Poloniex Review: آیا Poloniex بی خطر است?

مستقر در ویلمینگتون ، دلاور ، ایالات متحده آمریکا ، Poloniex به طور مداوم بالاترین حجم تجارت را در بین مبادلات ارزهای رمزپایه دارد. با وجود استفاده گسترده از مبادله ، تعدادی وجود دارد پرچم های قرمز قبل از استفاده از این سایت برای تجارت ارزهای رمزپایه باید از آن مطلع باشید.

چون این بررسی Poloniex یک داستان هشدار دهنده است ، قالبی متفاوت از برخی دیگر از بررسیهای ارز در این سایت خواهد داشت. علاوه بر اینکه “اطلاعات کلیدی” در مورد Poloniex را در اختیارتان قرار می دهم ، می خواهم به تعدادی از نگرانی ها نیز بپردازم. برای کسانی که وقت کافی ندارید و فقط به دنبال گزینه قابل اعتماد برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه هستید ، می توانید برخی از گزینه های پیشنهادی ما را در اینجا مشاهده کنید.

شامل این بررسی:

 • خلاصه مرور
 • Poloniex Review: اطلاعات اصلی

  پشتیبانی مشتری Poloniex

  در حالی که مشکلات Poloniex به طور بالقوه فراتر از پشتیبانی ضعیف از مشتری است ، اما این فقط کافی بود تا من شخصاً از صرافی استفاده نکنم.

  پشتیبانی ضعیف از مشتری یک مسئله بزرگ برای کل صنعت ارزهای رمزپایه است. اگر نظرات دیگر را در CoinCentral خوانده اید ، به احتمال زیاد قبلاً بارها این موضوع را شنیده اید. با گفتن این موارد ، برای من مهم است که مسائل پشتیبانی مشتری Poloniex را بسیار عمیق تر از بیشتر بدانم.

  کاربران Poloniex چندین هفته یا حتی ماه ها برای حل و فصل مشکلات پشتیبانی مشتری را تجربه کرده اند.

  • سایر کاربران reddit در تاپیک ادعا می کنند موارد مشابه را نظر می دهند:
 • کاربر Reddit PuffinFluff ادعا می کند نمایندگان Poloniex حتی ادعا کردند “حل این مسئله ممکن است 10 روز تا 3 ماه طول بکشد.”
 • کاربر Reddit kailuakona11 بیش از 3 هفته بدون پاسخ ادعا کرد.
 • کاربر reddit nervotrep4ik “52 روز و هیچ راه حلی”
 • کاربر Reddit ugtarmas “حساب Poloniex من یک ماه پیش” هک شد “. آنها 70،000 دلار من را در اختیار دارند و به هیچ درخواست پشتیبانی پاسخ نخواهند داد “.
 • واضح است که این سطح از پشتیبانی مشتری برای شرکتی که میلیون ها دلار یا احتمالاً میلیاردها دلار ارز رمزنگاری شده در اختیار دارد ، قابل قبول نیست.

  مشکلات برداشت

  در بسیاری از موارد پشتیبانی مشتری فوق ، کاربران Poloniex در مورد مشکلات خروج خود در صرافی سوال می کردند.

  برخی از کاربران برداشتهای طولانی مدت “در انتظار تأیید”, علی رغم اینکه به نظر می رسد وضعیت آنها خوب است.

  حتی اگر حساب جدیدی قادر به برداشت وجوه باشد, ممکن است سخت باشد که محدودیت های برداشت خود را به بیش از 2000 دلار در روز افزایش دهید.

  اگر از Poloniex استفاده می کنید ، می توانید با یک پردازش بدون پردازش و مدت زمان انتظار یک ماهه از پشتیبانی مشتری مواجه شوید.

  شرایط استفاده تغییر می کند

  در اول آگوست 2017 ، Poloniex تغییراتی در “شرایط استفاده” آنها که بسیاری از کاربران را نگران کرده است. در حالی که نگرانی برخی از کاربران پس از آن کاهش یافت بیانیه رسمی Poloniex در مورد Bitcoin Cash, هنوز تعدادی تغییرات جالب وجود دارد. گفته شد ، من فکر می کنم اکثر این تغییرات به روزرسانی های مورد نیاز هر شرکتی در صنعت بود.

