AST چیست?

AST ، یا نشان AirSwap ، رمز عضویت در مبادله غیرمتمرکز AirSwap است. افراد در AirSwap تکرار فعلی مبادله غیرمتمرکز خود (یا DEX) را AirSwap می نامند تاجر توکن. در نهایت ، شما می توانید علائم مورد علاقه ERC20 خود را به صورت رایگان در AirSwap DEX آنها معامله کنید. AirSwap Token این حق را برای شما فراهم می کند که قصد شما مبادله ارز رمزنگاری شده (یا دارایی) را با ارز دیگر داشته باشد. اگر شخصی در آنجا وجود داشته باشد که با شرایط شما موافقت کند ، معامله ممکن است با خیال راحت و بدون نیاز به ریسک دادن حق حضانت دارایی خود به شخص ثالث انجام شود. معاملات به روش همتا به همتا با استفاده از کیف پول MetaMask یا Ledger انجام می شود.

خلاصه رمز

سایت اینترنتی

نماد: AST

مشخصات: ERC20

شبکه: اتریوم

گردش در گردش: 150،000،000 AST

کل تأمین: 500،000،000 AST

معرفی

معاملات رایگان با هزینه معامله به لطف پروتکل مبادله. این پروتکل از طریق یک قرارداد هوشمند Ethereum سفارشات را در مورد زنجیره بلوک (یا در زنجیره) مستقر می کند. هر چیز دیگری مستقل از بلاکچین (یا خارج از زنجیره) اداره می شود. تجار خارج از زنجیره ای باید مبادلات غیر متمرکز AirSwap را سریعتر از سایر صرافی های غیرمتمرکز مانند EtherDelta و حتی پلاسما-مستقر در OmiseGO مبادله غیرمتمرکز, که برای انتشار اطلاعات و تحقق سفارشات به بلاکچین بستگی دارد.

اتصال معامله گران بصورت زنجیره ای ایده آل نیست زیرا گره های موجود در شبکه ، مانند شبکه Ethereum ، باید در مورد تراکنش های هر بلوک به توافق برسند. در شبکه Ethereum زمان رسیدن به اتفاق نظر است معمولا 15 ثانیه در مقایسه با مبادلات سنتی که اطلاعات سفارش را در میکروثانیه منتقل می کنند ، این سرعت خیلی کند است.

به غیر از تأخیری که با انتشار اطلاعات سفارشات بصورت زنجیره ای ایجاد می شود ، امکان دستکاری احزاب غیراخلاقی در اطلاعات عمومی نیز وجود دارد. این پدیده نامیده می شود جلو دویدن. اجرای جلو فقط در مبادلات ارز رمزنگاری شده نیست. با این حال ، این یک مشکل خاص برای مبادلات غیرمتمرکز است که اطلاعات سفارش را در بلاکچین منتشر می کنند.

خوشبختانه پروتکل Swap عملکرد پیش رو توسط ماینرها و اپراتورهای مبادله را از بین می برد. این اتفاق می افتد زیرا پروتکل اطلاعات سفارش را در بلاکچین عمومی منتشر نمی کند. ماینرها محرم اطلاعات حساس نیستند که می توانند برای سود مالی از آنها استفاده کنند.

علاوه بر این ، پروتکل با استفاده از یک کتاب سفارش متمرکز صرف نظر می کند. به لطف پیاده سازی:

  1. نمایه ساز
  2. یک اوراکل (اختیاری)

نمایه ساز AirSwap مانند موتور جستجو است. این اطلاعات طرف مقابل را به صورت عمومی منتشر می کند. سپس بازرگانان ممکن است اطلاعات قیمت را به طور خصوصی با طرفین ارائه شده توسط نمایه AirSwap برقرار کنند. اگر تاجر نداند در مذاکره با طرف مقابل چه قیمتی را استفاده کند ، معامله گر می تواند با AirSwap Oracle مشورت کند.

ایراسپ اوراکل پیشنهادات قیمت گذاری را ارائه می دهد. با استفاده از AirSwap Oracle ، تبادل غیر متمرکز AirSwap امکان پذیر است کشف قیمت بدون نیاز به سطح نقدینگی موجود در مبادلات متمرکز بزرگ و موفق.

AST چگونه کار می کند?

AirSwap Token در واقع نشانه ای برای سازندگان حرفه ای بازار یا به سادگی سازندگان AirSwap DEX است. سازندگان ارز رمزنگاری شده ای دارند که می خواهند در مدت زمان مشخصی آن را با نرخ مشخصی با رمز ارز دیگر مبادله کنند. به این کار تأمین نقدینگی می گویند. در نتیجه ، سازندگان به عنوان تأمین کننده نقدینگی نیز شناخته می شوند.

