چین با پروژه هایی مانند NEO و ابتکارات ابتکاری مانند شهر هوشمند Xiong’An متمرکز بر بلاکچین ، منبع مستمر نوآوری در بلاکچین بوده است. Achain (ACT) یکی دیگر از پروژه های بلاک چین است که در حال ارائه نوآوری است. در اینجا همه مواردی است که شما باید در مورد فناوری Achain fork و همچنین ماموریت این پروژه ، ویژگی های فنی ، اکوسیستم و موارد دیگر بدانید..

ماموریت پروژه

Achain در سال 2015 تاسیس شد و یک پروژه بلاکچین است که متعهد به ساخت یک دنیای بلاک چین بی حد و حصر است. در اصل ، Achain با استفاده از راه حل های فنی برای حل بسیاری از مسائل موجود در blockchains فعلی است. این پروژه علاوه بر تمرکز بر عواملی مانند معاملات در ثانیه ، همچنین در حال کار بر روی بهبود قابلیت همکاری بین بلاک چین ها است. این قابلیت همکاری هر دو دنیای بلاکچین و غیر بلاکچین را به روشی متصل می کند که برای کاربران اصلی جریان دارد..

بر اساس whitepaper پروژه, Achain طرح های پیشرفته ای مانند ماشین مجازی ، جعبه ماسه هوشمند ، پروتکل مبادله ارزش و مکانیزم انشعاب را ارائه می دهد. این عوامل و عوامل دیگر باعث می شوند Achain بتواند به 1000 TPS برسد یا حتی از آن عبور کند.

جزئیات الگوریتم اجماع

Achain از یک DPoS اصلاح شده استفاده می کند که به آن اثبات سهام (RDPoS) تفویض شده برای ایجاد توافق گره گفته می شود. این مکانیسم اجماع دارای مزایای متعدد احتمالی نسبت به سایرین است. این قابلیت دستیابی به بهره وری انرژی بهتر را دارد و همچنین دارای انتخابات مکرر است که روند بیرون راندن بازیگران بد را بسیار آسان تر از الگوریتم های سنتی می کند. Achain’s RDPoS به یک دلیل اصلی بهتر از DPoS در نظر گرفته شده است: در حالی که DPoS فقط به یک اعتبار سنج اجازه تولید بلوک می دهد ، RDPoS به 99 اعتبارسنج برتر امکان می دهد در صورت نیاز در تأیید معامله در برخی موارد شرکت کنند..

نمودار با آمار تعداد معاملات ، حساب های کاربری و غیره

آمار به روز در مورد معاملات Achain (ACT) را می توانید در اینجا مشاهده کنید سایت مرورگر.

Achain Fork: نظریه و اجرا

در حالی که نوآوری های فنی مختلفی توسط این پروژه ارائه شده است ، بدون شک Achain fork (a.k.a. شبکه انشعاب) بدون شک بیشترین انتظار را دارد. با Achain می توانید چندین بلاکچین جدید را به راحتی چنگ بزنید. حتی می توانید به طور مداوم از یک بلاکچین تازه ایجاد شده چنگ بزنید.

چرا فناوری چنگال Achain مهم است؟ همه بلاک چین های چنگال برابر هستند ، این بدان معناست که از نظر فنی یا اقتصادی سلسله مراتب ندارند. علاوه بر این ، پروژه یک بلاکچین به عنوان یک راه حل خدمات (BaaS) ارائه می دهد که از چندین زبان برنامه نویسی و توسعه بصری برای کاهش دشواری استفاده استفاده می کند. این بدان معنی است که توسعه دهندگان زمینه های مختلف برنامه نویسی می توانند بالقوه یک چنگال Achain ایجاد کنند.

از اکتبر 2018 ، پشتیبانی از زبان برنامه نویسی برای توسعه Achain شامل Lua ، Solidity ، Java و C # است..

اکوسیستم Dapps و زنجیره های موازی

مسئله دیگری که امروز بلاکچین ها با آن روبرو هستند نحوه رشد اکوسیستم مربوطه است. در بیشتر موارد ، Ethereum به طور واضح پلتفرم اصلی (از نظر پذیرش کاربر فعلی) برای افرادی است که مایل به توسعه dapps و توکن های سودمند هستند. با این وجود ، طی چند سال گذشته ، Achain اکوسیستم خود را کاملاً زیبا کرده است.

اکوسیستم Achain به دو دسته اصلی تقسیم می شود: dapps و زنجیره های موازی. حتی اگر در حال حاضر فقط یک زنجیره موازی (SelfSell) وجود دارد ، هفده داپ مختلف موجود است که در هشت دسته مختلف گسترش می یابد. این طبقه بندی ها شامل مبادله ، سرگرمی ، امور مالی ، پرداخت ها ، شبکه ، بازار ، خدمات و پروتکل است. هنگامی که با اکثریت قریب به اتفاق زنجیره بلوک مقایسه می شود ، Achain پیشرفت زیادی در ساخت اکوسیستم خود داشته است.

نمونه هایی از Achain Dapps

هلوس هدف از ایجاد اخلال در صنعت بیمه است. اول ، این پروژه بر ارائه فناوری هایی مانند مدیریت مطالبات مبتنی بر هوش مصنوعی و قراردادهای هوشمند برای بیمه سفر متمرکز است. با رشد جامعه ، تیم پروژه قصد دارد راه حل های بیمه ای برای خودرو ، خانه و وام را نیز معرفی کند.

