محاسبه مالیات بیت کوین خود هر ساله نیازی به یک روند استرس زا یا دردسرساز نیست. با اصول جدول بندی سود سرمایه آشنا شوید و می توانید اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال خود را با اطمینان تهیه کنید. هنگامی که اصول اولیه را کنترل کردید ، همچنین می توانید در زمان مالیات با CPA یا حسابدار خود مشورت کنید.

در اینجا یک مرور کلی از مالیات بر درآمد فدرال است که در مورد سود Bitcoin شما اعمال می شود.

یک مثال به دست آوردن سرمایه کوتاه مدت

 1. خریدی 10،000 دلار BTCUSD در 7 فوریه 2018
 2. قیمت BTCUSD در هر واحد: 8000 دلار
 3. واحدهای BTCUSD به دست آوردند: 1.25
 4. هزینه های معامله: 150 دلار

مبنای هزینه: 10،150 دلار

 1. شما فروختید 1.25 واحد BTCUSD در 17 فوریه 2018
 2. قیمت BTCUSD در هر واحد: 10،750 دلار
 3. هزینه های معامله: 202 دلار

درآمد خالص: 13،236 دلار

با کسر مبنای هزینه 10 هزار و 150 دلاری خود از درآمد خالص 13256 دلاری شما نتیجه: افزایش سرمایه کوتاه مدت 3،086 دلار برای شما. از آنجا که BTCUSD خود را کمتر از یک سال نگه داشته اید ، سود شما یک سود سرمایه کوتاه مدت محسوب می شود. نرخ مالیات بر عایدی سرمایه شما در این مثال همان میزان مالیات شما خواهد بود نرخ مالیات بر درآمد عادی.

یک مثال به دست آوردن سرمایه بلند مدت

 1. خریدی 12،000 دلار BTCUSD در 11 اکتبر 2016
 2. قیمت BTCUSD در هر واحد: 640 دلار
 3. واحدهای BTCUSD به دست آوردند: 18.75
 4. هزینه های معامله: 180 دلار

مبنای هزینه: 12180 دلار

 1. شما فروختید 18.75 واحد BTCUSD در تاریخ 22 دسامبر 2017
 2. قیمت BTCUSD در هر واحد: 12500 دلار
 3. هزینه های معامله: 3،516 دلار

درآمد خالص: 230،859 دلار

کسر مبنای هزینه 12 هزار و 180 دلاری شما از درآمد خالص 230 هزار و 859 دلاری شما ، در نتیجه سود بلندمدت 218،679 دلار برای شما.

توجه داشته باشید که شما همیشه هزینه های معاملات تجاری خود را درج می کنید. اضافه کردن آنها را به اساس هزینه خود و کم کردن آنها را از درآمد خالص خود دریافت کنید. زیرا شما BTCUSD خود را بیش از بیش نگه داشته اید یک سال, سود شما یک سود طولانی مدت محسوب می شود. در این مثال ، نرخ مالیات بر سود سرمایه شما خواهد بود کمتر از نرخ مالیات بر درآمد عادی شما.

شما سود طولانی مدت سرمایه با یکی از سه نرخ مالیات دریافت می شود:

 1. 0٪ برای افرادی که در دو براکت مالیاتی حاشیه ای (10٪ و 15٪) قرار دارند.
 2. 15٪ برای چهار گروه مالیاتی بعدی (25٪ ، 28٪ ، 33٪ و 35٪)
 3. 29٪ در بالاترین سطح (39.6٪ گروه مالیات)

چگونه می توان ضررهای رمزنگاری شده خود را جبران کرد

IRS به شما این امکان را می دهد که سودهای بلند مدت سرمایه را در برابر ضررهای طولانی مدت سرمایه خود جبران کنید ، تا یک حداکثر 3000 دلار در سال (اگر متاهل هستید و به طور جداگانه پرونده تشکیل می دهید ، سقف سالانه 1500 دلار است). اگر سود طولانی مدت ندارید و فقط زیان بلند مدت دارید ، می توانید آن را در فرم Federal 1040 خود کسر کنید.

بنابراین ، اگر سال مالیاتی 2018 شامل 15000 دلار سود بلند مدت بیت کوین و 10،000 دلار سود کوتاه مدت بیت کوین برای شما باشد ، چه می کنید؟ و سال مالیاتی 2017 شما را با ضرر سود کوتاه مدت بلااستفاده (3000 دلار) مواجه کرد?