قیمتی که سازنده برای پرداخت یک دارایی پیشنهاد می کند ، قیمت پیشنهادی نامیده می شود. به قیمتی که سازنده می خواهد همان دارایی را برای آن بفروشد ، قیمت پرسش نامیده می شود. به طور سنتی ، ارائه دهندگان نقدینگی مقادیر زیادی از یک دارایی خاص را در اختیار دارند و آنها پول خود را از طریق اسپرد یا اختلاف بین قیمت درخواست و پیشنهاد بدست می آورند..

هرکسی می تواند تأمین کننده نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز AirSwap باشد. شما به سادگی باید هدف خود را برای تأمین نقدینگی نشان دهید. برای نشان دادن قصد خود برای تجارت ، باید 100 AST داشته باشید. سپس این مقدار AST به مدت هفت روز لکه دار شده یا قفل می شود.

این مقدار و مدت قفل توسط مکانیزم حاکمیت تعبیه شده در AirSwap Token تعیین می شود. دارندگان AST می توانند در هر زمان درمورد آستانه و دوره قفل تصمیم گیری کنند. در حال حاضر ، قفل کردن 100 AST به سازنده اجازه می دهد تا 10 معامله را نشان دهد.

گیرندگان نقدینگی یا گیرندگان ، درخواست سازنده یا قیمت پیشنهادی را قبول می کنند. آنها در صرافی غیرمتمرکز AirSwap به صورت رایگان تجارت می کنند. حتی اگر مالک AST نباشند ، متقاضیان هیچ هزینه ای برای کشف سازندگان از طریق AirSwap Indexer ، دریافت اطلاعات قیمت از AirSwap Oracle یا / و سفارش از طریق قرارداد هوشمند Ethereum دریافت نمی کنند..

چه کسی با AST آمد?

مایکل اود و دون موزیت در سال 2017 در هنگ کنگ AirSwap را تاسیس کردند. این دو نفر اولین بار در دانشگاه کارنگی ملون به عنوان دانشجو ملاقات کردند آنها پس از فارغ التحصیلی از یکدیگر جدا شدند ، اما ارزهای رمزپایه آنها را دوباره گرد هم آورد. دیپا Sathaye اولین مهندس تیم بود.

تیم Airswap

تیم AirSwap

AirSwap با چندین شریک استراتژیک راه اندازی شد. جوزف لوبین, بیل تای, بروک پیرس, و مایکل نووگراتز برخی از افراد برجسته برای پشتیبانی در پشت پروژه هستند.

در ابتدا ، یک شریک نقدینگی خاموش ، بازاری برای تجارت AST-ETH فراهم می کرد. با این حال ، تعداد تأمین کنندگان نقدینگی به طور پیوسته در حال افزایش است. در تاریخ 1 مارس 2018 ، مایکل اوود اعلام کرد سه شریک نقدینگی اضافی برای بازار AirSwap Token آینده. سازندگان بازار از طریق API خصوصی با AirSwap Token Marketplace ارتباط برقرار می کنند. Marketplace با استفاده از AirSwap Token Trader امکان معامله 24 ارز رمزپایه جدید را فراهم می کند.

شرکای نقدینگی Airswap

شرکای نقدینگی AirSwap

AST را از کجا می توانید خریداری کنید?

مطابق با CoinLib.io, AST در Binance ، Huobi موجود است, مایع, OKEx, رله رادار, گتویین, IDEX ، EtherDelta و ForkDelta. مطمئناً در جستجوی هوایی.

فعالیت تبادل AST

فعالیت تبادل AST

AST را از کجا می توانید ذخیره کنید?

AST توسط پشتیبانی می شود MetaMask و برابری کیف پول علاوه بر این, MyEtherWallet از آن پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید آن را در سایت ذخیره کنید لجر نانو اس و لجر بلو کیف پول سخت افزاری.

نتیجه

علامت AirSwap برای سازندگان بازار در صرافی غیرمتمرکز AirSwap بسیار ارزشمند است. اگر سیستم عامل رشد کند ، با فعال شدن تأمین کنندگان نقدینگی در مبادلات غیرمتمرکز AirSwap ، تقاضا برای AST افزایش می یابد. سازندگان باید هرچه بیشتر فعال می شوند ، AST بیشتری را قفل کنند. از آنجا که عرضه AST ثابت است ، قیمت AST با موفقیت در مبادله افزایش می یابد. تیم AirSwap که 350 میلیون AST را در اختیار دارد ، با این قدردانی بسیار پاداش خواهد گرفت.

این پتانسیل قدردانی ، دلالان را نیز جلب می کند. به لطف قدرت جلوه های شبکه ، بازار AirSwap Token Marketplace ، شبکه AirSwap Partner Network و این واقعیت که AirSwap DEX با رقبایی که هزینه های معامله آنها زیاد نیست ، رقابت می کند ، AST از موقعیت خوبی برخوردار است و تأثیر زیادی در نحوه خرید و فروش ارزهای رمزپایه برای همه دارد..

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me