  سلب مسئولیت: من وکیل نیستم و هرگونه تفسیر “شرایط استفاده” زیر را نباید به عنوان مشاوره حقوقی در نظر گرفت.

  عدم به روزرسانی های شرایط استفاده

  هنگام تحقیق درباره “شرایط استفاده” گذشته آنها ، چیزی خیلی سریع توجه من را جلب کرد. با استفاده از “ماشین Wayback” ارائه شده توسط archive.org, آخرین ویرایشی که می توانم در مورد شرایط استفاده از Poloniex پیدا کنم مربوط به 8 اوت 2015 است. ماشین Wayback نشان داد که این مورد در یک عکس فوری از 19 ژوئن 2017 وجود دارد.

  گرچه این لزوما جای نگرانی ندارد ، اما این موضوع عجیب به نظرم رسید. Poloniex ، شرکتی در یک صنعت در حال رشد سریع ، با چشم انداز قانونی در حال تغییر ، تقریباً 2 سال است که شرایط استفاده خود را به روز نکرده است. برای مقایسه ، رقبای Coinbase و Gemini در این زمان تعدادی از صفحات اصطلاحات قانونی خود را به روز کرده اند.

  1 اوت 2017 نکات برجسته “شرایط استفاده” Poloniex

  کاربر Reddit NLNico سعی کرد بسیاری از تغییرات اول آگوست در SubReddit بازارهای بیت کوین را خلاصه کند:

  • “هیچ خدماتی برای افرادی از نیوهمپشایر ، نیویورک ، واشنگتن وجود ندارد
  • نظر شما در مورد شبکه Poloniex در شبکه های اجتماعی اکنون تنها دارایی Poloniex است. [بخش 13]
  • شما این کار را نمی کنید: برای دسترسی به سرویس های ما یا استخراج داده ها از یک خزنده وب یا تکنیک مشابه استفاده کنید”[بخش 14]
  • .. شما از این سایت برای هیچگونه فعالیت غیرقانونی استفاده نخواهید کرد ، از جمله قمار غیرقانونی ، پولشویی ، کلاهبرداری ، باج خواهی ، اخاذی ، باج دادن داده ها یا تأمین مالی تروریسم یا سایر اقدامات خشونت آمیز اما محدود به آنها.”[بخش 1]
  • دستورات Stop ممکن است اجرا نشوند. [بخش 6]
  • تأکید می کند که تجارت خطرناک است و شما مسئول پیروی از قوانین قابل اجرا هستید. [بخش 5]
  • Poloniex به کاربران اجازه نمی دهد رمزها را با پول مبادله کنند”[بخش 2]
  • بخش “دارایی بی ادعا” اضافه شد [بخش 29]
  • اطلاعات بیشتر در مورد “داوری” [بخش 23 و سایر زمینه های شرایط استفاده]
  • تغییر آدرس [بخش 8. به نظر می رسد که این فقط تغییر محل ثبت پرونده نقض حق چاپ است.]
  • رفع اشتباهات تایپی
  • “طوفان برف” به بهانه قطع شدن اضافه می شود [بخش 27]
  • و غیره و غیره و غیره.
  • برای مقایسه کامل از archive.org و text-compare.com استفاده کنید.
  • من همه متن جدید را نخوانده ام ، بنابراین مقایسه خود را انجام دهید. “

  خلاصه نظر NLNico

  بسیاری از تغییرات فوق از صرافی ارز رمزنگاری شده بسیار ساده و معقول به نظر می رسد. بسیاری از رقبای Poloniex از نظر شرایط استفاده / شرایط خدمات / توافق نامه کاربر عبارت مشابهی دارند. با این حال ، با توجه به پشتیبانی ضعیف مشتری Poloniex و اعتماد جامعه, من فکر می کنم شما باید حداقل از چند قسمت از شرایط استفاده از آنها مطلع باشید:

  • شما از حق خود برای رساندن Poloniex به دادگاه برای بسیاری از مواردی که ممکن است هنگام استفاده از خدمات آنها بوجود آید ، چشم پوشی می کنید. در عوض این مسائل از طریق داوری بررسی می شوند. [بخش 23]
  • شما از حق خود برای شرکت در دعاوی مربوط به اقدامات کلاس یا داوری کل کلاس چشم پوشی می کنید. [بخش 23]
  • اگر مشکوک به استفاده شما یا دیگران از حساب شما برای فعالیت غیرقانونی باشد ، Poloniex ممکن است حساب شما را غیرفعال کند. با این وجود شما می توانید به مدت 90 روز پس از غیرفعال کردن یا لغو حساب ، “رمزهای” خود را منتقل کنید ، مگر اینکه طبق قانون یا احضار معتبر یا حکم دادگاه منع شده باشد. [بخش 17]
  • با توجه به اینکه برخی از کاربران تا 90 روز نتوانسته اند به پشتیبانی مشتری برسند ، اگر به اشتباه استفاده از حساب خود را برای فعالیت غیرقانونی متهم کنید این مسئله ممکن است باشد.
 • “قرار دادن سفارشات مشروط ، مانند سفارشات” توقف ضرر “یا” توقف حد “، ضرورتاً ضرر شما را به مقادیر در نظر گرفته شده محدود نمی کند ، زیرا شرایط بازار ممکن است اجرای چنین سفارشاتی را غیرممکن کند.” [بخش 6]
 • “اگر Poloniex نتواند توکن های شما را پس از یک دوره عدم فعالیت به حساب شخص ثالثی برای شما بازگرداند ، Poloniex می تواند توکن ها را به آژانس دولتی قابل اجرا و بر اساس قوانین مربوط به تسویه حساب یا مالکیت بی ادعا گزارش و ارسال کند.” [بخش 29]
 • یکی دیگر از کاربران Reddit, پشت TheGreenDoor ، اظهار نظر کرد:

  “وارسی بخش 16.

  ‘Poloniex هیچ یک از نرم افزارهای اساسی را که از طریق آن شبکه های بلاک چین تشکیل شده و Tokens ایجاد و معامله می شود ، مالک یا کنترل نمی کند. به طور کلی ، نرم افزار زیربنایی برای شبکه های بلاکچین تمایل به منبع باز دارد به گونه ای که هر کسی می تواند از آن استفاده ، کپی ، اصلاح و توزیع کند. با استفاده از سرویس ها ، شما تصدیق و موافقت می کنید (من) که Poloniex مسئولیت عملکرد نرم افزار و شبکه های زیربنایی را پشتیبانی نمی کند و Poloniex هیچ تضمینی برای عملکرد ، امنیت یا در دسترس بودن این گونه نرم افزارها و شبکه ها نیست. و (ii) اینکه پروتکل های اساسی تحت تغییر ناگهانی قوانین کار قرار می گیرند (a / k / a “Forks”) ، و چنین چنگال هایی ممکن است به طور مادی بر ارزش ، عملکرد و یا حتی نام نشانه هایی که ذخیره می کنید تأثیر بگذارند. در حساب خود در صورت وجود یک چنگال ، شما موافقت می کنید که Poloniex ممکن است خدمات را موقتاً متوقف کند (با اطلاع قبلی یا بدون اطلاع قبلی) و Poloniex نیز بنا به صلاحدید خود ، (الف) سیستم های خود را پیکربندی یا پیکربندی کند یا (ب) تصمیم بگیرد که به طور کامل از شبکه Forked پشتیبانی کنید (یا پشتیبانی از آن را متوقف کنید) ، البته به شرطی که فرصتی برای برداشتن Tokens در حداقل یکی از شبکه های اساسی موجود همچنان داشته باشید. شما تصدیق و موافقت می کنید که Poloniex درمقابل پروتکل های نرم افزاری اساسی ، چه Forked یا غیر ، هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد. “

