LocalBitcoins از سال 2012 وجود داشته است ، خریداران و فروشندگان بیت کوین را در یک بازار باز و بین نظیر به همتا متصل می کند. دلایل زیادی وجود دارد که Local Bitcoins را به عنوان یک پلت فرم تجاری امن و با کاربرد آسان توصیه می کنیم. در این بررسی Bitcoins محلی ، من توضیح خواهم داد که در مورد Local Bitcoins چه چیزی دوست دارم و اینکه چگونه می توانید از استفاده از این سیستم عامل بهره مند شوید.

اطلاعات کلیدی بیت کوین محلی

قبل از شروع بررسی ، مهمترین نکته در مورد استفاده از Local Bitcoins استفاده از قضاوت مناسب است. بیت کوین محلی به معنای سنتی مبادله نیست. شما اطلاعات حساب بانکی خود را وارد نمی کنید و Bitcoin خریداری نمی کنید. در عوض Local Bitcoins محلی است که می توانید با افراد علاقه مند به خرید و فروش بیت کوین آشنا شوید. به همین ترتیب ، هنگام انتخاب معامله گران برای انجام معامله باید احتیاط کنید. در حالی که بیت کوین محلی اقدامات لازم را برای اطمینان از اینکه شما از شما جدا نشده است ، ارائه یک شکایت ناامید کننده و وقت گیر است.

آنچه بیت کوین های محلی را از سایر صرافی ها متفاوت می کند

همانطور که در بالا اشاره کردم ، بیت کوین محلی با سایر صرافی ها متفاوت است زیرا مبادلات تجاری نیست. هنگامی که در صرافی های بزرگ مانند Coinbase ، Kraken یا Bitstamp حساب ایجاد می کنید ، حساب بانکی خود را مستقیماً به سیستم تجارت آنها پیوند می دهید تا دستورات خرید و فروش شما را تأمین مالی کنید. در ازای تسهیل معاملات شما ، این صرافی ها هزینه معاملات را دریافت می کنند.

بیت کوین های محلی متفاوت است. بگذارید بگوییم شما می خواهید برخی بیت کوین ها را در بیت کوین های محلی خریداری کنید. ابتدا یک حساب و کیف پول در Local Bitcoins ایجاد می کنید ، اما اطلاعات حساب بانکی خود را مستقیماً به Local Bitcoins متصل نمی کنید. در عوض ، شما کاربران دیگری را جستجو می کنید که دارای بیت کوین هستند و می خواهند آنها را به شما بفروشند.

گزینه های خرید

وقتی کاربری را پیدا کردید که پیشنهاد فروش بیت کوین را با نرخ ارز و شرایط دلخواه شما دارد ، به او پیام می دهید تا در مورد معامله مذاکره کند. سپس ، راهی برای پرداخت هزینه شخص پیدا می کنید. برای معاملات آنلاین ، می توانید از واریز وجه نقد از طریق بانک ، PayPal (هزینه ها اعمال می شود) یا سایر روش های انتقال پول استفاده کنید. یا در برخی موارد ، می توانید به صورت حضوری ملاقات کرده و در ازای بیت کوین به او پول نقد بدهید ، از این رو محلی بیت کوین نامگذاری شده است.

بعد از پرداخت ، Bitcoins به کیف پول محلی Bitcoins شما منتشر می شود و از آنجا می توانید آنها را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید.

چگونه از کلاهبرداری در بیت کوین های محلی جلوگیری کنیم؟

از آنجا که بیت کوین محلی مبادله نظیر به نظیر است ، معاملات شما فقط به اندازه شخص طرف مقابل معامله قابل اعتماد است. بیت کوین های محلی هنگام پرداخت آنلاین ، همه بیت کوین ها را در گرو نگه می دارند ، بنابراین اگر بتوانید ثابت کنید که هزینه آنها را پرداخت کرده اید ، بیت کوین برای شما آزاد می شود. با این وجود ، در صورت انجام چند اقدام احتیاطی ساده هنگام تأیید معامله گرانی که با آنها معامله می کنید ، اجتناب از شکایت نسبتاً آسان است.

وقتی در فکر انجام معامله هستید ، روی نام کاربری تاجر کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه معاملات وی مشاهده کنید …

مثال تاجر

من می خواهم هنگام ارزیابی معامله گر به دنبال معیارهای زیر باشم:

  1. آیا آنها بیش از 50 BTC معامله کرده اند?
  2. آیا آنها بیش از 100 معامله انجام داده اند?
  3. آیا امتیاز بازخورد آنها 97٪ یا بیشتر است?
  4. آیا آنها بیش از یک سال در بیت کوین محلی بوده اند?
  5. آیا آنها اطلاعات خود را با بیت کوین محلی تأیید کرده اند?
  6. آیا 20 کاربر یا بیشتر به این معامله گر “اعتماد” دارند?

اگر پاسخ این شش سوال “بله” باشد ، احتمالاً تجارت خوبی داشته اید. همانطور که در نمونه تصویر بالا مشاهده می کنید ، کاربر CeruleanShine از تمام معیارهای من برای یک تاجر قابل اعتماد برخوردار است. من در انجام معامله با این شخص احساس راحتی می کنم.

البته به عنوان یک کاربر جدید در Local Bitcoins ، باید اعتبار خود را نیز بسازید. گاهی اوقات ، این ممکن است به معنای انجام معاملات کوچکتر با معامله گران معتبر کمتر برای افزایش تعداد معاملات و بازخورد شما باشد. من توصیه می کنم این معاملات اول را زیر 200 دلار نگه دارید ، بنابراین اگر مشکلی پیش آمد شما برای پول بیش از حد مجبور نیستید.

