بررسی MyEtherWallet | ویژگی ها و افکار عمومی

بررسی MyEtherWallet

MyEtherWallet در درجه اول یک تولید کننده کیف پول Ethereum و توکن است.

این وب سایت کیف پول Ethereum منبع باز را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد مستقیماً از طریق یک مرورگر وب با بلاک چین Ethereum تعامل کنند..

برای امنیت بیشتر می توانید کیف پول را مستقیماً از طریق دیسک های سخت رایانه یا کیف پول های سخت افزاری فعال کنید.

myetherwallet

در این بررسی MyEthereumWallet ، درمورد آنچه کیف پول ارائه می دهد و همچنین مناسب بودن برای آنچه که به دنبال آن هستید ، خواهید یافت..

افکار عمومی

در مورد MyEtherWallet به طور کلی دو دیدگاه بسیار متضاد وجود دارد.

از یک طرف ، کاربران رمز ارزهای سخت به طور کلی از MyEtherWallet تعریف و تمجید می کنند. برخی از طرفداران هاردکور Ethereum می گویند که بدون برنامه نمی توانند زندگی کنند زیرا این امر برای تصویب Ethereum ضروری است. از آنجا که این کیف پول رایگان و باز است که از سخت افزار Trezor و Nano پشتیبانی می کند ، بیشتر پایه ها پوشانده شده اند. عملکرد عمیق همراه با امنیت بسیار مهم است.

به نظر می رسد خریداران بار اول Ethereum با کیف پول دست و پنجه نرم می کنند. مانند برخی از پیشنهادات شرکت های بزرگ مانند Coinbase نرم و دوستانه نیست. همچنان شکایت هایی وجود دارد که رابط کاربری با جریان شهودی کمی که تازه واردان به آن نیاز دارند ، گیج کننده است.

myetherwallet

رابط کاربر

به راحتی می توانید MyEtherWallet خود را از مرورگر وب انتخاب شده خود بارگیری کنید و شروع به کار با رابط کاربری برای شما زیاد طول نمی کشد.

کلیدهای خصوصی شما در MyEtherWallet ذخیره نمی شوند ، بنابراین در اصل یک برنامه وب است که به شما امکان می دهد از Ethereum نظارت کرده و با آنها تعامل داشته باشید..

در طراحی کاملا ابتدایی است و بر اجزای اساسی متمرکز است که کاربران را قادر به ارسال و دریافت Ethereum می کند.

یک جعبه بزرگ بزرگ برای ارسال پیام وجود دارد که می توانید مقدار اتر را وارد کنید. مقدار معادل آن در پایین سمت چپ نشان داده شده است و دیدن آن را می توان لحظه ای مشاهده کرد.

ارسال myetherwallet

آدرس حساب در سمت چپ بالای صفحه آماده و آسان است. کافی است این مورد را کپی و پیست کنید تا از کیف پول دیگری اتر دریافت کنید.

مناطق پیچیده تری برای رابط وجود دارد که باید بدانید چه کاری انجام می دهید. تعاملات قرارداد هوشمند و گزینه های تبادل اتر به بیت کوین در دسترس است ، چیزی که ممکن است در سایر کیف پول های رمز ارز عمومی مشاهده نکنید.

شرم آور است که اکسپلورر blockchain در آن گنجانده نشده است ، برای بررسی معاملات باید روی پیوند etherscan در سمت چپ کیف پول کلیک کنید.

امنیت

زیبایی واقعی با MyEtherWallet توانایی تنظیم امنیت بر اساس نیازهای فردی شما است. این کیف پول سمت مشتری است به این معنی که فقط شما به کلیدهای خصوصی خود دسترسی دارید. هیچ کس در MyEtherWallet هرگز دسترسی به کلیدها را ندارد.

به همین دلیل بسیار مهم است که هر بار که وارد سیستم می شوید نسبت به کلاهبرداری فیشینگ بسیار هوشیار باشید. این سرویس در گذشته چندین بار مورد حمله قرار گرفته است. بهترین کار علامت گذاری است https://www.myetherwallet.com/ و فقط از طریق آن لینک وارد شوید. هرگز از طریق Google یا ایمیل وارد سیستم نشوید.

