Robinhood تبادل اطلاعات اصلی

Robinhood (سنتی) به دلیل داشتن رابط کاربری روان و گزینه های معاملاتی بدون هزینه ، محبوبیت زیادی پیدا کرد. اکنون که این پلت فرم شعبه تجارت رمزنگاری را راه اندازی کرده است ، ممکن است از خود بپرسید که آیا باز هم همان تجربه را فراهم می کند؟ بگذارید بفهمیم.

رابط کاربری و برنامه موبایل

هنگامی که با اکثر صرافی ها مقایسه می شود ، رابط کاربری تجاری در Robinhood Crypto کاملاً اساسی است. برای کسانی که تازه وارد ارز رمزنگاری شده اند ، این ممکن است یک نکته مثبت تلقی شود. برای معامله گرانی که می خواهند از رابط های پیشرفته تری (به عنوان مثال شمعدان ، کتاب سفارش در زمان واقعی و غیره) استفاده کنند ، Robinhood بهترین گزینه برای شما نیست. با این حال ، این واقعیت که این صرافی دسترسی به تجارت فیات را فراهم می کند ، آن را به گزینه ای فریبنده تبدیل می کند.

Robinhood Crypto برنامه اختصاصی خاص خود را ندارد. در عوض ، باید برنامه Robinhood معمولی را برای بارگیری کنید iOS یا اندروید. نکته جالب در مورد این برنامه این است که می توانید از آن برای سرمایه گذاری در بازارهای دیگر (به عنوان مثال سهام و ETF) استفاده کنید. برای بسیاری از افراد ، Robinhood گزینه راحت تری نسبت به استفاده از چندین سیستم عامل برای مدیریت سرمایه گذاری های مختلف ، دارایی ها و غیره فراهم می کند.

بررسی برنامه های تلفن همراه در کل کاملاً مثبت است. در Google Play ، Robinhood 4.6 ستاره با 80،595 بررسی دارد. در iTunes ، دارای 4.8 ستاره با بیش از 628200 بررسی است. همچنین در iTunes به عنوان چهاردهمین برنامه محبوب در گروه مالی رتبه بندی شده است.

رابط قیمت BTC در Robinhood Crypto (وب)

Robinhood Crypto دارای یک رابط کاربری ساده است.

گزینه های تجارت و در دسترس بودن

ارزهای رمزپایه موجود در Robinhood عبارتند از:

  • بیت کوین (BTC)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Bitcoin SV (BSV)
  • Dogecoin (DOGE)
  • اتریوم (ETH)
  • Ethereum Classic (ETC)
  • Litecoin (LTC).

در مقایسه با اکثر مبادلات رمزنگاری ، تعداد سکه های موجود کاملاً محدود است. اگرچه Robinhood در حال حاضر برای معامله در بورس در دسترس نیست ، همچنین از داده های بازار در زمان واقعی برای ده رمزنگاری اضافی پشتیبانی می کند. اینها شامل Bitcoin Gold (BTG) ، Dash (DASH) ، Lisk (LSK) ، Monero (XMR) ، NEO (NEO) ، OmiseGO (OMG) ، Qtum (QTUM) ، Ripple (XRP) ، Stellar (XLM) و Zcash ( ZEC) ممکن است که در آینده در برخی از زمان ها این موارد به لیست رمزهای تجاری قابل فروش در Robinhood Crypto اضافه شوند.

یکی از بزرگترین محدودیت های گزینه های معاملاتی فعلی ، فقدان پول ثابت است. هنگام معامله altcoin در صرافی دیگر و سپس انتقال وجه به Robinhood برای واریز به فیات ، این می تواند مانعی برای برخی از معامله گران باشد. اساساً ، اگر می خواهید رمزنگاری را به فیات تبدیل کنید ، باید بدانید که چه مدت طول می کشد تا بودجه به حساب Robinhood Crypto شما برسد و نوسانات بالقوه قیمت در آن دوره زمانی.

Robinhood Crypto از مارس 2019 فقط در ایالات متحده در دسترس است. این شامل 37 ایالت است و واشنگتن دی سی Robinhood شهروندان 13 ایالت باقیمانده را از ثبت نام خارج می کند. اگرچه این امر می تواند برای بسیاری از کاربران دلسرد کننده باشد ، اما توجه به این نکته مهم است که Robinhood برای گسترش در دسترس بودن جغرافیایی خود به طور فعال در تلاش است. واضح است که پیشرفت زیادی در این جبهه حاصل شده است. به عنوان مثال ، هنگام آغاز بورس در سال 2018 ، فقط در پنج ایالت در دسترس بود. می توانید لیستی به روز از ایالات موجود پیدا کنید اینجا.

نقشه در دسترس بودن Robinhood

Robinhood Crypto از مارس 2019 در 37 ایالت و واشنگتن دی سی در دسترس است.

امنیت: آیا رمزگذاری Robinhood بی خطر است?

