اگر حریم خصوصی هنگام معامله با ارز رمزنگاری شده برای شما نگران کننده است ، شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه بیت کوین را به صورت ناشناس خریداری کنید. اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید.

همانطور که بیت کوین به جریان اصلی تبدیل شده است ، ورودیهای مختلف ارزهای رمزپایه نیز تنظیم می شوند. اگر در حال خرید بیت کوین با فیات هستید ، نقطه ورود شما معمولاً یکی از مبادله های فیات به رمزنگاری مانند Bitstamp ، Coinbase یا Gemini است. مشکلی برای هرکسی که به خصوص حریم خصوصی را بخواهد این است که همه این مبادلات برای خرید بیت کوین به شناسه شما احتیاج دارند.

برای هر کسی در کشورهای پیشرفته ، حریم خصوصی ممکن است بزرگترین نگرانی هنگام تحویل شناسه به صرافی باشد. با این حال ، برای افراد در جهان در حال توسعه ، نیاز به شناسنامه یک مانع شدید برای خرید بیت کوین است. ارزهای رمزپایه راه حلی برای مردم کشورهای در حال توسعه ارائه می دهند که در آنها پول ملی آنها ممکن است تحت تورم نجومی باشد. در سایر سناریوها ، دولت های فاسد ممکن است وجوهی را که به صورت نقدی یا بانکی نگهداری می شوند ، توقیف کنند.

با این حال ، بیش از یک میلیارد نفر در جهان وجود دارد ، عمدتا در کشورهای در حال توسعه ، که هیچ نوع شناسنامه ندارند. بنابراین دنیای ارزهای رمزنگاری شده به جز آنها بسته نیست. یک راه حل برای نحوه خرید ناشناس بیت کوین ، بدون استفاده از شناسه ، می تواند یک راه حل ارزشمند برای بسیاری از شهروندان کشورهای در حال توسعه باشد.

بنابراین گزینه های خرید ناشناس بیت کوین در سال 2018 چیست?

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس با استفاده از صرافی Fiat-to-Crypto

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، استفاده از بسیاری از مبادلات رمزنگاری fiat-to اصلی وجود ندارد زیرا آنها می خواهند نسخه ای از شناسه شما را ببینند.

چند مورد استثنا وجود دارد ، جایی که مبادلات رمزنگاری fiat به شما امکان می دهد فقط با استفاده از کارت اعتباری خود و عدم ارائه شناسه ، بیت کوین بخرید. این ممکن است برای همه کشورها صادق نباشد ، اما به نظر می رسد که Coinmama و Changelly دو نمونه از مبادلات هستند که لزوماً برای خرید به ویژه برای معاملات کم ارزش همیشه به شناسنامه احتیاج ندارند..

مطمئناً ، یک بار کارت اعتباری خود را ارائه دهید ، یک رد مقاله را پشت سر می گذارید ، بنابراین برای خرید ناشناس بیت کوین ، این یک راه حل 100 درصدی بدون خطا نیست. گزینه دیگر در اینجا می تواند خرید یکی از بسیاری از کارت های اعتباری پیش پرداخت موجود در بازار امروز باشد. در حالی که یک کارت اعتباری سنتی نام شما را روی خود کارت رمزگذاری کرده است ، بسیاری از کارتهای اعتباری نیاز به ثبت نام دارند ، اما کارت هیچ یک از مشخصات شخصی شما را در خود ندارد.

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس با استفاده از مبادله رمزنگاری به رمزنگاری

این راه حل متکی به این است که شما در حال حاضر برخی از آلت کوین ها را در اختیار دارید که می توانید با بیت کوین عوض کنید. اگر این کار را انجام دهید ، پس می توانید بیت کوین را بدون شناسه با استفاده از مبادله رمزنگاری به رمزنگاری با تمرکز بر حریم خصوصی ، مانند Changelly ، خریداری کنید..

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس با استفاده از تبادل نظیر به نظیر

شکل تبادل نظیر به نظیر می تواند متفاوت باشد. با این حال ، هدف همه آنها اتصال خریداران و فروشندگان ارزهای رمزپایه است. اگر تا اینجا پیش رفته اید و هنوز فکر می کنید که چگونه بیت کوین را به صورت ناشناس خریداری کنید ، این می تواند راه حل شما باشد.

