شما به دنبال آن هستید ، اما مطمئن نیستید به کی اعتماد کنید. مکان های ظاهراً بی پایان برای خرید بیت کوین با ارز فیات سخت کوش شما وجود دارد. از کجا می دانید کدام شرکت ایمن ، مطمئن و معتبر است?

خانه xapo

خوب ، Xapo یکی از معتبرترین شرکتهای دنیای بیت کوین است. به تازگی ، آنها 40 میلیون دلار سرمایه از انواع سرمایه گذاران جذب کرده اند که به نمایش در آوردن حقانیت آنها کمک می کند.

Xapo همچنین یک کارت بدهی بیت کوین ارائه می دهد که با کیف پول بیت کوین شما مرتبط است و به شما امکان می دهد بیت کوین را راحت تر از بسیاری از سرویس های دیگر هزینه کنید..

در این بررسی Xapo ، ما در شرکت آنها غواصی خواهیم کرد و اعتبار آنها را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم آیا آنها ارزش تبلیغات گسترده را دارند یا بهتر است با یک صرافی دیگر بهتر شوید.

اطلاعات کلیدی Xapo

Xapo زندگی خود را در پالو آلتو ، کالیفرنیا در سال 2014 آغاز کرد. چندی نگذشت که به سرعت رشد کرد و تیم به دلیل ثبات تنظیم مقررات و بی طرفی بین المللی دوباره به سوئیس منتقل شد. در حال حاضر ، Xapo در هنگ کنگ گنجانده شده است و با دفاتر در هنگ کنگ و پالو آلتو ، کالیفرنیا در سراسر جهان فعالیت می کند..

مدیر عامل Xapo Wences Casares است ، که یک کارآفرین بین المللی با بیش از 20 سال ساخت و فروش مشاغل فناوری است. او اولین ISP آرژانتین را در 20 سالگی تأسیس کرد. وی سپس پاتاگون ، یک شرکت کارگزاری آنلاین را تاسیس کرد که آن را به قیمت 750 میلیون دلار فروخت. اساساً ، این شخص در بیشتر عمر خود در حال ایجاد و فروش شرکت ها بوده است.

رئیس Xapo تد راجرز است ، که بیش از پانزده سال تجربه در تجارت و امور مالی را به Xapo می آورد. مدیر ارشد شرکت Xapo ، فدریکو مورون ، زندگی خود را بر روی فناوری در تمام زندگی متمرکز کرده است. او به عنوان CTO پاتاگون کار می کرد.

این چه معنایی برای شما دارد؟ Xapo توسط تاجران و کارآفرینان قانونی اداره می شود. آنها سابقه طولانی در ساخت شرکتهایی دارند که موفق هستند. علاوه بر این ، تمام شهرت آنها با Xapo مطابقت دارد. آنها خود را در دسترس نظارت عمومی قرار داده اند. در دنیایی که بسیاری از شرکت ها و صرافی ها اطلاعات عمومی کمی در مورد تیم ها در اختیار دارند ، این نکته قابل ذکر است.

نحوه استفاده از Xapo برای خرید بیت کوین

xapo ثبت نام کنید

روند کار با تکمیل فرم ثبت نام فوق آغاز می شود. سپس به چند سوال در مورد خود پاسخ خواهید داد (همچنین باید AdBlock را غیرفعال کنید). برای استفاده از Xapo باید بالای 18 سال داشته باشید. مطمئناً یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می شود.

xapo تأیید کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، قبل از انجام هر کاری با کیف پول خود ، باید شماره تلفن را تأیید کنید. پس از ارائه شماره تلفن ، می توانید برای فعال کردن 2FA در بخش “تنظیمات امنیتی” کادر را علامت بزنید.

اکنون ، قبل از اینکه بخواهید بیت کوین را با حساب جدید خود خریداری کنید ، باید گواهینامه رانندگی و اثبات اقامت را بارگذاری کنید. اگر اطلاعات اسناد شما اضافه نشود ، از شما رد می شود.

پس از تأیید ، می توانید Bitcoin را با استفاده از رابط کاربری آسان آنها با ارز FIAT خریداری کنید.

آیا Xapo امن است?

وقتی صحبت از ایمنی یک سرویس مبتنی بر بیت کوین می شود ، سه فاکتور وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد: مشروعیت شرکت ، ذخیره وجوه و امنیت حساب شخصی:

مشروعیت شرکت. Xapo شهرت بسیار خوبی در دنیای بیت کوین دارد. آنها در هنگ کنگ گنجانده شده اند و در سراسر جهان دفاتر دارند. در حالی که برخی شکایات از Bittrust در مورد پشتیبانی مشتری آنها وجود دارد ، به نظر می رسد که آنها یک شرکت قانونی هستند.

حفظ وجوه. Xapo ادعا می کند ، “راحتی کیف پول بیت کوین روزمره را با امنیت یک طاق سردخانه عمیق ترکیب کنید.” دقیقا چه معنی میدهد؟ بیایید برویم به س Xالات متداول Xapo برای پاسخ:

“سردخانه عمیق نوعی سردخانه است که در آن نه تنها بیت کوین به صورت آفلاین ذخیره می شود ، بلکه سیستمی که بیت کوین را نگه می دارد هرگز آنلاین نبوده و به هر نوع شبکه متصل نبوده است. کلیدهای خصوصی مرتبط با آن سیستم در سیستم های آفلاین تولید می شوند و روند امضای معاملات نیز در سیستم های آفلاین انجام می شود. سیستم های مورد استفاده در این نوع ذخیره سازی هرگز اینترنت را لمس نمی کنند. آنها به صورت آفلاین ایجاد می شوند ، به صورت آفلاین ذخیره می شوند و هنگام امضای معاملات آفلاین هستند. “

اگر هضم آن بیش از حد بود ، در اصل به این معنی است که بیت کوین شما به دلیل اینکه هرگز آنلاین نیست ، بسیار ایمن است.

