آگوور چیست?

اوگور یک است پلت فرم بازار پیش بینی غیرمتمرکز که از شبکه Ethereum استفاده می کند. در یک بازار پیش بینی ، می توانید در نتیجه رویدادهای آینده شرط بندی کنید تا جوایز پولی دریافت کنید. هر چقدر احتمال وقوع یک رویداد کمتر باشد ، پاداش بیشتری می توانید کسب کنید که موفقیت آن را پیش بینی می کند.

اوگور از “حکمت جمعیت” از پیش بینی کنندگان در جهان استفاده می کند سکو برای ایجاد داده های پیش بینی در زمان واقعی است که اغلب دقیق تر از کارشناسان برجسته.

با آوردن فناوری بلاکچین به جامعه پیش بینی ، Augur گزینه ای با هزینه کمتر ، قابلیت دسترسی بیشتر و دقت بهتر نسبت به سایر بازارها برای شما فراهم می کند..

در این راهنمای Augur ، ما در مورد این صحبت خواهیم کرد:

آگوور چگونه کار می کند?

دو اقدام اصلی که در Augur برای شما در نظر گرفته شده است:

  1. ایجاد بازارها
  2. سهام رویداد تجارت

ایجاد بازارها

برای ایجاد بازار آگوور باید مقدار کمی Ethereum هزینه کنید. بازارها می توانند هر چیزی باشند از “آیا قیمت بیت کوین قبل از پایان سال 2019 به 20،000 دلار می رسد؟” به “آیا بیگانگان در سال 2018 روی زمین ظاهر می شوند؟”

در اصل ، هنگامی که یک بازار ایجاد می کردید ، هزینه های خریدار و سازنده (هزینه خرید و فروش سهام کتاب ها) آن بازار را تعیین می کنید.

با این حال ، اکنون ، سازندگان بازار یک مجموعه را تنظیم می کنند حق الزحمه, و هزینه های سازنده / گیرنده طولانی تر وجود دارد. هزینه سازنده درصدی از پاداش هایی است که تاجران برنده دریافت می کنند. شما به عنوان یک خالق بازار ، این هزینه را دریافت می کنید و باید بین صفر تا پنجاه درصد پاداش برندگان باشد.

شما به عنوان یک خالق بازار ، می خواهید حق خالق سازنده را آنقدر پایین نگه دارید که افراد را ترغیب به استفاده از بازار شما کند. با این حال ، آنها باید به اندازه کافی بالا باشند تا بتوانند هزینه اولیه Ethereum را که برای ایجاد بازار هزینه کرده اید ، پوشش دهند.

سهام رویداد تجارت

علاوه بر ایجاد بازارها ، می توانید سهام هایی را بخرید و معامله کنید که احتمال وقوع یک رویداد در بازار را نشان می دهد. به عنوان مثال ، یک بازار مشاهده می کنید ، “آیا Bitcoin Cash تا سال 2020 به 6 هزار دلار می رسد؟”

(به خاطر ساده سازی), ما در این مقاله به بازارهای باینری ، بله / خیر ، خواهیم چسبید. شما می توانید توضیح کاملی در مورد بازارهای مختلف پیدا کنید اینجا.)

از آنجا که Coinbase اخیراً Bitcoin Cash را به سیستم عامل خود اضافه کرده است ، این بازار شما را مورد علاقه قرار می دهد. شما کاملاً مطمئن هستید که قبل از سال 2020 به 6 هزار دلار می رسد ، بنابراین پیشنهاد خرید 50 سهم با 0.6 ETH هر سهم را دارید.

ارزش سهام بین 0 تا 1 ETH است. هرچه قیمت یک سهم را خریداری کنید ، احتمال وقوع آن رویداد بیشتر است.

رابط Augur

رابط Augur

برای کسب درآمد به عنوان تاجر دو روش وجود دارد. با نوسان قیمت سهام ، خرید موقعیت با هزینه کم و فروش بالاتر با تغییر احساسات امکان پذیر است. کاتالیزورهای دنیای واقعی ممکن است باعث شوند یک اتفاق با گذشت زمان کم و بیش رخ دهد.

اگر رویدادی را به درستی پیش بینی کرده باشید می توانید درآمد کسب کنید سهام را با بسته شدن بازار نگه دارید. مقدار پرداخت شما برابر است با:

پرداخت = تعداد سهام * قیمت / تعداد تیک ها

تعداد علامت تعداد نقاط احتمالی قیمت بین حداقل و حداکثر قیمت در یک بازار است. می توانید بازارهای کوتاهی نیز داشته باشید.

شما باید از هر یک از برنده های خود هزینه تسویه را پرداخت کنید. هزینه های تسویه شامل حق الزحمه تنظیم شده توسط خالق بازار و هزینه گزارشگری مورد استفاده در سیستم اوراکل غیرمتمرکز. هرچه درآمد شما بیشتر باشد ، هزینه های بیشتری نیز باید پرداخت کنید.

