPTOTAG به دلیل توانایی ذخیره کلمات بیشتر از رقبا ، خود را به عنوان بدترین و یکی از گزینه های مقرون به صرفه معرفی کرده است. این احتمالاً برخی از امتیازات جدید را در مشتریانی که می خواهند لایه دیگری از امنیت را به سبک بیروت اضافه کنند ، به دست خواهد آورد.

آیا CRYPTOTAG ارزش دارد؟ این به امنیت و ترجیحات خطر شما بستگی دارد. اگر شما از آن سرمایه گذاران نادر هستید که دسته ای کیف پول کاغذی به ارزش میلیون ها دلار را در کتاب خود نگهداری می کنید ، ارزش آن را دارد که به چیزی با دوام تر ارتقا دهید. اگر یک سرمایه گذار ارز رمزنگاری متوسط ​​هستید ، داشتن یک محافظ پشتیبان مانند CRYPTOTAG یک لایه اضافی خوب برای زرادخانه امنیتی شما است. اگر چند صد دلار ارز رمزپایه دارید ، بهتر است منتظر بمانید که 200 دلار برای این محصول پول تهیه کنید تا زمانی که ارز رمزنگاری شده ای را که ارزش محافظت از آن را دارد جمع کنید..

Adrijan خاطرنشان می کند: “رقبای ما همان کار ما را نمی کنند.” “بیشتر آنها فقط فلز می فروشند. ما یک روش مهر زنی را انتخاب کردیم که ثابت شده بهترین کار را می کند (همچنین توسط جیمسون لوپ) و یک سیستم کار کامل در اطراف آن ایجاد کردیم. این چیزی کاملا متفاوت از برش دو صفحه فلز و قرار دادن آنها در یک کیسه پلاستیکی است. ما همچنین از تیتانیوم برتر استفاده می کنیم و محصول خود را به طور گسترده آزمایش می کنیم. “

بهترین روش استفاده از CRYPTOTAG ترکیب آن با چندین راه حل محافظت از ارزهای رمزپایه است. مطمئناً برای ذخیره رمز ارز خود به یک Ledger ، Trezor یا کیف پول سخت افزاری دیگر احتیاج دارید تا بتوانید از CRYPTOTAG استفاده کنید. اما وقتی این کار را انجام دادید ، از ترکیب کردن عبارات پشتیبان و کیف پول در همان مکان خودداری کنید تا همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید.

ما از بنیانگذار CRYPTOTAG س askedال کردیم ، لیست بعدی CRYPTOTAG چیست؟ ستاره های نینجا?

Adrijan می خندد: “ما بیشتر به چکشهای بزرگتر و لیزرهای بزرگ فکر می کنیم.” “نه ، ما در واقع در حال بررسی بخشهای دیگر طیف امنیتی هستیم. ما می خواهیم مردم دنیا را با محصولات و خدمات متنوعی در اختیار بانک خود قرار دهیم. ما می خواهیم به یک شرکت امنیتی قابل اعتماد در زمینه ارزهای رمزپایه معتبر تبدیل شویم. از نظر ما ، این شامل محصولات ، خدمات و آموزش است. بنابراین ، سال آینده ما در این زمینه ها گسترش خواهیم یافت. “

“مشتریان ما حساب می کنند که وقتی دیگر لایه های امنیتی مانند لایه های سخت افزاری و نرم افزاری از کار بیفتند ، ما در آنجا خواهیم بود. ما آخرین خط دفاعی هستیم ، بنابراین میراث مشتریان خود را بسیار جدی می گیریم. برخی ممکن است فکر کنند که ما گاهی اوقات زیاده روی می کنیم ، اما ما بهترین و آزمایش شده محصولات را برای مشتریان خود می خواهیم. ما گوشه ها را برش نمی دهیم. مردم هنوز نمی دانند که بانک خود بودن چقدر مهم است. و کلیدهای خصوصی آنها چقدر شکننده است. به همین دلیل ما برای محافظت از این کلیدها تا اینجا پیش می رویم. این مهمترین اطلاعاتی است که وجود دارد. “