بررسی ICO DeepBrain Chain

بر اساس سایت, DeepBrain Chain پس از کریسمس (25 دسامبر 2017) در Huobi ، Kucoin و Lbank لیست می شود.

 • تاریخ شروع – ICO در 14 دسامبر (ظرف 1 ساعت فروخته شد)
 • تاریخ شروع مبادله – بعد از 25 دسامبر 2017
 • نماد رمز – DBC
 • کلاه سخت – 1.500.000.000 نشانه (1.5 میلیارد)
 • کل توکن ها – 10،000،000،000 (10 میلیارد)
 • نرخ ارز – 1 NEO = 2200 DBC
 • ارزهای رمزپایه پذیرفته شده – NEO
 • پیش فروش – 600،000،000 DBC صادر شده در پیش فروش

رمزهای DBC

DeepBrain Chain Community

اگرچه در هیچ یک از صفحات انجمن متمرکز “DeepBrain Chain” چیز زیادی وجود ندارد ، اما چندین پست در مورد ICO در Reddit و استیم.

DeepBrain Chain چیست?

DeepBrain Chain شبکه و بستر محاسباتی هوش مصنوعی غیرمتمرکز را برای انواع محصولات هوش مصنوعی ارائه می دهد.

این اساساً بستری است که برای محاسبه داده ها و تجارت داده ها برای توزیع منابع رایانه ای اضافی ساخته شده است. این امر در نهایت باعث می شود تقاضای محاسبات هوش مصنوعی با محافظت در برابر نشت داده ها و همچنین تأمین مالکیت معنوی محصولات و داده ها ، بسیار ارزان تر شود (این پروژه 70 درصد کاهش هزینه AI را تخمین می زند)..

فراتر از آن ، عنصر مهم دیگر کتاب معناشناسی DeepBrain است: کتابخانه ای که از برنامه های تعامل صوتی پشتیبانی می کند (مشابه الکسای آمازون). از کتابخانه معناشناسی DeepBrain برای ایجاد برنامه های شخص ثالث که به ورودی صدا ، تصویر ، متن و سایر ورودی ها نیاز دارند نیز می توان استفاده کرد

فرصت

تیم موسس متقاعد شده است که DeepBrain Chain قبلاً مورد استفاده را در بازار موجود نشان داده است ، پتانسیل مقیاس گذاری در یک بازار عظیم را دارد و قادر خواهد بود به تدریج در حیطه اصلی ترین کار خود یعنی ذخیره سازی و مکانیسم ظرفیت محاسبه آن رشد کند. معدن.

هر رمز DBC با مقدار محاسبه سرویس مطابقت دارد. این بدان معناست که این رمز با ارزش واقعی گره خورده است و اگر DeepBrain Chain بتواند این پروژه بلند پروازانه را انجام دهد ، سرمایه گذاران می توانند سودهای قابل توجهی را ببینند.

اگر DeepBrain Chain بتواند خود را به عنوان یک پیشگام در فضای هوش مصنوعی مبتنی بر بلاکچین تثبیت کند ، در صنعت بالقوه تریلیون دلاری جایگاه قابل توجهی خواهد داشت. کارشناسان پیش بینی می کنند که با ظهور کاربردهای جدید هوش مصنوعی ، نقش هوش مصنوعی همچنان افزایش یابد.

در حال حاضر صنعت هوش مصنوعی سالانه حدود 20 میلیارد دلار ارزش دارد که بیشتر هزینه آن برای پردازش محاسبات هزینه می شود. این دقیقاً همان مکانی است که به نظر می رسد DeepBrain Chain متناسب است ، زیرا از زنجیره بلوک برای کاهش هزینه ها و افزایش سرعت معاملات استفاده می کند..

تیم

مستقر در شانگهای ، DeepBrain Chain دارای تیمی کاملاً انباشته است.

مدیر عامل شرکت فنگ او در زمینه فضای هوش مصنوعی متخصص محسوب می شود و از سال 2014 شناخته شده و سرانجام در دنیای فناوری بلاک چین و بلاک چین به عنوان شخصیتی مورد احترام شناخته شد. وی یک بار بر توسعه اولین جعبه صدای هوش مصنوعی جهان نظارت داشت (کوچک Zhi) ، توسعه اولین ابر سیستم مغزی چین (DeepBrain) ، و منجر به تحقیق و توسعه اولین دستیار صوتی چینی (هوشمند 360) با پایگاه کاربر بیش از 17 میلیون نفر شد.

CTO شو چانگ به دلیل مشارکت در سمت مدیر آزمایشگاه هوش مصنوعی شانگهای ، در زمینه هوش مصنوعی ، بلاکچین و رمزنگاری متخصص محسوب می شود.

