Eximchain: قراردادهای هوشمند هوشمند برای تأمین مالی زنجیره تأمین

Eximchain مبتنی بر MIT است شرکت توسعه نرم افزار استفاده از بلاکچین برای بهبود تأمین مالی زنجیره تأمین (SCF). SCF سرمایه گذاران را قادر می سازد تا در طول فرآیند زنجیره تأمین خود به یک سازمان ، سرمایه در گردش بیشتر و جریان نقدی عملیاتی برای افزایش کارایی و کاهش ریسک ، را تأمین کنند. شرکت هایی که با موفقیت این جریان نقدی را مدیریت کردند ، میزان موجودی خود را تا 30٪ کاهش داده و منجر به کاهش قابل توجه هزینه های عملیاتی شدند.

متأسفانه ، اجرای SCF با کیفیت از نظر تاریخی دشوار بوده است. زنجیره های تأمین فرآیندهای پیچیده و بزرگی هستند که احزاب زیادی را در سراسر جهان درگیر می کنند. SCF به انگیزه های هماهنگ و هماهنگ تمام قسمتهای سیستم تدارکات متکی است.

این پروژه با استفاده از فناوری بلاکچین امکان یکپارچه سازی SCF در سیستم های شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) را فراهم می کند. فراتر از SCF ، این شرکت ها همچنین می توانند برای اطمینان از اعتبار محصول ، مدیریت دقیق موجودی کالا و ایجاد راه حل های کاملاً سفارشی شده با Eximchain SDK ، منابع را پیگیری کنند..

رابط Eximchain

جزئیات اصلی Eximchain

تیکر: EXC

نشانه تایپ کنید: ERC20 تا زمان راه اندازی Mainnet

ICO نشانه قیمت: 1 EXC = 33 0.33 دلار

جذب سرمایه هدف: 200000000 دلار

جمع نشانه ها: 150،000،000

در دسترس برای نشانه فروش: 60،000،000 (40.0٪)

بدانید شما مشتری (KYC): آره

قبول می کند: ETH

Eximchain چیست?

Eximchain شامل مجموعه ای از ابزارها است كه مشاغل می توانند برای بهبود روند زنجیره تأمین خود استفاده كنند. با اينكه قراردادهای هوشمند SCF پیشنهادات اصلی پروژه هستند ، بستر بلاکچین به تضمین کیفیت و ردیابی موجودی نیز کمک می کند.

زنجیره تأمین مالی

تمرکز اصلی Eximchain در یکپارچه سازی SCF است. این سیستم به سرمایه داران نگاه شفافی به جریان نقدی یک زنجیره تأمین می دهد تا بتوانند ریسک سرمایه گذاری را با دقت بیشتری قضاوت کنند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، زنجیره های تأمین پیچیده است و مشوق های یک بازیکن ممکن است با موفقیت کل اکوسیستم همخوانی نداشته باشد.

برای حل این معما ، Eximchain در حال اجرا است قرارداد پویا چند طرفه در محلول SCF آن. این سازوکار قراردادی از تکنیک های تئوری بازی استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که همه طرفهای مرتبط (خریداران ، فروشندگان ، سرمایه گذاران) به گونه ای عمل می کنند که کل سیستم را به جای سیلوهای شخصی خود پشتیبانی کند.

منابع و مدیریت موجودی

قراردادهای هوشمند Eximchain نیز معاملات اقلام بین خریداران و فروشندگان در بلاکچین را ثبت می کند. از آنجا که سوابق موجود در یک دفتر تغییرناپذیر است ، خریداران می توانند از جایی که کالا به منبع رسیده است ردیابی کنند و با اطمینان از صحت آن مطلع شوند.

بلاکچین Eximchain یک دفتر ثابت و دقیق از موجودی کالا نیز فراهم می کند. هر نهاد فردی در زنجیره تأمین می تواند به اطلاعات مشترک نگاه کرده و فرآیند خود را بر اساس آن پایه گذاری کند.

کیت توسعه نرم افزار (SDK)

Eximchain SDK به مشاغل اجازه می دهد تا راه حل زنجیره تأمین خود را به طور کامل شخصی کنند. گرچه بلاکچین عمومی است ، اما از قراردادهای هوشمند هوشمند برای اطمینان از محافظت از اطلاعات اختصاصی و داده های معاملاتی استفاده می کند.

رمز Eximchain (EXC)

Eximchain در حین ICO توکن های ERC20 را توزیع می کند ، اما سیستم عامل پس از فعال شدن از یک توکن بومی (EXC) استفاده می کند. پس از در دسترس بودن ، باید نشانه های ERC20 خود را با نشانه های EXC بومی معامله کنید و در این مدت نمی توانید نشانه های ERC20 را معامله کنید.

دارندگان توکن از EXC برای پرداخت هزینه های شبکه ، تأیید تغییرات دولت و اجرای حاکمیت استفاده می کنند. Eximchain چنگال زده است روش اجماع مبتنی بر رأی QuorumChain و چند قانون حاکمیت اضافی اضافه کرد. مشابه روش اثبات سهام ، روش اجماع Eximchain به ماینرها احتیاج ندارد. در عوض ، گره های موجود در سیستم عامل رای می دهند تا توافق شبکه را حفظ کرده و با سرمایه خود ، EXC اضافی کسب کنند.