  این واقعیت که آنها مجبور بودند قبل از انشعاب BCH آن را اضافه کنند ، احتمال اعتبارات موجودی BCH را بسیار ناچیز نشان می دهد. “

  خلاصه ای از نظر BeHindTheGreenDoor

  همانطور که در بالا ذکر شد ، این امر در ابتدا باعث نگرانی کاربران شد که مبادا Bitcoin Cash را پس از چنگال دریافت نکنند ، چیزی که بیشتر صرافی ها از آن استقبال می کنند. بعد از این نگرانی ها کاهش یافت Poloniex به روزرسانی رسمی بیت کوین کش را انجام داد, اعلام کرد که آنها به کاربران Bitcoin Cash اعتبار می دهند.

  در حالی که Bitcoin Cash اعتبار داده می شود ، به نظر می رسد این اضافه شدن “شرایط استفاده” Poloniex به آنها امکان می دهد در صورت انتخاب ، از چنگال های ارز رمزنگاری شده آینده پشتیبانی نکنند..

  سQالات متداول Poloniex

  اگر پس از خواندن هشدار فوق ، هنوز می خواهید بدانید نحوه استفاده از Poloniex, در اینجا چند پاسخ به س questionsالات متداول در مورد مبادله آورده شده است.

  نحوه واریز USD یا سایر ارزهای فیات به Poloniex?

  Poloniex از سپرده ، برداشت و معامله با ارزهای فیات (USD ، EUR ، GBP ، و غیره) پشتیبانی نمی کند. آنها هستند یک ارز رمزنگاری شده فقط مبادله می شود. اگر امیدوارید ارز رمزپایه را با ارز فیات خریداری کنید ، لیست بهترین گزینه ها را بررسی کنید.

  نحوه خرید در Poloniex?

  برای خرید ارز رمزپایه از Poloniex ، باید رمز ارز دیگری داشته باشید که آنها از آن پشتیبانی می کنند.

  با کلیک روی ترازها ارز رمزنگاری شده خود را واریز کنید > سپرده ها & برداشت ها کیف پولی را که می خواهید به آن واریز کنید ، پیدا کرده و ارز رمزنگاری شده خود را به آن آدرس ارسال کنید.

  سپرده در poloniex

  وقتی سپرده خود را به حساب خود وارد کرد ، به صفحه تبادل بروید. در اینجا می توانید انواع ارزهای رمزنگاری شده را با بیت کوین ، اتریوم ، مونرو یا USDT.

  جفتی را که می خواهید معامله کنید در سمت راست صفحه مبادله قرار دهید. سپس می توانید قیمت خرید خود ، مبلغی را که می خواهید خریداری کنید تنظیم کنید و سپس سفارش خرید خود را ثبت کنید. سفارش شما فقط درصورتی پر می شود که سایر کاربران Poloniex بخواهند ارز رمزنگاری شده خود را با قیمتی که شما سفارش داده اید بفروشید

  نحوه خرید در poloniex

  هزینه های Poloniex چیست?

  هزینه های معاملاتی معمولاً زیر 25/0٪ است. اطلاعات بیشتر را می توانید در سایت آنها مشاهده کنید اینجا.

  هیچ هزینه واریزی وجود ندارد ، اگرچه هزینه برداشت بسته به ارز رمزنگاری شده شما متفاوت خواهد بود. این هزینه های برداشت توسط شبکه ارز رمزپایه دریافت می شود نه Poloniex.

  خلاصه بررسی Poloniex

  در زمانی که من از Poloniex استفاده کردم ، شخصاً هرگز با مبادله مشکلی نداشتم. هنوز مسائل گسترده ای که در انجمن ها و دوستان مطرح شده بود ، کافی بود تا بتوانم بودجه خود را برداشت کنم و از سایت های مختلف استفاده کنم.

  اگر به دنبال سایتی کاملاً مشابه Poloniex هستید ، توصیه می کنم به جای آن از Bittrex استفاده کنید. اگر فقط به دنبال یک روش ساده برای خرید اولین ارز رمزنگاری شده خود هستید ، من Coinbase یا گزینه دیگری را از این لیست پیشنهاد می کنم.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me