بررسی xCoins: آیا واقعاً می توانید با PayPal بیت کوین بخرید؟

x سکه صرافی بیت کوین معمولی شما نیست. این صرافی متمرکز بر اتصال وام دهندگان به خریداران است. درست است, وام دهندگان.

وام دهندگان حساب خود را با بیت کوین تأمین می کنند ، سپس نرخ بهره خود را انتخاب می کنند. در انتهای دیگر معامله ، خریداران آرایه ای از وام ها را انتخاب می کنند ، وام مورد نظر را با اصطلاحاتی که دوست دارند انتخاب می کنند (در غیر این صورت ، می توان آنها را با وام تطبیق داد) و سپس با روش پرداخت ترجیحی خود پرداخت می کنند (کارت اعتباری ، پی پال) یا انتقال ACH).

آنها روند استفاده از پول به عنوان وثیقه را وام تضمینی می نامند. با توجه به سQالات متداول آنها ، شما می توانید وام بیت کوین را با بیت کوین در هر مرحله در آینده پس دهید ، سپس پول خود را منهای هزینه کمتری دریافت کنید.

هرکسی که به xCoins علاقه مند باشد ممکن است از خودش چند سوال بپرسد. سوزش آورترین سوالی که ما دریافت کرده ایم این است که آیا سایت در واقع یک روش قانونی برای خرید و فروش بیت کوین است یا خیر.

جواب: xCoins برای خرید و فروش بیت کوین از یک سرویس عالی برخوردار نیست ، اما کار را به پایان می رساند.

xCoins اطلاعات اصلی

صفحه اصلی xcoins

در کمال تعجب اطلاعات کمی در مورد شرکت در سایت موجود است. آنها صفحه “درباره” ندارند و همچنین هیچ اطلاعات عمومی در مورد آنها وجود ندارد. خوشبختانه ، آنها آدرس قانونی را در وب سایت خود ذکر کرده اند. با این حال ، آنها شماره تلفن ندارند.

اگرچه پیچیده نیست ، اما xCoins را برای مبتدیان کامل دنیای بیت کوین پیشنهاد نمی کنم. برای خرید بیت کوین خود از CoinBase استفاده کنید.

نظر عمومی xCoins

xCoins بهترین شهرت را در جامعه بیت کوین ندارد. در طول یک سال گذشته که آنها مشغول به کار بوده اند ، آنها سهم قابل توجهی از شکایات خود را دریافت کرده اند. بخاطر داشته باشید که تقریباً در هر سایت مبادله ای معمولاً تعداد قابل توجهی از بررسی های منفی وجود دارد ، اما هر بازبینی معمولاً بازتاب دهنده کل سیستم عامل یا سرویس است.

تقریباً هر شکایتی در مورد xCoins از طرف وام کسب و کار آنهاست. شکایات رایج موجود در Bittrust و تالارهای گفتمان BitcoinTalk عبارتند از:

 • حساب پی پال به حالت تعلیق درآمد. رایج ترین شکایت وام دهندگان این است که حساب PayPal آنها به دلیل فعالیت های احتمالی کلاهبرداری به مدت 180 روز مسدود شد. مشاهده می کنید ، وام دهندگان از طریق PayPal پرداخت می شوند ، صرف نظر از روش پرداختی که خریداران انتخاب کرده اند. اگر حجم بالایی از وام ها را پرداخت می کنید ، این منجر به هجوم فعالیت در حساب شما می شود. پی پال این را می بیند و مشکوک به کلاهبرداری است.

  این شکایت به اندازه کافی رایج است که بسیاری را از استفاده از این سرویس به عنوان وام دهنده منصرف می کند. تا آنجا که من یافتم xCoins بدون ذکر آن از بین رفته است و احتمالاً راه حلی برای آن وجود ندارد. این یک نقص اساسی در سیستم عامل xCoins است که تیم xCoins باید در آینده نزدیک از آن بازدید کند.

 • هیچ پاسخی از خدمات مشتری ارائه نمی شود. وقتی سرویس برای اولین بار افتتاح شد ، xCoins به شدت کمبود نیرو داشت. آنها مبلغ مناسبی از تبلیغات را دریافت کردند ، که طبیعتاً باعث رونق تجارت شد. وقتی مردم با مشکلی روبرو شدند ، با پشتیبانی مشتری تماس گرفتند. برخی هیچ پاسخی دریافت نکردند ، بنابراین برای تخلیه ناامیدی خود به سمت Bittrust و BitcoinTalk حرکت کردند.

  با همه حساب ها ، این مشکل با استخدام نمایندگان خدمات مشتری بیشتر حل شده است. همچنین پاسخ هایی از طرف کارمندان xCoins در سایت های بررسی و انجمن ها وجود دارد که نشان می دهد آنها سعی کرده اند مشکل را برطرف کنند.