در مقایسه با سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت ، وجوه ارز رمزنگاری شده به اندازه ایمنی نیستند. به عنوان مثال ، Robinhood سهام تا 500000 دلار را بیمه می کند. در همین حال ، این شرکت وجوه رمزنگاری را بیمه نمی کند. اگر کسی قادر به دسترسی به حساب شما و سرقت وجوه شما باشد ، شما توانایی این را ندارید که به راحتی این وضعیت را به شرکت گزارش دهید و بازپرداخت را دریافت کنید.

مشابه سایر مبادلات متمرکز مانند Coinbase ، با Robinhood ، شما در واقع سکه یا کلید خصوصی خود را ندارید. بسیاری این مسئله را بزرگترین مسئله Robinhood می دانند. علاوه بر این ، شما قادر به انتقال رمزنگاری از حساب خود به یک کیف پول خارج از Robinhood بدون مراحل تأیید بیشتر نیستید.

به طور کلی ، Robinhood هرگز در هیچ یک از خدمات خود دچار هک گسترده نشده است. هنوز هم کاربران هک گزارش کرده اند حساب های منفرد در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی اگر تصمیم دارید از Robinhood Crypto استفاده کنید ، چند روش مختلف وجود دارد که می توانید امنیت حساب خود را افزایش دهید. به عنوان مثال ، در برنامه تلفن همراه ، می توانید Touch ID یا Face ID را فعال کنید. همچنین می توانید یک کد پین سفارشی اضافه کنید یا احراز هویت دو عاملی را روشن کنید.

هزینه های Robinhood ، محدودیت های معاملاتی ، تأیید زمان انتظار

از مارس 2019 ، Robinhood Crypto (مانند سایر گزینه های معاملاتی با Robinhood) ادعا می کند که هزینه ها ، کمیسیون ها یا هزینه های پنهانی صفر دارد. با این حال ، “توافق نامه کاربر رمزنگاری Robinhood” در 19 صفحه ظاهراً با این گفته مغایرت دارد. بخشی وجود دارد با عنوان “تخفیف و هزینه های دریافتی” که به گفته برخی می تواند به عنوان راهی برای مبادله هزینه ها در قیمت معاملات از بورس تعبیر شود. به عنوان مثال ، صرافی می تواند قیمت های بالاتر از متوسط ​​بازار را برای سکه های خاص ارائه دهد. حتی ممکن است اینطور نباشد ، احتمالاً ایده خوبی است که قبل از معامله نقاط قیمت را در زمان واقعی با سایر صرافی ها مقایسه کنید.

Robinhood واریز و برداشت را به 50000 دلار روزانه محدود می کند. همچنین برای برداشت وجه از حساب شما شرایط انتظار دارد. این مربوط به وجوهی است که شما به حساب خود منتقل می کنید و همچنین وجوهی که در صرافی Robinhood Crypto تجارت می کنید.

اگر اسناد اضافی برای تکمیل تأیید حساب مورد نیاز باشد ، تأیید می تواند چند روز طول بکشد (یا بیشتر). هنگامی که Robinhood Crypto تأیید صحت شما را تأیید کرد ، می توانید حساب بانکی خود را برای واریز فوری تا 1000 دلار پیوند دهید. به طور معمول چهار تا پنج روز طول می کشد تا سپرده با یک حساب بانکی ایالات متحده تسویه شود.

تجربه خدمات مشتری

چندین گزینه برای تماس با تیم پشتیبانی مشتری Robinhood وجود دارد. به عنوان مثال ، آنها یک اختصاص داده شده دارند حساب توییتر برای سوالات مشتری. همچنین می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید: [ایمیل محافظت شده] عمده شکایت مشترک ترین نظرات منفی این است که کاربران پاسخ های “کپی ، چسباندن” را دریافت می کنند که لزوماً نگرانی های مشتری را برطرف نمی کنند.

حتی با وجود این مورد ، به نظر می رسد بررسی های پشتیبانی مشتری اکثراً مثبت است. هنوز هم ، بیشتر بررسی های مشتریان تا به امروز در مورد سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت اعمال می شود و فقط مربوط به تجارت رمزنگاری نیست. این قابل درک است ، به خصوص با توجه به اینکه ارز رمزپایه هر دو بخش جدیدتر و محدودتر از لحاظ جغرافیایی در مدل کسب و کار Robinhood است.

نتیجه

از نظر گزینه های معاملاتی ، Robinhood هنوز راه های طولانی را در پیش دارد تا بتواند رقیب اصلی در میان مبادلات رمزنگاری شود. این واقعیت که این یک روش آسان را برای بسیاری از ایالات متحده در تجارت با استفاده از فیات پشتیبانی می کند ، به این معنی است که احتمالاً در صورت وجود همچنان به سمت جذب کشش خواهد رفت. هزینه های صفر ، پایگاه کاربری تاسیس شده برای سایر خدمات Robinhood و حرکت قبل از راه اندازی 2018 همه به افزایش تعداد کاربران بالقوه برای این تبادل کمک می کند. با این حال ، برخی از موضوعات مانند مالکیت صندوق و محدودیت در دسترس جغرافیایی احتمالاً باید در دراز مدت مورد توجه قرار گیرند.