سکه انیمه (ANI) چیست?

Anime Coin بستری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا موارد دیجیتالی مربوط به انیمه را در بلاکچین صادر و امضا ، نگهداری و تبادل کنند.

انیمه در حال برنامه ریزی چنگالی از سکه اصلی ANI به ANIM است ، که چند ویژگی اصلی با هدف کمک به سرعت بخشیدن به رشد انجمن انیمیشن رمزنگاری ، پشتیبانی از هنرمندان جدید و انگیزه دادن به مجموعه های هنری انیمیشن سطح بالا برای استفاده ، تعامل با ، و در جامعه هنری دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

استفاده از بلاکچین Anime Coin در فضای هنری برای پرداختن به مسائل منشأ (زنجیره نگهداری یک قطعه هنری) ، حق چاپ ، مالکیت ، ارزیابی و ارزیابی و اصالت هنر انیمه انجام می شود.

صفحه اصلی animecoin

دنیای فروش آنلاین هنر به طور مداوم در حال رشد است (3.75 میلیارد دلار در سال 2016 و سهم 8.5٪ از کل بازار). پروژه هایی مانند Anime Coin به دنبال اتحاد جامعه ارزهای رمزنگاری شده با یک هنر خاص هستند.

قبل از اینکه ما در Anime Coin غوطه ور شویم ، اجازه دهید نقش blockchain را در کارهای هنری ارزهای رمزپایه و کالاهای غیرمتمرکز غیر متمرکز بررسی کنیم.

بلاکچین و هنر

تأثیر بلاکچین بر روی هنر و کالاهای قابل جمع آوری اغلب در دنیای ارزهای رمزپایه اشتباه گرفته می شود ، چه رسد به جمعیت عمومی.

Blockchain برای بسیاری از موضوعات اساسی که امروزه جوامع گردآوری و ایجاد آثار هنری را آزار می دهد ، راه حلی ارائه می دهد: منشأ مالکیت ، حق چاپ ، ارزیابی و ارزیابی و اصالت هنر.

چگونه هنر دیجیتال بخریم

Blockchain بدون نیاز به هیچ گونه عارضه ای مانند ذخیره سازی ایمن و محافظت از عناصر فیزیکی آثارشان ، به سازندگان هنر رسانه ای جدید برای تولید و فروش هنرهای دیجیتالی ارائه می دهد..

استفاده از زنجیره بلوکی وسیله ای برای اصالت ایجاد می کند که نیازی به جهش اعتماد یا واسطه های پردرآمد ندارد – فقط ریاضیات.

این همان نقطه ای است که ارزش دارد واقعاً “ارزش بازار” را بدانید. تعریف متداول پذیرفته شده از ارزش بازار اساساً میانگین قیمتی است که دو (یا بسیاری) از خریداران و فروشندگان حاضر به مبادله کالا هستند. اگر یک میلیاردر ژاپنی مایل به خرید یک نقاشی ژان میشل باسکویات برای 110.5 میلیون دلار, این ارزش بازار نقاشی در آن زمان است ، دقیقاً مانند CryptoKitty 6 رقمی به نام Genesis در زمان فروش 114،481.59 دلار ارزش بازار داشت.

با کاوش بیشتر در بلاکچین و هنر ، خواهید دید که کل جوامع ساخته شده در اطراف مجموعه های کاملاً دیجیتالی و قطعات هنری ساخته شده اند. دقیقاً مانند CryptoKitties ذکر شده ، پروژه هایی مانند Anime Coin (ANIM) و PepeCash جوامعی را ایجاد کرده اند که در اطراف گالری های هنری ارزهای رمزنگاری شده ، آثار هنری ارزهای رمزپایه و حتی جشنواره های هنری بلاکچین.

Anime Coin ANI و ANIM چیست?

