نشانه اساسی چیست؟?

نشانه توجه اصلی (BAT) مبتنی بر Ethereum است رمز تبلیغات دیجیتال.

مأموریت تیم BAT برای رفع وضعیت خراب فضای تبلیغاتی دیجیتال فعلی است که در آن کاربران ناآگاهانه ردیابی می شوند ، ناشران در کسب درآمد از محتوا مشکل دارند و تبلیغ کنندگان قربانیان دائمی کلاهبرداری هستند.

درآمد تبلیغات دیجیتال به سرعت در انحصار دو بچه بزرگ موجود در این بلوک قرار گرفت: فیس بوک و گوگل. این دو شرکت به تنهایی 73٪ از کل دلارهای تبلیغاتی آنلاین را دریافت می کنند. تیم پشتیبان توجه اصلی می خواهند آن را تغییر دهند.

BAT واسطه ها را از روند تبلیغات کوتاه می کند. به کاربران برای تماشای تبلیغات پول پرداخت می شود و ناشران بیشتر درآمد تبلیغات را مستقیماً دریافت می کنند. علاوه بر این ، تبلیغ کنندگان با استفاده از BAT از ROI بهتر و داده های دقیق تری برای تجزیه و تحلیل استفاده می کنند.

در این راهنمای توکن توجه اساسی ، ما موارد زیر را پوشش می دهیم:

نشانه توجه اساسی چگونه کار می کند?

در حال حاضر ، تنها مرورگر وب قادر به استفاده از نشانه توجه اساسی است مرورگر شجاع – مرورگری که توسط تیم توسعه دهنده BAT ایجاد شده است. اصل آنها نقشه راه برای سال 2018 اظهار داشت که سیستم BAT تا پایان سال در سایر مرورگرها و برنامه ها ادغام می شود. با این حال ، به نظر می رسد آنها آنها را در اولویت عقب انداخته اند.

با استفاده از قراردادهای هوشمند ، تبلیغ کنندگان تبلیغات را با پرداخت توکن در حالت قفل شده برای کاربران ارسال می کنند. هنگامی که یک کاربر آگهی را مشاهده می کند ، بخشی از این رمز رمز را دریافت می کند. مرورگر Brave مقداری از رمز را نیز دریافت می کند. باقیمانده پرداخت به ناشر میزبان تبلیغات می رسد.

نحوه کار BAT

سهامداران اکوسیستم نشانه اصلی توجه

به عنوان یک کاربر ، می توانید BAT خود را صرف چندین چیز در مرورگر از جمله مقالات و محصولات برتر ، کمک های مالی به ارائه دهندگان محتوا یا عکس ها و خدمات داده با وضوح بالا کنید. اکوسیستم BAT حتی ممکن است با استفاده از پرداخت خرد برای نظرات و رأی دادن به بالا یا پایین در انجمن ها استفاده شود.

سیستمی مانند این برای همه در فضای تبلیغات دیجیتال سودمند است.

  1. کاربران ضمن کسب درآمد از توجه خود ، می توانند دوباره به طور خصوصی در وب گشت و گذار کنند.
  2. ناشران می توانند درآمد خوبی را که قبلاً برای ربات ها و واسطه ها از دست رفته بود ، دریافت کنند.
  3. تبلیغ کنندگان داده های بهتری در مورد کمپین ها دریافت می کنند تا بتوانند پیام های خود را به طور موثرتری هدف قرار دهند.

مرورگر شجاع چیست?

مرورگر شجاع یک مرورگر وب منبع باز است که توسط تیم BAT ایجاد شده است. با تمرکز بر حریم خصوصی و سرعت ، مرورگر به طور خودکار تبلیغات و ردیاب های سرزده را مسدود می کند. حتی مسدودکنندگان تبلیغات پیشرو در مرورگرهای سنتی به برخی از تبلیغات و ردیاب ها اجازه می دهند رفتار شما را کنترل کنند. Brave همه آنها را مسدود می کند.

همچنین با استفاده از پروتکل HTTPS هر سایتی را که می تواند ارتقا داده و هنگام مرور یک لایه امنیتی اضافی اضافه می کند..

صفحه اصلی مرورگر شجاع

صفحه اصلی مرورگر شجاع

مرورگر Brave از سیستم دفترچه پس زمینه برای ردیابی ناشناس سایتها و محتوایی که بیشتر وقت خود را صرف آنها می کنید استفاده می کند تا بتواند هزینه ناشران را متناسب با آن پرداخت کند..

اگرچه مرورگر دائماً توجه شما را اندازه گیری می کند ، اما این اطلاعات کافی است کاملاً ناشناس, و شما اطلاعات خصوصی هرگز از دستگاه شما خارج نمی شوند.

