نقد و بررسی کیف پول Trezor

TREZOR در آگوست 2014 توسط SatoshiLabs راه اندازی شد و اولین سخت افزار کیف پول بیت کوین در جهان است. این مجموعه ترکیبی از ذخیره سازی خنک کننده آفلاین و همچنین امکان صرف رمزها با سهولت مشابه کیف پول گرم را ارائه می دهد..

یکی از بارزترین ویژگی های کیف پول TREZOR شاید ظاهر آن باشد. این دستگاه کوچکی به اندازه کلید اتومبیل است که قادر است از طریق کابل USB به رایانه شما متصل شود. همچنین می تواند با خیال راحت در رایانه ای که به بدافزار آلوده است استفاده شود.

TREZOR در حال حاضر از Bitcoin ، Ethereum (+ تمام نشانه های ERC-20) ، Ethereum Classic ، ZCash ، Litecoin ، Dash و Bitcoin Testnet پشتیبانی می کند..

این بررسی TREZOR به شما کمک می کند بفهمید TREZOR برای نیازهای امنیتی رمز ارزهای شما مناسب است یا خیر.

دادگاه افکار عمومی

وقتی صحبت از کیف پول سخت افزاری بیت کوین می شود ، TREZOR اغلب مورد علاقه مردم است. اکثریت قریب به اتفاق بررسی های آنلاین Trezor در حدود امتیاز 4.5 / 5 قرار دارند. از آنچه جمع کردیم ، TREZOR:

  1. دقیقاً همانطور که قرار است کار کند. تعداد کمی از افراد از توانایی TREZOR در محافظت از بیت کوین خود و نگهداری آن بدون مشکل شکایت دارند.
  2. تنظیم کیف پول ممکن است کمی پیچیده باشد. در چندین بررسی اشاره شد که راه اندازی کیف پول در ابتدا کمی مشکل ساز و گیج کننده بود.
  3. عدم وجود طیف گسترده تری از سکه های alt برخی کاربران را کمی ناامید می کند. کیف پول TREZOR در حال حاضر فقط از Bitcoin ، Ethereum (+ تمام نشانه های ERC-20) ، Ethereum Classic ، ZCash ، Litecoin ، Dash و Bitcoin Testnet پشتیبانی می کند..
  4. کیف پول فیزیکی واقعی کمی ارزان قیمت ساخته شده و از پلاستیک مرغوب ساخته نشده است. بعضی از مشتریان از اینکه TREZOR احساس ارزان ساخت ساخته است ناامید شدند.

به طور کلی ، ارزش دارد که هر مرور آنلاین را با یک نمک انجام دهید. تا زمانی که عملکرد اصلی کیف پول مانند یک جذابیت عمل کند ، همه موارد دیگر فقط یک کاهش جزئی است.

رابط کاربر

رابط کاربری کیف پول TREZOR پیدا شده است در کیف پول .trezor.io و از طریق Google Chrome یا از طریق چیزی به نام TREZOR Bridge قابل دسترسی است.

کیف پول TREZOR ساخته شده است تا به طور یکپارچه با دستگاه TREZOR شما متصل شود و به کاربران در کنترل سکه های خود ، مدیریت موجودی ها و شروع انتقال کمک کند..

از طریق کیف پول TREZOR شما می توانید برای دریافت پرداخت و ارسال پرداخت ، آدرس دلخواه عمومی ایجاد کنید (برای این کار باید کد پین خود را قبل از ارسال وارد کنید).

همچنین برای امنیت بیشتر سکه های خود این گزینه را دارید که یک ویژگی عبارت عبور را تنظیم کنید. این علاوه بر کلید دانه شماست. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که اگر عبارت عبور خود را فراموش کرده باشید ، طبق سایت TREZOR کیف پول شما “برای همیشه گم شده است” و “هیچ راهی برای بازیابی وجوه شما نیست”.