کاربران شبکه ANIM می توانند با پرداخت هزینه در ANIM دارایی های تصویری نامگذاری شده را در بلاک چین ANIM صادر کنند. کاربران می توانند یک پرونده تصویری .JPG یا .PNG تقریباً مربع شکل با اندازه 10 مگابایت تعیین کنند. هزینه های ثبت نام برای دارایی متناسب با تعداد بایت های تصویر است.

کاربران می توانند نام دارایی تصویر مانند Coin_Central_Goku4 و همچنین مقدار دارایی را تعیین کنند ، بگذارید بگوییم 100.

وب کیف پول ANIM با پیوند به پرونده تصویر ، نام دارایی و مقدار داده های متا را مشخص می کند. پرونده های تصویری به روشی غیر قابل اعتماد و غیرمتمرکز ذخیره می شوند تا از هرگونه لینک مرده یا تصاویر از دست رفته از طریق استفاده از آنها جلوگیری شود IPFS و توسط masternodes میزبانی می شود.

این دارایی ها در کیف پول وب ANIM یا کیف پول کاغذی نگهداری می شوند. به دنبال مثال ما ، 100 نسخه از Coin_Central_Goku4 در کیف پول خود داریم.

سپس کاربران می توانند دارایی های خود را در صرافی غیرمتمرکز ANIM لیست کنند. بنابراین ، بگذارید بگوییم ما برای 100 Coin_Central_Goku4 خود 40000 ANIM قیمت تعیین کرده ایم و کسی 60 نفر از آنها را در صرافی غیرمتمرکز ANIM جمع می کند. 40 کیف Co_Central_Goku4 در کیف پول خود باقی مانده است که می توانیم آن را در تاریخ بعدی نگه داریم یا بفروشیم.

برای اثبات معتبر بودن تصویر ، تصاویر باید توسط masternodes تأیید شوند تا در مبادله پذیرفته شوند.

از هر تصویر منحصر به فرد فقط یکبار می توان برای یک دارایی ANIM استفاده کرد ، که توسط a تصویر استاندارد الگوریتم شباهت که اثر انگشت دیجیتال هر تصویر را که برای دارایی های بلاک چین ANIM استفاده می شود مقایسه می کند. الگوریتم تصویر به مقدار بالایی از منابع محاسباتی نیاز دارد و فقط توسط الگوهای ANIM اجرا می شود.

برای ایجاد یک دارایی منحصر به فرد “یکی از نوع” ، به نام دارایی Waifu ، کاربران باید ANIM masternodes را اجرا کنند

نقشه راه سکه انیمه

در سال 2018 ، تیم Anime Coin اعلام کرد که ANIM به عنوان یک چنگال از کد MEME شروع به کار می کند. طبق سایت ، 30٪ از توزیع اولیه سکه ANIM به صاحبان توکن های MEME در تاریخ عکس فورک که در تاریخ 30 ژوئن 2018 تنظیم شده است ، اختصاص خواهد یافت.

70٪ باقیمانده ANIM به صاحبان فعلی سکه ANI در تاریخ عکس فورک تعلق می گیرد.

تیم ها پیشنهاد به چند شرط دیگر اشاره کرد:

  1. پیش صفر کردن صفر: توسعه دهندگان ANIM فقط می توانند همزمان با بقیه در تاریخی که به صورت عمومی اعلام می شود استخراج را شروع کنند.
  2. صندوق توسعه صفر یا گنج: طبق سایت ، توسعه و ارتقا AN ANIM به طور داوطلبانه 100٪ توسط گروه توسعه دهنده و جامعه تأمین می شود.
  3. 100٪ از توزیع اولیه به صاحبان ANI (توزیع شده بدون پیش از استخراج) و دارندگان MEME به عنوان یک مشارکت استراتژیک برای استفاده از پایگاه کد MEME تعلق می گیرد..

این پیشنهاد همچنین به چند پرسش صریح و شفاف که خود به خود سرپرستی شده پاسخ می دهد:

  • چرا به جای ایجاد یک سکه کاملاً جدید ، یک “سکه مرده” را چنگال بزنید?