نشانه های REP (اعتبار)

رمز REP سیستم اوراکل غیرمتمرکز اوگور را تأمین می کند. شما REP را درگیر می کنید تا نتیجه رویدادها را برای بازارهای مختلف گزارش کند.

روند گزارش گیری بسیار پیچیده است. سعی خواهیم کرد مرحله به مرحله آن را خراب کنیم.

هنگام ایجاد بازار ، باید یک گزارشگر تعیین شده انتخاب کنید و یک باند بدون نمایش ارسال کنید. پس از وقوع رویداد بازار ، گزارشگر تعیین شده سه روز فرصت دارد تا نتیجه رویداد را گزارش دهد (کادر “a” در زیر). اگر گزارشگر تعیین شده نتواند نتیجه ای را گزارش کند ، شما به عنوان خالق بازار ، پیوند بدون نمایش خود را از دست می دهید و رویداد وارد مرحله گزارش باز می شود (b).

در مرحله گزارش باز ، هر کسی می تواند نتیجه یک رویداد را گزارش کند. اولین شخصی که این کار را انجام می دهد باند بدون نمایش را دریافت می کند که باید از آن به عنوان سهام خود استفاده کند.

اگر گزارشگر تعیین شده با موفقیت یک نتیجه را گزارش کند ، باند بدون نمایش خود را پس می گیرید. گزارشگر تعیین شده باید با نتیجه ای که گزارش می دهند سهمی در آن داشته باشد.

روند گزارش گیری آگور

روند گزارش گیری آگور

پس از هر یک از سناریوها ، بازار برای شروع حالت (c) وارد پنجره انتظار برای هزینه بعدی می شود و نتیجه آزمایشی به بازار داده می شود. به دنبال این وضعیت ، دارندگان REP می توانند در حالی که مقداری از بودجه را به عنوان سهام خود در نظر می گیرند ، در مورد نتیجه آزمایشی اختلاف نظر داشته باشند. در نهایت ، نتیجه نهایی می شود.

اکنون ، پیچیدگی های این روند بسیار پیچیده تر است. بنابراین ، اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، باید موارد زیر را ببینید اسناد رسمی.

تیم اوگور & پیش رفتن

از اکتبر 2014 به عنوان شروع شد یکی از اولین سیستم عامل های ساخته شده بر روی Ethereum, Augur یک OG در دنیای رمزنگاری است. جک پیترسون و جوی کروگ هدایت تیم 13 نفره را بر عهده دارند. این دو نفر تجربه کافی کار با فناوری بلاکچین و قبلاً ایجاد شده را دارند Sidecoin – یک چنگال بیت کوین.

بنیانگذاران اوگور

بنیانگذاران آگوور

ویتالیک بوترین ، خالق Ethereum ، مشاور آگوور است.

این تیم اولین نسخه عمومی Augur را در ژوئن 2015 منتشر کرد. اندکی بعد ، Coinbase Augur را به عنوان یکی از پنج پروژه هیجان انگیز بیت کوین سال 2015 انتخاب کرد. نسخه بتا در مارس 2016 منتشر شد.

پس از یک دوره بتا چندین ساله ، سرانجام تیم Augur شبکه اصلی اصلی را در ژوئیه 2018 منتشر کرد. دو هفته بعد ، تیم “سوئیچ کشتن” خود را از بین برد ، قطعه ای از کد که به آنها امکان کنترل شبکه در صورت یک اشکال مهم غیرمتمرکز ساختن پروژه بیشتر به عنوان یک نهاد مرکزی دیگر کنترلی ندارد. برخی از افراد فرض می کنند که تیم این کار را تا حدودی برای تبرئه در مورد بروز بازارهای غیرقانونی در شبکه انجام داده است.

آنها همچنین نسخه های زیادی از نسخه دو سیستم عامل را نیز ذخیره کرده اند. نقشه راه آنها شامل یکپارچه سازی DAI ، سیستم خرید و بازپرداخت هزینه و پشتیبانی ERC-777 از دیگر ویژگی ها است. آنها هنوز تاریخ انتشار را اعلام نکرده اند.

رقابت

بزرگترین رقیب اوگور Gnosis است. هر دو پروژه دارای تیم هایی با تجربه قابل توجه بازار و بلاکچین هستند و از فناوری مشابهی برای تولید محصولات تقریباً یکسان استفاده می کنند. تفاوت عمده بین پروژه ها در مدل های اقتصادی آنهاست. Augur هزینه ها را براساس حجم معاملات وصول می کند در حالی که هزینه های Gnosis متناسب با سهام مانده است.