در طی مراحل راه اندازی ، باید محل خصوصی ذخیره کلید خصوصی خود را انتخاب کنید. این برای امنیت شما بسیار مهم است و سه گزینه اصلی وجود دارد:

  • کیف پول سخت افزار – (ایمن ترین) کلیدها را در سخت افزارهایی مانند Trezor یا Nano ذخیره کنید ، بدون دستگاه نمی توانید به بودجه دسترسی پیدا کنید.
  • دیسک سخت – (امنیت کمتری) در رایانه ذخیره شده است ، اما همچنان مستعد حملات بدافزار هستید.
  • کپی کردن کلید خصوصی – (حداقل ایمن) کلید خود را کپی کنید یا آن را جایی بنویسید ، هر بار باید آن را وارد کنید.

اگر مواظب نباشید هنوز درها برای ورود هکرها به حساب شما باقی مانده است. من روشی را که وب سایت کلید خصوصی شما را در صفحه تولید نشان می دهد دوست نداشتم. اگر کسی مراقب کار شما باشد ، می توان آن را گرفت.

شما همچنین می توانید از این کلید یک کیف پول کاغذی چاپ کنید. توصیه می شود اطمینان حاصل کنید که از کیف پول خود پشتیبان تهیه کرده اید.

دسترسی

تولید و استفاده از کیف پول پیچیده تر از سایر گزینه های موجود در بازار است ، اما با این وجود یک پلتفرم Ethereum بسیار انعطاف پذیرتر ارائه می شود.

کاربران جدید ممکن است در روند ثبت نام مشکل داشته باشند ، زیرا به نظر می رسد کمی بیشتر برای مخاطبان فنی تر طراحی شده است.

قابلیت استفاده از کیف پول بسته به مکانی که کلیدهای خصوصی را در آن ذخیره کرده اید متفاوت است. اگر آنها را روی دیسک سخت خود نگه دارید ، بودجه فقط از طریق آن رایانه قابل دسترسی است. کاربران Trezor و Ledger این امکان را دارند که از هر مرورگری برنامه کیف پول را به برق وصل و اجرا کنند.

در کل کیف پول زنگ و سوت وجود ندارد. این بیشتر نوعی پلت فرم “رسیدن به موضوع و انجام کار” است. در صورت درک قسمتهای مختلفی که کیف پول ارزهای رمزپایه مناسبی را تشکیل می دهند ، کار در واقع کاملاً ساده است.

myetherwallet

کیف پول عملکردهایی مانند پنجره های بازشو کد QR یا اسکنر سریع برای همراهی با منطقه ارسال و دریافت ندارد. در حقیقت ، حتی یک برگه دریافت وجود ندارد که برخی را گیج کند ، فقط آدرس عمومی شماست.

انتخاب زیادی از نشانه های قابل استفاده در کیف پول وجود دارد که برای کیف پول های Ethereum بسیار مهم است. بسیاری از معاملات اتر برای سرمایه گذاری در ICO و رمزهای مختلف استفاده می شود. بسیاری از کاربران به دسترسی به رمزهای مختلف در شبکه Ethereum اعتماد می کنند.

نتیجه

MyEtherWallet یک کیف پول انعطاف پذیر است که تمام ویژگی های مورد نیاز برای تعامل با شبکه Ethereum را فراهم می کند.

کاربر روش های امنیتی خاص خود را تنظیم می کند ، که هیچ یک از آنها کلیدهای خصوصی را به صورت آنلاین نشسته است توانایی ادغام با کیف پول های سخت افزاری که ممکن است ارزهای دیگر را در خود ذخیره کنند برای هر کسی که دارای اوراق بهادار بزرگ است ایده آل است. علاوه بر این ، سرمایه گذاران ICO می توانند از نیازهای خاص خود استفاده کنند.

به طور کلی ، این یک طراحی کاربر پسند بسیار تمیز ندارد اما دارای قابلیت های داخلی برای کاربران جدی اتر است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map