GymChain یک dapp در اکوسیستم Achain است که در آن می توانید از دستگاه های هوشمند پوشیدنی هوش مصنوعی برای جمع آوری اطلاعات عملکرد سلامتی و تناسب اندام و بارگذاری در یک بلاکچین غیرمتمرکز استفاده کنید. این راه حل به شما امکان می دهد برنامه های تمرینی سفارشی را بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها تشکیل دهید.

WeatherBlock پروژه ای است که از سنسورهای بلاکچین و اینترنت اشیا به عنوان ابزاری برای بهبود داده های سطح دانه و پیش بینی وضعیت هوا بر اساس مکان استفاده می کند.

آرم شرکت کنندگان در اکوسیستم Achain

اکوسیستم Achain در حال حاضر شامل هفده dapp و یک زنجیره موازی است.

تجزیه و تحلیل و مبادلات قیمت Achain

تقریباً مانند سایر رمزنگاری ها ، قیمت Achain در طول زمان به طور قابل توجهی نوسان داشته است. اولین اطلاعات موجود از آگوست 2017 نشان می دهد که این قیمت در حدود 0.20 تا 0.23 دلار بوده است. برخلاف سایر ارزهای رمزپایه ، قیمت Achain در سپتامبر 2017 به طور قابل توجهی کاهش یافت و به قیمت های کمتر از 0.04 دلار رسید. قیمت Achain در ژانویه 2018 به بالاترین رقم 1.34 دلار رسید. از ماه آگوست ، قیمت ها دقیقاً بالاتر و کمتر از 0.03 دلار بود.

Achain (ACT) دارای چندین لیست مبادله قابل توجه است ، به ویژه در صرافی های معروف آسیایی مانند Huobi ، OKEx و KuCoin. از نظر حجم تجارت مبادله ای ، به نظر می رسد CoinEgg محبوب ترین و پس از آن Bitforex و Huobi هستند. جفت معاملات در بورس ها متفاوت است. برخی از مثالها شامل ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC ، ETH و USDT و همچنین ارزهای فیات مانند USD ، TRY و IDR است..

گرافیک لیست های تبادل Achain

Achain در تعدادی از صرافی های رمزنگاری محبوب در دسترس است.

تیم و شرکا

در وب سایت پروژه, فقط اطلاعاتی درباره مدیر عامل شرکت تونی کوی ذکر شده است. کوی چندین موفقیت قابل توجه دارد ، از جمله برنده شدن جایزه Future Star از اتحاد Zhongguancun و قرار گرفتن در فهرست 30 زیر 30 سال در CYZONE ، یک مجله معروف سرمایه گذاری. در LinkedIn ، 51 نفر به عنوان کارمندان Achain ذکر شده اند. بیشتر تیم در پکن مستقر است.

Achain همچنین چند شریک اصلی صنعت دارد. این حتی یک دوره “Blockchain Technology Open Course” را با همکاری دانشگاه Tsinghua که به طور گسترده ای به عنوان یکی از برترین دانشگاه های جهان شناخته شده است ، سازمان داده است..

گرافیک شرکای Achain

Achain چند شریک بزرگ نام دارد.

نحوه ذخیره ACT

از آنجا که Achain زنجیره بلوکی خاص خود را دارد ، برخی از گزینه های محبوب کیف پول ارزهای رمزپایه ای در حال حاضر از ACT پشتیبانی نمی کنند. با توجه به بحث های مختلف آنلاین ، هنوز چند گزینه خوب برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید کیف پول وب ACT خود را ایجاد کنید در سایت Achain Browser. علاوه بر این, ککاش یک گزینه محبوب است که از ACT و همچنین صدها ارز رمزنگاری شده دیگر در 9 محبوب ترین بلاک چین پشتیبانی می کند.

نقشه راه

نقشه راه برای توسعه Achain کاملاً دقیق است. با این حال ، بیشتر اهداف ذکر شده بیش از بازاریابی یا طراحی ، توسعه محور هستند. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که تمرکز بر قابلیت سازگاری پروتکل و ساخت فناوری که از طریق جریان اصلی بیشتر در دسترس باشد نیز می تواند بخشی از این پروژه بازاریابی در نظر گرفته شود..

سه مرحله مهم با تاریخ تکمیل پیش بینی شده ذکر شده است. اینها شامل Singularity (Q1 کامل شده) ، Galaxy (در حال انجام) و Cosmos (در پایان Q4 کامل می شود). نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که تاریخ این مراحل بین صفحه اصلی و تصویر سفید سازگار نیست. این می تواند به سادگی به دلیل سناریویی باشد که در آن نام فازها ثابت بمانند در حالیکه اهداف جدید و تاریخچه جدول زمانی در آن مراحل همچنان تغییر می کنند. در ژانویه 2019 ، این پروژه وب سایت را به روز می کند تا اهداف نقشه راه را برای سال جدید منعکس کند.

گرافیک برنامه توسعه Achain از پروژه سفید

طرح توسعه Achain از پروژه سفید

نتیجه

با نگاهی به چشم انداز فعلی پروژه های بلاکچین ، مطمئناً Achain امکان نوآوری های فنی مورد نیاز را ارائه می دهد. توانایی ایجاد آسان چنگال Achain و همچنین الگوریتم اجماع RDPoS منحصر به فرد پروتکل ، این را به یک پروژه امیدوار کننده تبدیل کرده است. جالب است بدانید که Achain چگونه بر موفقیت های خود بنا می کند و چگونه تیم پروژه به توسعه استراتژی بلند مدت برای بهبود توانایی های فنی پروتکل و افزایش مشارکت در اکوسیستم خود ادامه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me