 • شما باید 15000 دلار مالیات بر سود سرمایه بلند مدت بپردازید. با این حال ، نرخ مالیات کمتر از نرخ عادی مالیات بر درآمد شما خواهد بود.
 • شما می توانید خسارت 3000 دلاری بلااستفاده در سال 2017 را حمل کنید و آن را از 10 هزار دلار سود کوتاه مدت خود کسر کنید. سود خالص شما در کوتاه مدت 7000 دلار با نرخ عادی مالیات بر درآمد مالیات دریافت می شود.

محاسبه مالیات Bitcoin شما

بگذارید بگوییم براکت 2018 شما 24 درصد است. شما همچنین متاهل هستید و اظهارنامه مالیاتی مشترک فدرال را با همسرتان ثبت می کنید. شما دو سود مختلف مالیات بر سود سرمایه برای سود بیت کوین خود پرداخت خواهید کرد: یک نرخ برای سودهای کوتاه مدت و یک نرخ پایین برای سودهای بلند مدت شما. با توجه به ارقام فرضی قبلی نگاهی به این مثال بیندازید:

 1. سود سرمایه کوتاه مدت شما: 7000 دلار (خالص از حداکثر کسر زیان سالانه 3000 دلار)
 2. نرخ مالیات بر سود سرمایه کوتاه مدت: 24٪

شما 1680 دلار مالیات بر سود سرمایه کوتاه مدت IRS را مدیون خواهید بود.

 1. سود بلند مدت سرمایه شما: 15000 دلار
 2. نرخ مالیات بر سود طولانی مدت: 15٪

شما 2250 دلار IRS مالیات بر سود سرمایه بلند مدت خواهید داشت.

 1. کل سرمایه شما با توجه به IRS مالیات دریافت می کند: 3،930 دلار
 2. نرخ مالیات سود سرمایه شما: 17.86٪

طولانی برو ، برای یک لایحه مالیاتی کوچکتر طولانی بمان

این مثال فرضی یک مورد قدرتمند را برای سرمایه گذاری بلند مدت به جای تجارت کوتاه مدت ایجاد می کند. تصور کنید که می توانید لایحه مالیات بر سود سرمایه خود را از کم کنید فقط با تغییر استراتژی سرمایه گذاری 24 تا 15 درصد. مگر اینکه شما یک تاجر بسیار ماهر باشید و به یک سیستم تجارت اثبات شده دسترسی داشته باشید ، ممکن است بهتر از سرمایه گذاری در بیت کوین باشد تا اینکه مرتبا آن را معامله کنید. حتی بهتر ، شما حق کمیسیون کمتری را متحمل خواهید شد و لغزش هزینه ها حتی زمانی که از نرخ مالیات سود طولانی مدت نسبتاً کم برخوردار هستید.

فرم های IRS مورد نیاز است

برای پر کردن در زمان مالیات فقط به چند فرم نیاز دارید مگر اینکه بیت کوین را به عنوان تجارت تجارت کنید. اگر بیت کوین را به صورت نیمه وقت (غیر حرفه ای) معامله می کنید و همچنین مشاغلی را اداره می کنید ، باید پرونده های مالیاتی برآورد شده را نیز پرداخت کرده و پرداخت کنید.

فرم 8949 سود بیت کوین خود را محاسبه کنید

ساده و سیاه و سفید است. سر وقتش را به عمو سام بپردازید ، اما یک پنی بیشتر از آنچه قانون می طلبد به او پرداخت نکنید. فکر! تصویر: irs.gov جلوه های ویژه: Snagit

در اینجا نگاهی می اندازیم به آنچه شما برای تهیه صحیح مالیات خود نیاز دارید:

 • کارگزار یا صرافی شما فرم 1099-B یا فرم 1099-K. به طور معمول بعد از 31 ژانویه در دسترس است.
 • صورت حساب های ماهانه شما. برای تأیید صحت فرم 1099-B خود از این موارد استفاده کنید. همچنین باید هر اعلامیه تأیید تجارت را ذخیره کنید و مطمئن شوید که با بیانیه حساب ماهانه شما مطابقت دارد.
 • شما نیاز خواهید داشت فرم 8949 (فروش و سایر دارایی های سرمایه ای) برای لیست هر معامله بیت کوین که در طول سال مالیات انجام شده است. برای فهرست سود و زیان کوتاه مدت سرمایه خود از یک فرم 8949 استفاده کنید. برای فهرست سود و زیان بلند مدت سرمایه خود از دیگری استفاده کنید.
 • شما نیز نیاز خواهید داشت برنامه D (سود و زیان سرمایه) برای وارد کردن اطلاعات از فرم (های) 8949 شما. این فرم سود و زیان کوتاه مدت و بلند مدت شما را تفکیک می کند. همچنین تعیین می کند که آیا اجازه دارید ضررهای سرمایه خود را در برابر درآمد عادی خود کاهش دهید (در فرم 1040).
 • اگر خود اشتغالی دارید و همچنین سود یا زیان قابل توجهی در معاملات بیت کوین برای سال مالیات پیش بینی می کنید ، مطمئن باشید که سود یا زیان برآورد شده را نیز شامل شوید فرم 1040 ES. وقتی کوپن های برآورد شده پرداخت مالیات را به صورت سه ماهه (ژانویه ، آوریل ، ژوئن ، سپتامبر) به سازمان امور مالیاتی می فرستید ، ارقامی که در فرم 1040 ES خود وارد کرده اید به شما کمک می کند از پرداخت قابل توجه یا ناچیز بدهی مالیات فدرال خود جلوگیری کنید..
 • حتی اگر خود اشتغالی ندارید ، اگر انتظار سود یا زیان بزرگ در معاملات بیت کوین خود را دارید ، بازهم ممکن است لازم باشد از همان محاسبات فرم 1040 ES استفاده کنید. همیشه بهتر است که به طور دقیق سه ماهه مالیات پرداخت کنید. انتظار برای محاسبه صورتحساب مالیاتی سالانه فدرال تا 15 آوریل می تواند برای شما جریمه ها و جریمه های زیادی باشد. به خصوص اگر میزان مالیات قابل توجهی به IRS بدهکار باشید.

داستان ترسناک یا پایان خوش?

شواهد حکایتی حاکی از آن است که برخی از معامله گران بیت کوین و رمزنگاری هیچ گونه مالیات بر درآمد خود را پرداخت نکرده اند. برخی از این طرفداران بیت کوین به دروغ معتقد بودند که رمزنگاری ها به نوعی هستند تحت رادار ماشین آلات جمع آوری مالیات Big Brother. و اکنون آنها با ممیزی ، تزیین دستمزد ، صورتحساب قابل توجه مالیات برگشت ، جریمه ها و هزینه های حسابداری روبرو هستند. آنها قطعاً یک کابوس مداوم برای مقابله با آن را دارند ، کسی که می توانست با گزارش دادن صرف سود بیت کوین و پرداخت مالیات از آن دور شود..

Bungle in the Music Biz Jungle

پرداخت مالیات متعفن است. تقریباً همه در این مورد اتفاق نظر دارند. اما تا زمانی که سیستم تغییر نکند ، تنها انتخاب هوشمندانه شما پرداخت پول مرد است. یکی از آشنایان من در تجارت موسیقی یک بار به من گفت که اداره امور مالیات در سال 1993 خانه 185،000 دلاری خانه هالیوود شمالی را ضبط کرد. چرا؟ زیرا فراموش کرده بود که بخشی از پرداخت های نقدی زیر جدول (تمام حقوقی) دریافت شده را به عنوان بخشی از وظایف شغلی خود گزارش کند. به مدت بیست سال!

من فکر می کنم که همه دونی براسکو در مورد آن می گوید ، این است: “Fughettttaboutit!”

خلاق فکر کنید ، حداقل بپردازید ، آرام بخوابید

بله ، هر حقوقی را یاد بگیرید روزنه مالیاتی برای کاهش بدهی مالیاتی شما موجود است (آنها همه جا هستند ، یاد بگیرند که خلاقانه فکر کنند و متعجب خواهید شد که چقدر می توانید در مالیات پس انداز کنید). هنگام محاسبه مالیات بیت کوین خود ، به دنبال مشاوره مالیات حرفه ای باشید (معمولاً چندین برابر هزینه خود را پرداخت می کند) و از بهترین نرم افزار گزارش مالیات موجود استفاده کنید.

در این صورت می توانید از یک پایان خوش لذت ببرید ، بدانید که عمو سام نمی تواند به خانه های یک ساله شما در هالیوود برود. بگذارید در واشنگتن دی سی بماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me