به طور کلی ، درک رابط کاربری TREZOR به اندازه کافی ساده است اما عناصر اضافی قابل توجهی را برای امنیت بسیاری از کیف پول های دیگر فراهم می کند. با این حال ، قبل از شروع ، مهم است که خودتان را با همه چیزهای موجود در کیف پول TREZOR آشنا کنید تا اشتباهاتی نکنید که منجر به گم شدن سکه شود.

امنیت

مهمترین ویژگی هر کیف پول امنیت آن است. TREZOR به همین دلیل اغلب به عنوان یکی از بهترین کیف پول های بیت کوین شناخته می شود – این کار باعث می شود سکه های کاربران خود را ایمن نگه دارد.

از آنجا که سکه های شما آفلاین هستند ، هک کردن آنها بدون دسترسی به دستگاه فیزیکی تقریباً غیرممکن است.

معمولاً بین امنیت و راحتی یک معامله وجود دارد و TREZOR تلاش می کند تا بهترین ها را از هر دو جهان ارائه دهد.

وقتی می خواهید سکه های خود را ایمن و آفلاین نگه دارید ، کافی است آنها را روی کیف پول TREZOR قرار دهید و کیف پول را در جایی امن قرار دهید.

نکته قابل ذکر این است که SatoshiLabs یک شرکت آمریکایی نیست و در جمهوری چک واقع شده است. این دلیل نگرانی نیست که یک تن نوآوری ارز رمزنگاری شده از سراسر جهان وجود دارد ، اما هنوز هم یک مکان مورد علاقه است.

بدون در نظر گرفتن, حتی اگر SatoshiLabs بد عمل کند و سعی کند سکه های همه را بگیرد, هیچ کس نمی تواند سکه ها را در TREZOR آفلاین لمس کند. علاوه بر این ، همه کد ها منبع باز هستند ، بنابراین همه می توانند ببینند شرکت در چه وضعیتی قرار دارد.

دسترسی

اگر می خواهید سکه های خود را معامله کنید ، می توانید از اتصال USB محدود TREZOR برای اتصال به رایانه خود استفاده کنید.

این اتصال USB محدود به همان روشی است که ماوس کامپیوتر متصل می شود (ماوس به کامپیوتر می گوید که در کجا قرار دارد و مکان نما را حرکت می دهد ، اما رایانه نمی تواند ماوس را حرکت دهد).

این بدان معنی است که TREZOR قادر است با کامپیوترهایی که احتمالاً می توانند به بدافزار آلوده شوند تعامل کند بدون اینکه سکه های موجود در TREZOR را در معرض خطر قرار دهد..

برای دسترسی به سکه های خود ، این کار را با اتصال TREZOR به کامپیوتر انجام داده و رابط کیف پول TREZOR را در https://wallet.trezor.io. از اینجا می توانید مانده های خود را ببینید ، برای پرداخت آدرس تولید کنید و پرداخت ها را ارسال کنید.

افکار نهایی

به طور کلی ، کیف پول TREZOR عزیزم در دنیای سخت افزار ارز رمزنگاری شده است. مدت زمان طولانی این شرکت برای پاسخگویی به درخواست های مصرف کننده و بهینه سازی محصول آنها برای امنیت بوده است.

قیمت در حدود 100 دلار است ، که بالاتر از گزینه های غیر سخت افزاری است ، اما سطح بالای امنیت ، رابط کاربری آسان و قابلیت دسترسی ، و تیم پشتیبان محصول (به نظر من فروتنانه) ارزش آن را دارند. ناگفته نماند که راهی که 100 دلار شما می تواند به منظور محافظت از تعادل نمونه کارها شما طی کند ، وجود دارد.

آیا TREZOR فانتزی شما را قلقلک می دهد؟ بررسی های ما درباره بهترین کیف پول بیت کوین و بهترین کیف پول Ethereum را بررسی کنید تا ببینید چگونه در برابر رقابت قرار می گیرد.