Anime Coin (ANI) در حال حاضر با CoinMarketCap با حجم روزانه کمتر از 10،000 دلار در رتبه 1400 قرار دارد. اگر مرده نباشد ، سکه ANI به سختی حتی در صندلی های خون دماغ شده است.

ANI CMC

این تیم ادعا می کند یکی از بزرگترین دلایل آنها این است که این یک روش اثبات شده و عادلانه برای توزیع سکه های اولیه ANIM است. علاوه بر این ، هر کسی قادر به خرید ANI و MEME در بازار آزاد قبل از تاریخ عکس فورک و دریافت ANIM است.

این شکل از توزیع همچنین بزرگترین بلوک سکه (که حدود 35٪ از ANIM است) را به دست طرفداران رمزنگاری انیمیشن می دهد که در دنیای ارزهای رمزنگاری شده و با برخی از ظرفیت های ANI طرفداران دارند..

دومین بلوک بزرگ سکه (15٪ از حداکثر عرضه ANIM) به دست توسعه دهندگان و دارندگان پروژه سکه MEME به امید همسو سازی منافع جوامع MEME و ANIM برای ترویج بارور سازی ایده ها و کد بین هر دو پروژه.

ANIM از الگوریتم Equihash استفاده خواهد کرد.

نحوه خرید سکه انیمه ANI یا ANIM?

در حال حاضر ، Anime Coin (ANI) فقط از طریق Cryptopia قابل خریداری است.

توزیع سکه انیمه (ANIM)

برنامه انتشار سکه ANIM به راحتی بر اساس Bitcoin’s با a حداکثر عرضه 21 میلیون سکه.

ANIM با توزیع اولیه سکه 50٪ از حداکثر مقدار سکه راه اندازی خواهد شد.

هیچ صندوق خزانه داری و توسعه وجود نخواهد داشت. 95٪ جوایز بلوک به ماینرها تعلق می گیرد.

توزیع ANI

مزایای اجرای یک سکه انیمه (ANIM) Masternode

این تیم مقدار ANIM مورد نیاز برای راه اندازی یک راه حل نسبتاً زیاد را برای جلوگیری از تعداد زیاد دستگاه های تنظیمی تعیین کرد و اظهار داشت که تعداد دستگاه های مورد نیاز برای ادامه کار شبکه به 200 نوع دستگاه نزدیک تر است تا 10 هزار دستگاه.

هزینه اجرای یک ANIM ANIM به ارزش 1 BTC ANIM خواهد بود و به برخی از امتیازات مانند امکان صدور دارایی های بلاکچین غیرقابل تقسیم و منحصر به فرد (که اصطلاحاً به آن دارایی های Waifu گفته می شود) به صاحبان آن تعلق می گیرد. دارایی های Waifu لازم است که اصلی و منحصر به فرد برای یک شخصیت انیمیشن مشخص باشد.

ANIM به صاحبان masternode 5٪ پاداش بلوک می دهد, مبلغی بطور قابل توجهی کمتر از سکه های دیگر مدل که 40 تا 50 درصد به اپراتورهای ماسترود می دهد.

با این حال ، این پیشنهاد چند مزیت را توصیف می کند که تبدیل شدن به یک اپراتور ANIM masternode یک موقعیت جذاب و بالقوه سودآور است..

دارایی های وایفو چیست؟?

Masternodes می تواند دارایی های Waifu ، دارایی های منحصر به فرد ANIM را که به یک شخصیت انیمیشن خاص مرتبط است ، صادر کند. هر مدل ANIM می تواند 4 بار در سال دارایی Waifu جدید ایجاد کند.

