بررسی کیف پول MyCelium

MyCelium در سال 2008 توسط گروهی از مهندسان سخت افزار تشکیل شد. این تیم انگیزه کار با بلاکچین را با ظهور و محبوبیت بیت کوین طی سالهای بعد داشت.

MyCelium کیف پول بیت کوین MyCelium را ارائه می دهد که گزینه ای قابل دسترسی را برای کاربران گوشی های هوشمند فراهم می کند. این برنامه به دنبال استفاده از بیت کوین بدون اصطکاک ، کاربردی و کمک به رفع شکاف به ارز فیات در عین ایمن بودن است.

MyCelium Bitcoin Wallet

در این بررسی کیف پول بیت کوین MyCelium شما در مورد ویژگی های ارائه شده و اینکه آیا با نیازهای شما مطابقت دارد خواهید فهمید.

افکار عمومی

گاهی اوقات ، دشوار است که تصمیم بگیرید که آیا یک سیستم عامل رمزنگاری یک محصول قابل اعتماد قابل اعتماد است. تجربیات شخصی شما ممکن است با آنچه به صورت آنلاین می خوانید یا اینکه نرم افزار ایده آل احساس می شود متفاوت باشد ، بنابراین بیایید نگاهی به برخی از افکار عمومی بیندازیم.

افکار عمومی بر روی کیف پول MyCelium بسیار مطلوب می درخشند. این برنامه از فروشگاه Google Play قابل بارگیری است و دارای امتیاز قوی 4.5 ستاره است. هزاران کاربر خوشحال وجود دارد که فریاد می زنند. شما همیشه چند بررسی ضعیف پیدا خواهید کرد اما بیشتر این موارد به جای تجربه کیف پول به مسائل شخصی مربوط می شود.

یافتن تعداد زیادی نفرت آور دلسردکننده از کیف پول تلفن هوشمند بسیار دشوار است. من انتظار داشتم بسیاری از شکایات امنیتی یا پشتیبان گیری را به اشتباه بخوانم. با این حال ، دنیای بیت کوین به طور کلی MyCelium را دوست دارد. حتی Reddit که کفشی برای انتقاد است ، گزارش های درخشان می دهد.

رابط کاربر

بررسی ها خود گویاست. محبوبیت کیف پول از برنامه طراحی شده ماهرانه ناشی می شود. کیف پول MyCelium هم در Google Play و هم در iTunes در دسترس است که باید در حدود 99٪ از کاربران تلفن های هوشمند مناسب باشد. اگر هنوز در استفاده از تلفن ویندوز گیر کرده اید ، پس مشکلات بزرگتری دارید ، دوست من.

با باز کردن برنامه ، بلافاصله با کیف پول بیت کوین و برگه های قابل فهم ساده استقبال می کنید. دکمه های کد QR ، ارسال و دریافت همراه با نرخ ارز فعلی دریافت کرده اید.

کیف پول میسلیوم

به سمت حساب ها بروید و می توانید بلافاصله از کلید خصوصی که به طور خودکار برای کیف پول ایجاد شده پشتیبان تهیه کنید. این ویژگی مهمی است که باعث می شود در صورت گم شدن تلفن ، گام هایی برای تأمین اعتبار بردارید.

کیف پول میسلیوم

تاریخچه معاملات و دفترچه آدرس شما با مدیریت حساب همراه است تا کیف پول همه جانبه ای ارائه دهد که استفاده از بیت کوین را در سفر بسیار آسان می کند.

آدرسهای پرداخت را از طریق اسکن کد QR اضافه کنید یا کپی و جایگذاری کنید تا از خطا جلوگیری کنید. سابقه معامله مستقیماً به کاوشگر انتخاب بلاکچین پیوند دارد ، به طور پیش فرض blockchain.info. این امکان را برای شما فراهم می کند تا پرداخت های موجود در بلاکچین را با یک لمس بررسی کنید.

امنیت

امنیت همیشه یک موضوع داغ برای برنامه های کیف پول است ، مهم نیست که از چه پلتفرمی استفاده می کنید. این کار احمقانه است که بدون بررسی گزینه های امنیتی و پروتکل ، شروع به انتقال به کیف پول کنید.

فکر امنیتی اولیه در مورد کیف پول گوشی هوشمند بسیار دلهره آور است. شما در واقع کلیدهای خصوصی را به هرجایی که می روید حمل می کنید. نه تنها خطر هک نرم افزارهای مخرب خطرناک را تهدید می کنید ، بلکه این نگرانی نیز وجود دارد که جیب برها می توانند بیت کوین را تحریک کنند.

این برنامه از محافظت رابط معمول به صورت شماره پین ​​شخصی برخوردار است. برای باز کردن برنامه ، ارسال وجوه و صادرات کلیدهای خصوصی مورد نیاز است. این حداقل باید کلاهبرداری را برای جلوگیری از هرگونه انگشت زدن سریع و سریع هنگام بیرون رفتن انجام دهد.