مرورگر Brave توجهی را که به یک تبلیغ اختصاص داده اید نیز ردیابی می کند.

شما ارزش توجه برای هر آگهی بر اساس زمان افزایشی آگهی و تعداد پیکسل های تبلیغاتی که متناسب با محتوای مربوطه قابل مشاهده هستند محاسبه می شود.

استفاده از یادگیری ماشینی در مقدار توجه شما برای تبلیغات مختلف ، مرورگر Brave را قادر می سازد تا تبلیغاتی را ارائه دهد که بیشترین ارتباط را با آنچه می خواهید مشاهده کنید – یک پیروزی هم برای کاربران و هم برای تبلیغ کنندگان. این تیم استدلال می کند که استراتژی یادگیری ماشینی آنها محتوایی را ایجاد می کند که بیشتر از هر سیستم ردیابی شخص ثالث مرتبط باشد.

لجر شجاع

مرورگر Brave از یک دفتر برای پیگیری فعالیت آنلاین شما استفاده می کند.

بر فراز 150 ناشر قبلاً برای عضویت با BAT همکاری کرده اند پرداخت شجاع, خدمات پرداخت خرد در مرورگر شجاع. برخی از ناشران برجسته عبارتند از Wikihow ، Archive.org و Smashing Magazine. با رشد پلت فرم ، انتظار داشته باشید که اطلاعیه های بیشتری برای مشارکت ارائه شود.

تیم نشانه توجه اساسی & پیش رفتن

پلتفرم BAT که رسماً در مارس 2017 اعلام شد ، نسبتاً جوان است. این پروژه با فروش توکن موفقیت آمیز در ماه مه روبرو شد 35 میلیون دلار در کمتر از 30 ثانیه. از آن زمان ، تیم توسعه بسیاری از نقاط عطف نقشه راه را به دست آورده است. آنها مرورگر Brave را راه اندازی کردند ، کیف پول BAT را در مرورگر ادغام کردند ، پشتیبانی از Twitch / YouTube را اضافه کردند و شروع به آزمایش تبلیغات انتخابی کردند که در آن برای دیدن آنها پاداش می گیرید.

مرورگر Brave اکنون بیش از سه میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. و ، بیش از 18000 ناشر تأیید شجاع وجود دارد.

تیم BAT متشکل از چند ضربه زننده سنگین است – یکی از برجسته ترین موارد برندان ایش, بنیانگذار و رئیس بصیر Eich جاوا اسکریپت را ایجاد کرد (بله ، آن Javascript) و پروژه Mozilla منتهی به Firefox را بنیان گذاشت. اگر کسی وجود دارد که می خواهید یک شرکت تبلیغاتی مبتنی بر مرورگر جدید را رهبری کند ، این شخص است.

چه کسی صاحب توجه شما است؟ چه کسی تجربه مرور وب شما را دارد؟ چه کسی حقوق می گیرد؟ اگر شما نیستید ، پس شما “محصول” هستید.

زمان پرداخت شدن.@شجاع

– BrendanEich (BrendanEich) 8 آوریل 2016

این پروژه دارای یک هیئت مشاوره قابل توجه است که دارای چهره هایی مانند Zooko Wilcox ، بنیانگذار و مدیر عامل Zcash و Ankur Nandwani ، مدیر محصول در Coinbase است..

BAT برای ارائه خدمات کیف پول با Uphold همکاری کرده است. و در جبهه ناشر با گروه رسانه ای داو جونز همکاری می کند. علاوه بر این ، پلت فرم Brave Publisher از خدمات هویت Civic استفاده می کند.

رقبا

BAT یکی از انگشت شمار پروژه های ارزهای رمزپایه است که روی تبلیغات دیجیتالی تمرکز دارد. تنها شرکت قابل توجه AdEx است که همچنین تبادل تبلیغات غیرمتمرکز ایجاد می کند. تفاوت اصلی این دو در این است که تمرکز AdEx بر تبلیغات است (به طور خاص در فیلم ها) در حالی که نشانه توجه اساسی فراتر از تبلیغات گسترش می یابد شامل محتوای برتر ، پشتیبانی ناشر ، کمک های خرد و غیره.

تأمین توکن توجه اساسی

در زمان نوشتن این مقاله ، وجود دارد 1 میلیارد توکن BAT در گردش است. 200 میلیون توکن اضافی برای توسعه محصول در یک استخر قفل شده اند و 300 میلیون توکن بخشی از این توکن ها هستند استخر رشد کاربر (UGP).

بسیاری از ارزهای رمزپایه مشهور برای انتشار سکه های اضافی در اکوسیستم از نوعی استخراج (اثبات کار) یا سهام (اثبات سهام) استفاده می کنند. نشانه توجه اساسی از این نظر متفاوت است. هنگامی که استخر رشد کاربر خالی شد, هیچ علامتی دیگر وارد گردش نمی شود.

