ShapeShift یک سیستم عامل مبادله ارز رمزنگاری شده است که از سال 2015 شروع به کار کرده است. هدف آن ایجاد تغییر سریع بین دارایی های دیجیتال و ساده است.

این صرافی مناسب کاربران عادی ارزهای رمزنگاری شده است که نیاز به انتقال پول بین بیت کوین ، اتریوم و سایر آلت کوین ها دارند. در حالی که استفاده از این سرویس آسان است ، خریداران برای اولین بار قادر به استفاده از ShapeShift با ارز فیات نیستند. این به سادگی راهی برای جابجایی وجوه بین ارزهای رمزنگاری شده مختلف است. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید برای خرید مقداری Litecoin از بیت کوین استفاده کنید ، بنابراین می توانید از ShapeShift بازدید کرده و این دو را به صورت یکپارچه مبادله کنید.

(اگر به دنبال راهی برای خرید ارزهای رمزپایه با استفاده از ارز فیات هستید ، این لیست صرافی ها را بررسی کنید)

ShapeShift Review: اطلاعات اصلی

ShapeShift بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری یا حتی ارائه ایمیل ، یک سرویس بسیار مناسب را ارائه می دهد. اگر می خواهید رمزنگاری خود را سریع و ناشناس مبادله کنید ، این واقعا مفید است. هنوز هم برخی از مشکلات مربوط به گزارشات مربوط به مشتریان ناراضی که یا ضرر کرده اند و یا هزینه های بالایی به طور غیرمنتظره از آنها گرفته شده است ، با این شرکت روبرو است.

نمای کلی ShapeShift

ShapeShift می خواهد به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم بلاکچین وجود داشته باشد که به افراد و برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا به طور یکپارچه بین ارزهای رمزپایه مختلف حرکت کنند. اگر شما یک سرمایه گذار هستید که می خواهید سبد خرید altcoins خود را گسترده کنید ، این یک روش سریع و بدون دردسر برای خرید تقریبا هر altcoin از Litecoin به Zcash است..

ارز Shapeshift

اگر می خواهید در ICO آینده شرکت کنید اما به جای بیت کوین به Ether نیاز دارید ، می توانید از ShapeShift برای تغییر وجوه خود استفاده کنید. یا شاید می خواهید بیت کوین خود را به ارز متفاوتی مانند Litecoin تقسیم کنید?

ShapeShift یک شرکت مستقر در سوئیس است که خدمات تبادل را برای کاربران در سراسر جهان ارائه می دهد. آنها از ارزهای فیات استفاده نمی کنند ، به این معنی که در کشورهای خاص به بانک یا سپرده نیاز ندارند ، این به کاربران امکان می دهد مبادلات خود را بدون در نظر گرفتن مرزها و مکان انجام دهند..

اگر با ارز رمزنگاری شده معامله می کنید ، خوب می توانید کار کنید. این سرویس یکی از گزینه های ناشناس است که نیازی به ایجاد حساب ، تأیید شدن یا حتی گذاشتن آدرس ایمیل نیست.

Shapeshift Transact

ShapeShift همچنین API خود را ارائه می دهد تا به کاربران امکان ایجاد نرم افزارهای سفارشی برای دسترسی و استفاده از تبادلات خود را بدهد.

افکار عمومی

به نظر می رسد افکار مختلفی از کاربران واقعی ShapeShift وجود دارد. مانند هر شرکتی که وجوه شما را در اختیار دارد ، اعتماد خصوصاً با مبالغ زیاد بسیار مهم است. شما نیازی به حساب یا ورود به سیستم ندارید که این کار را سریع و آسان می کند. همچنین می تواند احساس کند که قبل از واریز پول برای ایجاد اعتماد با ShapeShift تعامل کمی دارید. این امر اعتماد به افکار عمومی مثبت دیگر را بسیار مهم می کند.

مثبت: همانطور که در بالا ذکر شد ، شما می توانید تقریباً بلافاصله یک عصای جادویی تکان دهید و بیت کوین خود را به Litecoin برگردانید ، به هر دلیلی که لازم باشد برای انجام این کار مفید باشید. اگر در حال تبادل روش صحیح هستید ، هزینه ها می توانند بسیار کم باشند. بسیاری از بررسی های 5 ستاره وجود دارد که بیان می کند چگونه خدمات ساده و موثر است.

منفی: محکومیت تبادل ShapeShift در وب پر شده است. با یک جستجوی ساده در Google شما از تجربه برخی از کاربران کمی وحشت زده خواهید شد. بسیاری ادعا می کنند که وجوه خود را به طور کامل از دست داده اند یا با نرخ پنهان ارز گول زده اند. متأسفانه ، کاربران گزارش می کنند که سکه پس از معاملات ناموفق با پاسخ کم یا بدون پاسخ ShapeShift ناپدید می شود.

برای همه پیشنهادات ساده ShapeShift ، خواندن بسیاری از تجربیات بد کاملاً دلهره آور است.

آیا ShapeShift بی خطر است?

اگرچه بسیاری از افراد از ShapeShift استفاده کرده اند ، اما عدم امنیت ممکن است نگرانی های زیادی ایجاد کند. در سمت کاربر ، هیچ امنیتی برای ایجاد مزاحمت وجود ندارد ، گذرواژه یا تأیید صحت وجود ندارد.