حتی با محصولات مشابه ، بازار به اندازه کافی بزرگ است که هر دو این سیستم عامل ها می توانند واقعاً همزیستی داشته باشند.

تجارت

آگوور در آگوست 2015 ICO برگزار کرد که در آن توزیع کردند 8.8 میلیون نشانه REP. 11 میلیون توکن REP در گردش است و فقط وجود خواهد داشت.

REP بلافاصله پس از ICO بین 1.50 تا 2.00 دلار (0.0047 ~ و 0.0050 ~) معامله شد. از آن زمان به بعد قیمت در بازار خود چندین افزایش چشمگیر داشته است.

اولین مورد در مارس 2016 در نتیجه انتشار نسخه بتا رخ داد.

مورد دوم در اکتبر 2016 بود که سرمایه گذاران نشانه های REP خود را از ICO دریافت کردند. این امر باعث افزایش سریع قیمت قبل از دامپینگ می شود زیرا صرافی ها از توکن ها پشتیبانی می کنند. اگرچه این رفتار عجیب به نظر می رسد ، اما این یک اتفاق معمول پس از ICO است. بسیاری از سرمایه گذاران این کار را برای به دست آوردن سود ناشی از افزایش قیمت که بین زمان ICO و زمان انتشار توکن توسط شرکت اتفاق می افتد ، انجام می دهند..

سومین و بزرگترین افزایش قیمت در پایان سال 2017 ، آغاز سال 2018 اتفاق افتاد. این قیمت قبل از دنبال کردن بقیه بازار در بیشتر سالهای 2018 ، با خجالتی 115 دلار (0.00810 پوند BTC) به بالاترین سطح خود رسید. در طی این رکود ، قیمت دو بار جهش قابل توجهی پیدا کرد – یک بار در آوریل / مه و یک بار دیگر همزمان با عرضه اصلی در ماه جولای.

این پلتفرم تصویب مورد انتظار سرمایه گذاران را به دست نیاورده است و قیمت فعلی نشان دهنده آن است. همین حالا می توانید REP را با حدود 8.77 دلار (0.00205 ~ BTC) دریافت کنید.

انتشار نسخه دوم شبکه ممکن است منجر به تغییر قیمت مثبت و همچنین تصویب اضافی شود.

REP را از کجا بخریم

Binance مبادله پیشنهادی برای خرید REP است. Poloniex و Bittrex همچنین از REP پشتیبانی می کنند.

مانند اکثر altcoin ها ، شما فقط می توانید با استفاده از Bitcoin یا Ethereum با Augur عوض کنید. برای شروع می توانید Bitcoin یا Ethereum را در بستری مانند Gemini بخرید و آن را به صرافی مورد نظر خود منتقل کنید. از آنجا می توانید برای دریافت REP تجارت کنید.

علاوه بر این ، برای خرید مستقیم REP با EUR می توانید از Kraken استفاده کنید.

نگاهی بیندازید CoinMarketCap برای یک لیست کامل از مبادلات که در آن REP موجود است.

REP را در کجا ذخیره کنید

Augur کیف پول خاصی برای رمز REP ساخته نشده است ، اما هنوز گزینه های زیادی دارید. Jaxx و Exodus دو کیف پول آنلاین معتبر هستند که از چندین ارز از جمله REP پشتیبانی می کنند. از آنجا که Augur یک رمز ERC20 است ، هر کیف پول با پشتیبانی ERC20 انجام می شود.

روش توصیه شده برای ذخیره REP کیف پول سخت افزاری است. استفاده از کیف پول سخت افزاری از بودجه شما در برابر نرم افزارهای مخرب و هکرها محافظت می کند. کیف پول Ledger Nano S و Trezor از نشانه های REP پشتیبانی می کنند و هر دو گزینه عالی و مطمئنی هستند.

نتیجه

آگوور یکی از قدیمی ترین پروژه های موجود است و از اولین پروژه هایی بود که در بالای اتریوم ساخته شد. این پلت فرم یک بازار غیرمتمرکز برای بازارهای پیش بینی و احتمال وقوع معاملات سهام است.

آگور از “خرد جمعیت” برای جمع آوری داده های پیش بینی کننده و گزارش نتایج رویداد استفاده می کند. این تیم کار در بازارهای پیش بینی را تجربه کرده و بیش از دو سال است که محصولات خود را تکرار می کند.

با راه اندازی موفقیت آمیز در کتاب ها ، آگوور باید راه را برای سایر dapp ها در شبکه Ethereum هموار کند. هرچند فقط زمان نشان می دهد که آیا به اندازه کافی برای پر کردن این نقش پذیرفته شده است.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 12.01.18 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع اضافی Augur

سایت اینترنتی

فیس بوک

توییتر

Reddit

گیتهوب