طراحی کیف پول HD (تعیین کننده سلسله مراتبی) به این معنی است که پشتیبان گیری با استفاده از مجموعه ای از 12 کلمه تصادفی به طور ایمن تولید می شود. این کلمات باید ایمن نگه داشته شوند زیرا نشانگر کلیدهای خصوصی شما هستند (هرگز آنها را به صورت آنلاین قرار ندهید). در صورت گم شدن یا خرابی تلفن ، می توانید به سرعت وجوه خود را بازیابی کنید. این سیستمی است که توسط ارائه دهندگان کیف پول سخت افزاری مانند Trezor استفاده می شود.

اگر کیف پول سخت افزاری یا کاغذی بزرگی دارید می توانید از طریق MyCelium آنها را تحت نظر داشته باشید. با استفاده از عملکرد “فقط تماشا” می توانید وجوه جاری را در حالی که آفلاین کلیدهای خصوصی را ترک می کنید ، مشاهده کنید. هزینه کردن بودجه بسیار آسان است اما با صلاحدید شما. به عنوان مثال ، کافی است کد QR کیف پول کاغذی خود را در برنامه اسکن کرده و شروع به خرج کنید.

کیف پول میسلیوم

به طور کلی ، برای کیف پول تلفن هوشمند ، این امر در محافظت از بیت کوین شما نقش مهمی دارد. امنیت با تلفنهایی که به صورت شبانه روزی متصل هستند همیشه یک خطر بالقوه است. این واقعیت که هکرها ممکن است راهی برای ریشه کن کردن تلفن شما پیدا کنند ، می تواند نشانه های شما را نشان دهد. برای به حداکثر رساندن امنیت خود ، توصیه می شود مقادیر زیادی را در سردخانه نگه دارید.

دسترسی

اگر می خواهید روشی برای استفاده روزمره از بیت کوین استفاده کنید ، MyCelium در جیب شما آماده است.

در چند ثانیه پرداخت کنید یا از طریق کد QR جاسازی شده در صفحه اول کیف پول وجه دریافت کنید. همچنین یک ویژگی سریع دوربین برای اسکن کدهای دیگر وجود دارد ، از جمله توانایی روشن کردن چراغ دوربین. اگر خود را در یک کلوپ شبانه یا مکان های تاریک دیگر که نیاز به پذیرش بیت کوین دارند ، بسیار عالی می کند.

هنگام تنظیم تنظیمات شخصی خود گزینه های مختلفی وجود دارد ، از جمله اینکه مکانی را که نرخ ارز را برای مرجع ترسیم می کنید انتخاب کنید. این کیف پول به Bitstamp ، Kraken ، Gemini و انتخاب نرخ بازار اشاره دارد. این برای بازرگانانی که می خواهند از نزدیک سرمایه گذاری های خود را دنبال کنند ایده آل است.

کیف پول میسلیوم

هزینه های معدنچی پیش فرض به راحتی از بین کم ، اقتصادی ، عادی یا اولویت انتخاب می شوند. این را می توان مستقیماً از برگه “ارسال” تغییر داد که شامل زمان معامله خشن است.

خرید و فروش در چند لمس انجام می شود. بازار MyCelium حس خوبی برای کمک به شما در تجارت با سایر افراد محلی است. با یک تماس خریداران و فروشندگان دیگر در شعاع شما پیدا می شوند.

کیف پول میسلیوم

به سادگی برنامه را خاموش کنید و همه چیز آماده است. در صورت تمایل تنظیمات شخصی خود را تغییر دهید اما اینکه چقدر سریع می توانید با زنجیره بلوکی در جیب خود در حال دویدن در شهر باشید باورنکردنی است.

افکار نهایی

اگر به دنبال کیف پول تلفن هوشمند هستید ، کیف پول MyCelium برای شما مناسب است. یافتن عیب های زیاد در محصول دشوار است. در صورت نیاز به ویژگی های پیچیده تر برای کاربران پیشرفته ، درک آنها ساده است.

ارسال و دریافت می تواند تقریباً فوری انجام شود ، و این امر باعث می شود تا ذخیره و استفاده از مقدار کمی بیت کوین مناسب باشد. تنها اشکال ممکن است تهدیدهای امنیتی آنلاین بودن آن باشد. مانند هر وسیله ای که به طور مداوم و بصورت آنلاین کلیدهای خصوصی را ذخیره می کند ، امنیت هرگز 100٪ تضمین نمی شود. اگرچه احتمالاً مشکلی با امنیت نخواهید داشت ، اما لازم به ذکر است که استفاده از کیف پول سخت افزاری که بودجه شما را به صورت آفلاین نگه دارد ، گزینه بسیار مطمئن تری خواهد بود.