 • برداشت وجه امکان پذیر نیست. اگرچه رایج ترین شکایت نیست ، برخی از خریداران شکایت دارند که نمی توانند بیت کوین خود را پس بگیرند. خوشبختانه ، این شکایات توسط کارکنان xCoins رسیدگی و رفع شد.

xCoins برای ایجاد یک شهرت ستاره ای در جامعه بیت کوین یک راه طولانی در پیش دارد. اگر حتی چنین چیزی ممکن است ، آنها باید راهی برای جلوگیری از مسدود کردن حساب های PayPal پیدا کنند. علاوه بر این ، آنها باید روی خدمات مشتری تمرکز کنند.

فرآیند xCoins چیست؟?

فرآیند xcoins

xCoins دو طرف دارد: خرید و وام. هر دو طرف روند خاص خود را دارند.

روند خرید:

 1. یک حساب کاربری تنظیم کنید.
 2. مشخص کنید چه مقدار بیت کوین می خواهید خریداری کنید و با روش ترجیحی خود پرداخت کنید (کارت اعتباری ، کارت نقدی ، ACH ، echeck ، PayPal).
 3. Bitcoin را به کیف پول xCoins خود دریافت کنید ، سپس می توانید (و باید) آن را به کیف پول خود منتقل کنید.

هنگام ثبت نام یک فرآیند تأیید شناسه وجود دارد ، بنابراین بهتر است در ساعات کاری روزهای هفته ثبت نام کنید تا کارکنان آنها بتوانند شما را تأیید کنند.

روند وام دهی:

 1. یک حساب کاربری تنظیم کنید. همچنین به یک حساب PayPal نیاز خواهید داشت.
 2. مبلغ بیت کوین را که می خواهید به کیف پول xCoins خود وام دهید ، واریز کنید. حداقل مبلغ 20 دلار بیت کوین است.
 3. لیست خود را ایجاد کنید. شما نرخ بهره وام را تعیین می کنید.
 4. منتظر خریداران باشید ، سپس به حساب PayPal خود پرداخت کنید.

هشدار داده می شود ، حساب PayPal شما ممکن است یخ زده باشد به دلیل تعداد و ماهیت سپرده ها.

حتی اگر کل فرآیند را وام تضمینی می نامند ، این خرید و فروش فنی است. تعدادی از دلایل احتمالی وجود دارد که می توان آن را به جای فروش وام نامید ، یکی از آنها اجازه دادن به PayPal به عنوان روش پرداخت است.

به نظر نمی رسد که مردم در تاریخ آینده وام های بیت کوین خود را با بیت کوین پس می دهند. با این حال ، این گزینه ای است که همه خریداران دارند. در این شرایط ، آنها با وام دهنده تماس می گیرند تا بیت کوین را پس دهند و پول خود را پس می گیرند. این به من مکث می کند ، زیرا فکر می کنم حداقل باید یک سیستم داخلی برای بازپرداخت وجود داشته باشد.

هزینه خرید و وام چیست؟?

خریداران می توانند نرخ های مختلفی را که توسط وام دهنده تعیین می شود ، مرور کنند. نرخ ها بین 15 تا 30 درصد از کل مبلغ وام است. این در دنیای بیت کوین به طور غیرمعمولی زیاد است.

مراحل xcoins

وام دهندگان نرخ بهره خود را تعیین می کنند و xCoins مقدار نامعلومی از نرخ سود را می گیرد. بنابراین ، وام دهندگان هیچ گونه هزینه ای پرداخت نمی کنند ، اما با پرداخت وام بیت کوین ، کارمزدی کسر می شود.

افکار نهایی در مورد xCoins

x سکه از نظر تئوری یک ایده عالی است ، اما در عمل چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی می گذارد.

در درجه اول ، این واقعیت که PayPal حساب های وام دهندگان را با نظمی شگفت آور مسدود می کند. این مسئله به اندازه کافی برای جلوگیری از وام دادن بیت کوین به سیستم عامل خود کافی است – من برای حساب PayPal خود ارزش قائل هستم.

با این حال ، xCoins بستر بسیار خوبی برای خرید بیت کوین با PayPal است. فقط تعداد انگشت شماری از خدمات این خدمات را ارائه می دهند و نامیدن وام برای فروش یکی از دلایلی است که آنها می توانند PayPal را بپذیرند.

گفته می شود ، عوامل مختلفی وجود دارد که شما باید قبل از استفاده از xCoins با اطمینان در هر دو طرف معامله از آنها مطلع باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map