گرچه پاداش امنیتی نداشتن حساب و کیف پول داغ در بورس حمله به هکرها وجود دارد ، اما به نظر می رسد که در مورد اینکه وجوه یکبار در ShapeShift واریز می شود ، خصوصاً در هنگام معامله ناموفق ، سردرگمی زیادی وجود دارد..

پس از واریز ShapeShift وجوه شما را از طریق صرافی کنترل می کند و باید به پروتکل امنیتی آنها اعتماد کنید. این به عنوان یک مبادله “سریع” به معنای ذخیره سازی آفلاین نیست ، فقط کیف پول داغ است.

در سال 2016 هک معروف ShapeShift نیز وجود داشت که در طی مدت دو هفته وجوهی بالغ بر 200 هزار دلار شلاق خوردند. همانطور که انتظار داشتید وب سایت آفلاین شود و امنیت دوباره ساخته شود ، در حالی که امیدوارم این بدان معنی باشد که آنها از اشتباهات خود درس گرفته اند و امنیت را اولویت اصلی خود قرار داده اند ، اما هنوز هم نادیده گرفتن واقعیت ها دشوار است.

به نظر می رسد مدیر عامل شرکت اریک وورهیس سعی در ارائه صادقانه دارد توضیح آنچه اتفاق افتاده است. حمله به یک کارمند ناشناس انجام شد که به شرکت خیانت کرد و قصد تخلیه کیف پول بیت کوین را داشت. این خسارات نسبتاً قابل توجه بود ، اگرچه ShapeShift معتقد است که هیچ بودجه مشتری هرگز لمس نشده است.

هزینه های معاملات ShapeShift

این شرکت در مورد هزینه های شارژ خود کاملاً پیش قدم است که بسته به اینکه ارز موردنظر را خریداری می کنید متفاوت است. حتماً نرخ پرداختی شما برای ارزهای انتخاب شده را بررسی کنید زیرا بسته به هزینه ماینر برای هر بلاکچین متفاوت است..

در اینجا یک چگونگی به نظر رسیدن برخی از هزینه ها است:

BCH هزینه Bitcoin Cash Miner: 0.0002 BCH
BTC هزینه Bitcoin Miner: 0.0025 BTC
DOGE هزینه Dogecoin Miner: 2.0 DOGE
ETH هزینه مینگر اتر: 0.001 ETH
و غیره هزینه ماینر کلاسیک اتر: 0.01 ETC
LTC هزینه Mineco Litecoin: 0.001 LTC
XMR هزینه ماینر مونرو: 0.02 XMR
XRP هزینه ماینر موج دار: 0.5 XRP
ZEC هزینه Zcash Miner: 0.0001 ZEC

برای دیدن تجزیه کامل هزینه های معاملاتی آنها, اینو ببین.

همانند ارز فیات ، توجه به نرخ ارز ارائه شده از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا احتمالاً صرافی در اینجا حاشیه خواهد داشت. البته ، هزینه ای برای واریز و برداشت وجود ندارد ، اگر خدمات بدون دردسر اجرا شود ، باید احساس کنید که به راحتی ارز رمزنگاری شده را از یک کیف پول به کیف پول دیگر ارسال می کنید.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری مانند بسیاری از صرافی ها می تواند یک کیف مخلوط در ShapeShift باشد. وقتی همه چیز خوب پیش می رود ، بررسی های درخشان وجود دارد و نقاله ها خیلی سریع مرتب می شوند. از طرف دیگر ، وقتی همه چیز خوب پیش نرود ، گرفتن جواب از شرکت بسیار دشوار به نظر می رسد. این می تواند بسیار خشمگین باشد ، به ویژه هنگامی که می خواهید پول خود را پیدا کنید!

صفحه تماس در وب سایت چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی می گذارد ، بدون آدرس و شماره تلفن برای پایین انداختن ShapeShift.

ارسال درخواست

اگر در منطقه پشتیبانی وب سایت خود گشت بزنید ، در این صورت همچنان بدون پاسخ به برخی س questionsالات ساده نیز باقی خواهید ماند.

افکار نهایی – خلاصه بررسی ارز ShapeShift

ShapeShift به نظر می رسد راهی یکپارچه برای انتقال بین تقریباً هر ارز رمزپایه شده به شما ارائه می دهد. و در رویارویی با آن ، هنگامی که خود را در ارز اشتباه می یابید می تواند سریع و کارآمد باشد اما هنوز هم ناامیدی زیادی برای کاربر وجود دارد.

پشتیبانی بیش از 50 آلت کوین برای کسانی که می خواهند واقعاً سبد دیجیتال خود را به راحتی گسترش دهند بسیار جذاب است. نیازی به ادغام هرگونه بانکداری محلی نیست زیرا همه چیز مبتنی بر رمزنگاری است و شما را کاملاً در بلاک چین های غیرمتمرکز نگه می دارد.

هنگام استفاده از سرویس ، ناشناس ماندن حفظ می شود که در صورت عدم وجود هیچ خطایی ، خوب است.

(مشاهده لیست کامل مبادلات ارز رمزنگاری شده)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me