برای همه معاملات آنلاین ، بیت کوین محلی محافظت از محافظت از مشتری را فراهم می کند. فروشنده Bitcoins را در یک حساب محلی سپرده Bitcoins قرار می دهد (به علاوه فروشنده باید 1٪ را به عنوان هزینه معامله Bitcoins محلی اضافه کند). سپس پرداخت را به فروشنده ارسال کرده و معامله را به عنوان “پرداخت شده” علامت گذاری می کنید. هنگامی که فروشنده پرداخت را دریافت کرد ، مبلغ سپرده را آزاد می کند. اگر فروشنده سعی کرد با پول شما فرار کند ، می توانید شکایتی را به همراه مدارک اثبات پرداخت به بیت کوین محلی ارسال کنید ، و آنها سپرده را برای شما آزاد می کنند.

از کجا می توانید از بیت کوین محلی استفاده کنید?

Local Bitcoins به عنوان تبادل نظیر به نظیر ، بصورت غیرمتمرکز و قابل استفاده از هر نقطه طراحی شده است. از آنجا که می توانید پول نقد پرداخت کنید و نیازی به استفاده از بانک ندارید ، تا زمانی که کاربران دیگری در منطقه شما حضور دارند ، تقریباً در هر جای دنیا می توانید با استفاده از Local Bitcoins خرید و فروش کنید. دو استثنا عمده وجود دارد. بیت کوین محلی به دلیل مقررات در آلمان یا ایالت نیویورک در دسترس نیست.

چقدر می توانید خرید کنید و چگونه پرداخت می کنید?

بیت کوین محلی محدودیتی در معاملات اعمال نمی کند. شما آزاد هستید که تصمیم بگیرید که چقدر مایل به تجارت هستید. اگر فروش می کنید ، می توانید قیمت های خود را نیز تعیین کنید. به طور کلی ، فروشندگان معتبر قادر به سفارش چند دلار بیشتر از نرخ ارز کمتر از افراد باتجربه هستند.

بیت کوین محلی 50+ روش پرداخت احتمالی برای معامله گران خود ارائه می دهد. کاربران می توانند با استفاده از هر چیزی از کارت های هدیه iTunes گرفته تا پول نقد که از طریق پست ارسال می شود ، با خرید Bitcoin موافقت کنند. تا زمانی که شما و تاجر در مورد روش انتقال وجه توافق کنید ، می توانید هر طور که دوست دارید پرداخت کنید.

روش های پرداخت Localbitcoins

اگر بیت کوین را به صورت نقدی در بیت کوین محلی می فروشید ، منطقی است که به نوعی معامله نیاز داشته باشید که برگشت آن دشوار باشد. سپرده های نقدی ، حواله ها و حواله های بانکی به همین دلیل رواج دارد. اگر به کسی اجازه دهید با استفاده از کارت اعتباری از طریق Paypal پرداخت کند ، آن شخص می تواند از شما بیت کوین بخرد و سپس با شرکت کارت اعتباری خود معامله را مورد اختلاف قرار دهد و شما را بی پول باقی بگذارد. از آنجا که بسیاری از کاربران محلی بیت کوین ناشناس هستند ، ردیابی شخصی که چنین طرحی را دنبال می کند دشوار یا حتی غیرممکن است.

هزینه های تجارت در بیت کوین های محلی

Bitcoins محلی هیچ هزینه ای را از خریداران موجود در سیستم عامل دریافت نمی کند. در حقیقت ، بیت کوین های محلی هیچ یک از معاملات نقدی را انجام نمی دهد ، زیرا همه معاملات مستقیماً بین همتا انجام می شوند. برای فروشندگان ، بیت کوین محلی برای هر معامله 1٪ کارمزد می گیرد. این هزینه به عنوان بخشی از روند معامله ، به مبلغی که فروشنده با سپرده های محلی بیت کوین در نظر می گیرد ، اضافه می شود. برخی از فروشندگان این هزینه 1٪ را به صورت علامت گذاری بر روی نرخ ارز بیت کوین از خریدار می گیرند.

امنیت و حریم خصوصی بیت کوین محلی

بسیاری از بازرگانان در ایالات متحده و سایر کشورها با قوانین ضد پولشویی از شما می خواهند قبل از اینکه با یک توافق موافقت کنند ، مدارک هویت خود را برای آنها ارسال کنید. این بخشی از روشی به نام مشتری خود را بشناسید (KYC) است و طبق قانون در ایالات متحده برای معامله گران فروش اوراق بهادار لازم است. اگر می خواهید ناشناس بودن خود را حفظ کنید ، معمولاً می توانید معامله گران دیگری را پیدا کنید که مایل به انجام معاملات بدون تأیید هویت هستند.

بررسی کلی پلت فرم محلی معاملات بیت کوین

امیدوارم که ازش لذت برده باشید بیت کوین محلی بررسی کنید و مفید دانست به طور کلی ، Local Bitcoins یک بستر تاسیس شده است و در بیشتر موارد ، یک روش ایمن و کم هزینه برای تجارت بیت کوین است. به شرطی که هنگام انتخاب اینکه با چه کسانی معامله کنید ، قضاوت خوبی داشته باشید ، بیت کوین محلی می تواند بستر مناسبی برای کلیه نیازهای تجاری شما باشد. من آن را به عنوان راهی آسان برای شروع در سرمایه گذاری بیت کوین توصیه می کنم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me