امنیت حساب شخصی. هنگام ایجاد حساب Xapo خود ، یک پین و رمز عبور ایجاد می کنید. این به ایمن نگه داشتن حساب شما کمک می کند. همچنین می توانید برای محافظت از حساب خود 2FA (احراز هویت دو عاملی) را فعال کنید.

Xapo امنیت را بیش از هر چیز در اولویت قرار می دهد ، به این معنی که اطلاعات شخصی ، بیت کوین و ارز فیات شما احتمالاً در نزد آنها ایمن است. این واقعیت که کسی برای تبدیل شدن به مشتری مجوز رانندگی و مدرک اقامت را بارگذاری می کند ، به من به عنوان یک شرکت اعتماد بیشتری می کند.

پشتیبانی مشتری Xapo

Xapo تلاش می کند تا از طریق ایمیل ، توییتر و فیس بوک پشتیبانی عالی از مشتری ارائه دهد:

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

توییتر: https://twitter.com/xapo

فیس بوک: https://www.facebook.com/xapoapp

با این حال ، لازم به ذکر است که پشتیبانی ضعیف مشتری بزرگترین شکایت از Xapo هنگام جستجوی بررسی های Xapo است. افرادی که طیف وسیعی از مشکلات را دارند در گرفتن کمک مناسب از Xapo مشکل دارند.

با این اوصاف ، این یافته ای رایج برای تقریباً هر صرافی ارز رمزنگاری شده است. این به احتمال زیاد به دلیل یک صنعت در حال رشد سریع است ، همراه با “صدای خشمگین بلندترین”.

کشورهای پشتیبانی شده

Xapo در سطح جهان فعالیت می کند. تیم Xapo برای حمایت از تعداد گسترده ای از کشورها و ارزهای FIAT ، از بوتان Ngultrums (BTN) تا زامبیا – زامبیا کواچا (ZMK) ، سخت تلاش کرده است. این بدان معناست که Xapo از همه ارزهای فیات کمتر محبوب گرفته تا ارزهای معروف مانند USD ، EUR ، GBP ، JPY ، RUB و CNY پشتیبانی می کند..

محدودیت های خرید و فروش

Xapo هیچ اطلاعات عمومی در مورد محدودیت خرید در دسترس ندارد. قبل از خرید مطمئن شوید که حساب شما کاملاً تأیید شده است. Xapo با پرداخت هزینه پردازش اضافی بر اساس روش پرداخت شما ، هزینه پردازش 1٪ را برای کلیه سفارشات خرید دریافت می کند.

در حال حاضر ، Xapo به شما اجازه فروش بیت کوین را نمی دهد. درعوض ، آنها پیشنهاد می كنند كه از Xapo Debit Card خود برای خرج كردن بیت کوین خود استفاده كنید ، نه اینكه آن را مستقیماً با ارز FIAT بفروشید.

ارسال بیت کوین از کیف پول Xapo شما

می توانید بیت کوین خریداری شده از Xapo را به هر کیف پول بیت کوین ارسال کنید. این کار از در حساب Xapo خود قرار دهید. با این وجود ، ارسال Bitcoin از Xapo به کیف پول شما هزینه هایی در بر دارد. به جای خراب کردن ساختار هزینه های در حال تغییر آنها ، قبول کنید تجزیه هزینه آنها به طور مستقیم.

حداقل مبلغی که می توانید از Xapo ارسال کنید 55 بیت است که با عنوان 0.000055 BTC نیز شناخته می شود.

دریافت بیت کوین به کیف پول Xapo شما

برای دریافت بیت کوین به کیف پول Xapo خود از یک منبع خارجی ، آدرس کیف پول خود را از طریق حساب Xapo خود دریافت کنید. سپس ، از این آدرس Xapo به عنوان آدرس “ارسال به” در کیف پول خارجی خود استفاده کنید. اگر این موضوع گیج کننده است ، این راهنمای ارسال و دریافت بیت کوین را بررسی کنید.

Xapo برای دریافت مقادیر کمی بیت کوین هزینه ای را دریافت می کند ، بنابراین صفحه هزینه آنها را بررسی کنید قبل از ارسال برای اطمینان از اینکه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود.

خلاصه بررسی Xapo

Xapo یک شرکت معتبر است که امنیت را در اولویت خود دارد. اگر این برای شما مهم است (نکته: باید باشد), پس Xapo کاملاً ارزش وقت شما را دارد.

بیشتر شکایات موجود در Bittrust و سایر سایت های بررسی Xapo مربوط به خدمات مشتری آنها است که هر درخواستی را تأیید نمی کنند و دیر پاسخ می دهند. با این حال ، از نظر این داور ، این لزوما چیز بدی نیست. این بدان معناست که آنها به امنیت کلی تجارت خود نسبت به خم شدن عقب برای هر مشتری اهمیت می دهند.

کارت بدهی Xapo Bitcoin یک ویژگی منحصر به فرد است که در بسیاری از صرافی ها و کیف پول های دیگر در دسترس نیست. در حالی که برای دستیابی به کارت هزینه (20 دلار آمریکا) هزینه وجود دارد ، این یک روش جالب برای وارد کردن بیت کوین به دنیای واقعی است.

به طور کلی ، Xapo ارزش وقت شما را دارد ، به خصوص اگر برای امنیت ارزش قائل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me