LocalBitcoins بستری را فراهم می کند که در آن می توانید شخصی محلی را پیدا کنید که می خواهد بیت کوین خود را بفروشد. گزینه هایی وجود دارد که می توانید از طریق PayPal ، انتقال بانکی پرداخت کنید یا اگر بیشتر تمایل به ناشناس ماندن دارید ، می توانید با ملاقات با آنها و تحویل پول نقد ، از فروشنده محلی خریداری کنید.

LocalBitcoins

LocalBitcoins گزینه هایی را برای خرید BTC به صورت ناشناس با پول نقد ارائه می دهد

هر معامله گر در این سیستم عامل بر اساس بررسی افرادی که قبلاً با آنها تعامل داشته اند ، امتیاز اعتماد دارد. به خصوص اگر قصد معامله نقدی دارید ، از این نمرات اعتماد هوشمندانه استفاده کنید تا فروشنده ای پیدا کنید که بازخورد مناسبی داشته باشد. از این گذشته ، معامله نقدی با خطرات خود همراه است.

دیوار سکه ها خدمات مشابه LocalBitcoins را ارائه می دهد. اما برای استفاده از این گزینه باید شماره تلفن داشته باشید زیرا مبادله براساس پیامک انجام می شود. البته ، این بدان معنی است که اگر از شماره تلفن ثبت شده خود استفاده کنید ، ناشناس نیست. در برخی از کشورها ، مانند انگلیس یا مکزیک ، هنوز هم می توانید سیم کارت اعتباری خریداری کنید بدون اینکه مشخصات شخصی خود را فاش کنید.

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس با استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین

در حالی که برخی از خودپردازهای بیت کوین نیاز به ثبت نام و آدرس کیف پول موجود دارند ، برخی دیگر وجود ندارند. می توانید به راحتی به ماشین بروید و به آن بگویید که می خواهید در ازای بیت کوین پول نقد واریز کنید. وقتی از شما خواسته شد آدرس کیف پول را وارد کنید ، ممکن است بتوانید گزینه ای را انتخاب کنید که می گوید آدرس آن را ندارید. در این صورت ، دستگاه کیف پول کاغذی برای شما تولید می کند.

همه دستگاه های خودپرداز بیت کوین از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند. با این حال ، با فرض اینکه دستگاه به شما آدرس کیف پول می دهد ، می توانید بعداً بیت کوین خود را به کیف پول خود منتقل کنید.

مراقب باشید که خودپردازهای بیت کوین معمولاً نرخ ارز پایینی را ارائه می دهند ، بنابراین احتمالاً این یک گزینه پرهزینه است.

خودپرداز بیت کوین

خودپرداز Bitcoin در فرودگاه Schiphol ، آمستردام. اعتبار تصویر: schiphol.nl

خلاصه

از بین تمام روش های خرید ناشناس بیت کوین ، امن ترین و خصوصی ترین راه گزینه خودپرداز بیت کوین است. با این حال ، این فرض می کند شما می توانید یکی را پیدا کنید که به شما امکان ناشناس ماندن و آدرس کیف پول جدیدی را برای شما فراهم کند.

اگر این گزینه در دسترس شما نیست ، LocalBitcoins را برای تجارت محلی نقدی امتحان کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که فردی که با او معامله می کنید نمره اعتماد کافی کافی را دارد. همچنین باید قبل از اینکه از آن دور شوید ، مطمئن شوید که بیت کوین خود را با خیال راحت در کیف پول دیجیتال خود دارید.

خرید بیت کوین به صورت ناشناس در سال 2018 لزوما آسان نیست ، اما می توان آن را انجام داد. قبل از شروع هر یک از این گزینه ها ، مطمئن شوید که واقعاً به ناشناس بودن احتیاج دارید. خرید بیت کوین با استفاده از روش های دیگر ، مانند استفاده از مبادله آگاهانه از رعایت اصول حریم خصوصی کمتر است. با این حال ، ممکن است روش مطمئن تری برای معامله شما باشد.

تصویر ویژه با مجوز از Pixabay