بر خلاف Proof-of-Stake ، گره ها را نمی توان از مکانیزم اجماع رد کرد ، صرف نظر از مقدار EXC که آنها نگه دارند.

فروش توکن

Eximchain محدودیت سختی را تعیین کرده است 20 میلیون دلار برای آنها فروش توکن. در آن زمان ، تیم ایجاد خواهد کرد 150 میلیون نشانه و 60 میلیون نفر (40٪) را بین شرکت کنندگان در ICO توزیع کنید. این تیم قرار است بقیه توکن ها را طبق نمودار زیر تقسیم کند.

تخصیص رمز Eximchain

مسابقه Eximchain

VeChain Thor و Waltonchain دو بزرگترین رقیب Eximchain در فضای زنجیره تأمین هستند. هر دو رقبا امسال تاکنون رشد چشمگیری داشته اند و از همکاری های چشمگیری برخوردار هستند.

Eximchain برای تمایز دادن خود ابتدا بر جنبه مالی زنجیره های تأمین متمرکز است در حالی که دو پروژه دیگر حول محصولات فیزیکی می چرخند. در هر صورت ، تدارکات یک صنعت به اندازه کافی بزرگ است که هر سه باید فضای کافی برای فعالیت پیدا کنند.

سایر رقبای بالقوه شامل Modum ، Wabi و OriginTrail هستند.

تیم Eximchain

Hope Liu (مدیر عامل) و Can Kisagun (مشاور) Eximchain را از آزمایشگاه رسانه MIT در سال 2016 شروع کردند. خوان سباستین هورتاس (CTO) به عضویت آن درآمد تیم اندکی بعد از آن زمان ، تیم برنده جایزه موتور نوآوری در مسابقه طرح کسب و کار Rice شده و 9 نامه قصد (LOI) را با شرکت های مختلف امضا کرده است.

تیم eximchain

لیو سرآمد آزمایشگاه انجمن بلاکچین آمریکای شمالی است و بیش از 6 سال تجربه کار با معاملات مرزی در UBS آسیا را دارد. Kisagun مدیرعامل اصلی Eximchain بود قبل از اینکه به عضویت مشترک Enigma بپردازد. Huertas از 13 سالگی کد نویسی را شروع کرد و یک بازی ارز رمزنگاری شده را در سال جونیور خود در MIT ایجاد کرد.

مزایای Eximchain

  • بازار عظیم. زنجیره تامین و تدارکات یک است بازار چند تریلیون دلاری با هدف معمول بهبود مستمر فناوری Eximchain کاملاً با این هدف ارتباط دارد.
  • تیم هوشمند. اکثر اعضای تیم فارغ التحصیلان دانشگاه MIT با تجربه کافی در زمینه زنجیره تامین و فناوری بلاکچین هستند.
  • دستاوردهای اثبات شده. حتی بدون شبکه اصلی ، تیم LOI را تضمین کرده ، برنده مسابقات شده و در یک برنامه شتاب دهنده معتبر ، Plug and Play شرکت کرده است.

معایب Eximchain

  • هنوز محصولی موجود نیست شبکه اصلی تا کنون در دسترس نخواهد بود Q2 / Q3 امسال, 2018. هنوز بسیاری از مواردی است که تیم باید با این پرتاب اثبات کند.
  • توزیع توازن نامتعادل. فقط 40٪ از نشانه های EXC به همکاران ICO توزیع می شود. این کمتر از اکثر ICO است. با این حال ، تیم 20 درصد اضافی را به SME های اولیه پذیرنده روی سیستم عامل اختصاص می دهد. با توجه به اینكه SME ها كاربران اصلی رمز هستند ، در دراز مدت این امر می تواند به سمت بهتر پیش رود.

افکار نهایی

Eximchain در تلاش است فرآیندهای زنجیره تامین SME ها را با تهیه SDK قوی برای ساختن راه حل های بلاکچین در اختیار آنها قرار دهد. برخلاف سایر پروژه های زنجیره تأمین ، تیم ابتدا در مورد مسائل مالی تأمین می کند. از آنجا ، آنها به مدیریت موجودی کالا و تهیه منابع می روند.

این تیم با فارغ التحصیلان و مشاوران MIT پر از تجربه در هر دو فناوری بلاکچین و فرآیندهای زنجیره تامین پر شده است.

با بزرگی صنعت به اندازه لجستیک ، جای تعجب نخواهد داشت که Eximchain عملکرد خوبی داشته باشد. راه اندازی موفقیت آمیز شبکه اصلی و ادامه توسعه کسب و کار باید نتایج خوبی را برای تیم Eximchain در سال جاری به همراه داشته باشد.

منابع Eximchain اضافی

متوسط

توییتر

گیتهوب

تلگرام

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me