CMO Chuanfeng Lee یکی از اولین کارآفرینان در زمینه هوش مصنوعی در چین ، بیت کوین و تحقیقات بلاکچین است. وی همچنین بازاریابی Smart 360 را هدایت کرد و به پروژه کمک کرد تا بیش از 17 میلیون پایگاه کاربر داشته باشد.

برخی از افتخارات برجسته تیم شامل کسب مقام اول در بخش سازمانی SMP2017 ، ارزیابی گفتگوی انسان و ماشین چینی. این مسابقات بیش از 30 تیم برتر هوش مصنوعی ملی داشت.

این تیم قصد دارد سرمایه را بر این اساس توزیع کند:

توزیع رمز DBC

جوانب مثبت DeepBrain:

 • همکاری با شورای NEO و یکی از اولین ICO های برجسته ای که از سیستم عامل NEO بیرون آمده است. جامعه NEO ثابت کرده است که بسیار پر سر و صدا و حمایت کننده است و حمایت این جامعه یک سرمایه بزرگ خواهد بود. همچنین تخمین زده شده است که NEO قبلاً سرمایه گذاری کرده است 6 میلیون دلار وارد پروژه شوید.
 • این صنعت 20 میلیارد دلار ارزش دارد و انتظار می رود با توسعه هرچه بیشتر فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی ، به رشد خود ادامه دهد. اگر DBC بتواند نقش چشمگیری در کاهش هزینه ها داشته باشد ، به مقیاس صنعت کمک می کند (در حالی که در این راه سود خوبی کسب می کند).
 • روزنامه سفید DeepBrain Chain ادعا می کند از سال 2012 تاکنون فقط 5000 استارت آپ مبتنی بر هوش مصنوعی وجود داشته است که بیش از 22 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند. این متوسط ​​درآمد هر استارت آپ را در حدود 4.4 میلیون دلار اعلام می کند. با این حال ، این تعداد نشان دهنده سرمایه گذاری های شرکت در هوش مصنوعی نیست ، که از سال 2012 به راحتی تعداد کل صنعت را به بیش از 100 میلیارد دلار افزایش می دهد.

معایب زنجیره DeepBrain:

 • یکی از بزرگترین نکات منفی این پروژه این است که NEO یک پروژه چینی مستقر در سنگاپور است و نه تنها باعث می شود سرمایه گذاران ایالات متحده کمی از دسترس خارج شوند. ICO قوانین دقیق kyc / aml داشت و به هیچ چینی یا آمریکایی اجازه سرمایه گذاری نمی داد.
 • با داشتن تنها 9٪ از کل توکن ها در ICO ، این یک ICO غیرمتمرکز است که بسیاری از سرمایه گذاران به آن عادت کرده اند. با این حال ، 50٪ از توکن ها از طریق استخراج تولید می شوند ، در همان چیزی که عرضه Bitcoin با گذشت زمان از اثبات کار افزایش می یابد. از آنجا که هرکسی به این استخر دسترسی دارد ، این پروژه هنوز برخی از اجزای غیرمتمرکز را حفظ می کند. قسمت متمرکز این است که بسیاری از نشانه ها توسط تیم و بنیاد نگهداری می شوند ، که بیش از 10 سال منتشر می شوند. بعد از 1 سال ، بنیانگذاران فقط 3.5٪ از کل تأمین را خواهند داشت.
 • دستیابی به سایت ها و مواد بازاریابی به طور غیرمعمولی دشوار است. من مطمئن هستم که این می تواند تاخیر در ترجمه داشته باشد ، که انصافاً باشد ، به نظر نمی رسد تلاش آسان برای ترجمه فناوری جسورانه AI-blockchain به اصطلاحات ساده و انگلیسی بدون چند لغزش.

افکار نهایی:

DeepBrain Chain از قوانین بسیار دقیق KYC پیروی می کند و یک پنجره باریک برای ICO خود ارائه می دهد. انتظار می رود ICO خود سرمایه های زیادی را از طرف حامیان NEO و افراد معدودی در صنعت ارزهای رمزنگاری شده که با این پروژه چینی و نسبتاً کم رادار آشنا هستند ، به دست آورد..

DeepBrain Child با توجه به NEO ، رقبای چینی Ethereum ساخته شده است ، به احتمال زیاد در ماه های بعدی توجه بسیاری را به خود جلب کند. اگر / وقتی پس از ICO وارد مبادلات عمده شد ، این یک پروژه است که باید دنبال شود.

توزیع DBC

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از آنها بازدید کنید صفحه نخست (اما خود و بلندگوهای خود را برای یک فیلم آزار دهنده پخش خودکار آماده کنید).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me