این تیم برای تشویق مردم برای شرکت در اکوسیستم BAT از UGP استفاده می کند. از ژوئن 2018 ، آنها پاداش کاربران اولیه مرورگر Brave را شروع کردند با 500000 دلار ارزش دارد از پاداش های BAT – تنها شرط این است که شما باید این پاداش ها را در سیستم عامل Brave هزینه کنید. اگر در طول 90 روز از BAT خود استفاده نکنید ، برای توزیع مجدداً در UGP قرار می گیرند.

تجارت

اندکی پس از ICO در ژوئن 2017 BAT به بالاترین قیمت خود در 0.327 ~ دلار (12 .00012950 BTC) رسید. سپس توکن همان سرنوشتی را دید که در اکثر بازارهای رمزنگاری دیده شد و تا آگوست 2017 قیمت آن کاهش یافت. از آگوست تا ابتدای 2018 ، قیمت سکه اثرات بازار گاو نر را احساس کرد و به کمی بیشتر از 0.864 دلار (0.000058 BTC) رسید..

قیمت BAT تأثیر بازار خرس زیر را احساس کرد. با این حال ، به اندازه برادران رمزپایه خود سقوط نکرده است. از آغاز پاییز 2018 ، سکه سه تجمع را تجربه کرده است: یکی در آوریل ، دیگری در جولای و اخیراً ، تجمع کنونی نوامبر. افزایش قیمت نوامبر 2018 مستقیماً توسط Coinbase’s ایجاد شده است اعلامیه برای نشان دادن نشانه توجه اساسی به عنوان یک دارایی قابل تجارت.

با راه اندازی مرورگر Brave که از قبل در کتاب ها وجود دارد ، تصویب BAT اصلی ترین عامل حرکت مثبت قیمت به جلو خواهد بود. این تصویب ممکن است به صورت افزایش استفاده شجاعانه ، مرورگرهای دیگر که BAT را اجرا می کنند یا ناشران و تبلیغ کنندگان بیشتری که به سیستم ضربه می زنند.

از کجا خرید BAT

شما می توانید BAT را به عنوان یک جفت معاملاتی با بیت کوین (BTC) در Bittrex و Binance خریداری کنید. همچنین امکان تبادل با Ethereum (ETH) در آن سیستم عامل ها وجود دارد ، اما با حجم قابل توجهی کمتر.

از نوامبر 2018 ، می توانید BAT را با Coinbase Pro (GDAX سابق) به دلار آمریکا خریداری کنید. بی خطر است که تصور کنید به زودی در Coinbase نیز در دسترس خواهد بود.

همچنین با استفاده از مرورگر Brave BAT را دریافت می کنید. به عنوان یک مرورگر اولیه ، شما ماهیانه 5 BAT جایزه دریافت می کنید. به محض انتشار کامل تبلیغات انتخابی توسط تیم ، دریافت BAT برای مشاهده تبلیغات نیز شروع می شود.

برای مشاهده لیست کاملی از صرافی هایی که می توانید BAT را خریداری کنید ، به این آدرس مراجعه کنید CoinMarketCap.

ذخیره BAT

از آنجا که این رمز ERC20 است ، می توانید BAT را در هر کیف پول سازگار با ERC20 ذخیره کنید. MyEtherWallet یک گزینه عالی است.

اگر می خواهید بودجه خود را در یک کیف پول سخت افزاری ذخیره کنید (چیزی که ما به شدت توصیه می کنیم) ، کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S یا Trezor نیز عالی عمل می کنند.

مهمتر از همه, می توانید BAT را در کیف پول مرورگر Brave ذخیره کنید.

نتیجه

رمز توجه اساسی یکی از معدود رمزنگاری های موجود در آن با تیم راک استار ، مورد استفاده ساده و محصولی مفید است. حتی چشمگیرتر ، رهبر کل پروژه قبلاً یک مرورگر معروف Firefox تولید کرده است و برای پیاده سازی BAT در سایر مرورگرهای موجود نیز روابط دارد..

با افزایش اهمیت محتوا در وب ، BAT ممکن است فقط نحوه تعامل ارائه دهندگان ، تبلیغ کنندگان و کاربران با یکدیگر را از این پس شکل دهد.

یادداشت سردبیر: این مقاله توسط استیون بوچکو در تاریخ 11.07.2018 به روز شده است تا تغییرات اخیر پروژه را منعکس کند.

منابع توکن توجه اساسی اضافی

سایت اینترنتی

توییتر

متوسط

Reddit

تلگرام