دارایی های Waifu پس از ایجاد ، می توانند به صورت خودکار در بورس لیست شوند. سایر مternسسه های دیگر نیز باید اجازه دهند Waifu درخواستی رأی دهند. فقط یک دارایی Waifu برای هر شخصیت انیمیشن منحصر به فرد مجاز است. این محدودیت به ایجاد کمبود واقعی در سیستم عامل کمک می کند ، جایی که Waifus بسیار نادر (و ارزشمند) دیده خواهد شد.

همه waifus های پیشنهادی باید کاراکتر مورد نظر خود را با استفاده از کیف پول وب ANIM با ارائه URL برای آن کاراکتر از animecharacterdatabase.com مشخص کنند..

این همان چیزی است که تقاضای قابل توجهی برای ANIM ایجاد می کند ، از آنجا که ساخت یک ماشین بزرگ به ANIM زیادی نیاز دارد ، علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده و طرفداران انیمه با شخصیت علاقمند به جمع آوری ANIM ها برای شروع ماشین های خود می شتابند..

Anime Coin همچنین قصد دارد با توزیع 25٪ از درآمد فروش از هر فروش Waifu در مبادلات غیرمتمرکز ANIM به صندوق بنیاد ، یک صندوق غیر انتفاعی غیرمتمرکز به نام “نهنگ های ANIM” مالیات ایجاد کند که مقدار زیادی از Waifus را کنترل می کنند. “بنیاد” برای تهیه هنرمندان جوان با ANIM رایگان. جامعه ANIM درمورد اینکه چه کسی باید این سکه ها را دریافت کند ، رای می دهد ، در حالی که شخصی که بیش از 100 سکه ANIM در یک آدرس دارد ، می تواند رأی دهد.

افکار نهایی

در حالی که Anime Coin حدود 4 سال است که به عنوان ANI وجود دارد ، به نظر می رسد که چنگال ANIM به پروژه و جامعه زندگی جدیدی می بخشد.

ادغام دارایی های Waifu به ایجاد عنصری از کمبود پیشرفته کمک می کند ، در حالی که هنرمندان آینده همچنان می توانند دارایی های دیجیتالی خود را برای فروش ایجاد کنند..

این پیشنهاد با توجه به این نکته نتیجه می گیرد که اگر ANIM بتواند به سقف 100 میلیون دلار برسد ، از نظر فنی می تواند به عنوان یک ارز رمزنگاری شده کاملاً خوب عمل کند – ارز ساخته شده در یک جامعه بالقوه بسیار فعال و وفادار ، با اشاره به این واقعیت که تقریباً تابو Mt.Gox به عنوان یک وب سایت Magic the Gathering شروع به کار کرد.

اگر ایده رمز ارز رمزنگاری شده بر اساس انیمیشن پوچ به نظر برسد ، تازه سازی دیدگاه شما با فاصله و مفهوم گسترده تری از ارزش بازار ممکن است کمک کند.

هونوس واگنر

کارت هونوس واگنر در سال 1909 ، “بزرگترین قطار کوتاه که تاکنون زندگی کرده است” ، حدود 4 میلیون دلار فروخته شد.

تصویرگر پیکاچو

کارت Pikachu Illustrator که به طور گسترده ای در بین معامله گران کارت Pokemon به عنوان کارت نهایی شناخته می شود ، به قیمت بیش از 66000 دلار فروخته شد.

گوکو

ده ها هزار نفر علاقه زیادی به “داشتن” کارتهای تجاری دارند و حاضرند هزاران دلار یا میلیونها دلار را صرف کاغذهای مقوایی مصور کنند.

مجموعه هنری با قدمت قرن ها و یکی از گران ترین سرگرمی های جهان است ، با این وجود مراکز تجلی کار یک نفر بر روی بوم (یا هرچه منابع هنری مدرن تر با هم تلاقی می کنند).

لازم است کاوش کنید که تفاوت واقعی بین کارت های تجاری ، مجموعه هنری و دارایی های دیجیتال در سیستم عامل هایی مانند Anime Coin چیست.